Duben 2010

TEXTY A FOTKY A VIDEA

22. dubna 2010 v 19:27 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Jsou tu texty Michaelových písniček..jsou k tomu videa..a taky jsou tu i fotky :-)

Zesnulý Michael Jackson bude hlavní hvězdou cirkusu!

22. dubna 2010 v 10:02 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Zesnulý Michael Jackson bude hlavní hvězdou cirkusu!

Michael Jackson
Společnost spravující pozůstalost Michaela Jacksona podepsala obří kontrakt za miliony dolarů s impresáriem Cirque du Soleil.

Slavný cirkus touto smlouvou získal právo na divadelní biografii života popového krále. Akrobatická show s tanečními prvky a písněmi Michaela Jacksona se objeví na scéně věhlasného cirkusu příští rok.

A od roku 2012 chce mít navíc Cirque du Soleil stálou scénu s touto velkolepou show v Las Vegas. A zisk ze vstupného půjde půl na půl cirkusu a společnosti zastupující Jacksonocu pozůstalost.

"Naše rodina je potěšena a nadšena tím, že Cirque du Soleil vzdá hold mému synovi tak úctyhodným způsobem," schválila smlouvu Michaelova matka Katherine Jackson.

Michaelovy děti budou možná svědčit u soudu

21. dubna 2010 v 18:46 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Díky tomu vyjádření Doktora Murraye ve smyslu, že Michael se sám předávkoval Propofolem, Michaelovy děti budou možná nuceny přijít k soudu a bránit svého otce od lékařova nařčení. Zdroje, blízké rodině Jacksonů říkají, že už dokonce jedno z dětí, bylo již k soudu vyzváno, ovšem neví se, které. Nejmenovaný člověk z blízkosti rodiny doslova řekl: ''Jacksonovi chtějí udělat pro Michaelovy děti to nejlepší a rozumí, jak to pro ně m
usí být traumatické. Ovšem také věří, že Murray je z plna vinen z Michaelovi smrti a věří, že díky svědectví Prince, Paris nebo Blanketa se pomůže vraha usvědčit.''
Michaelovi děti :-)

Michael Jackson se zabil sám, tvrdí jeho lékař Conrad Murray

7. dubna 2010 v 16:59 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Michael Jackson se zabil sám, tvrdí jeho lékař Conrad Murray


Osobní lékař Michaela Jacksona Conrad Murray, který nyní čelí obvinění z neúmyslného zabití, vyrukoval s obhajobou, v níž uvádí, že se slavný zpěvák zabil sám. Murray tvrdí, že si smrtelnou dávku anestetik aplikoval sám Michael. Doposud se mělo za to, že mu u toho jeho lékař asistoval.

Murrayovi obhájci tvrdí, že jejich klient aplikoval svému pacientovi pouze část dávky propofolu, zbytek si aplikoval sám někdejší král popu, který byl dlouhodobě frustrovaný z nepsavosti, v době, kdy u něj lékař nebyl. Právě nadměrná dávka tišícího léku způsobila Jacksonovi smrt, z níž viní obžaloba právě Conrada Murraye. Státní žalobce ho začátkem února obvinil s tím, že zpěváka zabil neúmyslně. To se ovšem vůbec nelíbí Jacksonově rodině, která věří, že Murray jejich příbuzného zavraždil.

Vyšetřovatelé tvrdí, že Murray podal Jacksonovi smrtelnou kombinaci léků, pochybil jako lékař a jednal proti zákonům i medicínské etice, ale nejednal tak primárně s úmyslem zpěváka zabít.


Jacksonův lékař bojuje o své právo na vykonávání praxe

2. dubna 2010 v 21:39 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksonův lékař bojuje o své právo na vykonávání praxe


Obhájci doktora Conrada Murrayho, obviněného z neúmyslného zabití krále popu Michaela Jacksona, vyzvali americkou justici, aby neodebírala lékaři právo vykonávat lékařskou praxi.
Jacksona zabil lék od jeho osobního lékaře
Jacksona zabil lék od jeho osobního lékaře
Tato sankce by podle nich pro něj znamenala finanční a osobní katastrofu.

Kalifornský generální prokurátor Jerry Brown vyzval v úterý soud, aby zakázal Conradu Murraymu vykonávat lékařskou praxi, protože jeho "chování a jeho neopatrnost při léčení Michaela Jacksona svědčí o tom, že je nebezpečný pro veřejnost". 

Murray připustil, že podal "králi popu" silné anestetikum, které způsobilo jeho smrt. Podle obžaloby podal Jacksonovi smrtelnou dávku anestetika propofol, po níž padesátiletý zpěvák loni v červnu v Los Angeles zemřel.

Murray přiznává, že podal Jacksonovi propofol krátce před jeho smrtí. Ale bylo to prý na naléhavou žádost zpěváka, který ho používal jako uspávací prostředek.

Podle obhájců by zákaz vykonávat lékařskou praxi v Kalifornii vedl nevyhnutelně k podobnému zákazu také v Texasu a v Nevadě, kde má lékař rovněž svoje ordinace. "Jeho finanční situace bez přehánění visí na vlásku," uvedli obhájci Ed Chernoff a Joseph Low. "Schopnost platit za obhajobu závisí téměř úplně na jeho lékařské praxi v Nevadě a Texasu." Sedmapadesátiletý Murray podle právníků nemá v úmyslu v blízké době obnovit svoji činnost v Kalifornii.

Murray je vyšetřován na svobodě poté, co zaplatil kauci 75.000 dolarů. Soudce mu však zakázal předepisovat pacientům jakákoli sedativa nebo anestetika, hlavně propofol. Nesmí ani opustit USA.

Loni v červenci se v soudních dokumentech uvádělo, že Murrayho dluhy překračují 750.000 dolarů. Michael Jackson ho angažoval několik měsíců předtím za měsíční plat 150.000 dolarů. Chystal se tehdy uspořádat v Londýně koncertní šňůru 50 koncertů. Ta se už ale neuskutečnila.

O profesionální budoucnosti lékaře bude jednat v pondělí nejvyšší soud v Los Angeles. Pokud by byl Murray uznán vinným z neúmyslného zabití, mohl by dostat maximální trest čtyři roky vězení.

Král popu a královna soulu vstupují do síně slávy Apollo Theater

2. dubna 2010 v 8:49 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Král popu a královna soulu vstupují do síně slávy Apollo Theater

Michael Jackson a Aretha Franklinová budou uvedeni do síně slávy legendárního newyorského koncertního sálu Apollo Theater. Zesnulému králi popu a královně soulu se dostane této pocty 14. dubna, napsala agentura AP.
Král popu Michael Jackson
Jackson poprvé vystoupil v Apollu se svými čtyřmi bratry v populární skupině Jackson 5 koncem 60. let. Tehdy vyhráli soutěž a začala kariéra skupiny. Jackson zemřel loni ve věku padesáti let na předávkování léky.

Sedmašedesátiletá zpěvačka Aretha Franklinová je majitelkou úctyhodných 18 cen Grammy. Má na svém kontě několik veleúspěšných hitů jako I Say A Little Prayer, (You Make Me Feel Like) A Natural Woman, Think nebo Respect a nyní přichází s novým albem. Loni zpívala americkému prezidentovi Baracku Obamovi na jeho inauguraci.

Na slavnostním večeru v Apollo Theatre budou oceněni také Jennifer Lopezová a Marc Anthony za svoji humanitární práci. Do síně slávy Apollo Theater byli již dříve uvedeni Quincy Jones, Patti LaBellová a Ella Fitzeraldová. Divadlo slaví 75. výročí.

♥ Tady jsou fotky a můžete je dávat na lide.cz ♥

2. dubna 2010 v 8:45 ♥ Fotky s MJ
http://www.blingcheese.com/graphics/1/michael+jackson.htm

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA