Září 2010

Takový kecy :) Michael a anotektik?

30. září 2010 v 19:41 ♥ Fotky s MJ
http://img.cas.sk/img/4/article/358108_michael-jackson-pitva-vysledky-smrt-spevak-kral-popu.jpg
COŽE? TO NENÍ PRAVDA..ON A PARUKA..S TĚZA ŽEBRAMA..NEVÍM..ALE JAKO VYHUBLÍ NA KOST..BYL VE FORMĚ..NEVÍ CO UŽ MAJÍ PSÁT :)

Funguje

29. září 2010 v 19:41 | BaLuSkA |  ♥ Jiné
Koukám, že již vše funguje..takže nový blog si nechám na příběhy..adresa je www.kral-popu-jackson.blog.cz

For new SB

26. září 2010 v 17:40 ♥ Jiné
Moje nové SB :) Pokud jste to nečetli..tak vám to teď píši..pokud třeba nebudu něco psát třeba 3 dny na váš blog..tak se musím učit..a prostě..je za tím škola..tak jen aby jste si nemysleli, že na vás kašlu :)




Co řekl sám Michael :)

26. září 2010 v 17:03 ♥ Michael Jackson

Řídím všechno co dělám. Vždy mám 5, 6 kamer. Jakékoliv vystoupení, které dělám, musí být správně zabrané. Pokud není, lidé to neuvidí. Je to to nejsobečtější médium. Filmuješ jen to, co chceš, aby lidé viděli, kdy by to měli vidět a jakým způsobem. Tvoříš celý ten dojem, který pak dále prezentuješ.


Michael Jackson: Smrt ho "zachránila" před dluhy!

26. září 2010 v 17:01 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Michael Jackson: Smrt ho "zachránila" před dluhy!

Michael Jackson: Smrt ho "zachránila" před dluhy!

Výnosy z prodejů po jeho smrti smazaly milionové dluhy!

Dokumenty exekučních úředníků odhalily, že Michael Jackson před svou smrtí dlužil celé desítky milionů dolarů. Peníze teď byly uhrazeny z dědictví po zpěvákovi a z tržeb za alba, která vyšla po jeho smrti. "Exekutoři Jacksonova dědictví úspěšně vyřešili jeho finance restrukturalizací dluhů a novými zisky z obchodování," uvádějí listiny.

I po smrti Jackson dobře vydělává. Jeho dokument This Is It o nedotaženém londýnském koncertování vydělal po světě 260 milionů dolarů (asi 4,8 miliardy korun). Další peníze pak plynuly správě Jacksonovy pozůstalosti z alba This Is It, jehož se prodalo loni na pět milionů kopií. Byl tak třetím nejprodávanějším albem roku 2009.

Popový král zemřel na konci června 2009 jen pár dní před prvním z plánovaných londýnských vystoupení v O2 aréně.

Vznik 'Michael Jackson Legacy' !

25. září 2010 v 18:10 ♥ INFORMACE
Tímto bychom chtěli oslovit všechny ty, kteří se chtějí aktivně zapojit k našemu nově vznikajícímu občanskému sdružení Michael Jackson's Legacy. Chceme vytvořit mezinárodní fanklub, jenž by svou činností schválil i sám Michael. Již od začátku léta pracujeme na tomto novém sdružení fanoušků. Chceme pomáhat lidem v nouzi, všem dětem, které potřebují pomoc, ale také se postarat o naši Zemi, jelikož tohle bylo a je poselství Michaela Jacksona.

Michael řekl:

''Jestli chceš změnit svět, podívej se do zrcadla a změn se první TY!''

Chceme pokračovat v Michaelově humanitní práci a né se přiživovat na jeho jménu. Nezříkáme se oslav a srazů na počest Michaela, jen je více obohatíme o poselství, které nám Král zanechal a budeme se snažit, aby tyto oslavy nebyly přínosem jen pro nás, ale hlavně pro ty, kteří potřebují pomoci především.

Zapojit se může každý z Vás. Toto občanské sdružení nebude jen fanklubem elity, ale na jeho organizaci a fungování se může podílet kdokoli z členů. Kdokoli může přijít s nápadem. Když do projektu vložíme svoje nadšení, nápady a chuť spolupracovat a něco změnit, věříme, že můžeme zdolat všechny cíle, které si společně stanovíme.

''Michael je pro nás idol, ke kterému vzhlížíme. Jeho odkaz v nás žije dál a je na čase dát našemu pocitu formu.''

Michael doopravdy svět změnil, ne jen svoji hudbou a tancem, ale svojí duší. Odtud tedy naše jméno: Michael Jackson's Legacy - Odkaz Michaela Jacksona.

MJ v taneční

25. září 2010 v 18:10 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥
Ahoj lidi. Chodím do taneční. Na jedno kročku jsme poprvé tančili na BILLIE JEAN a, když jsme se měli točit tak jsme tančili na THRILLER, ale ráda bych to tam rozbalila, ale nešlo to, ale nedá se nic dělat. A dnes jsme tančili to samé, ale na Don´t stop´till you get Enough a opět na THRILLER. Byla jsem ráda :) A doufá, že úříští taneční zase bude hrát Michael. Jinak pán Gregoriade, co nás učí se nás ptal ,,víte na koho jste tančili?" a já ,,To byl přeci Michael Jackson" a on, že ano. A kluci, kteří vědí, že ho zbožňuji na mě ,,Ukaž nám MOONWALK, protože ho beztak umíš". Tak jsem jim řekla,že jen na půl. :)

Diplom pro MJLove za SB!

20. září 2010 v 21:44
MJLove
Jeden diplomek pro moje SB :) Snad se líbí :)

Thriller Dance Record se ruší-NADOBRO!!

20. září 2010 v 21:38
Akce Michael Jackson FOREVER & THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010 je za námi a my děkujeme vám, kteří jste se tančení po Praze a party v SaSaZu zúčastnili.

Přijměte naše obrovské poděkování jak za vaší účast, tak za váš zodpovědný přístup, který byl stejně důležitý, jako samotná účast.
Z vlastního zájmu jste se naučili relativně složitou choreografii, vymysleli a vyrobili jste si nápadité zombie masky a byli jste ochotní v nich více než tři hodiny chodit mezi lidmi po Praze. To všechno hrálo svou roli v celkově nezapomenutelné atmosféře, kterou se nám společně podařilo vytvořit a doufáme, že i vám se tyto akce líbily?

Ale přesto všechno je pro nás velmi zarážejícím a smutným faktem, že dlouho dopředu připravovaná akce na počest Michaela Jacksona zaznamenala větší zájem u lidí, kteří se k nám přidali až během uplynulého roku v souvislosti s přípravami na taneční světový rekord, než u dlouholetých fanoušků, z nichž mnohé navíc osobně známe. Zcela jistě to byl jeden z důvodů celkově velmi nízké účasti jak na Thriller Walk, tak na party v SaSaZu, ani nemluvě o mega akci Pyro Music Laser fest 2010, kde byl zcela jiný počet přihlášených, než opravdu zúčastněných, aniž by se kdokoli z těch přihlášených třeba omluvil, že dorazit nemůže, či nechce.

Je pro nás zcela nepřijatelné, že mnozí z fanoušků byli schopni svou neúčast na akci na počest Michaela Jacksona, o které věděli už dlouho dopředu, odůvodnit nepříznivým počasím nebo nepřekonatelnou vzdáleností. Přitom jsou jedinci, kteří jen kvůli akci přijeli ze Skandinávie, z Rakouska, ze Slovenska, z Dublinu či z Moskvy. O to víc nás mrzí přístup těch, kteří se mezi skalní MJ fanoušky hrdě hlásí, ale jejich skutečný přístup a zájem tomu jaksi neodpovídá.

Velmi nízká účast na party Michael Jackson FOREVER v SaSaZu mluví za vše. Tento velký a elegantní klub jsme zvolili především vzhledem ke zkušenosti s velmi úspěšnou party Michael Jackson´s THRILLER NIGHT, kterou jsme v SaSaZu pořádali 8. května. A to v očekávání, že na výročí Michaelových nedožitých 52. narozenin bude účast fanoušků ještě mnohem vyšší. Chtěli jsme Michaela opět oslavit společně s vámi všemi naplno a stylově.

Po náročném vyjednání všech zvýhodněných podmínek pro vás (vstup zdarma a od 15let, levnější pití, tématické koktejly atd.), jsme, stejně jako vedení SaSaZu, očekávali odpovídající návštěvnost. To byl hlavní důvod, proč na naše požadavky management SaSaZu přistoupil. Reálná účast však skončila hluboko pod úrovní, která by se dala označit jako uspokojivá. Což znamená především smutný fakt, že v SaSaZu (a dost pravděpodobně ani v žádném jiném větším klubu) už žádnou Michael Jackson party pořádat nebudeme, protože nám už jednoduše nebudou věřit.

Věřte nebo ne, přípravy všech našich akcí nás stojí spoustu energie, času a peněz. Přípravy na sobotu 28. 8. 2010 nás stály rok intenzívní dřiny a zásadním způsobem zasahovaly do našich soukromých životů, které jsme organizačním povinnostem ochotně zcela podřídili. Ano, bylo to především kvůli původně plánovanému pokusu o překonání světového rekordu, který jsme nakonec byli donuceni přesunout na příští rok. K přípravám na akci Michael Jackson FOREVER & THRILLER WALKIN´ PRAGUE jsme však přistupovali s úplně stejným odhodláním a s úplně stejnou zodpovědností, protože měla z hlediska úcty k Michaelu Jacksonovi úplně stejnou váhu a důležitost, jako případná velká show KING OF POP FOREVER.  

Chápeme, že pro některé z vás je to nepředstavitelné, či jednoduše nevěříte jak složité je zorganizovat něco takového, jako taneční pochod Prahou s ozvučeným doprovodem. Ano, není nic jednoduššího, než na akci přijít, zadarmo se pobavit, a obohacení o spoustu nových zážitků a kamarádů zase jít spokojeně domu. Ale aby taková akce vůbec mohla vzniknout, musí jí někdo připravit a zorganizovat. Ten někdo po těch náročných přípravách a rozhodování jak by to bylo nejlepší, aby to bavilo co nejvíce lidí, pak nechce nic víc, než aby na tu akci co nejvíce lidí přišlo. Když však o (dobře připravenou a zorganizovanou) akci není takový zájem, aby měl ten někdo chuť a motivaci tu akci opakovat, natož se snažil připravit mnohem větší akci, nemůže se nikdo divit, když žádnou další akci už organizovat nechce.

Přesně v takové situaci jsme se ocitli my. A proto, než abychom riskovali nízkou účast fanoušků Michaela Jacksona na akci, která má být určena především jim, a než abychom riskovali spojení takového případného propadáku se jménem Michaela Jacksona, a než abychom další rok žili v neustálém nervózním napětí, ve stresech a v nervech, kterým jsme celý uplynulý rok museli čelit denně, rozhodli jsme se k razantnímu a pro většinu z vás nečekanému kroku.

Rušíme plánovaný pokus o překonání světového rekordu v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii z videoklipu k písni Thriller, známý jako THRILLER DANCE REKORD. Oficiálně jsme již ukončili všechny přípravy. V této chvíli zatím nevíme, zda zrušíme i další plánované akce a projekty, které měly být určeny především vám, fanouškům Michaela Jacksona. Zcela jistě však víme, že nic dalšího nelze realizovat bez vaší podpory!

Jsme si jisti, že po tom všem krásném, co jsme všichni společně již prožili, po všech těch dojemných momentech, kterých jsou naše akce plné a které tvoří tu jedinečnou "MJ fans" atmosféru, by byla velká škoda naší činnost zcela ukončit. Nemůžeme však nic dalšího organizovat jen tak naslepo. Proto záleží pouze na vás a na vašem zájmu o další společné akce.

Děkujeme za pozornost a přejeme všem klidný začátek podzimu.

O další činnosti a případných srazech českého oficiálního fanklubu Michaela Jacksona vás budeme včas informovat. Budeme rádi za všechny vaše návrhy, otázky, kritiky a především za aktivní účast na těchto projektech.

Váš Organizační team.
Zdroj: www.my-angel-michael.blog.cz

Katherine Jackson žaluje AEG

20. září 2010 v 21:30 ♥ Rodina MJ

Matka Michaela Jacksona, Katherine Jackson, zažalovala včera společnost AEG Live, která organizovala turné This is it. Katherine tvrdí, že AEG byla zodpovědná za činy doktora Murraye, který Michaela zabil. AEG prý nesplnila dohodu a nedodala Murrayovi zdravotní pomůcky, které by Murrayovi pomohly zachránit život Michaela poté, co se mu zastavilo srdce. V žalobě se tvrdí: "AEG měla zákonnou povinnost starat se o zdraví Michaela Jacksona. V zájmu vysokých zisků ovšem nebrala v potaz fyzický stav Michaela Jacksona. Díky jejich činům a přehlížení ztratily tři děti svého otce." Katherine se soudí jménem dětí a není řečeno, co žádá.

Doktora Murraye najala společnost AEG, aby dohlížel na Michaela a AEG mu měla zaplatit. AEG ale nyní tvrdí, že Michael zemřel před sepsáním smlouvy mezi Murrayem a AEG, a proto nejsou nijak zodpovědni. Kenny Ortega je také zmíněn v žalobě jako obžalovaný.

Murray obviňuje Dr. Kleina

20. září 2010 v 21:29 ♥ INFORMACE
Doktor Conrad Murray se ohradil proti žalobě od Joe Jacksona s tím, že v ní není zapsáno, že za smrt Michaela je odpovědný také doktor Arnold Klein, Michaelův dlouhodobý přítel a lékař. Murray říká, že Klein je také z části vinen za Michaelovu smrt a také tvrdí, že tento dermatolog Michaelovi předepisoval léky až do 18tého června, tedy týden před Michaelovou smrtí. Murray také řekl, že byl najmut od AEG, aby odstavil Michaela od Kleina, protože AEG mělo obavy, že Klein Michaelovi předepisuje moc léků. Doktor dále také obvinil 7 dalších doktorů, kteří byli Michaelovi nablízku v době jeho smrti. Tým obhajoby také požádal soud, aby zavrhl žalobu od Joe Jacksona s tím, že Joe Jackson nemůže nereprezentovat Michaela, jelikož není součástí 'MJ Estate'.

Fanoušci, kteří chtějí nechat Michaelovi dárek, musí zaplatit

20. září 2010 v 21:29 ♥ INFORMACE
V mauzoleu, kde je Michael pochován, ve Forest Lawn bylo dosud určené místo pro dárky, kteří fanoušci nosili, Králi popu. Ovšem teď budou muset fanoušci platit zaměstnancům mauzoleza, aby byli dárky doručeny na místo Michaelova odpočinku(fanoušci k hrobce nesmí, hřbitov je soukromý) 3 dolary. Ovšem jako dárky se počítají pouze květiny, medvídci, obrázky a cokoliv jiného bude vyhozeno...

Debbie Rowe nedostane peníze z pozůstalosti

20. září 2010 v 21:28 ♥ INFORMACE
Soudce Mitchell Beckloff odmítnul požadavek exmanželky Michaela Jacksona, Debbie Rowe, na 200.000 dolarů z pozůstalosti. Matka dvou nejstarší děti Michaela žádala peníze na pokrytí nákladů na soudní poplatky ve své snaze o opatrovnictví po smrti Michaela Jacksona v loňském roce.

Debbie udělala Michaela jediným opatrovníkem dětí po jejich rozvodu v roce 1999. Když zemřel, zažádala o opatrovnictví dětí, ale Michaelova matka Katherine je nyní legálním opatrovníkem dětí - což bylo Michaelovo přání z poslední vůle - a Debbie Rowe obdrží návštěvnosti práva. Během jednání ve středu v Los Angeles soudce rozhodl, že neexistuje zákon umožňující Debbie získat odměnu z pozůstalosti Michaela Jacksona.

Michaelův bratr Tito již dříve uvedl, že Debbie Rowe je vítána v rodině: "Je u nás doma vítána a po tom všem jsou to přece její děti. Chtěl bych ji vidět jako součást rodiny Jacksonů. Tam je dost lásky pro každého."

Pro SB A OSATANÍ NÁVŠTĚVNÍKY BLOGU

14. září 2010 v 20:05 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥

SBéénka..omlouvám za neaktivitu..ale absolutně nestíhám..kvůli škole..takže se nezlobte..že vás oběhnu 2x do týdne..a komentuji jen málo..ae opravdu nemám čásík..:( takže teď by se to opakovacích písemkách měla dát do kupy..a budu moct pokračovat v psaní příběhů..a básniček..a jiných..takže se VELICE OMLOUVÁM A SNAD DO KONCE ZÁŘÍ BY TO MĚLO BÝT OK


Osvětlovač z THIS IS IT mluví o Michaelovi

12. září 2010 v 14:52 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Britský osvětlovač Mark Cunniffe se rozhovořil o přípravách na turné THIS IS IT.o Michaelově kondici a také a Michaelovi samotném. Cuniffe byl údajně skeptický, když slyšel o tom, že by měl Michael zvládnout 50 koncertů, když naposledy, kdy koncertoval bylo v roce 1996 a to bylo 82 koncertů po celém světě. Ovšem, když začal Michael chodit na zkoušky a podílet se na přípravách, Brit byl ohromen.
''Kdyby zemřel pár týdnů předem, tak bych vám řekl, že nebyl schopný odkoncertovat. Ovšem v úterý a ve středu před prošel celou show v kuse a byl fenomenální! Když zemřel, byl jsem devastovaný... Moc mě mrzí, že nemohl odehrát aspoň jeden koncert, kdyby sklidil ovace a svět by ho znovu oslavoval a on byl tomu svědkem. Myslím, že by to byl nejhezčí moment v jeho životě.
Když mi zavolali abych dělal na TII, okamžitě jsem upustil od práce se Stevie Wonderem, Rodem Stewartem, Davidem Bowiem a Georgem Michaelem, abych mohl pracovat pro toho nejlepšího. Taková šance přichází jednou za život. Hned jak jsem se s Michaelem seznámil, Michael mě začal diktovat úkoly. Vysvětloval mi přesně, jak chce osvětlit Billie Jean, takže hned potom jak jsme se pozdravili, jsem se chopil tužky a papíru a vše jsem si zapisoval. Potom co mi vše vysvětlil, jsme se rozloučili já mu mnohokrát poděkoval a hned potom jsem zavolal svým dětem a řekl jsem jim: Hádejte s kým se právě mluvil!''

MJ hra bude mít zpoždění...

12. září 2010 v 14:52 ♥ INFORMACE
MJ hra bude mít zpoždění...
Hra 'Michael Jackson, The experience' bude zpožděna a její vydání je tudíž odloženo na začátek roku 2011. Tvůrci hry, chtějí hru údajně vyšperkovat k dokonalosti a vydat jí, až si budou jistí, že fanoušky plně uspokojí.

Quincy Jones vypráví o Michaelovi

12. září 2010 v 14:51 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Michaelův producent Quincy Jones se po dlouhé době rozpovídal o Michaelovi. Krátce po jeho smrti byl Quincy pod palbou dotazů novinářů, protože je to jeden z lidí, kteří znali Krále popu nejlépe. Nyní skoro po roce se Quincy svěřil i s například s důvodem, kvůli kterému byl vyhozen po albu BAD. ''No ano, Michael mě vyhodil...'' Řekl Quincy s úsměvem.

''Tlačil sem Michaela aby se začal věnovat spíše rapu a on říkal: Quincy, ty to nechápeš? Rap je už mrtvý... Ale nebyl jsem z toho zklamaný, zůstali jsme přáteli. Naposledi jsem s ním hovořil, když vyprodal koncerty v Londýně. Byl jsem tam zrovna na schůzce s Mohamedem Al Fayedem a Michael mi zavolal, jestli se nechci sejít, že by přivedl děti. Ovšem byl jsem vytížený tak jsem mu řekl: This is it (To je ono), sejdeme se až v Los Angeles! Bohužel to byl doopravdy náš poslední kontakt.
Myslím, že nikoho nemůžeme vinit z jeho smrti. Tohle jsou prostě světové superstar, nikdo je nemůže kontrolovat 24 hodin denně, ani jejich rodina.
Mohl Michael zvládnout všech 50 koncertů? Nejsem si jistý, museli bychom znát stovky, stovky detailů o jeho zdraví a tak dále. Bojím se vytvářet si nějaké stanovisko na tohle téma... Když zemřel, tak jsem přemýšlel, jak velká to je škoda. Vždyť zemřel v věku, kdy jsem já byl jeho producent na albu Thriller... Ovšem to, co vytvořil na tomto světě, co rozhodně mnoho lidí nikdy nedokáže...''

Informace o dětech ve škole v Buckley

9. září 2010 v 16:09 ♥ Rodina MJ
Děti Michaela Jacksona, Prince, 13, a Paris, 12, navštěvují soukromou školu Buckley, kterou v minulosti navštěvoval i Michael se svými bratry. Do třídy chodí sami, ale před třídou je čeká budyguard, který je doprovází v areálu školy. Rodinný právník Brian Oxman řekl, že se děti dobře adaptují a myslí, že přítomnost ochranky nebude za pár týdnů nutná. "Tyto děti zvládnou všechno a jejich otec by to určitě schválil."

Michaelova sestra La Toya k tomu ale řekla: "Osobně si myslím, že by bylo lepší je doma vzdělávat trochu déle. Protože, víte, Michael byl rád, když měl přehled o tom kde jsou, co se naučili. Myslím si, že je trochu příliš brzy, aby šly do školy, kde jsou vystaveny reakcím okolí. Michael chtěl, aby více vyrostly, než se tohle stane." Na otázku, zda Michaelovo nejmladší dítě, Blanket, 8, bude navštěvovat Buckley v budoucnu, LaToya řekla: "Bude, ale teď ještě ne. Je to trochu moc mladý, a sám řekl, že ještě není připraven."

Zastupitelé Prahy 7 zamítli Jacksonovu sochu na Letné

9. září 2010 v 16:03 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Zastupitelé Prahy 7 zamítli Jacksonovu sochu na Letné

Zastupitelé Prahy 7 vzali v potaz názor obyvatel Letné a vyslovili nesouhlas s umístěním busty zesnulého zpěváka Michaela Jacksona v Letenských sadech.
Socha na Letné nebude, rozhodli radní.
Podle starosty Marka Ječménka (ODS) se prostor poblíž bývalé Stalinovy sochy hodí na kratší výstavy uměleckých děl, ne jako trvalé místo pro Jacksona sochařky Daniely Kartákové.
Socha zde přitom měla stát už od konce srpna. Helena Babická, která akci organizuje, Právu sdělila, že je třeba veřejnost lépe seznámit s projektem.
"Celá kampaň proti soše v křoví je účelová," uvedla Babická s tím, že povolení pro instalaci sháněla rok, i když se mohla opřít o záštitu primátora Pavla Béma (ODS).

Michael Jackson byl týrané dítě! Otec Joseph přiznává: Ano, mlátil jsem ho!

9. září 2010 v 15:59 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Michael Jackson byl týrané dítě! Otec Joseph přiznává: Ano, mlátil jsem ho!

A je to venku! Americký zpěvák Michael Jackson (†50) si často stěžoval, že se na něm otec Joseph (81) dopouštěl násilí a často ho bil. Rodiče to ještě rok po zpěvákově smrti popírali, otec prolomil mlčení až nyní a vše přiznal.

Podle otce to byla nutná součást výchovy a ničeho nelituje: "Po ulicích běhalo tolik partiček složených z mladých lidí a já jsem nechtěl, aby byl jedním z nich. Ti chlapci umírali mladí. Většina z nich již nežije."

Jeho syn už ale také ne - loni v červnu zemřel na zástavu srdce způsobenou předávkováním léky.

Dost možná, že taková necitlivá výchova byla příčinou Michaelova přinejmenším podivného způsobu života a uvažování a také zpěvákovy přecitlivělosti…

Můj názro: A je to venku? Cože to víme už jak dávno..:D

Davídek :-* -co si o Davídkovi myslíte? Komenty

5. září 2010 v 21:54 ♥ Jiné
K tomuto nemám slov :-* Je tak šikovný..Prostě davídek je úkazem toho, že se nic nemá vzdávat..a prostě když se chce tak se cíl zasáhne..prostě on je šikovnej..

Davídek a BEN

5. září 2010 v 21:50 ♥ Jiné
Páni..V Česko Slovensko Má Talent..ten kluk ja zpívat BEN..byl úžasný..BEN není zrovna lehká..líbilo se mi jak klesal..a prostě to bylo něco krásného..

A nezapomeňte se koukat nadále..bude tam David Dostál :)

I Love you

5. září 2010 v 12:27 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥
Miluju tuhle písničku moc :) a i klip

Povedený REMIX

4. září 2010 v 12:22 ♥ Videa s MJ
Docela povedený REMIX..prostě krásnéééj :)
A 3:07 jak ze sebe sundavá bundu..takovej naštvanej :D

Návštěvnost

4. září 2010 v 9:37 ♥ Jiné
Juj tak včera se na můj blog podívalo 56 Lidí..docela GOOD

3 naprosto úžasný fotky :P

3. září 2010 v 19:39 ♥ Fotky s MJ
                  Hmm..Jak SEXY..a ještě jak Michael sedí :)
SEXY
  Dokonalá fotka..a ten pupík..je k sežrání..ae nejen pupík..ale aj Michael..

jééé
                                    Úžasná to fotka..já tam ci takýýý :)

Tak tomu říkám dětský úsměv

3. září 2010 v 19:36 ♥ Fotky s MJ
sýýýýr
Tak tato fotka nemá ani jednu chybu..krásnej úsměv..prostě v něm vidím šťasnýho malýho kluka..Co si myslíte o této fotce??
KOMENTY

No není kouzelný?

3. září 2010 v 19:34 ♥ Fotky s MJ
:D
Tak tady má úža obličej..takovej krásnej..:D ale jak je chudák spocenej :D

Celebrity o jeho smrti :(

3. září 2010 v 16:51 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Lisa Marie Presley (exmanželka): ,,Jsem nesmírně smutná a zmatená, zničená žalem za jeho děti, které pro něj byly vším, a také za jeho rodinu.''

Madonna (královna popu): "Nemůžu přestat oplakavát tuhle smutnou zprávu. Vždycky jsem Michaela Jacksona obdivovala. Svět ztratil jednoho z velikánů, ale jeho hudba bude žít navěky! Upřímnou soustrast jeho třem dětem a dalším členům jeho rodiny. Bůh jim žehnej."

Lisa Minnelli (herečka) ,,Byl to milý, jemný a okouzlující muž, jeden z největších umělců, kteří kdy žili.''

Matt Fiddes (bodyguard): Byl velmi optimistický, těšil se na koncerty v Londýně a na setkání s fanoušky. Byl neuvěřitelně ve formě. I když mu bylo padesát, vypadal na třicet. A měl velmi dobré srdce. Jednou večer se chtěl v Londýně setkat s bezdomovci a pak jim tajně poslal spoustu pizzy. Také jsme ho často přestrojili, aby se mohl dostat z hotelového pokoje a dělat normální věci.''

Michael Levine (bývalý mluvčí): ,,Sledoval neuvěřitelně nebezpečnou a často sebezničující, a to už celé roky. Žadný člověk nemůže vydržet tak obrovský stres ... Působil jako křehký člověk, ale pokud jde o využívání hudebního průmyslu, byl mimorádně mazaný.''

Chuck D
(rapper): ,,Zemřel na zlomené srdce a zlomenou duši ... Byl obětí drogy (zvané) celebrita a nikdy se nenaučil jí odvyknout.''

Justin Timberlake
(zpěvák): ,,Ztratili jsme génia a skutečného vyslance nejen popové, ale veškéré hudby. A já budu navždy hýčkat okamžiky, které jsem s ním sdílel na pódiu, i veškeré věci, které jsem se od něj o hudbě naučil.''

Steven Spielberg (režisér): ,,Stejně jako nebude další Fred Astaire nebo Chuck Berry nebo Elvis Presley, tak už nikdy nebude nikdo srovnatelný s Michaelem. Jeho talent, jeho úžasnost a jeho záhadnost z něj činily legendu.''

Martin Scorsese (režisér): ,,Když jsme spolupracovali na albu Bad, žasl jsem nad jeho absolutním pohybovým mistrovstvím na jedné straně a hudební na druhé. Každý krok, který udělal, byl naprosto přesný a zároveň plynulý. Bylo to jako se dívat na rtuť v pohybu.''

Beyoncé (zpěvačka): ,,Měl větší dopad na muziku než kterýkoli jiný umělec v historii. Byl tím, čím se všichni snažíme být. Miluju tě, Michaeli.''

Céline Dion (zpěvačka): ,,Od začátku kariéry byl mým idolem. Měla jsem jeho plakát na zdi.''

Britney Spears (zpěvačka): "Strašně jsem se těšila až uvidím jeho show v Londýně. V Evropě jsme měli koncertovat ve stejnou dobu a já měla v plánu, že se na něj doletím podívat. Byl mi inspirací celý můj život, jsem z jeho odchodu zničená."


Quincy Jones (producent): "Jsem naprosto zdrcen z té tragické a nečekané zprávy. Že odešel v tak mladém věku, k tomu prostě nemám slov. Muzika, kterou jsme stvořili na deskách Off the Wall, Thriller a Bad se hraje dodnes na celém světě, protože on měl všechno - talent, půvab, profesionalitu a oddanost. Byl dokonalý umělec, jeho odkaz bude žít napořád. Dnes jsem přišel o svého malého bratra a o kus vlastní duše."

Bery Gordy (zakladatel Motown Records): "Jsem šokován tak, že se to slovy ani nedá vyjádřit. Je to jako sen - špatný sen. To snad ani nemůže být pravda. Jak vůbec může být Michael Jackson mrtev? Už v dětství byl Michael na svůj věk hodně muzikantsky vyspělý a neuvěřitelně chytrý. Když jsem ho poprvé slyšel jako desetiletého zpívat píseň "Who´s Lovin´You" od Smokeyho, bylo to jako by s tou písní žil nejméně padesát let."

Ciara (zpěvačka): ,,R.I.P. MJ Skutečně to moc bolí, když vím, že už nejsi mezi námi. Nedokážu zastavit slzy ... Vydláždil jsi mně cestu. Zbožňuju Tě.'

14 let/ 1 rok

3. září 2010 v 16:15 ♥ INFORMACE
Asi to již víte, ale dnes je to 14 let co Michael navštívil Prahu a měl zde koncert. Myslím si, že to bylo něco neuvěřitelného a nepopsatelného. Už jen, že tu byl v Praze. Zajímalo by mě jak ho napadlo zavítat zde do ČR a potěšit nás svou návštěvou. Závidím těm lide, kteří se tam dostali. Já jsem nemohla byla jsem ještě malá, ale co se dá dělat, ale jedno vím, že to bylo krásné. Kamarádky teta pracuje na poště a dostávají zdarma lístky na koncerty a takto se dostala na Michaelův koncert a když přijela za neteří na tábor tak jsem se jí ptala a prý to bylo něco super, což věřím, ale škoda takováto příležitost dostat se na Michaelův koncert se mi jaksi nenaskytne, ale pokud do Prahy zavítá Janet Jackson ráda bych její koncert navštívila. Ale také závidím Havlovi, že se s Michaelem setkal osobně a podal si s ním ruku a popovídal, taky bych to brala.
mj a havel
Dnes je to přesně rok co Michaela uložily do hrobu, ale tento pohřeb byl již soukromí, takže to není ten z televize to bylo veřejné rozloučení, ale toto je již finální pohřeb, ale říkám vám muselo to být hrozné pro všechny. Ale nejvíce mi je líto Michaelových dětí a jeho matky. Josepha mi ani líto není, ale jako je to ošklivé obviňovat Kethrine ze smrti, ale to já zde asi nevyřeším, ale doufám, že se po tom roce Michaeli máš dobře, ale musel jsi se obracet, protože po pohřbu co vyplavalo špíny na povrch.
R.I.P Michael Jackson 1958-2009
rakev





Školááá

3. září 2010 v 7:37 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥
Tak lidi..co škola??Chce se vám tam?? Mě nééé..ale co jdu..tak se mějtééé..a užijte si to..

:) :) :) Newky o MJ

1. září 2010 v 16:30 | michaeljacksonkop1 |  ♥ Jiné
Ahuj tak dneska je zase něco nového i Michaelovi..Najdete to v rubrice NOVINKY O MJ

Otřesné! Tělo Michaela Jacksona bude exhumováno

1. září 2010 v 13:38 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Otřesné! Tělo Michaela Jacksona bude exhumováno

Otřesné! Tělo Michaela Jacksona bude exhumováno

Vytažení těla z hrobky rodinu zpěváka děsí.

Po více než roce zpěvák Michael Jackson bude muset přerušit svůj věčný odpočinek a vystoupit z hrobu. Přesněji řečeno, jeho tělo bude exhumováno z hrobky v rámci soudního řízení s lékařem Conradem Murrayem. Ten byl u popového krále několik posledních hodin jeho života a je obžalován, že způsobil hudebníkovu smrt.

Murray teď čelí obvinění ze zabití z nedbalosti a jeho právníci požadují exhumaci v rámci obhajoby. Advokáti totiž napadli pitvu a požadují její opakování. Přitom právě pitva je nejsilnějším z důkazů, že Murray podal Jacksonovi smrtelnou dávku tišících léků včetně Propofolu, což vedlo k zástavě srdce a smrti. Obhájci věří, že zpěváka zabily jiné léky, o nichž lékař netušil.

"To je naprosto otřesná situace, které se celá rodina děsí. Uložili Michaela k věčnému odpočinku a teď má být exhumován. To je odporné," uvedl přítel rodiny Jacksonových pro NOTW.

Zatím se budou testovat vzorky tkáně z Jacksonova těla, které byly odebrány před pohřbem a zmraženy. Pokud právníci dokážou, že jejich analýza neodpovídá původní soudní pitvě, budou požadovat exhumaci těla a nové vyšetřování.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA