Červenec 2010

Už jsem tu

31. července 2010 v 10:19 ♥ INFORMACE
Po 14 dnech jsem se vrátila..naped se rozkoukám a pak budu dávat články

Páááá :)

18. července 2010 v 13:26 ♥ INFORMACE

Tak lidi za 14 dní ;) budu se těšit ;) ;) :-*


Už jste někdy viděli Michaela jak si čte?

15. července 2010 v 9:36 ♥ Fotky s MJ
Ehm :D Že by tento člověk byl originální i v čtení knih? Jestli je tohle super způsob jdu to zkusit. :D

Neverland zábavním parkem?

15. července 2010 v 9:34 ♥ INFORMACE
     Podle nových zpráv se možná konečně najde využití pro Michaelův bývalý domov, dětský ráj a místo, které by Michael podle vlastních slov nikdy neprodal, Neverland. Stát Kalifornia provádí studii, o tom, jestli by se Ranč mohl proměnit ve státní zábavní park pro turisty. Alice Huffman, prezidentka státních parků v Kalifornii se k tomu vyjídřila: ,, Myslím si, že Michael je obrovská světová hvěžda a park by se stal největší atrakcí v celém státu."
     Plány na park se stávají reálnými, přinesl by celému státu velké finanční částky a to i přes náročnost jeho provozu. Nyní má Neverland cenu, kterou je stát ochoten zaplatit, asi 100 milionů amerických dolarů.
     O Neverlandu se dokonce uvažovalo jako o místě Michaelova posledního odpočinku, jak moc ho miloval a teď bude možná přístupný fanouškům z celého světa.

:-* Michael a jeho děti :-* (nemám slov)

15. července 2010 v 9:26 ♥ Videa s MJ
Bože chtěla bych být alespoň na chvíli v těle Paris a to třeba na jediný den a ten prožít s Michaelem. :( :-* Bylo by to krásné :-*

Katherine Jackson: Matčin příběh

15. července 2010 v 9:16 ♥ Rodina MJ
Michaelova matka promluvila od smrti svého syna Michaela poprvé veřejně. V televizi NBC mluvila nejen o jeho životě, o tom, jaký byl, ale i o jeho dětech a jejich životě po smrti otce. Katherine doufá, že když promluví veřejně, novináři jí a dětem dají pokoj. Nejdříve mluvila o začátcích Michaelovy kariéry. Její nejoblíbenější turné je Victory tour z roku 1984. Jak sama říká, je to proto, že na něm vystupují všichni její synové a ona mezi nimi nerada dělá rozdíly. "Každou neděli šel do našeho podkrovního pokoje a dvě hodiny tancoval. Chtěl se připravit na koncert a vyplatilo se mu to. Vzpomínám, že jednou jsme viděli v televizi hladovějící děti z Afriky a Michaela to hodně rozesmutnělo. Řekl mi, že jednou se postará o to, aby to skončilo. Později, když byl dostatečně starý na to, aby se staral o své finance, začal posílat jídlo lidem bez domova a platil školné těm, kteří to potřebovali. Byla jsem na něj velmi pyšná."

Děti se prý po Michaelově smrti drží dobře. "Když se ke mě nastěhovali, Paris chtěla na své zdi jen fotky Michaela. Dala si ho nad postel, ke stolu. Řekla, že si chce pokojík vyzdobit jen obrázky tatínka. Kouká se na něj když jde spát i když vstává." Katherine říká, že děti jsou výborní studenti. Zatím se vzdělávají doma, ale to se může změnit. "Paris se šla podívat do jedné školy a líbilo se jí tam. Takže uvidíme co bude v září." Nejoblíbenější činností Prince je práce s videokamerou. "Prince trávil s Michaelem hodně času natáčením a moc ho to baví. Paris chce být herečka. Tou vlastně už je /směje se Katherine/ a chce hrát na piáno. Blanket velmi dobře zpívá a má v těle rytmus. A velmi dobře tančí." Katherine tvrdí, že děti dlouhou dobu nevěděly, že jejich otec je tak známý. "On jim nikdy neukazoval videa sám sebe nebo DVD, neříkal jim kdo je." Nyní ale ví, že jejich otec změnil hudbu navždy. Katherine jim chce dát poklidný život na jednom místě. "Nikdy se mi nelíbilo, že je Michael zakrýval. Mají ochranku a dřív či později by se jim to nelíbilo. Takže je nezakrývám. Víte, ze všeho nejvíc v jeho životě Michael miloval a zbožňoval své děti a ony zbožňují jeho."

Matka prvních dvou dětí Michaela, Debbie Rowe, je nyní s Katherine v kontaktu. Jak Katherine říká, nikdy dřív Debbie neznala. "Neznala jsem ji před tím než Michael zemřel. Když jsem si s ní promluvila, hned jsme si sedly. Plakaly jsme společně. Mluvili jsme jen o Michaelovi a o dětech. Všechny ty pomluvy, že chce Debbie děti k sobě, jsou nepravdivé. Debbie chce pokračovat v úmluvě, jakou měla s Michaelem. Prince a Paris ví, že je jejich matka." Po Michaelově smrti se Debbie s dětmi několikrát sešla, a také s Blanketem, aby se necítil odstrčený. Katherine říká: "Debbie je jejich biologická matka a věřím, že by měla být v jejich životech a děti by ji měly znát."

"Michaela jsem naposledy viděla asi týden a půl před jeho smrtí. Jela jsem ho navštívit. Bavili jsme se s dětmi a Michael mi ukazoval nové zařízení, které promítalo filmy na zeď. To bylo naposledy, kdy jsem viděla svého syna naživu. Na pohřbu jsem se na něj nepodívala. Chci si ho pamatovat tak, jak jsem ho viděla naposledy, jak se smál a byl šťastný. Chci pro něj spravedlnost. Cokoliv se ale teď stane, mi nepřinese mého syna zpět."

Zdroj: www.my-angel-michael.blog.cz

:( Bohužel tu nejsem :(

13. července 2010 v 20:03 ♥ INFORMACE
Achjo lidi 18.7.-31.7. tu nebudu :( takže až přijedu, tak sem naházím všechny informace, ale nebudu moci pokračovat v psaní mého příběhu :( Ale to doženu a MICHAEL mi bude velice chybět, ale nedá se nic dělat :( Sice buduu 14 dní bez jeho songů a jeho fotek, ale já to vydržím, takže 14 dní tu nebude žádný článek nic, ale píši to sem abyste si nemysleli, že jsem na vás či Michaela zapoměla.

                                                                                michaeljacksonkop1


Michael Jackson chtěl naučit svého šimpanze mluvit. Povolal chirurgy

13. července 2010 v 19:45 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ

Michael Jackson chtěl naučit svého šimpanze mluvit. Povolal chirurgy

Michael Jackson (Foto profimedia.cz)
Zpěvák Michael Jackson byl posedlý řadou bizarních věcí, jednou z těch nejzvláštnějších pak byla touha naučit mluvit šimpanze.

A k tomu, aby se jeho kamarád Bubbles naučil hovořit, si najal celou řadu specialistů včetně chirurgů. Michaela stála tato snaha miliony korun, ale do své smrti se řeči z šimpanzích hlasivek nedočkal.

,,Michael vždycky chtěl zjistit, jak by mohl Bubblese naučit mluvit. Oni spolu totiž opravdu komunikovali. Jednou ráno mi Michael zavolal a řekl mi, že něco musím vidět na vlastní oči, že napodobuje vše, co dělá. Chtěl mu proto dát hlasivky a ptal se lékařů, jestli by ho nějaká operace naučila mluvit, aby věděl, co si myslí," přiznala La Toya Jackson.

Od chirurgického zákroku nakonec zpěvák upustil, protože jeho milovaný šimpanz by něco takového nemusel přežít.

Jackson se Bubblese zbavil v roce 1988, protože mu prý "přerostl přes hlavu". Šestadvacetiletý šimpanz žije v kalifornském útulku pro opice.

R.I.P Michael Jackson

6. července 2010 v 21:46 ♥ BÁSNĚ S MJ
♥ Vymyslela jsem báseň pro Michaela.. Miluju tě ♥

PROSÍM A NEKOPÍROVAT


Vždy než jdu spát,
Tak tvé písně mi v uších začnou hrát
A já si stále říkám že odešel král.
Tvé písně a tvá láska k lidem
Je nepopsatelná a než ji někdo nahradí,
Tak nebudu moci spát s klidem.

Tvé písně a tvá slova
Naučili lidi žít jak v noci spát a ve dne bdít,
Ty jsi ten kdo uměl opravdu milovat
Měl velký cit a v něm nepolevovat.

Byl jsi milující člověk,
Která chybí celému světu a o své smrti
Jsi nám nezanechal jedinou větu.
Tvoje smrt je velkou záhadnou
A tvé děti prochází s hlavou
Plnou myšlenek Neverlandskou zahradou.

Já se stále ptám,
Proč jsi musel odejít zrovna ty,
Člověk nabitý energií ve dne v noci.
Já se stále ptám,
Proč musel odejít můj král.

Chybíš mi víc, než si myslíš
A v mé mysli budeš navždy,
Ať už je o tobě sebevětší lži.
Tvým slovům věřím, v těch je pravda
A já věřím v těch je pravda
A já věřím, že se v novinách
O tobě neobjeví žádná zrada.

Žádná zrada o Králi Popu
A já věřím, že o tvé smrti najdu nějakou stopu,
Která bude klíčem k vyřešení a já budu moci
Světu říci skutečné odhalení.
Jsi a navždy budeš Král Popu
A já budu následovat tvou hvězdnou stopu.

Michael s nanukem

6. července 2010 v 20:24 ♥ Fotky s MJ

 Michael s nanučkem..:P

Když Jackson na Letný, tak Ozzy na Řípu !!!!!

3. července 2010 v 13:10 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Když Jackson na Letný, tak Ozzy na Řípu !!!!!

Michael Jackson na Letné - koláž
Takto vypadá jedna z koláží, která vznikla jako reakce na postavení Jacksonovi sochy na Letné


"Když Jackson na Letný, tak Ozzy na Řípu !!!!!" je název nové skupiny na sociální síti Facebook, která vznikla poté, co fanoušci Michaela Jacksona začali prosazovat vznik dvoumetrové busty zesnulého krále popu na pražské Letné.
Skupina  ,,Když Jackson na Letné, tak Ozzy na Řípu" vznikla jako parodie na nápad postavit Jacksonovu sochu na Letné. Skupina má zatím pouze 20 členů. Mezi příznivci je například David Binar zastupitel za Prahu 7.

Zakladatel skupiny Jaromír Eichler na stránkách píše: "Pokud povolí sochu Jacksona na Letný, jdu okamžitě demonstrovat pro sochu Ozzyho na Řípu."

Ozzy Osbourne na Řípu
Fanoušek Ozzyho Osbourna by rád viděl sochu svého oblíbence na Řípu
Foto: Facebook


"Přijde mi naprosto logické, je-li zde klika, jež chce postavit pomník tajtrlíkovi Jacksonovi na Letný, jelikož tam koncertoval, postavit sochu rockové ikoně Ozzymu na Řípu, neb tam též bude koncertovat," dodáva Eichler.

PSALI JSME:

Pomník Michaela Jacksona bude stát na Letné v Praze

Fanclub zpěváka Michalela Jacksona se rozhodl pustit do projektu vybudování pomníku krále popu na Letné. Tímto činem chtějí fanoušci vzdát svému idolu hold.

"Nápad na vytvoření pomníku se zrodil v loňském roce z podnětu fanoušků a zapojilo se do něj také Muzeum pověstí a strašidel. Myslím si, že Michael Jackson byl taková ikona, na kterou by se po jeho smrti nemělo zapomenout," uvedla Helena Babická z muzea.

Proti soše Jacksona se postavil ředitel Národní galerie Milan Knížák i další odborníci s názorem, že Letná by sochy mít měla, ale musí jít o kvalitní umění.

Kromě odborné veřejnosti nesouhlasí se sochou Michaela Jacksona na Letné i hodně lidí na internetu. Vznikají nové diskuse na toto téma, které jsou povětšinou zaměřené proti vzniku zpěvákovi busty.

PODÍVEJTE SE, JAK SE V ROCE 1996 SETKAL MICHAEL JACKSON S PREZIDENTEM VÁCLAVEM HAVLEM:Dva metry vysoká busta krále popu na římském sloupu by měla stát přímo na místě, kde před 14 lety Michael Jackson tančil a zpíval. Podle iniciátorky pomníku Heleny Babické už jsou všechny úřední formality vyřízené.
"Letnou jsme zvolili proto, že je to místo, kde Michael Jackson vystupoval v roce 1996. Byl to zahajovací koncert jeho posledního turné, které kdy v životě udělal, a co do počtu návštěvníků byl údajně jeho úplně největší v kariéře," vysvětluje Babická.

Syn Jacksona: Má stejnou nemoc kůže jako táta

1. července 2010 v 15:59 ♥ Rodina MJ

Syn Jacksona: Má stejnou nemoc kůže jako táta


Rodinné prokletí pokračuje! Dokonce i po smrti Michaela Jacksona (†50)! Zjistilo se, že jeho nejstarší syn Prince Michael (13) má stejnou chorobu, s jakou se potýkal i král popu. Jde o vzácnou kožní nemoc vitiligo, která se projevuje výpadky pigmentu.
Poprvé byla nemoc u Prince Michaela zaznamenána, když byl se sourozenci Paris (12) a Blanketem (8) na Havaji. Snímky fotografů odhalily, že Prince Michael má pod paží velkou bílou skvrnu.
Popový král trpě vzácnoul kožní chorobou.
Foto: profimedia.com

Skvrny vysvětlily mnohé

Před rokem zesnulý Jackson si vždycky myslel, že jeho skvrny na kůži jsou způsobeny tím, že si pokožku po léta bělí. Podle amerických médií jsou teď alespoň dvě věci jasné: že si Jackson za své skvrny na kůži nemohl sám a že je Prince Michael opravdu jeho vlastní syn, o čemž se léta pochybovalo.

Co je to vitiligo?

Vitiligo je kožní choroba projevující se výpadky pigmentu. Dochází k tomu v důsledku především imunologických odchylek k ochromení tvorby pigmentu, později až k zániku buněk tvořících pigment. Výsledkem jsou mléčně bílá ložiska na kůži a ve kštici svazečky bílých vlasů. Vzhledem k imunologickému podkladu nelze vitiligo zcela vyléčit, ale na rozdíl od nedávných dob, kdy se choroba brala jako kosmetická vada, již existují možnosti jak pigmentaci stimulovat.

Jacksonovu sochu v Praze podpořil i radní pro kulturu

1. července 2010 v 13:17 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jacksonovu sochu v Praze podpořil i radní pro kulturu

Umístění sochy Michaela Jacksona, proti kterému se postavili někteří čeští umělci, podpořil na středeční tiskové konferenci pražský radní pro kulturu Ondřej Pecha (ODS).
Socha Michaela Jacksona pro pražský park Letná už je skoro hotová.
"Dostal jsem dopis umělců a galeristky Dvořákové, aby na Letné vznikl kulturní park pro mladé umělce na různá témata. Praha bude podporovat každou smysluplnou kulturní aktivitu, tedy i vznik tohoto parku. Zároveň chci ale dodat, že není důvod, proč sem neumístit sochu Michaela Jacksona, když si příznivci tohoto projektu zařídili všechna potřebná povolení. Jejich příklad ukazuje, jak se takový projekt dá prosadit," řekl Pecha.
Podle Heleny Babické, která umístění sochy organizuje, bude mít dvoumetrová socha Michaela Jacksona podobu busty na sloupu, na kterém budou vyobrazeny různé milníky umělcova života.
Měla by stát v odlehlé části Letenských sadů, zhruba 300 metrů od bývalého Stalinova pomníku. Po dokončení tunelu Blanka by se měla stěhovat do nově vzniklého parku na Letenské pláni.
"Její autorkou je akademická sochařka Daniela Kartáková. Náklady jsou asi 150 tisíc korun, z nichž jsme veřejnou sbírkou vybrali přes polovinu. Odhalení sochy nyní ničemu nebrání, termín jsme stanovili na 29. srpna na den Jacksonových narozenin. Praha se stane třetím městem po Indianě a Londýně, které takovou sochu bude mít," vysvětlila.

Nepomohl ani primátor

Sháněním různých povolení strávila podle svých slov tři čtvrtě roku a záštita, kterou nad projektem převzal primátor Pavel Bém (ODS), jí prý nijak nepomohla. Kritiku majitelky galerie Dvorak Sec Contemporary Olgy Dvořákové odmítá s tím, že jde z její strany pouze o velmi dobře promyšlený reklamní tah.
"A pokud chce mít ukřivděný David Černý v parku sochu prezidenta Klause s buldozerem, tak ať si potřebná povolení vyběhá taky," dodala.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA