Srpen 2010

Velice zajímavá fotka

31. srpna 2010 v 19:23 ♥ Fotky s MJ
ou
 To by mě teda zajímalo..komu se to povedlo takhle krásně obříznout..SLINTÁÁÁÁÁM..hmmm..ale uznejte že MICHAEL byl přece jenom pořádný kus chlapáka..co??

 Pište do komentů..

Animace č.1

31. srpna 2010 v 19:19
http://img34.glitterfy.com/10243/glitterfy-flpbk0121719671734.gif
http://img34.glitterfy.com/10243/glitterfy-flpbk012192220723234.gif
http://img34.glitterfy.com/243/glitterfy0124431572D31.gif


Přidávám

31. srpna 2010 v 18:39 | michaeljacksonkop1 |  ♥ INFORMACE
Ahoj lidi, včera jsem zjistila, že tu mám nedostatky, tedy co se tíče rubrik jako je BAD atd, že nějaká videa byla smazána a tak to teď dávám dohromady, ale pokud jste si nestihli přečíst něco new, tak v rubrikách NOVINKY O MJ, RODINA MJ,JINÉ, a INFORMACE. Protože jsem zjistila, že všechny písně z alba HIStory byla autorem smazána, takže teď každý den budu doplňovat co mi chybí, ale hlavně ke všemu texty. Takže trošku to pozměním, ale  to je vše kde bude změna. Jinak pokud bude nějaké new info, které dám dříve než videa a texty, tak po přidání těchto věcí vám hodím zprávu, že je něco new. Tak jen abyste to věděli a byly informovány.


Melodie-video

31. srpna 2010 v 18:24


Here I am-video

31. srpna 2010 v 18:20

Dvě z dětí Michaela Jacksona šly poprvé do školy

30. srpna 2010 v 15:37 ♥ Rodina MJ

Dvě z dětí Michaela Jacksona šly poprvé do školy

Dvě dětí Michaela Jacksona šly poprvé do školy


Paris a Michael Jacksonovi.
Táta už nežije, nemůže své děti držet ve stejné izolaci, do jaké se uzavíral sám. Dva z potomků popového krále, Prince Michael (13) a Paris Jacksonová (12),
začnou poprvé v životě chodit do školy, kde jsou i jiní žáci. Svoji premiéru si odbyli v pátek.

Dvě z dětí zesnulého zpěváka Michaela Jacksona začaly poprvé v životě chodit do školy po letech, kdy se o jejich vzdělávání starali doma jejich soukromí učitelé.

Nenavštěvují však ledajakou základku. Jde o exkluzivní soukromou školu v Los Angeles, kam v minulosti chodila například také Paris Hilton nebo hvězda televizního seriálu Přátelé Metthew Perry.

Školné v oblasti San Fernando Valley regionu Los Angeles činí 25 000 až 29 000 dolarů ročně (tedy téměř až 600 000 korun).

Jacksonům nejmladší syn, osmiletý Blanket, prozatím i nadále do základní školy chodit nebude, ale budou ho jako dříve jeho sourozence školit doma soukromí učitelé.

Jackson, který náhle zemřel v červnu 2009, držel své děti v přísné izolaci od veřejnosti, dokonce často, když si s nimi vyšel ven, zakrýval jejich obličeje rouškou

Bojovník Davídek: Postavil se na nohy!

30. srpna 2010 v 15:36 ♥ Jiné

Bojovník Davídek: Postavil se na nohy!

Malý Davídek se postavil v přímém přenosu na nohy!

Malý David Dostál (7) z Moravy. Přijel s rodiči na show Talentmania na vozíčku. Jenže během živého vstupu s Leošem Marešem se postavil na vlastní nohy! Tento malý klučina tak vyhrál boj nad dětskou obrnou a v semifinále Talentmanie nám zatancuje jako Michael Jackson!
David přišel naproti Marešovi sám po svých nohou a to je po dětské obrně. "Kdy jsi to dokázal, postavit se na nohy," zeptal se Mareš Davida. Ten si však nemohl přesně na ten moment vzpomenout, ale řekl, že nedávno.

Těším se, až vám zatancuju

"Na castingu to nešlo, snažil jsem se, abych mohl sám zatancovat na nohách. Někdy, já nevím, už jsem pomalu začal chodit o berlích a nyní to zkouším sám. Jsem moc rád," prohlásil malý Davídek, který byl v převleku za Michaela Jacksona.
"To my taky, jsme rádi a už se těšíme na tvé taneční vystoupení," odvětil Mareš. "Moc se těším na semifinále, až vám zatancuju," řekl nadšeně Davídek Dostál.
Davídek se už moc těší, až nám zatancuje.

Naučil se chodit svou pílí a obětavostí rodičů

Davídkova mozková obrna postihla dolní končetiny, ale díky tomu, že s ním jeho máma Radka denně cvičila Vojtovu metodou, nakonec se naučil ve čtyřech letech chodit. Jeho nožičky však byly neustále v křeči, a tak musel jít v červnu na operaci.
"Po operaci měl 6 týdnů sádru, a když mu ji dali dolů, najednou měl strach z chůze," popisuje smutně jeho otec, který po operaci pomáhal synovi šokujícím způsobem: "Každé ráno se probudí se skrčenýma nohama. Nemohl je natáhnout, a tak jsem si na něj musel lehnout, celou svou hmotností ho držet, uklidňovat ho a nohy mu postupně natáhnout.
Když se mi to podařilo, prosil mě, abych mu je držel, ať se zase neskrčí," říká Ladislav Dostál a vysvětluje, proč ani několik týdnů po operaci Davídek stále nechodí. "Má jakýsi psychický blok a trvá to už hrozně dlouho. Bojí se, že když se postaví, spadne. Davídek se však nevzdává a na vlastní nohy se chce postavit v přímém přenosu Talentmanie." To se mu nakonec povedlo a my mu všichni držíme palce do semifinále, kde nám zatancuje, jako pravý Michael Jackson!

Můj názor: Je statečný a šikovný, vědět to Michael byl by na něj hrdý.

Svět si připomíná narozeniny krále popu (†50)

30. srpna 2010 v 15:33 ♥ INFORMACESvět si připomíná narozeniny krále popu (†50)Miloval publikum a potlesk. Nechtěl, aby na něj lidé zapomněli.


Od náhlé smrti Michaela Jacksona (†50) uplynul už více než rok, fanoušci ale na krále popu nezapomínají. Právě dnes by zpěvák oslavil dvaapadesáté narozeniny, a tak si ho připomenou tisícovky lidí po celém světě i u nás. Velká oslava se chystá ve zpěvákově rodném městě Gary.Jackson vyrůstal v chudé rodině spolu s osmi sourozenci. Všichni už od dětství projevovali hudební talent a vystupovali s kapelou Jackson Five. Sólovou kariéru rozjel Michael, když mu bylo dvanáct, hudební superstar se z něj stala až v 80. letech. Prodal miliony desek a jeho nezaměnitelné taneční kreace dodnes napodobují tisícovky fanoušků.

Vzpomínalo se i v Praze

Už včera se v Praze uskutečnila vzpomínková akce, při které si fanoušci narozeniny svého idolu připomněli slavným tancem z klipu k písni Thriller. Oficiální příčinou zpěvákova úmrtí loni 25. června bylo selhání srdce. Z Jacksonova zabití byl obviněn jeho lékař Conrad Murray, který mu dával tlumicí léky. Doktor Murray však tento týden prohlásil, že zpěváka naopak nutil, aby s léky přestal. Vyšetřování stále probíhá, v Jacksonově rodině je ale pořádně živo.
Michaelova matka Katherine (80) podala žádost o rozvod se zpěvákovým otcem Joem (81). Pár už spolu pět let nežije, Katherine však nyní jako důvod rozvodu uvedla neustálé manželovo obviňování, že právě ona zavinila smrt jejich slavného syna. Katherine vychovává Michaelovy děti, které teď mají zcela jiné starosti. Prince Michael (13) a jeho sestra Paris (12) šli totiž včera poprvé do školy! Ostře sledované děti chodí do školy pro prominenty San Fernando Valley. Babičce údajně vadilo, že děti stále nemají žádné kamarády.

V centru Prahy si dnes zatančí fanoušci Michaela Jacksona

30. srpna 2010 v 15:31 ♥ INFORMACE

V centru Prahy si dnes zatančí fanoušci Michaela Jacksona

Na tříhodinový pochod ulicemi centra Prahy dnes vyrazí fanoušci zpěváka Michaela Jacksona. Na devíti místech si pak společně zatančí na choreografii slavného videoklipu k Jacksonově písni Thriller.
Michael Jackson
Akce s názvem Forever & Thriller Walkin' Prague 2010 má připomenout nedožité 52. narozeniny "krále popu"

Taneční procházky středem hlavního města by se podle pořadatelů ze zpěvákova fanklubu mělo zúčastnit kolem tisícovky hudebníkových obdivovatelům oblečených ve stylu Michaela Jacksona nebo zombie maskách. Několik desítek by jich do Prahy mělo dorazit ze Slovenska.

Průvod vyrazí ve 14:15 z Palackého náměstí. Dalšími zastávkami bude mimo jiné Václavské náměstí, Příkopy, náměstí Republiky a Palachovo náměstí. Poslední taneční vystoupení je plánováno od 17:20 na Hradčanském náměstí. O hudební doprovod se na jednotlivých místech postará vůz se zvukovou aparaturou. Několikaminutová taneční vystoupení zakončí fanoušci skandováním hesla "Michael Jackson - King of Pop Forever!

Jackson prodal ve světě přes 750 milionů alb a patří k nejúspěšnějším hudebníkům všech dob. Jeho deska Thriller z roku 1982 je stále nejprodávanějším albem historie. Zemřel v padesáti letech loni 25. června v Los Angeles po předávkování sedativy.

Happy BirthDay Michael

29. srpna 2010 v 19:39 | michaeljacksonkop1 |  ♥ BÁSNĚ S MJ
Světla zhasla, opona se otevřela a za ní jsi stál ty
Ten, který dva a padesáté narozeniny dnes oslaví.
Chci to říct jen jedno a to, že nám tu s tebou bylo krásně
A jako poděkování ti všichni teď skládají básně.

Slunce svítí, v Neverlandu roste kvítí
A mé srdce touží s tebou býti.
Ano narozeniny slavíš ty Král Popový
Dokonce to ví i hřib smrkový.
Ty jsi ten na, kterého se nezapomíná,
Ale v dobrém už se jen vzpomíná

STOP, těch lží už bylo dost,
Kde jste vzali, že mu upadl nos?
Doufám, že dnes, když má ty narozeniny,
Tak bude bulvár trošinku jiný.
Doufám, že bude mluvit pravdu a né
Si z něj dělat pořád srandu

Tak ti teda přeji všechno nejlepší
A doufám, že se brzy vše vyjasní.
Mám tě ráda, a proto ti přeji vše nejlepší
A moje láska se k tobě nezničí.

Návštěvnost 2

27. srpna 2010 v 9:38 | michaeljacksonkop1 |  ♥ INFORMACE
Lidi za včerejšek můj blog kouklo 87 lidí..Jé to je super..začíná se to zvyškovat :-*Diplom pro Zdeňulku za SB :)

26. srpna 2010 v 20:24
Diplomek pro Zdeňulkuzdení

Diplom pro Vlastíka za SB :)

26. srpna 2010 v 20:19
Diplomek pro Vlastu. :)vlasta

Diplom pro Jenny za SB!!

26. srpna 2010 v 20:13
Diplomek pro JENNYjenny

Diplom pro Anet.K za SB!

26. srpna 2010 v 20:09
               Diplomek pro Anet.KAnet.K
           

:) Sladký Michael-který obrázek se vám líbí??Klikněte si v Anketě..anketa ukončena- další kolo

26. srpna 2010 v 19:59 ♥ Fotky s MJ
Řídí
              1. ^
MJ
                       2. ^
..
    3. ^
d
            4. ^
hmm
5. ^
                  6. ^
.
       7. ^
h
                                        8. ^
dv
  9. ^
...
               10. ^
Thriller
                                  11. ^

REKLAMY

26. srpna 2010 v 16:46 ♥ Jiné
Pokud chcete někde hlásnou, či něco podobného..Tak pište sem..

Čemu se asi divil?

26. srpna 2010 v 16:29 ♥ Fotky s MJ
Docela super kukuč
Zajímalo by mě, čemu se tak divil :)

Návštěvnost

26. srpna 2010 v 15:27 ♥ INFORMACE
Jééj lidi děkuju moc..včera můj blog navštívilo 60 lidí děkuju vám fakt moc..doufám..že už ta návštěvnost bude taková pořád :)

Deset důvodů proč milovat právě Michaela Jacksona!

25. srpna 2010 v 19:13 ♥ INFORMACE
Deset důvodů proč milovat právě Michaela Jacksona!
Takže, deset důvodů, proč milovat právě Michaela?...

1. Protože, je to Michael Jackson!...říkáte si, hahá, dobrý pokus...ale ne- to je FAKT, kdo by nemiloval Michaela?(...teda...hlavně po srmti...!-jen reakce na srdcervoucí uplakaná videa, a lá...Jacksons family..."óóó, jak vám to věříme!")...(a jestli někoho takovýho skutečně znáte, dejte mi jeho adresu- zabiju ho!)

2. Protože Michael je tak notoricky známá osobnost, nehovořím teď o tom, zda v dobrém, či zlém, jen prostě JE, že ať se zeptáte kohokoliv kdekoliv na planatě, ve věkové kategorii od 5(...to už má člověk rozum) až 99(...to ho ještě má...), není nikdo, kdo by ho neznal...což je docela dobrý pocit...

3. Protože Michael Jackson je KRÁL POPU, a jak tomu díky Bohu dosud bylo, tady neplatí: "Král je mrtev, ať žije král!"...ale KRÁL POPU, JE JEN JEDEN!, a to navždy!...a jestli má někdo nějaký pochybnosti, jeho fans, mu to rádi, ručně!(petičně, ovšem...jak jinak...), vysvětlí...

4. Michael je nejlepší, nejkreativnější a zaručeně originální TANEČNÍK na celém širém světě...( jeho imitátoři jsou toho důkazem, ukažte mi kdo jiný jich má víc!),a kdyby se to dalo patentovat, jistě by mu to každý patentní úřad rád odklepnul...všechno, co svět vidí u dnešních "stars", to všechno pochází a bylo odkoukáno právě od Michaela...mrkněte na Britney, Ushera, Justina...každý z nich se zkrátka a dobře opičí po Mikovi...protože od něj pochází všecičko!...on stvořil tanec, a to nejen "Moonwalk"...nic jiného už zkrátka vymyslet nejde, pouze zkloubit do odlišného pořadníku...

5. Michael je ve svých písních a textech vždy originální a jedinečný...právě proto, že si všechny, až na pár vyjímek, a jednu "vypůjčenou" Come together, ale proč ne, když vlastní katalog Beatles, že?...napsal sám!...sám stvořil, zkomponoval, nazpíval, kdyby mohl tak i zahrál, ale zato sám si je ve studiu nahrál, vypiloval (moc!)...a pak buď zasunul do šuplete nebo vydal do světa!...všechny hity nesou jeho rukopis, všechny jsou jeho a každá je jedinečná a dokonalá do posledního detailu...(až tedy na This is it...ale to všichni dobře ví, že tady už o muziku, vlastně ani o Michaela nešlo...jen o prachy!)

6. Michael kde se objevil, tak zaručeně minimálně sto lidí omdlelo, dvěstě si vyječelo hlasivky na mrť, padesát jich bylo ušlapáno, třicet jich vidělo ze zadu krk, ale byli happy, pět si šáhlo, a málem umřelo, a už si nikdy neumyjou ruku, tři mu předali dárek, a pak JE odnesli, a jeden dostal podpis a dotkl se jeho ruky, a do konce života bude mít v obličeji blažený výraz, nebo zkončí na psychiatrii... štěstím se zbláznit je přece tak hezké...dotkla jsem se Michaela Jacksona, zní asi jako, dokla jsem se Boha, nic VÍC už není, NEEXISTUJE...

7. Michael Jackson, sotva oznámil nějaký koncert, ani to nedořekl, a lístky, do posledního, už byly vyprodány!

8. Michael, ať se objevil kdekoliv, v pořadu, ve zprávách, v časopise, při předávání cen, vždycky měl dokonalá outfit a prostě musel upoutat pozornost, i kdyby se člověk chtěl koukat stokrát jinam, stejně ho zdravá zvědavost přemohla...co měla na sobě Madonna, každej zapoměl, ale jaký měl MJ kalhoty, kolik opasků, jaký sako, jestli kudrnatý nebo vyžehlený vlasy a pak navíc, když měl třeba ještě klobouk, to věděl každý..nebylo možné si nevšimnout...

9. Protože Michael, když chtěl vyprodat halu, nemusel se pro to nikdy vyslíct... do spodního prádla už vůbec ne!...lidi ho milovali, protože to byl Michael a nemusel se prodávat lacině ve spoďárách jako to dělají dnešní "jakoHvězdy" typu Lady Gaga!...Michaela lidi milovali, protože byl tak svůj, byl to on, a vážil si toho kým je, a nikdy nemusel klesnout tak hluboko, aby se na pódiu válel v podvazkách (což by ani dost dobře nešlo!...upsss!), ukazovat v průsvitných šatech, které jako by neměl, nebo jinak "vystavovat" své "přednosti"...víme všichni, o čem je řeč...( stejně si myslím, že ty uplý kalhoty nosil Michael jen kvůli nám fanouškům, abychom měli po večer na YouTube, co zkoumat!:-))

10. Protože Michael nebyl jen nějaká hvězda, která když odejde nezůstane po ní ani závan parfému...Michael, kamkoliv vkročil, čehokoliv se dotknul, jako by zkrásnělo...a když odešel, zanechal za sebou hluboký dojem...jeho charisma působilo na lidi jako kouzlo, které vás obklopí a nutí vás poníženě sklonit hlavu a vzdát mu svůj obdiv, aniž by promluvil...taková je síla jeho osobnosti, kdo kdy se setkal nebo jen viděl Michaela, nikdy neměl dostatek slov, těch správných a trefných slov, k tomu, aby popsal a vyjádřil alespoň trošičku, jaké pocity měl, co cítil...protože taková slova ani nejsou...a to ani nemusel být fan...

A ještě 11. důvod tu je:...protože Michael má ty nejvěrnější, nejšílenější, ale zároveň nejrozličnější a neuvěřitelně silné,(...a jak se mi pomalu začíná zdát i dost nevyzpytatelné!) fanoušky, kteří při něm stáli a stát budou asi navěky...protože ne marně se říká, staneš-li se jednou fanouškem Michaela Jacksona, žádného jiného idola už si nikdy hledat ani nepomyslíš, Michael je totiž všechno- hudba, tanec, poetika, nespoutanost, síla, krása, láska, naděje i víra...touha, vášeň, sexapeel, aura, a hlavně neuvěřitelná lidská bytost se srdcem na pravém místě a talentem, který sahá až do nebes, odkud se na nás teď dívá...
...a nepřestává se asi divit, jak odhodlaně za něj bojujeme, podepisujeme petice, pereme se, zlobíme se a vstekáme, mstíme se, a dokáže být i hodně zlý a promyšleně zákeřní, pokud nám někdo jen slůvkem urazí našeho Michaela...a hlavně, jak dokážeme pospolitě táhnout za jedem provaz, abychom dosáhli svýho...PRO MICHAELA VŠECHNO A KLIDNĚ I PŘES...(mrtvoly)...

Zdroj: http://www.mmjjj.blog.cz

La Toya o dětech

25. srpna 2010 v 14:09 ♥ Rodina MJ
 Blanket je podle slov své tety stydlivý a málomluvný , tancuje ale "celé dny. Neuvěřitelné, pohybuje se přesně jako jeho otec. Prince je blázen do elektroniky. Nejraději sedí u technických zařízení. Paris neustále mluví o svém otci, říká La Toya. Je velice nadanou klavíristkou. Občas, když vidím její sladkou tvářičku, zatrne mě u srdce. Nejraději bych ji stiskla do náručí a tolik jí vyprávěla", říká její teta. "Potom se ale musím vzchopit, rány jsou ještě příliš čerstvé"


25.08.2010

25. srpna 2010 v 13:44 ♥ INFORMACE
Dnes je to 14 měsíců co nás Michael opustil. Ten svět je bez něho tak prázdný.
Chodí nad námi, ale prostě mi přijde, že bez ně je tu pusto a prázdno jako na poušti.
Michaeli doufám, že se máš tam nahoře dobře. Neotravují tě tam paparazzi a alespoň
víš vše o svích dětech. Chci abys věděl, že tu všichni při tobě stojíme a myslíme na tebe
a hlavně tě MILUJEME.

Michael pod křídlem letadla

25. srpna 2010 v 13:41 ♥ Fotky s MJ
         Michael prostě musí vyzkoušet všechno. Dokonce se fotit pod křídlem letadla.

Michael & horse

25. srpna 2010 v 13:39 ♥ Fotky s MJ
            Michael jezdí na koni a k tomu stačí ještě vnímat kolem sebe krajinu a koukat do nebe. 

Něco o mě

25. srpna 2010 v 12:51 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥
Něco o mě?
No tak je mi necelých 15 let. 06.11.1995 oslavím 15 narozeniny. Jinak jmenuju se Barbora a kamarádi mi říkají Baru,Barčo,Barý a na blogu mám přezdívku BaLuSkA. Jinak už 5 let hraji na zobcovou flétnu (tenorovou) a 3 rokem na trubku a 2 rokem na klavír. Učím se hrát i skladby Michaela Jacksona.
Nejraději poslouchám Michaela Jacksona, Janet Jackson, 50 centa, Leona Lewis a prostě poslouchám téměř všechno, ale jediné co nemusím je techno. Chodím do Sboru dobrovolných hasičů města Březnice, takže tedy SDH Březnice.
Navštěvuju ZŠ Březnice a nyní jdu do 9. Třídy, ale bohužel jsem měla odklad, ale to mi nevadí, protože jsem ve skvělé třídě. Jestli se ptáte kam jdu dál, tak asi víte, že se podávají 3 přihlášky
a ráda šla na Zdravotní školu, dále pak na Konzervatoř do Plzně, ale nevím jestli přihlášku tam podám, ale přemýšlím o tom, že potom vystuduji dálkově třeba ve 20 letech. Ale to je času dost, ale jako druhou školu bych chtěla na Střední integrovaná škola a na obor kuchař,číšník a vybrala bych si kuchaře. A jako poslední školu jsme si vybrala Pedagogická škola.
Mám ráda své rodiče a kamarády. Mám pejska a jmenuje se Šmudlík a je semnou na té fotce. Miluju nadevše lízátka a také mi kamarádi občas říkají DJLollipop.
Pokud chcete na mě nějaký kontakt ráda vám zde napíši:
                                                           
Facebook mám pod e-mailem Bara.E@seznam.cz
Lidé mám také pod e-mailem Bara.E@seznam.cz
Skype je barbora.eichlerova
ICQ je 450-967-605

Tak si mě přidejte ráda si s vámi o Michaelovi popovídám. Ale vždy mi napište zkratku MJF..Což znamená Michael Jackson Fanoušek..Abych věděla kdo jsi.
To je o mě tak vše.
                                                                                   Barča= michaeljacksonkop1

DESIGN

25. srpna 2010 v 12:14 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥
Ahuj lidi..po delší době jsem z růžového Designu přešla na černý..proto se vás ptám..Libí se vám můj nový DESIGN.

Michael Jackson a jeho slova

25. srpna 2010 v 12:13 ♥ Michael Jackson
"Kdybych mohl být jeden den neviditelný, tak bych nejdřív ze všeho našel jednoho z těch paparazzi a nakopal bych mu zadek!"

"Raději bych si usekl ruku, než bych ublížil dítěti!"

"Jsem jako všichni ostatní. Říznu se a krvácím a lehce mě přivedete do rozpaků."

"Jo, Wacko Jacko, kde tohle začalo? Nějakej Anglickej bulvár. Já mám srdce, mám cit. Cítím to, když mi to děláte. Není to hezké, nedějte to. Nejsem blázen! Nejsem Jacko, jsem Jackson"

"Když jsem začal začal lámat rekordy, když jsem prodal víc alb než Elvis, když jsem prodal víc než Beatles, tak mě začali nazývat šílencem, homosexuálem, říkali, že obtěžuji děti, že jsem si nechal vybělit kůži. Dělají všechno co můžou, aby veřejnost obrátlili proti mně!

"Občas mi připadá, že jsem na konci svého života, že je mi 80 a lidé mě plácají po zádech. Tohle se stává, když začínáte moc mladý"

"Lidé si myslí, že mě znají, ale neznají. Doopravdy ne. Vlastně, já jsem jeden z nejosamělejších lidí na tomhle světě. Občas brečím, protože mě to trápí. Upřímně, mohl bych říct, že být mnou bolí."

"Na podiu jsem jako doma. Žiju tam, narodil jsem se tam, cítím se tam v bezpečí."

"Cítím se provinile, když jen tak sedím, i když vím, že bych mohl něco dělat."

"Chtěl bych poděkovat všem mým fanouškům. Vy jste ten důvod, proč pokračuji v tom co dělám."

"Proč prostě lidem neřeknete, že sem mimozemšťan z Marsu? Řekněte jim, že jím živá kuřata a o půlnoci dělám woodoo tance. Uvěří všemu co řekneš, protože jsi novinář, ale když to řekne Michael Jackson: Jsem mimozemšťan z Marsu a jím živá kuřata a vždycky o půlnoci tančím woodoo tance, lidi si řeknou: Bože můj, ten Jackson je cvok! Je to šílenec, Nemůžeš mu věřit ani slovo!"

"Není lehké mě vzbudit"

"Často jsem tancoval podle rytmu pračky"

"Když do světa vstoupíš milován a také tak odejdeš, vše mezi tím můžeš překonat"

"Rád šplhám po stromech. Napsal sem na nich hodně svých písní, například: Black Or White, Will You Be There, Heal The World a Childhood"

"Trávím spoustu času čtením, protože to miluji. Na jednou řádku můete narazit na něco, co jste se snažili vyjídřit celý život."

"Miluji fanoušky! Když dělám nejakou show a vydím je tancovat a zpívat, je to ten nejůžasnější pocit na světě!"

"Každý v Hollywood má plastiku, ale jen mě se to věčně předhazuje..."

"Jsem Michael Jordan v bitvách s vodnímy balónky!"

ROZHOVOR EBONY JET S MICHAEL JACKSONEM, listopad 2007

25. srpna 2010 v 12:11 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Jak to vlastně celé začalo?
Motown připravoval film Čaroděj ze země Oz a Quincy Jones byl muž, který tam dělal muziku. Už jsem o něm předtím slyšel, protože můj otec kupoval jazzová alba a Quincy dělal jazzovou muziku. Během natáčení toho filmu jsme se docela sblížili. Pomohl mi porozumět různým věcem, byl pro mě jako otec. Po tom natáčení jsem mu zavolal, a víte, byl jsem strašně ostýchavý, hlavně tenkrát - někdy jsem se ani nedíval na lidi, když se mnou mluvili. Nedělám si legraci. Řekl jsem mu, že chci udělat album. Zeptal jsem se, jestli zná někoho, kdo by ho mohl produkovat. On se chvíli zamyslel a řekl - proč to nenecháš udělat mě? A já se sám sebe zeptal, jakto, že jsem na to nepřišel sám? Možná proto, že on byl pro mě něco jako otec,. Takže když to řekl, já se zmohl jen na: "Wow, to by bylo skvělé!". Na práci s Quincym je dobré to, že vás nechá dělat co chcete. Nemluví vám do toho. Pak se k nám přidal ještě Rod Temperton, který přijel z Německa, a který přišel na melodii písně Rock with you. Kdykoliv Rod něco navrhl, já jsem něco navrhl. Byl to takový malý přátelský souboj. Moc rád takhle pracuji. Někde jsem četl, že když Walt Disney dělal film Bambi, postavil doprostřed pokoje malou figurku jelena a nechal animátory, aby se předháněli ve stylu kreslení. Kdokoliv vymyslel nějaký zajímavý efekt, toho Walt vybral. Takže kdykoliv Rod s něčím přišel, já jsem taky něco navrhl a tak to pořád pokračovalo. Vyrobili jsme to skvělé album.

Po Off the wall, na jaře roku 1982 jsi šel zpět do studia, abys začal nahrávat Thriller.
Z Off the wall jsme měli čtyři n. 1 hity - Don´t stop till you get enough, Rock with you, She´s out of my life a Working day and night a byli jsme nominováni na Grammy. Mě to ale nestačilo, chtěl jsem dělat více, dokázat více, dát do toho celou duši.


Rozhovor s Akonem..

25. srpna 2010 v 12:06 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
ROZHOVOR: Akon se v rozhovoru pro ML zmínil o spolupráci s Michaelem

ML: A tys spoluracoval i s Michaelem Jacksonem, že?

Akon : Jo, byl to úžasnej zážitek, jedna z největších spoluprácí v mém životě!

ML: Taže se ti splnil sen?

Akon : Samozřejmě, byla to čest. Netušil jsem, že by se to mohlo stát.

ML: Michael teď bude mít několik koncertů v Londýně... Budeš tam taky?

Akon: Hmmm... Uvidíme....

ML: A to znamená...?

Akon: To znamená, že uvidíme.

ML : Takže to znamená, že tě tam uvidíme...?

Akon : Ne.. asi ne...budeš tam muset přijít, abys to zjistila...

ML: Takže tě tam spíš uvidíme...

Akon :Nikdy nevíš, možná jo... možná ne...

Odlitek ze sádry

24. srpna 2010 v 19:36 ♥ Fotky s MJ
http://blogs.laweekly.com/stylecouncil/2009/06/27/facecast_2999.JPG
Michaelův obličej..oblitek ze sádry..Michael měl tak krásný obličej..

Soud- Murray

24. srpna 2010 v 16:16 ♥ INFORMACE
Další soudní jednání s Dr. Conradem Murrayem bylo stanoveno na 4. ledna 2011!

Murray a jeho právníci se dnes zúčastnili jednání u soudu v Los Angeles. Soudcem Michaelem pastorem byl stanoven termín předběžného slyšení na 4.1. 2011. Slyšení se původně mělo uskutečnit ještě během letošního roku, ovšem soudce čeká na výpovědi svědků.

Před příchodem na soud, Murrayem právník Ed Chernoff trval na tom, že nebyla provedena žádná dohoda s obžalobou: "Pokud jde o nás, nebudeme se o případu vyjadřovat až do určitého data. Nechceme ohrozit náš případ tím, že by jsme mluvili o naší strategii útoku. "

Na jednání v lednu, soudce rozhodne, zda existuje dostatek důkazů pro to, aby byl Murray postaven před soud.

Murrayovi právníci chtějí testy injekčních stříkaček a kapaček, aby se zjistilo, kolik přesně dostal Michael Propofolu a jiných anestetik. Doufají, že jim to může pomoci v obhajobě.

Před budovou soudu se shromáždila skupina fanoušků, kteří měli transparenty ''Justice 4 MJ'' (Spravedlnost pro MJ), aby dokázali svou podporu Michaelově rodině. Katherine, Joe a sourozenci Rebbie, Jermaine a Randy byli údajně přítomni na jednání.

Písničky

24. srpna 2010 v 15:28 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ

Lidi zde můžete podpořit Michaelovi písně..soutěží tam jakoby z ostatními..smíte hlasovat každých
 5 minutek. A má tam tyto písně (číslo-pořádí):
1. Michael Jackson - Billie
8. Michael Jackson - Heal The World
19. Michael Jackson - Speechless
                                                                   


SB + pravidla :)

24. srpna 2010 v 10:28 ♥ Jiné
Pokud se chceš spřátelit..tak stačí jen pár kroků..


Přezdívka: třeba JackSon girl

Adresa blogu: např. www.adresablogu.blog.cz

O kom je tvůj blog: např. o Petru Panovi

S kým chceš diplomek: např. s Karlem Gottem

   PRAVIDLA..
1. Na mém blogu nebudeš psát vulgárně..pokud ano..komentář ihned mažu..a nebo pokud chceš něco napsat tak jedine takto : to je, ale v*l..

2. Jak je to s obíháním.. nejlépe alespoň 3 do týdne se sem kouknout a napsat komentář..a pokud nebudeš mít čas..kvůli dovolené, škole..vždy to někam napiš do komentářů..

Zombies v sobotu uctí památku Michaela Jacksona společným tancem

24. srpna 2010 v 10:15 ♥ INFORMACE
Zombies v sobotu uctí památku Michaela Jacksona společným tancem
Michael Jackson jako zombie ve svém videoklipu Thriller
Michael Jackson jako zombie ve svém videoklipu Thriller
Na počest legendárního zpěváka Michaela Jacksona projde v sobotu centrem Prahy průvod jeho fanoušků. Akce s názvem Michael Jackson Forever & Thriller Walkin´ Prague 2010 se koná u příležitosti zpěvákových nedožitých 52. narozenin, uvedl v pondělí organizátor akce Jakub Cyrani.

Účastníci průvodu, který odstartuje ve 14.15 na Palackého náměstí a zastaví se celkem na devíti místech Prahy, se představí jako zombies. Společně zatančí choreografii z videoklipu Thriller. "Očekáváme, že by se akce mohlo zúčastnit kolem 500 až tisíce lidí. Fanoušci se na průvod pečlivě připravují, nacvičují choreografii. Pro ty, kteří se nemůžou přijít choreografii naučit osobně, jsme natočili instruktážní videa," řekla Eva Kubištová z fanklubu Michaela Jacksona.

Smyslem této nevšední taneční události je vzdání pocty Michaelu Jacksonovi, připomenutí jeho významu pro vývoj světové hudební kultury a představení projektu Thriller Dance Rekord. "V příštím roce bychom chtěli překonat světový rekord v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii z videoklipu k písni Thriller. Rekord drží Mexiko City s 13 597 lidmi," řekl Cyrani.

Fanoušci Michaela Jacksona průvod zakončí v 17.20 na Hradčanském náměstí. Poté bude následovat oficiální párty v pražském SaSaZu, kde bude po celou noc znít pouze hudba Michaela Jacksona. V programu vystoupí český imitátor Jacksona Luboš Hejda, o půlnoci se bude společně tančit choreografie Thriller a pro návštěvníky je od 21 do 23 hodin připraveno vstupné zdarma.

Rodiče Michaela Jacksona se budou po šedesáti letech rozvádět

24. srpna 2010 v 10:06 ♥ Rodina MJ

Rodiče Michaela Jacksona se budou po šedesáti letech rozvádět


Šedesátileté manželství Joa a Katherine Jacksonových nebude mít pokračování. Rodiče Michaela Jacksona se rozvedou. Nežijí spolu už pět let, ale rozvádět se rozhodla Katherine až poté, co ji začal Joe vinit ze smrti jejich slavného syna. Popový král zesnul 25. června 2009.
Joemu a Katherine Jacksonovým manželství už dlouho neklape, po šedesáti letech se budou rozvádět.
Katherine rozzuřilo, když letos v červnu otec Jackson médiím svěřil, že za smrt jejich syna může matka.
"Přesvědčoval jsem ji, aby s ním zůstala, ale řekla mi, že on potřebuje své soukromí," zlobil se Jackson. Jeho manželka na to prostřednictvím mluvčího reagovala: "Prohlášení a chování Joa Jacksona vůči paní Jacksonové je odporné. Je jím ponižována už dost dlouho. Je naprosto rozzuřená."
Katherine má ve výlučné péči Michaelovy děti Prince Michaela, Paris a Blanketa. Zároveň je jehovistkou a v rozvod nevěřila, proto se odmítala rozvádět. Teď prý ale svůj postoj přehodnotila.

http://img713.imageshack.us/img713/6025/17447391823720316680910.jpg
A ještě si na večírky, kde se uctíval Michael jeho syn vpdol ženy. Tady je důkaz.

Závěrečná show v divadle Hybernia

21. srpna 2010 v 21:03 ♥ INFORMACE
Vážení a milí, opět můžete objednávat vstupenky na slavnostní večer, který se koná 29.8. od 17:00 hodin v Divadle Hybernia v Praze. I tentokrát uvidíte show nejlepších imitátorů, taneční a hudební představení - Jan Bendig, Qaša, operní pěvkyně Hana Pecková, Babky mažoretky Bambulky vystoupí s choreografií Thriller, Michael - loutka pohovoří na téma "své" sochy na Letné, přehlídka módní návrhářky Veroniky Janátové na téma Michaelových alb, vyhlášení vítězů právě probíhající soutěže o nejlepší báseň věnovanou MJ (hodnotné věcné ceny - do 25.8. možno zasílat příspěvky na info@heal-the-world.cz)... Čeká Vás řada překvapení, po show následuje dobročinná aukce některých vystavených děl a dalších předmětů (mimo jiné se budou dražit keramické hrnky od firmy Maříž zdobené dětmi z Dětského domova Dolní Lánov).

Vstupenky lze zakoupit přes TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz) nebo přímov v pokladně divadla za 350,- nebo 250,- Kč, případně je v distribuci 100 ks vstupenek za zvýhodněnou cenu 180,- Kč. Jedná se o řady 17 - 20 (24 + 24 +24 +28 míst). O tyto vstupenky si můžete psát na adresu info@heal-the-world.cz, Vámi objednaná místa Vám potvrdíme a zarezervujeme. Vzhledem k blízkému termínu představení proběhne předání vstupenek na místě a také během celé THRILLER akce (pochod Prahou, SaSaZu). Je možné domluvit převzetí vstupenek označených Vaším jménem v pokladně Divadla Hybernia.

Video: Společný klip čínského lidu a Michaela Jacksona (Beat it)

20. srpna 2010 v 21:07 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ

Video: Společný klip čínského lidu a Michaela Jacksona (Beat it)

Původně jsme chtěli toto video zařadit pouze mezi videa do sekce vpravo. Je ale tak vyjímečné, že si zaslouží důstojnější místo. Jde opravdu o mistrovský kousek. Pusťte si ho a váš život nabyde jiný, dnes ráno ještě netušený rozměr.


Dům, kde zemřel Michael Jackson, byl dán do prodeje

20. srpna 2010 v 21:04 ♥ INFORMACE

Dům, kde zemřel Michael Jackson, byl dán do prodeje


Luxusní dům, v němž loni v Kalifornii zemřel ve věku 50 let americký zpěvák Michael Jackson, je ke koupi.
Prodejní cena objektu je 28,99 milionu dolarů (542 milionů korun), upřesnil internetový server TMZ.com.
O dům na North Carolwood Drive v Los Angeles, který má kromě jiného sedm koupelen, sedm garáží a 13 záchodů, už projevilo zájem mnoho Jacksonových fanoušků. Organizátoři prodeje se však domnívají, že jim jde jen o to navštívit místo, kde jejich idol skonal. Zavedli proto důkladné prověření serióznosti zájemců.
Rozlehlé obydlí patří Hubertu Guezovi. Ten se dům snažil v roce 2008 prodat za 38 milionů dolarů. Když neuspěl, souhlasil tehdy s jeho pronájmem Jacksonovi. Po smrti bývalého popového krále nabízel objekt k pronájmu za 300.000 dolarů měsíčně, ale zájemce nenašel. Nyní se rozhodl vše prodat za výhodnou cenu.
Jackson zemřel v pronajatém losangeleském domě loni v červnu na předávkování léky. Jeho otec zahájil soudní řízení proti lékaři Conradovi Murraymu za nedbalost, která podle něj vedla ke zpěvákově smrti. Murray byl v únoru obviněn z neúmyslného zabití a čeká ho brzy další soudní stání.Usher vzpomíná na Michaela

15. srpna 2010 v 19:28 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Zpěvák Usher promluvil na CNN o svém životě a také o tom, jak ho ranila zpráva o smrti Michaela. Je všeoběcně známo, že Usher byl Michaelův velký fanoušek. Usher také mluvil o radách, které mu Michael dal. "Řekl mi: buď si vědom historie, nenechej se pohltit jen přítomným okamžikem. Chápej, že každý okamžik je jen kousek v mozaice historie a tak bys k tomu měl přistupovat."
http://gossiponthis.com/wp-content/uploads/2009/06/michael-usher.jpg

Jackson se bál lidí: Schovával se v tajném tunelu!

14. srpna 2010 v 11:45 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Jackson se bál lidí: Schovával se v tajném tunelu!

Zpěvák Michael Jackson
Zpěvák Michael Jackson
 - Tragicky zesnulý král popu Michael Jackson si dal postavit tunel, aby se mohl vyhýbat lidem.

Yvie Burnet, hlasová trenérka, říká, že Jackson byl "nejnevychovanější celebrita", se kterou kdy pracovala. Dokonce si dal postavit podzemní tunel, aby s nikým nemusel mluvit.
"Je to už docela dávno, ale dobře si pamatuji, že když jsem pracovala s Michaelem Jacksonem, dal si postavit tunel mezi jevištěm a šatnou. Prostě vždycky zalezl do svého velkého bílého tunelu, aby se nám vyhnul," řekla Burnet reportérům listu Metro.

"Měl naprosto příšerné způsoby. Když jsme ho šli třeba pozdravit, neřekl ani slovo, nemluvil ani s členy týmu, kteří byli hned vedle něj," dodala.
Jacksonova až směšná a přehnaná touha po soukromí je možná pochopitelnější, když si uvědomíme, že byl osmým z deseti dětí a na jevišti vystupoval už od šesti let. Času a místa pro sebe tedy moc neměl.

Čtyřletý Wang Yimin tančí jako Jackson

14. srpna 2010 v 11:39 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ


Nový klip k písni Michaela Jacskona-"THIS IS IT"

14. srpna 2010 v 11:38 ♥ Videa s MJ


Jackson by slavil 52. narozeniny. Fanoušci se mohou těšit na vzpomínkový koncert

14. srpna 2010 v 11:38 ♥ INFORMACE

Jackson by slavil 52. narozeniny. Fanoušci se mohou těšit na vzpomínkový koncert

Michael Jackson
Nedožité 52. narozeniny Michaela Jacksona si jeho příznivci připomenou 29. srpna na koncertě v pražském Divadle Hybernia.
Na vzpomínkovém koncertu vystoupí například finalista soutěže Česko Slovenská SuperStar Jan Bendig a několik imitátorů "popového krále". Na Jacksonovu hudbu zatančí také mažoretky zvané Bambulky - důchodkyně z domova pro seniory v Ostravě. ČTK to dnes řekla sochařka Daniela Kartáková, která připravuje zpěvákovu sochu, jež bude umístěna v Letenských sadech.

Jacksonova Busta
Jacksonovi fanoušci chtějí památník svému idolu instalovat do dne jeho nedožitých narozenin. Kdy přesně tak učiní, však úzkostlivě tají. "Počítáme s tím, ale neprozradíme, který den a za jakých okolností," prohlásila Kartáková. Ctitelé loni zesnulé popové ikony se totiž obávají, že by se jim v instalaci sochy mohli pokusit zabránit odpůrci jejich snah. Proti záměru postavit památník totiž protestují někteří umělci a tisíce lidí na internetu.

Památník vyrobený z pryskyřice s povrchovou úpravou imitující bronz bude asi dva metry vysoký. Horní část má tvořit zpěvákova busta, dolní část o výšce přibližně 120 centimetrů ozdobí reliéfy znázorňující významné okamžiky z Jacksonova života. Inspiraci pro jeho podobu poskytly oslavné sloupy starověkých římských císařů.

Jacksonův památník by měl být vztyčen v sadech poblíž místa, kde v 50. letech stál obří Stalinův pomník, nyní nahrazený metronomem. Připomenout má pražský koncert "krále popu" z roku 1996, kterým zpěvák na Letné zahájil své poslední světové turné. Tehdy právě na místě někdejší sochy sovětského diktátora krátce stála Jacksonova obří socha.

Michael Jackson - pomník na Letné
Záměr umístit na Letné Jacksonovu sochu má mnoho odpůrců. Přes 8.600 se jich zaregistrovalo do skupiny nazvané Sochu Michaela Jacksona na Letné nechci!!! na sociální síti Facebook. Kritickými hlasy se netají ani výtvarník Jiří David nebo sochař David Černý. Projekt naopak podpořil pražský primátor Pavel Bém.

Jacksonovu sochu si podle Kartákové lidé mohou do 29. srpna prohlédnout ve foyer Divadla Hybernia. Ve dnech 14. a 15. srpna navíc Jacksonovi ctitelé v divadle uspořádají workshop, na kterém se zájemci mohou naučit zpěvákem proslavené pohybové prvky zvané moonwalk a sidewalk.

Kontroverzní socha Jacksona pro Letnou je už k vidění v divadle Hybernia

14. srpna 2010 v 11:31 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Kontroverzní socha Jacksona pro Letnou je už k vidění v divadle Hybernia

Velké vášně vyvolal záměr skupiny nadšenců postavit v Praze na Letné, nedaleko známého kyvadla, sochu Michaela Jacksona. Socha, kterou si fanoušci sami zaplatili pomocí sbírky, je hotová a s největší pravděpodobností na Letné stát bude, i když proti ní protestuje řada známých jmen.
Socha už je téměř hotová
"Až do 29. srpna bude ve vstupním foyer divadla Hybernia v Praze k vidění tolik diskutovaná socha Michaela Jacksona, kterou jeho příznivci chtějí umístit do parku na Letné. Již 31. července se fanoušci zpěváka sešli, aby společně odhalili maketu pomníku ve skutečné velikosti. Busta zpěváka v jedné z jeho typických uniforem shlíží dolů z klasického sloupu, celá kompozice je vysoká asi dva metry," oznámila sochařka Daniela Kartáková.
Proti soše se ozvali někteří čeští výtvarníci a pražská Galerie Dvorak Sec Contemporary. Odpůrci se srocují také na Facebooku, kde vznikla iniciativa s názvem Sochu Michaela Jacksona na Letné NECHCI!!!.

Radní se Michaela zastal

Fandové stojící za sochou si ale již dávno zajistili všechna povolení od úřadů. Umístění sochy Michaela Jacksona na Letnou podpořil i pražský radní pro kulturu Ondřej Pecha (ODS).
"Dostal jsem dopis umělců a galeristky Dvořákové, aby na Letné vznikl kulturní park pro mladé umělce na různá témata. Praha bude podporovat každou smysluplnou kulturní aktivitu, tedy i vznik tohoto parku. Zároveň chci ale dodat, že není důvod, proč sem neumístit sochu Michaela Jacksona, když si příznivci tohoto projektu zařídili všechna potřebná povolení. Jejich příklad ukazuje, jak se takový projekt dá prosadit," řekl Pecha.
Socha je mimo jiné součástí výstavy věnované Michaelu Jacksonovi, kterou pořádá v divadle v centru Prahy občanské sdružení PROJECT: HEAL THE WORLD, jehož záměrem je šířit umělecký i lidský odkaz této světoznámé osobnosti.
O víkendu bude možné se přímo v prostorách výstavy účastnit workshopu, kde se budou učit jacksonovské pohyby (výstava bude otevřena od 9:00 do 19:00 hodin, workshop začíná od 12:00 hodin)
"K blížícímu se datu výročí zpěvákových narozenin dne 29. srpna je v divadle Hybernia (www.hybernia.eu) připraven rovněž závěrečný koncert spojený s dobročinnou aukcí, kde bude možné zakoupit umělecká díla a zajímavosti spojené s osobou M. Jacksona. Výtěžek aukce bude věnován dětským domovům, které se aktivně účastnily příprav kulturní akce, pořádá se i věcná sbírka," dodala Kartáková.

Michael & Michael & Michael

11. srpna 2010 v 20:05 ♥ Fotky s MJ


Michael s Michael a s Michael
Úžasná fotka..:-*

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA