Červen 2010

The Voca People

29. června 2010 v 9:23 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ

Tihle lidé vše dělají vlastním hlasem :) Bez hudebních nástrojů a všeho. Tady jsem našla písničku od Michaela Jacksona- We are the world..v jejich provedení..ale je to opravdu nádherné..:-*

Zde v 1:58 zazní také Billie Jean, ale koukněte se na to video celé..jsou opravdu nadaní :)


Syn Michaela Jacksona zdědil po otci nemoc vitiligo

29. června 2010 v 8:36 ♥ Rodina MJ
Syn Michaela Jacksona zdědil po otci nemoc vitiligo

Syn Michaela Jacksona zdědil po otci nemoc vitiligo

Nejstarší z dětí Michaela Jacksona má vitiligo, poruchu tvorby pigmentu.

Stejnou nemoc, jakou trpěl černošský popový král a která vedla k jeho postupnému zbělení, zcela zjevně zdědil Prince Michael.

S bílou skvrnou na ruce třináctiletého chlapce zachytili fotografové na pláži. Prince je zatím jediným ze tří Jacksonových potomků, který genetickou poruchou trpí.

Zatímco svět si připomínal první výročí Michaelova úmrtí a fanoušci obléhali hřbitov i rodný dům, trojice jeho dětí Prince Michael, Paris a Blanket byla na Havaji. Nechala je tam odvézt babička Katherine, která děti chtěla ochránit před novináři a bolestivým jitřením vzpomínek na otcovu smrt. V neděli 27. června pak Katherine Jacksonová svému zesnulému synovi vztyčila památník před jejich bývalým rodinným domem v Gary ve státě Indiana.

Můj Názor: Bože chudák Princ :(. Ale zase je na světě důkaz, že je to Michaelův syn. A navíc vitiligo je dědičné.

Styl ulice: Ve stopě Michaela Jacksona

29. června 2010 v 8:33 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Styl ulice

Styl ulice podle nesmrtelného Michaela Jacksona.

Styl ulice: Ve stopě Michaela Jacksona

Minulý pátek si svět opět připomněl nesmrtelného krále popu Michaela Jacksona, od jehož nenadálé smrti uplynul rok. Fanoušci, které jeho odkaz osmdesátých, devadesátých let nepřestává inspirovat, vyšli do ulic.


Památku stylotvorné ikony Jacksona uctila i Praha, kde skupina Michaelových věrných zapálila na Václavském náměstí svíci, poté se vydala do paláce Hybernia a večer tragickou ztrátu Jacksona, který zemřel těsně před návratem na jeviště,
zapila v klubu Retro a celou noc tu protančila na hity svého idolu.

Nakolik Jackson ovlivnil životní styl, pohled na módu u mladých lidí, kteří v době jeho největší slávy bili malé děti, které se teprve učily muziku poslouchat?

Michal (20)

Styl ulice
"Jackson mě ovlivnil v mnoha směrech. I když některé jeho výstřelky nemusím. Mě se líbí jeho jednoduchá civilní poloha. Kalhoty, košile nebo kožená bunda. I tohle je vlastně kromě rukavice civil, v němž běžně chodím."

P.S. příště bez nátělníku a v mokasínech.

Gábina (19)

Styl ulice
"Je skvělé, že výstřední styl Michaela Jacksona jde napodobit i z normálních kousků, které má téměř každý ve skříni. Stačí přidat specifické drobnosti jako rukavici, klobouk, či pásku kolem paže. Takže styl Jacksona nosím každý den."

P.S. Drobnosti bohužel nestačí.

Katka (25)

Styl ulice
"Za to, že mám Jacksona ráda, můžou vlastně rodiče. Ale běžně jeho styl v oblečení nekopíruji. Outfit je jen pro dnešní tryznu. Ale klobouk nosím skoro neustále."

P.S. Dost dobrá improvizace

Jitka (30)

Styl ulice
"Styl Michaela mě vždycky bavil. Bořil hranice, posouval módu dál. Já jsem se jeho vizáží inspirovala jen velmi lehce, ale myslím, že i tak je to znát. Klobouk, bílá rukavice. To všechno je on. Ale i trochu já."
P.S: Jackson se vrátilJacksona na Letné odmítají výtvarníci i internetová iniciativa

29. června 2010 v 8:27 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksona na Letné odmítají výtvarníci i internetová iniciativa

Proti plánované soše Michaela Jacksona, která by měla stát v Praze na Letné, se začínají ozývat první kritické hlasy. Nahradit památník připomínající Jacksonův koncert z roku 1996 za některé z děl nejznámějších českých umělců navrhuje pražská Galerie Dvorak Sec Contemporary. Stovky odpůrců sdružila také iniciativa s názvem Sochu Michaela Jacksona na Letné NECHCI!!! založená uživateli internetové sociální sítě Facebook.
"Pro mne je nepřijatelné, aby věci, které jsou kvalitní, nebyly do Prahy z nějakých podivných důvodů vpouštěny, a přitom něco, co nesouvisí s uměním, do Prahy bez problémů vpuštěné bylo a ke všemu na tak exponované místo," řekl výtvarník Jiří David.
S návrhem postavit v parku místo sochy "krále popu" některé z děl výtvarníků Davida Černého, Jiřího Davida, Kurta Gebauera a Aleše Veselého přišla pražská Galerie Dvorak. "Česká moderní historie má významnější momenty, na které by mohla socha upomínat, než koncert popové hvězdy," cituje tisková zpráva galeristku Olgu Dvořákovou. Větší význam podle ní měly například masové demonstrace v listopadu 1989 nebo mše papeže Jana Pavla II. při jeho první návštěvě ČR.
Galerie má prý připraven seznam 50 soch od nejlepších českých umělců. Z nich vybrala kvůli brzkému termínu vztyčení Jacksonova památníku čtyři jména i jejich hotová díla, která jsou autoři ochotni zdarma zapůjčit pro stálou instalaci na Letnou.
"Pro mne je nepřijatelné, aby věci, které jsou kvalitní, nebyly do Prahy z nějakých podivných důvodů vpouštěny, a přitom něco, co nesouvisí s uměním, do Prahy bez problémů vpuštěné bylo a ke všemu na tak exponované místo," řekl jeden ze čtveřice vybraných výtvarníků Jiří David.
Vadí mu také rychlé povolení stavby památníku, který zaštítil i primátor Pavel Bém. Proces úředního schvalování je přitom podle Davida velmi složitý a zdlouhavý, a to i v případě, že jde jen o dočasné umístění soch.
Iniciátorku pomníku Michaela Jacksona Helenu Babickou takové obvinění překvapilo, protože povolení podle svých slov vyběhávala tři čtvrtě roku.
"Za Bémem jsem šla jako normální člověk, nejsme ani přátelé, ani příbuzní. Proti pomníku protestují hlavně lidi, kteří nic nevědí. Není to místo metronomu, bude to stát mezi stromy na vedlejší cestě. Od těch lidí je to jen zbytečný šprajc, ať si to vyběhají také, když tam chtějí mít sochu," dodala pro Novinky Babická, které prý poslední dobou chodí nenávistné e-maily.
Navíc se prý na Letné chystá městský projekt amfiteátru, kde by později mohly být i další sochy zpěváků. O tom však Babická nemá podrobné informace.

Černý: Měla by tam být i Vondráčková

"Je mi jedno, jestli je tam Michael Jackson, spíše se zarážím na faktem, že jakékoliv rozumné nápady, které v průběhu let padaly, byly většinou smetené ze stolu, a nyní se tam najednou postaví Michael Jackson," řekl výtvarník David Černý. Pokud bude na Letné zpěvákova socha skutečně stát, měly by tam být i sochy Heleny Vondráčkové, Karla Gotta nebo Waldemara Matušky, dodal sarkasticky.
Proti myšlence připomenout si Jacksona v Letenských sadech jsou i autoři iniciativy Sochu Michaela Jacksona na Letné NECHCI!!!, ke které se na Facebooku přidalo od čtvrtka několik stovek lidí. Letná je podle nich veřejný prostor určený všem Pražanům, a nikoli jen zpěvákovým obdivovatelům. "Je to akce úzké skupiny fandů, jimž neupírám právo vystavět Jacksonovi někde na soukromém pozemku sochu, ale ne na takovém místě. Připadá mi to jako šílený precedent, že primátor, který to zaštítil, rozdává veřejný prostor zájmové skupině Jacksonových fanoušků," řekl  zakladatel stránky Dominik Bouma.
Připomínku by si podle něj zasloužily spíše než Jacksonův koncert jiné historické momenty spojené s Letnou. "Ve srovnání s událostmi z listopadu 1989 je význam tohoto koncert naprosto marginální a ve vztahu ke kultuře České republiky skoro směšný," uvedl Bouma. Členové jím založené iniciativy prý zvažují další protesty. "Mohly by mít formu shromáždění, petice nebo získání vyjádření kulturně a veřejně činných osob," dodal Bouma. Jedním z jejich cílů je i prověřit rozhodnutí úřadů, které vydaly povolení ke stavbě památníku.
Dvoumetrový sloup s bustou Michaela Jacksona by se měl v Letenských sadech objevit nejpozději do 29. srpna, tedy dne Jacksonových narozenin. Vztyčen má být poblíž místa, kde se v 50. letech tyčil nad Prahou obří Stalinův pomník, nyní nahrazený metronomem. Připomenout má pražský koncert z roku 1996, kterým americký zpěvák právě na Letné zahájil své poslední světové turné HIStory. Horní část památníku vyrobeného z pryskyřice s povrchovou úpravou imitující bronz má tvořit zpěvákova bronzová busta, dolní část o výšce přibližně 120 centimetrů ozdobí reliéfy znázorňující významné okamžiky z Jacksonova života. Finanční prostředky na stavbu sloupu vzejdou z veřejné sbírky.

Můj Názor: Cože? A jako proč? Ty by měli být rádi, že Michael vůbec Prahu navštívil. Oni si neuvědomují, že se Praze mohl vyhnout velkým obloukem. A ještě takhle sklamou spoustu fanoušků. Vždyť on si to zaslouží. Jako Král Popu přiletěl do Prahy a všichni se mohli zbláznit :) A teď jeho sochu nechtěj? :( Jako Michael do Prahy vůbec nemusel jezdit ;). Ale už tu byl a vy zamindrákovaný Pražáci koukejte tu sochu tam dát. Nás NEZAJÍMÁ NĚJAKÁ VONDRÁČKOVÁ, TA OPROTI MICHAELOVI NEUDĚLALA NIC :P

Svět si o víkendu připomněl Michaela Jacksona

29. června 2010 v 8:23 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Svět si o víkendu připomněl Michaela Jacksona

Fanoušci na celém světě si o víkendu připomněli první výročí úmrtí amerického zpěváka Michaela Jacksona. Ten skonal v Los Angeles loni 25. června ve věku padesáti let.
Michael Jackson (1958 - 2009)
Lidé uctili památku svého idolu tancem, zpěvem, zapalováním svíček, házením a pokládáním květů nebo odhalováním památníků. Jermaine, Janet a další Jacksonovi sourozenci spolu s více než pěti tisíci příznivci navštívili místo posledního zpěvákova odpočinku v americkém Forest Lawn Memorial Park. Když členové rodiny odcházeli, lidé vypustili z klecí desítky bílých holubic.
Matka Katherine Jacksonová před domem v městě Gary, kde Michaela a dalších osm dětí vychovala, odhalila žulový památník, Jacksonova rodina a řada celebrit se v sobotu zúčastnily vzpomínkového večera v americkém Beverly Hills.

Japonsko, Filipíny, Los Angeles

V Japonsku strávilo padesát lidí noc s předměty, které zpěvákovi patřily. Vybráni byli z deseti tisíc zájemců a každý z nich za tuto možnost zaplatil tisíc dolarů (21 tisíc Kč). V několika německých městech se zase konaly vzpomínkové akty s Jacksonovou hudbou a účastí jeho imitátorů.
Na Filipínách v sobotu tančilo 1500 vězňů na jeho největší hity, stovky lidí také zamířily do muzea Madame Tussauds v Los Angeles a zastavily se u Jacksonovy hvězdy na hollywoodském Chodníku slávy.
Za téměř milión dolarů (20,8 miliónu korun) pak dosud skoupili dražitelé z celého světa v Las Vegas předměty připomínající zpěváka. Mezi vydraženými položkami byla i jedna z Jacksonových bílých rukavic, které nosil během koncertních turné. Vítězná nabídka zněla na 190 tisíc dolarů (téměř čtyři milióny korun).

Pražská Letná

Pozadu nezůstali ani čeští příznivci. V pražských Letenských sadech by měl být na konci léta odhalen dvoumetrový Jacksonův pomník.
"Památník bude umístěn poblíž metronomu v klidné části parku," řekla hlavní organizátorka iniciativy Helena Babická. Uvedla také, že byla překvapena vstřícnosti ze strany magistrátu, který projekt podporuje. Zpěvákova busta bude dílem sochařky Daniely Kartákové.

Jeden rok po smrti Michaela Jacksona! Postel, na které zemřel!

28. června 2010 v 9:13 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jeden rok po smrti Michaela Jacksona! Postel, na které zemřel!


Přesně před 368 dny vydechl král popu Michael Jackson (†50) naposledy. Zpěvák zemřel 25. června 2009 na předávkování léky. Doktor Conrad Murray (57) se 25 minut snažil Michaela vrátit zpátky do života. Marně.
Ve 12.22 místního času volal Jacksonův bodyguard Alberto Alvarez záchranku.
Záchranáři dojeli na místo o 3 minuty později. Ve 14.26 prohlásili lékaři v nemocnici, kam byl zpěvák převezen, Michaela Jacksona za mrtvého. Člen rodiny zesnulého pořídil tuto fotografii den po jeho smrti. Postel stála ve druhém patře Jacksonovy pronajaté vily v losangeleském Holmby Hills.
O pár měsíců později byl Jacksonův lékař Conrad Murray obviněn ze zpěvákova zabití. Podle dochovaného telefonního záznamu byla jeho snaha Michaela Jacksona oživit přinejmenším neprofesionální. Soud ale tento měsíc rozhodl, že vinen není a že nepřijde ani o licenci. S tím nesouhlasí Jacksonův otec, který proti Murraymu zahájil nové soudní řízení. Další soud s Murrayem začne 23. srpna.
Kliknutím zvětšte

Jackson: Fanoušci vydražili jeho věci za 20 milionů

28. června 2010 v 9:10 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jackson: Fanoušci vydražili jeho věci za 20 milionů

Jacksonova typická rukavice, kterou nosil během koncertů se vydražila za 4 miliony a jeho mokasíny, které miloval za 1,9 milionu.

Během svého života vydělal obrovskou kupu peněz. Ale ještě větší kupu stačil prošustrovat. Když zemřel, zanechal dluhy ve výši téměř 10 miliard korun. Rok po smrti je král popu Michael Jackson (†50) bohatší než za svého života. Zahraniční média mu dala přezdívku Jacko: Král Cash! Na víkendové aukci v Los Angeles se vydražily jeho předměty za více než 20 milionů korun!
Do třídenní dražby, která začala v pátek u příležitosti výročí prvního roku od smrti Michaela a čítala na 200 položek, se zapojili fanoušci z celého světa.

Rukavice za 4 miliony korun

Dražba předčila očekávání. Některé z věcí se prodaly za více než desetinásobek předpokládané ceny. Žádaným kouskem byla jeho typická bílá rukavice posetá krystaly od Swarovského.
Prodala se za čtyři miliony korun. Odhadní cena byla asi 600 tisíc korun. Rukavici získala Wanda Kelley z Los Angeles. Novinářům se svěřila, že byla připravená přihazovat ještě výš."Řekněme, že bych bez té rukavice neodešla," prohlásila.

Jackson je sběratelsky nejvyhledávanější celebrita všech dob

Pár Jacksonových mokasínů, jehož odhady se pohybovaly mezi 40 až 60 tisíci korun, se nakonec prodal za 1,9 milionu korun. Podle odborníků to jen dokazuje, že Michael je nejvyhledávanější a sběratelsky nejzajímavější celebritou všech dob.
Jackson už stačil mj. vydělat po smrti prodejem alb 21 miliard korun. Zpěvák umřel 25. června 2009. Z neúmyslného zabití je obviněn jeho lékař Conrad Murray. Žalobu na něj nyní podal i zpěvákův otec Joe (80), který navíc tvrdí: Doktor ten den popíjel pivo ve striptýzovém klubu. Jen pár hodin předtím, než dojel k Michaelovi…

Jacksonovy děti: Konečně normální život!

28. června 2010 v 9:09 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksonovy děti: Konečně normální život!

Jacksonovy děti si konečně užívají normální život

Celý svět si připomíná rok od smrti zpěváka Michaela Jacksona (†50), který zemřel loni 25. června. Jeho tři děti si i přes toto smutné výročí užívají konečně svobodné prázdniny na Havaji.
Prince Michael (13), dcera Paris (12) a nejmladší syn Blanket (8) si v tyto smutné dny užívají slunce a celodenní koupání na Havaji, kde tráví prázdniny spolu se svými bratranci a sestřenicemi. Na všechny tu dohlíží zpěvákova matka a babička dětí Katherine (80), která je má od Jacksonovy smrti v opatrovnictví.

  • Jacksonovy děti mají konečně normální dětství. Spolu se svými bratranci dováděli na Havaji. V zelených plavkách na schodech stojí zpěvákova dcera Paris

Poprvé do školy

Zájem médií o děti slavného zpěváka byl obrovský po celou dobu jeho života. Jackson však své děti neustále úzkostlivě schovával a před okolním světem skrýval. Veškeré činnosti dětí se uskutečňovaly uvnitř jeho domu. Pokud vůbec vyšly na chvíli ven, musely mít obličej zakrytý rouškami nebo maškarními maskami.
Nezapomenutelný je také snímek, když Jackson ukazoval fanouškům svého nejmladšího syna Blanketa z okna berlínského hotelu. Chlapečka, který měl plínu přes hlavu, vystrčil nad šokované fanoušky a v několikametrové výšce ho držel několik sekund.

Byl jsi nejlepší tatínek...

Do zájmu médií se děti dostávaly i po zpěvákově smrti. Vlastně poprvé to bylo hned na pohřbu. Veřejnost byla překvapená krokem rodiny, která děti nechala vyjít na pódium, kde dokonce pronesly krátké proslovy. "Byl jsi nejlepším tatínkem na světě. Chci ti říct, že tě moc miluji," slova, která před rokem zaznělo skrze pláč z úst malé Paris, dojala celý svět.
Dnes to vypadá, že děti jednoho z neslavnějších zpěváků všech dob konečně začaly vést relativně "normální" život. V září se totiž chystají i poprvé do školy a těší se, že si tam najdou své první kamarády.

Utajený syn

U prvních dvou dětí, Prince Michaela a Paris, je identita matky - sestry z dermatologie Debbie Rowové - známa od jejich narození. Jackson s ní byl nějakou dobu dokonce ženatý. Matkou nejmladšího syna Blanketa je údajně také zdravotní sestra, ovšem s mexickými kořeny.
Až po smrti krále popu vyplynula na veřejnost informace, že Jackson po sobě zanechal zřejmě celkem čtyři děti. Čtvrtým potomkem má být dnes pětadvacetiletý Omer Bhatii, která při Jacksonově pohřbu seděl v první řadě, hned vedle zpěvákových sester. Jeho matkou je Norka Pia Bhatti, s níž se zpěvák seznámil v roce 1984 v Oslu a údajně s ní prožil krátký románek.

Rok od smrti fanoušci tančí i staví pomníky

Celý svět si tento víkend připomněl úmrtí krále popu Michaela Jacksona (†50), který minulý rok v červnu zemřel. Lidé z různých koutů světa si zpěváka připomínají vzpomínkovými akcemi, někde mu staví pomník. Někteří se vydali dokonce k místu, kde je zpěvák pochován, do Forest Lawn. Stovky fanoušků se sešly i u zpěvákova rodného domu ve městě Gary, v Indianě.

Od 21.6.-27..6

28. června 2010 v 9:06
Pondělí: 43 lidí
Úterý: 34 lidí
Středa: 19 lidí
Čtvrtek: 25 lidí
Pátek: 31 lidí
Sobota: 20 lidí
Neděle: 34 lidí
Celkem: 206 lidíPrvní výročí smrti Michaela Jacksona: Truchlil celý svět, kromě jeho dětí!

27. června 2010 v 13:29 ♥ Novinky o MJ (také soud)

První výročí smrti Michaela Jacksona: Truchlil celý svět, kromě jeho dětí!


Michael Jackson
Lidé na celém světě si připomněli smutné výročí úmrtí zpěváka Michaela Jacksona (†50), který zemřel minulý rok 25. června. Na místě posledního odpočinku krále popu ve Forest Lawn se shromáždilo více než 500 fanoušků, další stovky navštívily jeho rodný dům ve městě Gary v Indianě. Jacksonovy děti byly tryzny ušetřeny. Užívaly si sluníčka a moře na Havaji. A na jejich tvářích byla vidět radost. Poprvé po dlouhých měsících…
Blanket (8), Prince Michael (13) a Paris (12) prožily první svobodné prázdniny v životě. Téměř celý svůj život se vezly v bizarním kolotoči. Jackson se je za svého života snažil úzkostlivě skrývat, když nakrátko vyšly ven, musely nosit roušky přes obličej, i tak ale pozornosti médií neunikly, a ještě horší to bylo po smrti jejich slavného otce. Až teď se kolo konečně zastavilo. Podle jejich babičky a zpěvákovy matky Katherine (80), která o děti pečuje, jsou stále ještě vyplašené a zatím si nestačily najít ani kamarády, i přesto ale půjdou v září poprvé do školy.
Zcela jiná atmosféra než na Havaji panovala o pár set až tisíce kilometrů dál. U Jacksonova rodného domu byla odhalena za účasti 2500 fanoušků pamětní deska z černého mramoru, následoval svíčkový průvod, lidé si Michaelovo výročí připomněli jeho písní We Are The World. V Los Angeles nechávaly tisíce fandů vzkazy u Jacksonovy hvězdy na Chodníku slávy. Lidé na celém světě uctili Jacksonovo výročí tancem a zapálenými svíčkami. Králi popu byly odhaleny desítky soch. Čeští fanoušci na zpěváka zavzpomínali na koncertě v pražské Hybernii.
Kliknutím zvětšte
Jacksonova matka odhalila jeho pamětní desku.
Kliknutím zvětšte
Blanket (vlevo) se sestrou Paris dovádějí na Havaji.
Jacksonův otec znovu žaluje lékaře!
V den výročí zpěvákovy smrti zahájil jeho otec Joseph (80) další soudní řízení proti Jacksonově lékaři Conradu Murraymu. V obvinění tvrdí, že lékař zavolal odbornou pomoc k umírajícímu Jacksonovi příliš pozdě a že lhal při výslechu. Žádá finanční vyrovnání v hodnotě víc než 1,5 milionu korun za ztrátu opory a příjmů a za citovou újmu.

Jacksonovy memorabilie včetně slavné rukavice vydraženy za milión dolarů

27. června 2010 v 13:26 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksonovy memorabilie včetně slavné rukavice vydraženy za milión dolarů

Za téměř milión dolarů (20,8 miliónu korun) už skoupili dražitelé z celého světa předměty připomínající popového zpěváka Michaela Jacksona, který zemřel před rokem ve věku 50 let. Mezi vydraženými položkami byla i jedna z Jacksonových typických bílých rukavic, které nosil během svého koncertního turné; vítězná nabídka zněla na 190 000 dolarů (téměř čtyři milióny korun).
Michael Jackson zemřel před rokem. Zájem o jeho tvorbu však neutichá.
Přihazování na více než 200 položek, které začalo v pátek, je "neporovnatelné s čímkoli, co jsme kdy zažili", citovala agentura AP Darrena Juliena z dražební síně Julien's Auctions, která akci v Las Vegas pořádá. Některé z předmětů včetně zmíněné rukavice se prodaly za desetinásobek předpokládané ceny, dodal.
"To jen dokazuje, že Michael Jackson je nejvyhledávanější a sběratelsky nejzajímavější celebritou všech dob. Je to prostě fenomenální," prohlásil Julien. "Lidé sem přiletěli z Asie, z Ruska, odevšad. Teď, když je po smrti, si uvědomujeme, jakou skutečnou legendu jsme ztratili," dodal. Podle jeho předpokladů dražba, která skončí během neděle, snadno překročí celkovou hranici miliónu dolarů.
Například pár Jacksonových mokasínů, v nichž vystupoval na jevišti a jejich předdražební odhady se pohybovaly kolem 2000 až 3000 dolarů (42 000 až 63 000 korun) se nakonec prodal za 90 000 dolarů (téměř 1,9 miliónu korun).
Vítěznou dražitelkou rukavice, jejíž cenu před dražbou aukční síň odhadovala na 20 000 až 30 000 dolarů, se stala Wanda Kelleyová z Los Angeles, která na aukci nakoupila i mnoho Jacksonových alb. Novinářům se po dražbě svěřila, že byla připravená přihazovat ještě výš, pokud by to bylo třeba. "Řekněme, že bych prostě bez té rukavice neodešla," prohlásila.

Fanoušci uctili památku Jacksona, Karel Gott se nečekaně omluvil

26. června 2010 v 19:17 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Fanoušci uctili památku Jacksona, Karel Gott se nečekaně omluvil

Vzpomínková akce k prvnímu výročí úmrtí Michaela Jacksona fanoušky v Praze nadchla. Zklamala je jen jediná věc, nepřítomnost českého krále popu Karla Gotta, který měl být hlavní hvězdou.

"Promiňte, nebylo to domluveno přes mou agenturu, proto jsem čekal na další podnět, ale ten nepřišel," vysvětli Gott po telefonu během akce pořadatelům vzpomínkové akce Tribute to Michael Jackson v pražském Divadle Hybernia.
"Moc mě to mrzí," řekl Karel Gott, který si místo vystoupení na pódiu léčil pošramocené hlasivky v nemocnici. "Nedostal jem žádné podklady, tak jsem měl za to, že akce padá," omluvil se nakonec.
Karel Gott
Publikum přesto neodcházelo zklamané. Ze známých hvězd se prezentovala Jitka Zelenková, Petr Kotvald nebo Richard Pachman, který představil i dávného spolupracovníka Jacksona, belgického hudebníka Francoise Glorieux.
Při vstupu do divadla Hybernia dostal každý návštěvník bílou rukavici, která měla symbolizovat solidaritu se zpěvákem. Ještě před koncertem si zájemci mohli prohlédnout výstavu fotografií, obrazů, plastik a dalších artefaktů inspirovaných Jacksonem. Některá díla mohli také zakoupit. Jedním z majitelů umělecké podobizny se stal režisér Filip Renč.
Filip Renč
"Jsem smutná. Je to jako bych šla na pohřeb. Snažím se v sobě tento pocit potlačit," řekla ČTK Jana Krausová, která si prohlížela maketu sochy, jež by ještě letos měla být postavena na Letné. "Bojím se, že to lidi zničí. Ne všichni s tím asi budou souhlasit," poznamenala.
Pocta Michaelu Jacksonovi v divadle Hybernia
Všechny překvapil třináctiletý syn známého rockera Vladimíra Mišíka Adam Mišík, který kultu Michaela Jacksona přes svůj mladý věk propadl natolik, že se stal jeho imitátorem a tak se prezentoval i při tomto večeru. "Táta mi v tom nebrání, sám uznává třeba Quincyho Jonese, který s Jacksonem spolupracoval," řekl sebevědomý chlapec který má za sebou například role v seriálu Soukromé pasti, či v Hřebejkových filmech Kráska v nesnázích a U mě dobrý.
"Původně jsem dělal fotbal, ale ten mě přestal bavit a jako pohyb mě zaujal tanec. Nejdřív jsem se učil sám, a pak všichni, včetně táty, mě nasměrovali do tanečního studia. Teď se učím u Qaši v Dance house všechny nové styly, protože nemůžu celý život kopírovat Michaela," uznal Adam. "Jinak mám rokovou kapelu, hraji na kytaru a taky zpívám a navíc mě baví herectví, tak uvidím, kam se nakonec vydám," dodal Mišík, který zatím nejvíc řeší poslední dva roky základní školy. Nejraději by se prý ale viděl na herecké konzervatoři.
Pocta Michaelu Jacksonovi v divadle HyberniaPocta Michaelu Jacksonovi v divadle Hybernia
Imitátorů Jacksona bylo ovšem na akci víc v publiku než na pódiu. I mnozí fanouškové zůstali věrni image a v oděvu jako Jackson přišli uctít zpěvákovu památku, kterou až do 29.8. (den narození Jacksona) bude v Divadle Hybernia připomínat výstava fotek a artefaktů zesnulého krále popu.

Jacksonův otec zažaloval synova lékaře za nedbalost

26. června 2010 v 19:12 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksonův otec zažaloval synova lékaře za nedbalost

Jacksonův otec tvrdí, že Murray porušil běžné lékařské povinnosti a žaluje ho z nedbalosti.

Otec zesnulého zpěváka Michaela Jacksona zahájil soudní řízení proti lékaři Conradovi Murraymu za nedbalost, která vedla ke zpěvákově smrti. Joseph Jackson v obvinění tvrdí, že lékař zavolal odbornou pomoc k umírajícímu Jacksonovi příliš pozdě a že se ukázalo, že lhal při výslechu. Murray byl už v únoru obviněn z neúmyslného zabití a předběžné soudní státní v této věci se má konat v srpnu.

Joseph Jackson zahájil řízení v pátek, v den prvního výročí synova úmrtí. Zpěvák zemřel na selhání srdce způsobené silnou dávkou anestetik.
Osmdesátiletý otec se obrátil na federální soud v Los Angeles a podle agentury AP žádá o finanční vyrovnání v hodnotě víc než 75.000 dolarů (1,5 milionu korun) za ztrátu opory a příjmů, za citovou újmu a za způsobení bolesti a utrpení.

Otec tvrdí, že lékaž porušil běžný lékařský postup

Ve zdůvodnění tvrdí, že Murray zavolal záchranku příliš pozdě a že lhal, když říkal, že byl stále u Jacksonovy postele a kontroloval mu puls. Murray neinformoval záchrannou službu o tom, že zpěvák dostal vysokou dávku propofolu, který se užívá jako anestetikum v nemocničním prostředí, ale Murray ho Jacksonovi dával jako uspávací prostředek doma.
Murray podle otce později změnil svou původní výpověď, když řekl, že to, že Jackson nedýchá, zjistil asi 20 minut před příjezdem záchranné služby. V obvinění se uvádí, že Murray porušil běžný lékařský postup tím, že "nezavolal záchranku, vzdálil se od Jacksonova lůžka a provedl resuscitaci na posteli místo na tvrdé podložce".

Lékaři hrozí čtyřleté vězení

Murrayho právník vydal prohlášení a sdělil v něm, že stále trvá na tom, že "doktor Murray nepředepsal ani neaplikoval nic, co mělo Jacksona zabít, že Murraymu nebylo nic dokázáno a že doufá, že soud prokáže jeho nevinu".
Předběžné slyšení v Murrayho případě neúmyslného zabití je stanoveno na 23. srpen. Bude-li lékař uznán vinným, hrozí mu čtyřleté vězení.
Joseph Jackson ve svém obvinění tvrdí, že Murray jeho synovi dával četné preparáty včetně propofolu každý večer jako léky na spaní. Jeho syn prý byl na těchto lécích, které mu Murray předepisoval nejmíň od roku 2008, závislý. Otec také viní kliniky, na nichž Murray působí v Las Vegas, Nevadě a Houstonu, že lékaře špatně odborně připravily a nedohlížely na jeho praxi.

Rok od smrti Jacksona: Vydělává ze záhrobí!

25. června 2010 v 14:21 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Rok od smrti Jacksona: Vydělává ze záhrobí!

Přesně před rokem se po světě roznesla šokující zpráva o náhlé smrti zpěváka Michaela Jacksona (+50). Předávkoval se léky, které pravidelně užíval. Ze zabití slavného Američana byl obviněn jeho lékař Conrad Murray. Ten už stanul před soudem, ale své provinění na zpěvákově smrti popírá.

Jackson sice své rodině zanechal dluhy, ale zisky z prodeje alb a upomínkových předmětů nabývají gigantických rozměrů. Jeho dílo žije dál. Hodnota Jacksonova majetku se za posledních 12 měsíců zvýšila o celou jednu miliardu dolarů.

Jackson vydělává peníze i po smrti

Prodej 31 mil. alb - cca 306 mil. eur
Film This is it - cca 214 mil. eur
Životopis Moonwalk - cca 15,2 mil. eur
Práva k zatím nevydaným skladbám - cca 106 mil. eur
Práva k rozhlasovému vysílání - cca 24,4 mil. eur
Další příjmy - cca 22 mil. eur
Lísty z neuskutečněných koncertů, které si fanoušci nechali na památku - cca 5,4 mil. eur
Skladby používané jako zvonění do m
obilu - cca 4,2 mil. eur

Zpěvákova rodina se bouří: "My i fanoušci si zasloužíme vědět o jeho smrti pravdu!"

Zpěvákova sestra Janet Jackson, která si změnila své umělecké jméno na LaToya, vzpomíná, na svou reakci, když se dozvěděla, že je její bratr mrtvý: "Nikdy jsem o něm neměla pochyby. Pamatuju si na den, kdy jsem se dozvěděla, že Michael už s námi není. Moje máma křičela do telefonu: "On je mrtvý!" a já si pomyslela "Kdo to udělal?" "

Dnes má výročí

Výročí Jacksonovy smrti si dnes mnoho fanoušků připomene na hřbitově Forest Lan v Los Angeles, kde je zpěvák pohřbený. Jeho rodina na něj bude vzpomínat ve městě Gary v Indianě, kde se legendární umělec narodil

VÝROČÍ: Král popu zemřel přesně před rokem

25. června 2010 v 14:16 ♥ Novinky o MJ (také soud)

VÝROČÍ: Král popu zemřel přesně před rokemMichael Jackson

Fanoušci po celém světě si dnes připomínají první výročí smrti Michaela Jacksona.
Je tomu přesně rok, co náhle zahynul americký zpěvák Michael Jackson. V Los Angeles se chystají položit květiny a dárky na jeho hrob, v Londýně mu bude odhalena pamětní deska a v Tokiu dostane hrstka obdivovatelů možnost přespat v jeho muzeu. Vzpomínat se bude i v Praze.

 Na počest krále popu se nekoná žádný velkolepý vzpomínkový koncert. Uctění jeho památky se nese ve znamení drobných pietních akcí. Kromě Los Angeles se lidé sejdou také například v newyorském divadle Apollo, kde Michael Jackson začínal se svými sourozenci ve skupině Jackson 5, nebo v londýnském divadle Lyric, kde mu bude odhalena pamětní deska.

Menší spontánní akce i hromadná taneční vystoupení se podle agentury AP chystají po celém světě od Manily až po Manhattan v New Yorku. Tancem se chystají zavzpomínat například filipínští vězni, kteří se v roce 2007 stali senzací na internetu odvážným nastudováním choreografie k písni thriller. Odpoledne si Jacksonovu památku připomenou i jeho fanoušci na Václavském a Staroměstském náměstí v Praze.

PROFIL: Král popu Michael Jackson

Legendární zpěvák Michael Jackson se během svého života dostal na úplný vrchol slávy, ale i na okraj společnosti: muž, který dal tanci měsíční chůzi, byl souzen za zneužívání malého chlapce. Od Jacksonovy náhlé smrti uplyne v pátek přesně rok.

Americký popový zpěvák a skladatel Michael Jackson se narodil 29. srpna 1958 v Gary ve státě Indiana. Do světa showbyznysu se dostal už jako dítě, když se v roce 1964 přidal ke svým sourozencům a společně vytvořili formaci zvanou The Jackson 5. První společnou desku vydali v roce 1969, v Michaelových 12 letech. Ten se ale stále více začínal věnovat sólové kariéře a s bratry vystoupil naposledy v roce 1984.

Svou první sólovou desku Off the Wall vydal Michael Jackson roku 1979. V roce 1982 následovalo dnes již legendární album Thriller, které se stalo nejprodávanějším albem zpěvákovy kariéry. Následovala alba Bad, Dangerous, History, Blood on the Dance Floor a Invincible

PODÍVEJTE SE:
 To nejlepší z Jacksonova díla
Michael Jackson

Jackson se proslavil nejen hudbou, ale zároveň svou touhou po změně vizáže a své tmavé pleti, kvůli níž podstoupil řadu plastických operací, které však většinou popíral. Poprvé se do rukou plastických chirurgů dostal v roce 1979, když si zlomil nos. Ten mu lékaři upravili, ovšem v roce 1984 si nechal noc opravit znovu. Roku 1987 si zase nechal vytvořit dolíček na bradě. Jackson údajně trpěl onemocněním kůže, při kterém dochází k výpadkům pigmentu a jež se projevuje bílými skvrnami. Tyto skvrny se Jackson snažil zakrýt tmavým makeupem, který zhruba roku 1986 změnil na světlý.

Jackson byl dvakrát ženatý. Poprvé s dcerou Elvise Presleyho Lisou Marií Presleyovou a podruhé se zdravotní sestrou Debbie Roweovou, se kterou měl dvě děti. Jackson však měl ještě jednoho potomka, jehož matku se mu před veřejností podařilo zamlčet.

Jacksonova kariéra, kterou začal jako šestiletý chlapec, byla přerušena v roce 2003, kdy byl obviněn ze zneužívání čtrnáctiletého chlapce. Čtyřměsíční soud v roce 2005 ho v plném rozsahu zprostil viny, od té doby ale žil v ústraní.

Michael Jackson zemřel 25. června v Los Angeles na zástavu srdce. Jeho smrt podle patologické zprávy zapříčinilo anestetikum propofol, které užíval proti nespavosti.

Zpěvák během své kariéry prodal více než 750 milionů hudebních nosičů, za něž získal 13 cen Grammy. Jeho Thriller z roku 1982 je dosud nejprodávanějším albem všech dob.

Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.
V Praze postaví památník Michaelu Jacksonovi

25. června 2010 v 14:14 ♥ Novinky o MJ (také soud)

V Praze postaví památník Michaelu Jacksonovi


Projektů pod záštitou primátora Pavla Béma je v Praze jako hub po dešti. Stavba dvoumetrového památníku zpěváku Michaelu Jacksonovi tedy mezi nimi nesmí chybět. Památník se v Letenských sadech slavnostně odhalí už během těchto prázdnin!

"Památník bude umístěn poblíž metronomu v klidné části parku," říká hlavní organizátorka projektu Helena Babická, která dále uvedla, že byla velmi překvapená vstřícností ze strany magistrátu a Úřadu městské části Praha 7.Mluvčí Prahy 7 ale ani nevěděl, že stavbu nějakého pomníku podpořili.

Socha Jacksona nebude v Praze poprvé

Socha Jacksona už jednou v Praze stála, a to v roce 1996 v rámci jeho pražského koncertu. Po jeho skončení si ji ale organizátoři odvezli. Teď se fanouškové rozhodli vzdát Michaelovi hold natrvalo.
"Socha bude odlitá z pryskyřice a na povrchu bude bronzová," popisuje památník Babická. Odhadované náklady na zhotovení a umístění pomníku činí zhruba půl milionu korun.
Organizátoři doufají, že vyberou převážnou část peněz z veřejných sbírek. Jinak to totiž budou muset zaplatit ze svého.

Michael Jackson (†50): Rok od smrti krále popu

25. června 2010 v 14:13 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Michael Jackson (†50): Rok od smrti krále popu

Miloval publikum a potlesk.

Měsíční chůze, rouška přes obličej, obvázaná ruka i proslulá ruka v rozkroku doprovázená nepřeslechnutelným výkřikem. To jsou poznávací znamení krále popu Michaela Jacksona (†50). Dnes je tomu přesně rok, co jeho srdce udeřilo naposledy. Zástavu mu způsobilo akutní předávkování propofolem, anestetikem, které zpěvákovi podával osobní lékař Conrad Murray (57).

Ten je stále podezřelý ze zpěvákovy smrti. Přesto může podle soudu nadále ordinovat. Další stání bude 23. srpna. Za neúmyslné zabití krále popu mu hrozí až čtyři roky. "Tak strašně Michael potřeboval potlesk. Bál se, že když sleze z pódia, lidé na něj zapomenou," vzpomíná na něj jeho manažer Dieter Wiesner.
Král je mrtev, ale v srdcích svých fandů žije dál. A vydělává ohromné peníze. Za rok od jeho skonu se prodalo 33 milionů hudebních nosičů se sólovými nahrávkami, 800 tisíc desek skupiny Jackson 5 a z internetu si lidé legálně stáhli asi 13 milionů písní a 1,5 milionu zvonění do mobilu.

Vzpomínkové pořady

Dědicům tak za rok spadlo do klína v přepočtu 21 miliard korun. Na pátek chystají americké televize vzpomínkové pořady. Jeho matka Katherine (80) vydává knížku s názvem Nikdy nedokážu říci sbohem.
Rodina Jacksona si výročí připomene v soukromí. Její nadace ale podpořila vzpomínku nazvanou Michael navždy, která se zítra uskuteční v losangeleském Beverly Hilton Hotelu.

Michael Jackson (†50) - Rok po své smrti... Vydělal 20 miliard

25. června 2010 v 14:11 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Michael Jackson (†50) - Rok po své smrti... Vydělal 20 miliard


Socha krále popu bude stát na Letné.
Zítra tomu bude rok, co v kalifornském Los Angeles zemřel Michael Jackson (†50). Po předávkování léky podlehl zástavě srdce. Zpěvák nicméně žije posmrtný život. Stal se z něho kult, který pozůstalým stačil za pouhých dvanáct měsíců vydělat 20 miliard korun.
Tisíce fanoušků zítra navštíví Jacksonův hrob v Los Angeles. V Německu bude vydražena zpěvákova kytara s vlastnoručním podpisem, před vzpomínkovým koncertem odhalí v Londýně pamětní desku. Jackson, který se rovněž stal hrdinou počítačové hry, vydělal po smrti 20 miliard korun, padesátkrát víc než v posledním roce života. Více než třetina této částky je z prodeje 31 milionů hudebních nosičů.

BUDE MÍT POMNÍK I V ČESKU!

Praha složí hold králi popu galavečerem v Divadle Hybernia. A navíc... Od 29. srpna bude stát na pražské Letné unikátní zpěvákova socha! Pomník má podobu busty podepřené sloupem, na němž budou vyryty důležité momenty ze zpěvákova života. Vyroben ale bude překvapivě z pryskyřice! "Uvažovali jsme o bronzu, ale báli jsme se, aby sochu třeba někdo neukradl a neodnesl do šrotu," vysvětluje sochařka Daniela Kartáková. Pomník vzniká pod záštitou Heleny Babické z pražského Muzea pověstí a strašidel. "Socha vyjde asi na 150 tisíc korun a skládají se na ni i Jacksonovi fanoušci," popsala Babická. Zlatá Jacksonova socha přitom na Letné už jednou stála. Bylo to před 14 lety u příležitosti jeho turné HIStory. Ještě dříve stála na tomto místě socha Stalina.

Děti Michaela Jacksona si zvykají na matku, stále ale žijí v umělém světě

24. června 2010 v 21:52 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Děti Michaela Jacksona si zvykají na matku, stále ale žijí v umělém světě

Konečně poznávají Debbie Rowe.
Děti Michaela Jacksona si zvykají na matku, stále ale žijí v umělém světě
Během roku, který uplynul od smrti zpěváka Michaela Jacksona, se jeho děti Prince Michael (13) a Paris (12) seznámily se svou biologickou matkou a už si na ni zvykají. Syn a dcera krále popu neměli až do otcova úmrtí vloni v červnu s matkou takřka žádný kontakt. Jejich sbližování prý ale pokračuje dobře. Pravidelných návštěv u Debbie Rowe (51) se účastní i jejich mladší bratr Prince Michael II. (8), známý jako "Blanket", jehož matka zůstává neznámá.
Zdravotní sestra a chovatelka koní Debbie Rowe postoupila veškerá práva na děti Michaelu Jacksonovi při jejich rozvodu v roce 1999. Následujících deset let je nevídala. Teď to vypadá, že vychází dobře jak s nimi, tak i s rodinou Jacksonových. Život malých princátek zatím příliš normální není, ale již brzy se prý má změnit k lepšímu. "Děti nemají žádné přátele. Nechodí do školy. Učí se doma, ale od září půjdou do privátní školy. Naštěstí je obklopují jejich bratranci, sestřenice, tety a strýcové, a to jim moc pomohlo," řekla jejich babička a poručnice reportérům Fox News. "Pro ně je to normální, je to život, jaký znaly. V určitou dobu musejí jít spát, vstávat, obléknout se a jít na hodiny s domácím učitelem. Cvičí karate a plavou, což mají moc rády," dodala Jacksonová.
Michael Jackson zemřel vloni 25. června ve věku padesáti let. Děti se prý s nadcházejícím výročím otcova úmrtí vyrovnávají dobře. "Je jasné, že se jejich svět po Michaelově smrti hodně změnil. Pořád je to pro ně těžké, ale vyrovnávají se s tím dobře. Blanket a Paris jsou extroverti, jen Prince je takový tichý kluk," konstatoval Dieter Wiesner, Jacksonův manažer v letech 1996 až 2003.

V Detroitském muzeu Motown začala výstava o skupině Jackson 5

24. června 2010 v 21:51 ♥ Novinky o MJ (také soud)

V Detroitském muzeu Motown začala výstava o skupině Jackson 5

Výstava o skupině Jackson 5 byla v úterý otevřena v historickém muzeu Motown v americkém Detroitu. Expozice je jednou z mnoha akcí pořádaných tento týden k prvnímu výročí nečekané smrti "krále popu" Michaela Jacksona, který zemřel 25. června 2009 ve věku 50 let. Uveda to dnes agentura AP.
Detroitské muzeum Motown
Návštěvníci si na výstavě mohou prohlédnout fotografie, ceny a kostýmy, které kapela, v níž Michael Jackson nastartoval svou hvězdnou kariéru, nosila během vystoupení.

Na páteční výročí Jacksonovy smrti nestanovilo muzeum žádný oficiální program, ale lidé, kteří budou chtít vzdát zpěvákovi hold, jsou vítáni, řekla vrchní kurátorka muzea Lina Stephensová. Od deseti dopoledne do jedné hodiny odpoledne místního času bude před muzeem vystupovat Jacksonův imitátor.

Ostrava oživila Michaela Jacksona!

24. června 2010 v 21:49 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Ostrava oživila Michaela Jacksona!


Na casting soutěže Česko Slovensko má talent do Ostravy přijel dvojník popového krále Michaela Jacksona (50), který loni 25. června tragicky zemřel.

"Honem, pojďte si ho vyfotit, ten kluk je celej Jackson," šumělo ostravskou halou hotelu Imperial, kde probíhal další casting do soutěže Česko Slovensko má talent.

Pod kloboukem, parukou a dokonalým

líčením se schovával Libor Michna z Ostravy, který si s sebou přivezl svůj Stín alias kamaráda Víťu Jana. "Michael bude tančit a Stín bude kopírovat jeho pohyby," vysvětlil imitátor známého zpěváka, který s kamarádem vystupuje ve formaci Jackson Live Show. A když zrovna nevystupuje, věnuje se svému tanečnímu studiu.

Jak se dostal k imitování Michaela Jacksona? "Byla to zvláštní souhra okolností, měl jsem asi před patnácti lety kamaráda, který byl v té době jednička jako Jacksonův imitátor. On mě učil tancovat. Nejdřív mi to nešlo, ale postupem let jsem se vyhecoval a začal na sobě makat. A poslední rok a půl hodně dřu, chtěl bych tanec vypilovat k dokonalosti."

Nechal si podobně jako zpěvák upravit tvář plastickou operací?

"Vůbec ne, to všechno je jen líčení. Odkoukal jsem od svých kamarádek vizážistek různé triky, jak si vystínovat tvář, aby vynikly některé části a jiné naopak. Takže třeba nos mám podélně vystínovaný tmavší barvou, špičku nosu naopak světlejší, aby vynikla a dělala dojem toho typického pršáku. Rty se dají taky krásně vystihnout nalíčením stejně jako oči a obočí," vysvětloval Libor.

V Čechách proběhne poslední castingové kolo do originální talentové show Česko Slovensko má talent již tuto neděli 27. 6. od 9.00 hodin v hotelu Corinthia v Praze 4.
V Ostravě se představili dvojníci krále popu.Kopírování jen se zdrojem prosím :)

21. června 2010 v 13:57 ♥ INFORMACE

Pokud chcete nějaký článek z mého blogu, nebo obrázky zpopírovat do svého, tak prosím napiště zdroj ;). Jinak budu nucena to oznámit administrátorovi.

                       Děkuju michaeljacksonkop1 :)


Jacksonovy děti půjdou poprvé v životě do školy -(2.verze)

21. června 2010 v 13:54 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksonovy děti půjdou poprvé v životě do školy

Po letech života v jedné z nejvíce ochraňovaných rodin světa půjdou od letošního září děti zpěváka Michaela Jacksona poprvé v životě do školy. Podle nedělníku Mail on Sunday to oznámila Jacksonova matka Katherine.
Jacksonovy děti Paris a Prince Michael II.
Po "králi popu", který nečekaně zemřel před rokem, zůstali dva synové a dcera: třináctiletý Prince, o rok mladší Paris a osmiletý Prince Michael II. Až dosud měly domácího učitele.
Padesátiletý Jackson zemřel na předávkování léky loni v červnu. O děti, které se snažil co možná nejvíc skrývat před světem, od té doby pečuje jeho osmdesátiletá matka a jejich babička Katherine.
Michael Jackson s maminkou Katherine Esther
(Michael Jackson s maminkou Katherine Esther)

Ta poskytla nedělníku u příležitosti prvního výročí Jacksonovy smrti rozhovor a v něm prohlásila, že chce poskytnout svým vnoučatům konvenčnější výchovu, než jakou zažily se svým otcem. Od září proto mají začít chodit do neurčené soukromé školy.
"Řekla bych, že nejsem tak striktní, ale snažila jsem se navázat na Michaelovu výchovu... ale (ty děti) nemají přátele. Nechodí do školy. Mají soukromé hodiny. Takže v září poprvé půjdou do soukromé školy," citoval Katherine nedělník. Jacksonova matka si nemyslí, že by potomci sledované popové hvězdy někdy mohly vést zcela normální život, ale tvrdí, že žijí zdravě, denně se učí, cvičí karate a chodí plavat.

Děti Michaela Jacksona (†50) půjdou poprvé do školy-(1. verze)

21. června 2010 v 13:53 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Děti Michaela Jacksona (†50) půjdou poprvé do školy

Po létech strávených za ochrannou zdí vyrazí do normálního světa! Děti vloni zemřelého krále popu Michaela Jacksona (†50) půjdou poprvé do školy.

Jejich babička Katherine Jackson (80) potvrdila, že Princovi (13), Paris (12) a Blanketovi (8) dopřeje život, jaký vedou jiné děti v jejich věku. "Vždyť ani nemají žádné kamarády. V září půjdou všichni do normální školy," uvedla žena, která se po smrti svého syna o děti stará. Až dosud všichni tři Jacksonovi potomci byli vyučováni doma.

Zpěvák se vždy snažil držet své tři děti z dosahu médií. Teprve nedávno uniklo na server Youtube.com video, kde si děti hrají a tančí. O jejich životě a výchově se jinak mnoho neví.

Michael Jackson zemřel minulý rok v červnu na selhání srdce po předávkování léky. Jeho dvě starší děti, třináctiletý Michael a Paris, vystoupily na veřejnosti v únoru při předávání cen v Los Angeles. Na jevišti poděkovaly jménem svého otce za posmrtně udělenou cenu Grammy za celoživotní dílo. Spekulovalo se, že při vystoupení byly děti pod vlivem léků. Jacksonovy děti nyní vychovává jejich devětasedmdesátiletá babička Katherine Jacksonová.

Od 15.6-20.6.= sečtení

20. června 2010 v 17:37
Takto vypadá stav od 15.6. až po 20.6.

Úterý: 31 lidí
Středa: 21 lidí
Čtvrtek: 19 lidí
Pátek: 10 lidí
Sobota: 20 lidí
Neděle: 21lidí

 Celkem= 122 lidí
To je super :)

Co se kdy teď bude dít :)

20. června 2010 v 11:54 ♥ INFORMACE
Takže dnes v Blesku byla dvojstrana o Michaelovi :)
22.6. bude v TV na Primě pořad o Michaelovi, který se jmenuje Michael Jackson´s: Nedokončená show. Je to dva díly a druhý díl se vysílá 29.6. opět na Primě.
24.6. vychází Bravo, ve kterém bude několik stran věnováno Michaelovi.

Takže se nezapomeňte dívat a ani si nezapomeňte koupit časopis Bravo. :)
26.6. Michael Jackson Live na Barrandově

A je to toto   ↕


Michael Jackson Live

Poslední živé vystoupení krále popu v newyorské Madison Square Garden. V exkluzívním záznamu hvězdné show dále účinkují Elizabeth Taylor, Justin Timberlake, Whitney Houston, Beyoncé, Usher, Liza Minneli, Samuel L. Jackson, Gloria Estefan, Destiny´s Child, Shaggy a další
Exkluzívní show Michaela Jacksona k 30 letům jeho působení v showbusinessu v české televizní premiéře. Jde o poslední živé vystoupení krále popu v newyorské Madison Square Garden, které se uskutečnilo 10. září 2001, tedy den před osudným 11. září. Absolutně vyprodaná hala byla svědkem zcela ojedinělé hudební události, na které společně s Michalem Jacksonem vystoupila elita světového showbusinessu. Nyní máte vůbec poprvé možnost sledovat velkolepý koncert s řadou hollywoodských hvězd, pop idolů a světových legend. Mezi hosty vystoupí: Elizabeth Taylor, Britney Spears, Liza Minnelli, Whitney Houston, Macaulay Culkin, Marlon Brando, Chris Tucker, Samuel L. Jackson, Beyoncé Knowles, Joey Fatone, James Lance Bass, Usher Raymond, Mya, Kelly Rowland, Marc Anthony, Justin Timberlake, Nelly Furtado, Yoko Ono, Rhonda Fleming

Awards

20. června 2010 v 11:48 ♥ INFORMACE

Všechny tyto ceny dostal Michael za svůj život. A že jich není málo.

2010

Grammy Awards: (January 31)
Lifetime Achievement Award

2009

American Music Awards: (January 9)
Artist Of The Century Award
Favorite Pop/Rock Male Artist
Favourite Soul/R&B Male Artist
Favourite Pop/Rock Album
Favourite Soul/R&B Album

2002

American Music Awards: (January 9)
Artist Of The Century Award
NRJ Awards: (Cannes, France / January 19)
Best International Male Singer Award
NAACP Image Awards: (February 27)
Outstanding Music Video: 'You Rock My World'
Outstanding Variety Series/Special: 30th Anniversary Celebration
Outstanding Performance in a Variety Series/Special: 30th Anniversary Celebration
Celebrate the Magic Foundation: (announced March 20; presented May 1)
1st Magical Life Award
30th Anniversary Award (New York / July 6)

2001

Rock and Roll Hall Of Fame: (March 19)
Michael Jackson is inducted as a solo artist

2000

World Music Awards:
Best Selling Pop Male Artist Of The Millennium

1999

Bollywood Award (Indian Film Industry):
Outstanding Humanitarian Award

1998

Bravo Magazine:
Silver Otto Award

1997

Bob Fosse Award:
Best Choreography In A Music Video, "Ghosts"
Bravo Magazine:
Silver Otto Award
Best Album, "HIStory"
Best Show, HIStory Tour
Brazilian TVZ Video Awards:
Best International Video of the Year, "Blood On The Dance Floor"
Dutch Music Factory Awards:
Best Male Singer
Best Live Act
Live! Magazine Reader's Poll:
Most Memorable Male Performer
Legend Of Live Entertainment
Soul Train Music Awards:
Video award is renamed The Michael Jackson Award for Best R&B/Soul or Rap Video
Rock and Roll Hall Of Fame:
Jackson 5 are inducted

1996

American Music Awards:
Favorite Pop/ Rock Male Artist of the Year
Blockbuster Entertainment Awards:
Favorite Pop Male Award, "HIStory"
Bravo Magazine:
Golden Otto Award
Platinum Otto Award, Lifetime Achievement Award (1st Recipient)
Best Male Singer
Best Album, "HIStory"
Best Show, HIStory Tour
Nicest Singer
Brit Awards:
Artist Of A Generation Award
French Film Awards:
Best Video Award, "Earth Song"
Dutch Grammy Awards:
Best International Male Artist
Best International Album, "HIStory"
Genesis Awards:
Doris Day Music Award, "Earth Song" (given for an animal-sensitive, musical work)
Grammy Awards:
Best Music Video, "Scream"
Irish Music Awards:
Best International Male Artist
Hong Kong Hit Radio:
Best International Male Artist
Best Song of the Year, "You Are Not Alone"
World Music Awards:
Best Selling Album Of All Time, "Thriller"
Best Selling Male Artist of 1996
Best Selling American Artist
Best Selling R&B Artist
Best Selling Artist Ever

1995

Black Entertainment Television:
1st Recipient of the BET Hall Of Fame Award
Billboard Music Awards:
Special Hot 100 Award
Billboard Music Video Awards:
Video of the Year, "Scream"
Bravo Magazine:
Golden Otto Award
Brazilian TVZ Video awards:
Best International Video of the Year, "Scream"
European MTV Music Awards:
Best Male Artist of the Year
MTV Awards:
Best Dance Video, "Scream"
Best Choreography, "Scream"
Best Art Direction, "Scream"
Smash Hits Awards:
Best Male Artist

1994

Bravo Magazine:
Gold Otto Award
Cable Ace Awards:
Outstanding Musical Special (HBO presentation of Dangerous Concert from Bucharest)
Children's Choice Awards:
Caring For Kids Award
Crenshaw Community Youth & Arts Foundation:
Humanitarian Award
MTV Movie Awards:
Best Song In A Movie, "Will You Be There"
Smash Hits Awards:
Best Male Vocalist
Pop Rock Magazine:
Favorite Singer of the Year

1993

American Music Awards:
Best Pop/ Rock Album, "Dangerous"
Best Soul/ R&B Single, "Remember The Time"
Special International Artist Award
Bravo Magazine:
Gold Otto Award
BMI Awards:
Most Performed Songs Of The Year, "Black Or White" & "Remember The Time"
Echo Awards:
Best International Artist of the Year
Grammy Awards:
Living Legend Award
Guinness Book Of World Records:
Lifetime Achievement Award for most world records in the world of entertainment
NAACP Image Awards:
Entertainer of the Year
Outstanding Music Video, "Black Or White"
Soul Train Music Awards:
Best R&B Single, "Remember The Time"
Best R&B album, "Dangerous"
Humanitarian Of The Year
World Music Awards:
Best Selling American Artist
World's Best Selling Pop Artist
World's Best Selling Artist Of The Era

1992

Billboard Music Awards:
Commemoration of the 10th Anniversary of "Thriller", the best-selling album of all time.
Number One World Album, "Dangerous"
Number One World Artist
Bravo Magazine:
Gold Otto Award
Gabon, Africa:
National Honor Of Merit Award
National Association of Black Owned Broadcasters:
Lifetime Achievement Award
Operation One To One Award:
Point Of Light Ambassador (presented by American President George Bush)
Rockbjörnen Award: (readers' poll of the Swedish newspaper 'Aftonbladet')
Best Foreign Album ('Dangerous', Michael Jackson)

1991

MTV Awards: The Video Vanguard Award is renamed The Michael Jackson Video Vanguard Award.
Music Video Producers' Hall of Fame:
"Thriller" video is inducted

1990

American Cinema Awards:
Entertainer Of The Decade
Emmy Awards:
Outstanding Musical Special, Sammy Davis Jr. 60th Anniversary Celebration
Nominee-Outstanding Song, "You Were There" (tribute to Sammy Davis Jr.)
BMI Inaugural:
1st Michael Jackson Award of Achievement
Boy Scouts of America:
Good Scout Humanitarian Award
Capital Children's Museum:
Humanitarian Award
Grammy Awards:
Best Video, "Leave Me Alone"
Music Connection:
Man of the Year
Sony Entertainment:
Top Selling Artist of the Decade
Soul Train Music Awards:
Artist of the Decade
Vanity Fair Magazine:
Most Popular Artist In The History Of Show Business
Presidential Special Recognition:
Artist of the Decade (presented by American President George Bush)

1989

American Music Awards:
Special Award of Achievement
Black Entertainment Television:
Award for the Success of "Bad" Tour
Billboard Awards:
Number One Black Artist
Number One Album-Pop/R&B, "Bad"
Bravo Magazine:
Bronze Otto Award
British TV Industry Awards:
Artist of the Decade
British Phonographic Industry Awards:
Video of the Year
British Academy of Music Awards:
Best International Male Artist
Cashbox:
Video Pioneer Award
Critic's Choice Award:
Best Video
Entertainment Tonight:
Most Important Entertainer Of The Decade
Friday Night Videos:
Greatest Artist Of The Decade
Number One Artist of the Year
Forbes Magazine:
Number One Entertainer of the Year
Gardner Street Elementary School:
Most Famous Alumnus, renamed school auditorium after Michael Jackson
MTV Awards:
Video Vanguard Award, "Thriller" (The Greatest Video In The History Of The World)
National Urban Coalition:
Artist/ Humanitarian Award
People's Choice Awards:
Favorite Music Video, "Smooth Criminal"
Rolling Stone Magazine:
Video of the Decade, "Thriller"
Soul Train Music Awards:
Heritage Award
1st Annual Sammy Davis Jr. Award
Vanity Fair Magazine:
Artist of the Decade
Video Software Dealer's Association:
Favorite Music Video, "Moonwalker"
World Music Awards:
Hall Of Fame
Lifetime Achievement In Music Video
Viewer's Choice Favorite Video, "Dirty Diana"

1988

American Music Awards:
Favorite Single-Soul/ R&B
Billboard Awards:
Top Black Artist
Outstanding Artist of the Year
Best Live Show of 1988, "Bad"
Bravo Magazine:
Gold Otto Award
Cable Ace Awards:
Outstanding Editing in a Musical Special, Motown on Showtime: Michael Jackson, the
Legend Continues
Ebony Magazine:
American Black Achievement Award
Forbes Magazine:
Number One Entertainer Of The Year
Guild Hall Party:
Presentation of sword to commemorate "Bad" Tour
MTV Vanguard Award:
Outstanding Contribution To Music Video Production
NAACP Image Awards:
Best Male Artist
Best Album, "Bad"
Leonard Carter Humanitarian Award
New York Times Best Seller's List:
#1-"Moonwalker" by Michael Jackson
Soul Train Music Awards:
Best Singer of the Year
Best R&B Album of the Year, "Bad"
United Negro College Fund:
Honorary Doctor Of Humane Letters Degree from Fisk University, Frederick D. Patterson
Award

1987

Bravo Magazine:
Silver Otto Award
Rockbjörnen Award: (readers' poll of the Swedish newspaper 'Aftonbladet')
Best Foreign Artist

1986

American Music Awards:
Song of the Year, "We Are The World"
Grammy Awards:
Best Music Video Short Form
Best Pop Performance By a Duo or Group, "We Are The World
Record of the Year, "We Are The World"
Song of the Year, "We Are The World"
Guinness Book of World Records:
Largest Endorsement for Product Promotion ($15 million for Pepsi)
People's Choice Awards:
Favorite New Song, "We Are The World"

1985

Grammy Awards: (Shrine Auditorium, LA, USA / February 26, 1985)
Best Video Album, "The Making of Michael Jackson's Thriller"

1984

American Music Awards:
Special Award Of Merit
Favorite Male Vocalist-Pop/ Rock
Favorite Single-Pop/ Rock, "Billie Jean"
Favorite Album-Pop/ Rock, "Thriller"
Favorite Video-Pop/ Rock, "Beat It"
Favorite Male Vocalist-Soul/ R&B
Favorite Album-Soul/ R&B, "Thriller"
Favorite Video-Soul/ R&B, "Beat It"
American Video Awards:
Best Long Form Video, "Thriller"
Best Home Video, "The Making of Thriller"
Billboard Awards:
Top Album, "Thriller"
Canadian Black Music Awards:
Top International Album, "Thriller"
Top International Single, "Billie Jean"
Top Male Vocalist
Entertainer of the Year
Crystal Globe Awards:
Exceeding Sales Past 5 Million
Grammy Awards:
Album of the Year, "Thriller"
Record of the Year, "Beat It"
Best Male Rock Vocal Performance, "Beat It"
Best Male R&B Vocal Performance, "Billie Jean"
Best New Song Of The Year, "Billie Jean"
Best Male Pop Performance, "Thriller LP"
Best Producer of the Year (with Quincy Jones)
Best Recording For Children, "E.T. The Extraterrestrial" Storybook Album
Guinness Book Of World Records:
Best Selling Album Of All Time, "Thriller"
Hollywood Walk Of Fame:
Michael receives a star on Hollywood Blvd.
MTV Awards:
Best Overall Video, "Thriller"
Best Choreography, "Thriller"
Viewer's Choice Award, "Thriller"
People's Choice Awards:
Best All Around Entertainer of the Year
Favorite Video of the Year, "Thriller"
NAACP Image Awards:
H. Claude Hodson Medal Of Freedom
NARM:
Best Selling Album, "Thriller"
Presidential Special Achievement Award:
(presented by American President Ronald Regan in recognition of Michael's contribution to the nation's campaign against drunk driving. "Beat It" was used in the ads)

1983

Black Gold Awards:
Top Male Vocalist
Best Video Performance, "Beat It"
Best Single of the Year, "Billie Jean"
Best Album, "Thriller"
Billboard Awards:
Pop Artist of the Year
Black Artist of the Year
Pop Album of the Year, "Thriller"
Pop Album Artist
Pop Singles Artist
Pop Male Album Artist
Pop Male Singles Artist
Black Album Artist
Black Singles Artist
Black Album, "Thriller"
Dance/ Disco Artist
Dance/ Disco 12" LP, "Billie Jean"
Dance/ Disco 12" LP, "Beat It"
Billboard Video Awards:
Best Overall Video, "Beat It"
Best Performance by a Male Artist
Best Use Of Video To Enhance Artist's Image, "Beat It"
Best Use Of Video To Enhance Artist's Song, "Beat It"
Best Choreography, "Beat It"
Cashbox:
Number One Male Artist
Top Pop Single, "Billie Jean"
Top Male - Singles Artist
Top Black Single, "Billie Jean"
Top Black Album, "Thriller"
Top Pop Album, "Thriller"
Top Black Male Artist
Top Black Male - Singles Artist
Rolling Stone Magazine Reader's Poll:
Number One Artist of the Year
Number One Soul Artist
Number One Video, "Beat It"
Number One Producer (with Quincy Jones)
Rolling Stone Magazine Critic's Poll:
Number One Artist of the Year
Number One Video, "Beat It"
Number One Male Vocalist
Number One Soul Artist
Australia:
Album of the Year
Single of the Year
Brazil:
International Artist of the Year
Greece:
Record of the Year
Holland:
Album of the Year
Italy:
Artist of the Year
Japan:
Artist of the Year
Best Male Vocalist
Album of the Year
Spain:
Most Important Foreign Album
United Kingdom:
Album of the Year
Artist of the Year

1981

American Music Awards:
Favorite Male Vocalist - Soul/ R&B
Favorite Album - Soul/ R&B, "Off The Wall"
British Phonographic Industry Awards:
"Off The Wall" Album
Cashbox:
Soul Album of the Year, "Off The Wall"
NAACP Image Awards:
Best Singing Group

1980

American Music Awards:
Favorite Soul/ R&B Single, "Don't Stop 'Til You Get Enough"
Favorite Soul/ R&B Album, "Off The Wall"
Favorite Soul/ R&B Artist
Billboard Awards:
Top Black Artist
Top Black Album, "Off The Wall"
Cashbox:
Soul Album of the Year, "Off The Wall"
Grammy Awards:
Best R&B Vocal Male, "Don't Stop 'Til You Get Enough"
Hollywood Walk of Fame:
Jacksons receive a star on Hollywood Blvd.
NAACP Image Awards:
Best Singing Group

1972

Billboard Awards:
Top Singles Artist of the Year
Top Singles Male of the Year
Golden Globe Awards:
"Ben"
NAACP Image Awards:
Best Singing Group (Jackson 5)
U.S. Congress:
Special Commendation For Positive Role Models

1971

Grammy Awards:
Best Pop Song, "ABC"
NAACP Image Awards:
Best Singing Group of the Year (Jackson 5)

1970

NAACP Image Awards:
Best Singing Group of the Year (Jackson 5)

Katherine Jackson vydá v pondělí knihu o svém synovi, Michaelovi.

20. června 2010 v 11:45 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Katherine Jackson vydá v pondělí knihu o svém synovi, Michaelovi.

Kniha bude mít název "Never Can Say Goodbye: The Katherine Jackson Archives."

Katherine poskytla i dvouhodinový rozhovor bývalému spolupracovníkovi Michaela Marcovi Schaffelovi.

Přišla přímo do jeho domu, a hovořila o jejím vzpomínkách, o životě bez Michaela, o dětech, o obviněních proti Michaelovi, a údajně má informace, že Jordan Chandler, chlapec, jehož otec Evan obvinil Michaela v roce 1993, chtěl odvolat tato obvinění proti Michaelovi koncem loňského roku!


Kniha bude mít 150 stran a bude obsahovat mnoho dosud nezveřejněných fotek ze soukromého archivu.
Na jedné straně budou obrázky, na druhé Katherinine vzpomínky na Michaela.

Cena limitované edice je 60 dolarů!

Tato kniha nemá schválení MJ Estate, přesto, že jde o Katherine Jackson.
Joe Jackson před nedávnem avizoval vydání knihy a stránka která knihu nabízí, se zdá být za podporou Joea Jacksona a jeho snah vydělat na Michaelovi, stejně jako tomu bylo v případě nedávno prezentovaných opasků a přezek podepsaných Michaelovými dětmi, které neměly oficiální povolení MJ Estate.
Zde si můžete knihu objednat : Michael Jackson


Zdroj: www.my-angel-michael.blog.cz

Dangerous world tour- 4. část

20. června 2010 v 11:39
Smooth criminal
Poslední fotka :-P Krásná.

I just can ́t stop loving you-She's Out of My Life
Taky bych si s ním vysřihla duet :).

I'll Be There Lyrics- The Jackson 5
Krásná písnička :)

Billie Jean
Tato písnička nesmí nikdy chybtě a ani Moonwalk, který k tomu patří ;)

Working day and night

Beat it

Will you be there- píseň ze Zachraňte Williho
chtěla bych být tím andělem ;) :-*

The wey you make me feel
Také bych brala aby se mi dvořil Michael Jackson

Bad

Dangerous

Black or White

Heal the world

Man in the mirror


Dokonalá písnička :-*


Dangerous world tour- 3. část

20. června 2010 v 11:38 ♥ Fotky z koncertů
Wanna Be Startin´ Somethin´- Human natural


Dangerous world tour- 1. část

20. června 2010 v 11:36 ♥ Fotky z koncertů
Dangerous World Tour bylo  druhé světové koncertní turné Michael Jackson jako sólového umělce, zahrnující Evropu, Jižní Americu, Mexiko a Asii od 27. června 1992 do 11.11.1993. Tour, sponzorované Pepsi-Cola, která také sponzorovala Jacksonovo předchozí turné, včetně 69 koncertů na 3,9 milionu fanoušků. Turné vydělalo až zhruba 125 miliony dolarů a všechny zisky byly darovány do různých charitativních organizací, včetně nových Heal Světové nadace, která byla zřízena Jacksonem.
Jam- part 1
   

Michael v Praze

20. června 2010 v 11:11 ♥ Fotky z koncertů
Tady máte několik fotek, když byl Michael v Praze. Jen škoda, že v té době jsem byla malá. Ale teď když jsem v Praze a jdu po nějakém místě tak si říkám, že tu třeba chodil Michael Jackson. :)

A v této době mu to velice slušelo. Jako vždy :D

Rok od smrti Jacksona doktor stále léčí...

20. června 2010 v 11:09 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Rok od smrti Jacksona doktor stále léčí...

Michaelovi nepomohla ani záchranná služba

V pátek 25. června to bude rok ode dne, kdy hudební svět přišel o jednu z největších ikon století. Bylo to jen pár dní před tím, než měl Michael Jackson (†50) v Londýně po letech v ústraní zahájit poslední sérii svých koncertů.

Namísto velkolepého návratu zemřel na předávkování léky ve svém losangeleském domě. Pár dní poté začala bitva o jeho děti, majetek a obviňování z toho, kdo nese vinu na jeho smrti. Jak se za rok změnily osudy těch, kterých se jeho odchod dotkl nejvíc?

...Doktor stále ordinuje

Smrtící dávku léku Propofol podal Jacksonovi kardiolog Conrad Murray, který byl jeho osobním lékařem od května 2009. Zpěvák mu dával plat 2,7 milionu korun měsíčně. Policie začala smrt vyšetřovat jako neúmyslné zabití, ze kterého byl obviněn právě Murray. V únoru byl propuštěn na kauci 75 tisíc dolarů (asi 1,4 milionu korun). Musel však odevzdat svůj pas,aby nemohl opustit zemi.
Prokurátor také žádal, aby soud pozastavil jeho lékařskou licenci až do rozsudku. Ten ale rozhodl, že nemá oprávnění na její pozastavení, takže Murray může nadále ordinovat ve své kardiologické ambulanci v Kalifornii. Soudní přelíčení by se mělo konat 23. srpna. Pokud bude Murray usvědčen, hrozí mu čtyři roky vězení.

Děti hlídá babička

Paris, Prince Michael a Prince Michael II. - tyto tři děti si prošly největším utrpením. Nejdříve přišly o milovaného otce, potom se o ně mezi Jacksonovými příbuznými strhla bitva. Možná že důvodem byl pohádkový majetek, který po sobě zpěvák zanechal. Ani po roce ale není jejich budoucnost zcela jasná. Losangeleský soud předběžně určil, že o děti bude až do odvolání pečovat jejich babička Katherine. Jackson ji určil za opatrovnici ve své závěti z roku 2002. Jestli ale Michaelovi potomci zůstanou i nadále v péči své babičky, se rozhodne už 6. července
(Michaelův doktor)

...Dál vydělává miliardy

Michael zanechal majetek v hodnotě 300 milionů dolarů (asi 6 miliard korun). Po zaplacení nákladů na právníky a vyřízení dluhů šlo 40 % majetku matce Katherine a 40 % bylo rozděleno mezi jeho děti. Rodina a ani zpěvákův otec nedostali ani korunu. Joe Jackson však přišel tvrzením, že za smrt jeho syna může právě Katherine. Věděla prý, že je závislý na lécích, a nic s tím neudělala.
Zbytek peněz věnoval král popu na charitu. A jeho dílo vydělává dál. Podle magazínu Forbes zpěvák obsadil s 1,8 miliardy korun třetí pozici žebříčku Nejvýdělečnější zesnulá celebrita. Jeho rodina uzavřela se Sony kontrakt na postoupení autorských práv do roku 2017, jehož hodnota se odhaduje na 250 milionů dolarů (5 miliard korun). Film Th is Is It trhal světové rekordy v návštěvnosti.

Fotečky

19. června 2010 v 22:07 ♥ Fotky s MJ


Výtězové

18. června 2010 v 15:04
Takže na 1.místě v této soutěžije je POLINKA se s vím krásným blogem  www.my-angel-michael.blog.cz

Na 2.místě se umístila ANGIE se svím blogem www.healtheworld-mj.blog.cz

A na 3.místě se umístil blog SDH Březnice s tímto logem www.sdhbreznice.blog.cz

Gratuluji všem..


SDH Březnice= 3.místo

18. června 2010 v 14:58
SDH Březnice

ANGIE= 2.místo

18. června 2010 v 14:51
ANGIE

POLINKA= 1.místo

18. června 2010 v 14:44

Michael Jackson bude hlavní hrdina nové zábavné videohry

18. června 2010 v 14:35 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Michael Jackson bude hlavní hrdina nové zábavné videohry

Herní gigant Ubisoft oznámil vývoj nového herního titulu, který bude zcela zasvěcen legendárnímu zpěvákovi a tanečníkovi Michaelu Jacksonovi. Hru na veletrhu Electronic Entertainment Expo (E3) v Los Angeles stylově uvedli tanečníci ze skupiny This Is It.

Nová hra s králem popu, která se jmenuje Beat It, bude zasvěcena tanci. Jako jedna z prvních by měla pracovat s herním systémem Kinect od Microsoftu, který byl až doposud známý pod označením Projekt Natal.
Při hře nebude člověk potřebovat už vůbec žádný ovladač. Senzor s citlivým mikrofonem a dvě infračervená čidla budou do detailu snímat pohyb člověka před televizí a přenesou ho do hry. Ke hře tak postačí jen lidská gesta. 
Nový herní titul by se měl na pultech obchodů objevit letos v listopadu, stejně jako systém Kinect. Bližší informace o hře zástupci firmy na E3 neprozradili.
Není to poprvé, kdy se Michael Jackson objevil ve videohře. Již v roce 1989 byl hlavním představitelem titulu Moonwalker. V roce 1999 si pak zahrál hlavní postavu hry Space Channel 5.
Hra MOONWALKER z roku 1989

Jacksonův mladší bratr prodělal infarkt

18. června 2010 v 14:30 ♥ Rodina MJ

Jacksonův mladší bratr prodělal infarkt

Jacksonův mladší bratr prodělal infarkt


Mladší bratr Michaela Jacksona má za sebou srdeční infarkt. Osmačtyřicetiletého Randyho postihla srdeční slabost během příprav memoriálu k prvnímu výročí smrti popového krále.

"Byl poslední dobou pod obrovským stresem, ale je to bojovník, zvládne to," uvedl Randyho kamarád. "Podle všeho prodělal Randy jen mírný srdeční infarkt, takže je v pohodě. Už vtipkoval se svým otcem a cítí se docela dobře," dodal zdroj magazínu OK!.

Na Randyho bedrech je spousta starostí s přípravami memoriálu, který rodina chystá na 26. červen letošního roku. Bude to přesně rok a den po smrti Michaela Jacksona, jenž zemřel ve věku padesáti let.

Ještě v pondělí musel ale Randy se sestrou Janet k soudu kvůli procesu s doktorem Conradem Murrayem, jehož vyšetřovatelé obvinili z neúmyslného zabití Michaela Jacksona.

Vyhlášení ankety..Líbí se ti usmev MJ?

15. června 2010 v 18:26
Výsledek se dal čekat. 16 lidí odpovědělo ANO A MOC :)
Jinak zatím pokračuje anketa o Nejhezčí blog :)

Od 15.6-20.6

15. června 2010 v 18:18

 Úterý: 31 lidí

Středa: 21 lidí

Čtvrtek: 19 lidí

Pátek: 10 lidí

Sobota: 20 lidí

Neděle: 21lidí


Rok po smrti Michael Jackson stále vyučuje tanec. V počítačové hře…

15. června 2010 v 18:16 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Rok po smrti Michael Jackson stále vyučuje tanec. V počítačové hře…

Je prostě nesmrtelný. Za týden to bude rok co pozemský svět opustil král popu Michael Jackson. Žije ale v mysli svých fanoušku, v srdcích, a nyní i v nohách. Vznikla totiž nová počítačová hra, která nabízí možnost zkusit si Jacksonovu chůzi.

Fanoušci Michaela Jacksona si budou moci se zesnulým králem popu vyzkoušet jeho typickou "měsíční chůzi" v nové počítačové hře, kterou letos pustí na trh firma Ubisoft Entertainment. Oznámila to dnes agentura AP.

Zatím nepojmenovaná hra bude patřit k prvním, které mají být letos k dispozici pro herní konzole Xbox 360 a PlayStation 3 a které budou využívat nový systém založený na kameře sledující pohyb hráče.

Kliknutím zvětšte
Veřejná prezentace hry s kroky Michaela Jacksona.

Zahájení prodeje hry by mělo přijít zhruba v době, kdy se na trhu objeví nové album obsahující dosud nevydané Jacksonovy nahrávky. To je plánováno na listopad.

"Mrtvý Jackson je cennější než živý"

14. června 2010 v 14:00 ♥ Novinky o MJ (také soud)

"Mrtvý Jackson je cennější než živý"


Michael Jackson


I když velkou část života Michael Jackson bojoval s dluhy, jako mrtvola se může obrazně koupat v penězích.


Poptávka po jeho hudbě a zájem o pamětní předměty totiž hodnotu jeho majetku razantně zvednou, píše na svém serveru agentura AP. "Jednoduše řečeno, mrtvý může mít větší cenu než živý," říká Jerry Reisman z nahrávacího studia Hit Factory, kde Jackson produkoval svoje nejúspěšnější album Thriller.

Poptávka po Jacksonových albech vyletěla i v Indonésii


Důkazem rostoucích cen byla i dražba Jakcsonových věcí, která se uskutečnila v Las Vegas. Podle původních odhadů chtěla aukční síň za 21 předmětů utržit asi 6 tisíc dolarů.
Lidé ale nakonec za rukopis Jacksonovy písně Bad, obal alba s podpisy všech členů Jackson 5 nebo obrázek Mickey Mouse, který Michael sám nakreslil, a další věci dali 205 tisíc dolarů, tedy asi 3,8 milionu korun.

Účastníci soutěže

13. června 2010 v 21:47
Tady vám dám odkazy abyste se mohly kouknout na ty blogy ;)

SDH Březnice není o MJ..ae je to blog kamarádky a ta se chce zúčastnit ;)

Soutěž o nejhezčí blog..

13. června 2010 v 21:43
Hlasujte o nejhezčí blog..Vítězovi udělám pohár ;)
Stačí zkopírovat adresu a je to. Kouknout se na ně ;)

MJ úsměv

13. června 2010 v 14:08
Posuď podle obrázků jestli líbi nebo nelíbí.
http://www.thesweetescape.net/blog/wp-content/uploads/2009/06/yeah-you-better-smile.bmp
http://www.amoeba.com/dynamic-images/blog/Amoebite/michael-jackson-3.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_3imxbGowMyk/S7cI99yQ2RI/AAAAAAAAB1g/2bGtXcu27r8/s1600/Michael-Jackson-Smile-Sunglasses.jpg
http://s3.amazonaws.com/readers/2009/07/13/michael-jackson-beautiful-smile_1.jpg
http://th03.deviantart.net/fs9/300W/i/2006/066/1/2/Michael_Jackson___70_s_by_drawingyourattention.jpg
http://emuckles.files.wordpress.com/2009/06/michael-jackson-is-madman.jpghttp://i31.tinypic.com/2ufx2l3.jpg
http://newequationsnews.files.wordpress.com/2009/07/michael-jackson-smile.jpg
http://ak2.static.dailymotion.com/static/video/230/364/16463032:jpeg_preview_medium.jpg
http://michaeljackson29aug1958.com/wp-content/gallery/michael-jacksons-smile/mjsmile010.jpg
http://static.blogo.it/gossipblog/MichaelJacksonsmile.jpg

Slash chtěl spolupracovat s Michaelem

13. června 2010 v 10:32 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Slash chtěl spolupracovat s Michaelem
V nedávném rozhovoru se Slash vyjádřil, že na svém sólovém albu chtěl spolupracovat is Michaelem Jacksonem: "Chtěl jsem ho slyšet v nějaké totálně rockové věci. Bylo to asi před rokem, on se však připravoval na O2 koncerty a tak jsem si pomyslel, že ne je správný čas. Stále je těžké uvěřit, že zde již není. Celých osm-devět let byl v USA zcela zavržen. Rád věřím tomu, že byl zcela nevinný ve věcech, z nichž ho obvinili. Byl osvobozen, ale i přesto navrácen . Potom zemřel a najednou lidé na ulicích plakali. Hovadina. Pořád mi to nedochází, že tu není. Všichni ti chlapíci v popovou světě - Justin Timberlake, Usher - vše se naučili od něho. Nikdo nikdy nezaplní jeho místo. Byl jedinečný."


Příprava na koncert-nácvik Smooth criminal

13. června 2010 v 10:26 ♥ Videa s MJ
Cvičit a cvičit. Pilovat to pořádně :D

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA