Říjen 2010

Rozhovor s Lisou Marii u Oprah

29. října 2010 v 20:58 | BaLuSkA
1. část

Lisa Marie se poprvé rozpovídala o svém vztahu k Michaelovi, jejich manželství a dalších věcech, které provázely jejich manželství. Lisa se rozhodla promluvit otevřeně, protože v rozhovorech předtím některé informace zatajovala a nyní má pocit, že má jasno o věcech, které prožila. Lisa si vzala Michaela v roce 1994 a rozvedla se s ním po dvou letech.

"Vždy, když jsem o Michaelovi mluvila v médiích, snažila jsem se tomu tématu vyhnout a někdy to nevyznělo úplně pozitivně. Nerozuměla jsem svému vztahu k němu. Michael byl také mistr v manupulaci s médii a lidí ani nevěděli kdo jsem já. Abyste ho úplně pochopili, museli byste vědět jak vyrůstal a jak žil. Jeho život byl naprosto odlišný od vašeho. Přirovnala bych to jen k mému otci (Elvisovi). Michael manipuloval lidi kolem sebe a já si myslela, že to dělá i se mnou, protože mě nemiluje, ale pak jsem pochopila, že to byla jen technika přežití." Lisa přiznala, že porozumněla svému vztahu k Michaelovi až po jeho smrti. "Nerozumím tomu, ale je to tak. Ten poslední rok a půl jsem strávila přemítáním. Kdysi jsem to odsunula a potlačila a teď jsem se s tím musela vyrovnat. O jeho smrti jsem slyšela, když jsem byla a Anglii. Celý den jsem měla špatnou náladu a plakala, to se mi normálně nestává. Vařila jsem večeři a při tom plakala. A pak mi přišla sms od kamarádky, a já se dozvěděla, že je mrtvý. Byla jsem v šoku. V naprostém obrovském šoku."

Lisa mluvila o blogu, který napsala po Michaeloě smrti na internetu. "Najednou jsem si uvědomila, že všechna ta zloba co jsem měla v sobě, pominula. A pak nastalo tolik fází zármutku." Lisa v blogu mluvila o tom, že Michaelovi nepomohla. "Cítila jsem, že jsem selhala v tom, že jsem mu nepomohla. Ze začátku jsem neviděla, že má Michael problém s léky. Ale pak nastal den, kdy Michael zkolaboval a byl odvezen do nemocnice. Nikdo v nemocnici přímo neříkal co mu bylo. Nejdříve dehydratace, pak špatný tlak a pak další a další informace. Tehdy jsem pochopila, že za tím asi budou nějaké léky. Když se na to dívám zpětně, uvědomuji si, že byly dny, kdy jsem ho třeba vyzvedla z nějaké ordinace doktora a Michael nevypadal úplně dobře. Michael vždy řekl proč to je, že dostal injekce, léky, které pořeboval, hlavně kvůli jeho kožní chorobě."

Oprah se samozřejmě ptala i na to, jaký typ vztahu mezi nimi byl. Lisa řekla, že měli naprosto normální vztah. "Mluvili jsme o všem, volali si i v noci, mluvili spolu. Michael někdy v noci nespal, a kvůli toho jsem měla i já problémy se spaním, protože chodil po pokoji. Starala jsem se o něj a strašně mě to bavilo. Ta role mi vyhovovala. Když jsme byli v dobré části našeho vztahu, cítila jsem se snad nejlépe ve svém životě."

2. část

"Byl jako moje droga, s ním jsem se cítila dobře. Bylo to reálné a pravé. S ním jsem zažila ty nejlepší pocity, ale i ty nejhorší. Nyní o něm můžu mluvit s naprostým porozumněním. Takže když mluvím o nějakých věcech, úplně jim rozumím. Byla jsem na něj tak naštvaná, protože jsem cítila, že jsme měli takové spojení, a pak v určité chvíli se ode mě začal odtahovat. V určité chvíli našeho manželství se Michael rozhodl, že bude věřit jiným lidem, kteří ho jen využívali. Michael měl možnost vytvořit si svůj život podle svého scénáře. Obklopit se lidmi, kteří dělali co chtěl. A přesně tohle dělal můj otec. Michael nebyl zlý člověk, prostě takto fungoval. Já si to brala osobně. Měla jsem pocit, že mě může prostě vyměnit kdykoliv si zamane. To on ale nechtěl. Ale stejně jako u mého otce, když máte možnost být bohem ve svém vlastním světě a toto se spojí se závislotí, dostanete se do velkých problémů. A do dneška si říkám, proč jsem těmito zkušenostmi musela projít dvakrát. Nejdříve s mám otcem a pak s Michaelem. Měli stejný osud a stejně jsem je milovala. A nikdy jsem tomu úplně neporozumněla."

"Když jsem koukala na televizi po jeho smrti a viděla pořád dokola tu sanitku, vzpomínala jsem na to, jak se Michael bál, že skončí jako můj otec. Řekl mi, že skončí úplně stejně jako on. Nechápala jsem, o čem to mluví, ale nyní to dává smysl. Byla jsem tehdy tak naivní. Zamilovala jsem se do něj kvůli tomu, jaký byl. Byl neuvěřitelně úžasná dynamický osobnost. Měl v sobě něco tak opojného, že jsem byla úplně mimo. Když s vámi sdílel sám sebe a byl k vám otevřený, bylo to něco co se nedá s ničím srovnat. Byl pro mě jako droga. Chtěla jsem být pořád s ním, kolem něho. Cítila jsem se milována. Zamiloval se do mě a já do něj. Bylo to tak opravdové. Když mě požádal o ruku, byli jsme v knihovně. On vytáhl ten velký desetikarátový prsten a navlékl mi ho na prst. Myslím, že si přede mě i kleknul a vyslovil se. Tehdy jsem myslela, že to bude navždy."

Lisa mluvila i o davovém šílenství, které způsobovali, když se spolu někde objevili. "Naštěstí se to nedělo pořád. Spoustu času jsme spolu strávili v soukromí. Tehdy ale začala reklama jeho alba HIStory a s tím taky přišlo období jeho manipulace. Pro Michaela to bylo normální, ale já se spíše nechtěně účastila jeho promo akcí. Například ten slavný polibek na MTV. Nechtěla jsem to dělat, nebylo to mou přirozeností. Ale byla jsem jeho žena, rozumněla jsem tomu a bylo to mou povinností."

Lisa také promluvila o tom, že s ní chtěl Michael děti. "Cítila jsem dost velký tlak, abychom měli děti. Chtěla jsem se ale nejdřív cítit, že náš vztah vydrží. Nechtěla jsem skončil u soudu o opatrovnictví našich dětí." Krátce po rozvodu Michaela a Lisy se veřejnost dozvěděla, že Michaelova brzo budoucí druhá manželka Debbie Rowe s ním čeká dítě. Lisa k tomu říká: "Byla to svým způsobem pomsta mě, která s ním dítě neměla. A vím, že Debbie tu byla celou tu dobu a říkala mu, že s ním dítě chce. Říkal mi to celkem otevřeně. A dost jsme se i hádali. Prostě mi řekl, že pokud nechci dítě, bude ho mít s jinou. Proto jsem se cítila, že jsem postradatelná. Víte, nyní tomu rozumím, ale tehdy jsem byla opravdu zraněná a dělala věci, které ranily jeho. Víte, opustila jsem svého minulého manžela kvůli Michaelovi." Lisa si vzala Michaela 20 dní po rozvodu s bývalým manželem. "Když jsem byla s Michaelem, snažila jsem se vyrovnat s tím, že jsem opustila otce svých dětí. Tak jsem jela na dovolenou a můj exmanžel jel se mnou. To Michaela smozřejmě velmi nazlobilo. Pak zmizel na pár týdnů a já ho nemohla najít. Dělali jsme si naschvály. On dělal věci, které mě zranily, ale já je dělala také. Když se Michael cítil zranitelný, začal vás odstrkovat. Byla to automatická reakce."

3. část KONEC

"S odstupem času vidím, že se o mě opravdu snažil a nikdy před tím mu o žádnou jidnou ženu tak nešlo. Ano, měli jsme špatné chvíle, hádali se třeba tři dny v kuse jen s přestávkou na spaní, ale musím říci, že obdivuju, že se fakt snažil. Tehdy jsem to neocenila dostatečně. Smutné je, že musel zemřít, abych si uvědomila, že mě opravdu miloval. Když jsme byli spolu, byli jsme opravdu zamilovaní. Ale pak přišli všichni ti doktoři a léky a já se rozhodla odejít, protože tím jsem si už prošla se svým otcem. Vyděsilo mě to. A pak jsem se k Michaelovi znovu a znovu vracela. Další 4 roky po našem rozvodu jsme byli spolu. Dávali se dohromady a rozcházeli se. A pak jsem se musela pohnout a odejít. Když jsem ho opustila, strašně jsem ho milovala. Ale musela jsem se postavit na nohy a myslela jsem, že půjde se mnou. Ale on nešel. Oba jsme byli tvrdohlaví."

"Poslední rozhovor, který jsem s ním měla, byl v roce 2005. Byl to velmi dlouhý rozhovor. Dala jsem v něm jasně najevo, že jsem se posunula a je mi to jedno. On to slyšel a cítil. A právě tento rozhovor si nejvíce vyčítám. On se snažil se přiblížit a zjišťoval, jak to vlastně se mnou je a já si držela chladný odstup. On reagoval velmi emocionálně a já chladně. Zeptal se mě, jestli ho stále miluju. Odpověděla jsem mu, že mi na tom už nezáleží. Michael začal plakat a snažil se zjistit, jak jsem se od něj mohla tak odtáhnout. A úplně na konci našeho rozhovoru mi řekl, že si myslí, že se ho někdo pokusí zabít. Kvůli jeho katalogu a jeho jmění. Řekl jména a dal najevo, že se bojí o život."

Lisa také řekla, že nikdy v životě neviděla žádné nevhodné chování vůči dětem.

"V rozhovorech, které jsem později viděla v televizi, jsem Michaela nepoznávala. Byl jasně ovlivněn nějakými léky, například v rozhovoru s Bashirem. Buď reagoval strašně rychle, nebo byl utlumený. To nebyl Michael, kterého jsem znala. Někdy se choval jako tvrdohlavý rebel, a možná proto řekl některé věci v rozhovoru s Bashirem, které řekl. A taky byl ten rozhovor docela zmanipulovaný."

Lisa mluvila o tom, že šla Michaelovi na soukromý pohřel a jako poslední stála u jeho rakve. "Dalších 6 měsíců jsem se z toho vzpamatovávala. Byla jsem poslední člověk u jeho rakve, stála jsem tam sama a nechtěla ho opustit. Chtěla jsem se mu omluvit, že jsem u něj nebyla. Mohla jsem nebo nemohla mu pomoci? Každopádně jsem litovala, že jsem nic neudělala. Myslím, že jeho rodina nebo přátelé se snažili. Ale on měl svůj svět a pouštěl si do něj jen lidi, kteří mu vyhovovali. Tenhle rozhovor je pro mě určitou formou terapie a už nikdy žádný podobný neposkytnu."

http://clutchmagonline.com/wp-content/uploads/2010/06/56_1_887ba4fce5f765f.jpeghttp://www.topnews.in/files/Lisa-Marie-Presley25.jpg

Halloween

28. října 2010 v 17:25 | BaLuSkA |  ♥ Jiné
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:nCEGRccYIsd-uM:http://obrazky.gifmania.cz/16/2876/2879/happy-halloween5.gif&t=1
Lidi těšíte se na HALLOWEEN? Já docela jo :D Vsadím se, že Michael měl tento svátek rád, ale né proto, že vzpomíná na mrtvé, ale to samozdřejmě taky měl rád, ale určitě miloval kolednoví. KOLEDA NEBO ŽIVOT..Určitě jako malý také chodil..co myslíte? Tak klikněte v Anketě :)

Koncert..

27. října 2010 v 20:13 | BaLuSkA |  ♥ Jiné
Lidi chystám se napsat první díl příběhu..ale né první jako první..ale bude to první díl..který bude věnován koncertu..začnu psát zítra..a slibuji že do pondělí by to mělo být hotové..takže doufám..že se vám bude líbit :)

Poprvé vyjde kompletní sbírka hudebních klipů Michaela Jacksona

27. října 2010 v 20:12 | BaLuSkA |  ♥ INFORMACE

Poprvé vyjde kompletní sbírka hudebních klipů Michaela Jacksona

Kompletní sbírka hudebních videí Michaela Jacksona bude vydána poprvé na DVD. Bude obsahovat i dosud nevydaný klip z roku 2003 k jeho písni One More Chance.
Král popu Michael Jackson
Tři DVD se čtyřiceti záznamy, což představuje 4,5 hodiny materiálu, pokrývají celou jeho kariéru sólového zpěváka. Kolekce nazvaná Michael Jackson's Vision vyjde 22. listopadu.
Budou v ní i nezkrácené klipy k písním Thriller a Black and White, videofilm Martina Scorseseho Bad a hudební klip Ghosts, v němž se uplatnila spolupráce s hollywoodským specialistou na efekty Stanem Winstonem.
Jackson natočil k písni One More Chance krátký film, jenž ale nebyl nikdy vydán. V roce 2003, když měl vyjít singl, byl zpěvák obviněn ze sexuálního zneužívání. Obvinění byl později zproštěn.

Vyjde také album s dosud nevydanými skladbami

Vydání uceleného souboru videí je poslední počin, který povolili správci pozůstalosti Michaela Jacksona. Předtím byl vydán koncertní film This Is It, který zachycuje umělcovy přípravy na neuskutečněné turné.
Správci pozůstalosti podepsali také dohodu s kanadskou společností, která umožní Slunečnímu cirkusu připravit představení založené na Jacksonově hudbě a písních a vydat se s ním na podzim příštího roku na turné po Spojených státech. Koncem roku 2012 by se show měla usadit v nočním klubu v Las Vegas. Koncem listopadu má také vyjít album s dosud nevydanými Jacksonovými skladbami.
Jackson zemřel náhle loni v červnu ve věku 50 let na předávkování sedativy. Jeho osobní lékař Conrad Murray čeká na soud s obviněním z neúmyslného zabití.

Anička

19. října 2010 v 18:22 | BaLuSkA |  ♥ Jiné
SICE TO NENÍ K MICHAELOVI, ALE TOTO BY SE MĚLO OBJEVIT NA KAŽDÉM BLOGU, AŤ UŽ JE O KOM KOLI..TOHLEJ JE NĚCO HROZNÉHO CO SE STALO..ALE JÁ DOUFÁM..ŽE SE ANIČKA NAJDE..RODINĚ DRŽÍM PALEČKY..:)


Vánoční RAP

18. října 2010 v 18:41 ♥ Jiné

Ve škole jsme měli vymyslet rap na téma Vánoce, tak tu máte můj :)


Vánoční REP
1. Co to po nás zase chcete, Vánoční rap ten si nechte.
Že se Vánoce slaví, o tom nás rapovat nebaví.
Venku padá sníh, my pojedeme na saních.
Zatočíme někde v lese, kde nás Santa neunese.
Tak už ti píšu Santo, že už umím to salto a chci
Za to koloběžku a né žádnou poledníkovou rovnoběžku.

ReF: Ježíšku na křížku děkuju ti za svou nadílku
A já si půjdu hledat svou postýlku, protože
Jsem z děcáku a musím spát v červeném spacáku.

2. Štědrý večer co to je ? Tak s tím běžte do hnoje.
Doma voní cukroví, venku děti se honí.
Dárky stužkou se balí, na náš názor se nás neptají.
Doma hoří stromeček, venku stojí dědeček, který
Se chce s námi ohřát a Veselé Vánoce nám popřát.

ReF:
Jednou v roce na Vánoce strejda housle popadne.
Jeho vinou se z nich linou tóny záhadné.

3. Copak asi dostanu od Ježíška?
Já asi nic, protože jsem zlobil a naši šetří na automobil.
Terka koně dostala a Ježíškovi tatranku poslala.
Jednoho dne v neděli, když naši za babičkou odjeli
Pátrala jsem v šatníku můj nový mobil padnul k mému kotníku.

ReF:
Přišel k nám sobíček, byl to Santův poslíček.
Řekl, že k nám Santa přijde, ale to mi dávno víte.

4. Doma nám už hoří svíčka, nám z toho však padaj víčka.
Panenku Barbie já vidím a tvůj dotikáč ti závidím.
Než opadá jehličí, tak křeček s námi zacvičí.
Teď tu máme naše dárky jako sváču dáme si párky.
V telce běží pohádky a venku jezdí coca-cola dodávky.
Co k tomu chcem říct?
Že svátky to jsou tabu podpálíme Babu.

     

Pro mé SB a jiné

16. října 2010 v 14:32 | BaLuSkA |  ♥ INFORMACE

SB a návštěvníci..ve škole je opět nával písemek..takže čas na blog je malý..ale doufám..že to brzy opadne..:) tak se nezlobte za neaktivitu..děkuju        BaLuSkA


Dělníci v Chile

13. října 2010 v 15:37 | BaLuSkA |  ♥ Jiné
Lidi je to něco neuvěřitelného, že už vyhátli 14 dělníka :) Držím palečky..
Toto jsem připsala na Facebooku do CT24

Musím říci, že je to jedna z nejkrásnějších věcí co jsem slyšela. Všechna čest jak lidem, kteří kopaly vrt pro buňku, která teď vytahuje zavalené horníky tak také všechna čest pro horníky, kteří tam takovou dobu vydrželi. Před těmato lidmi je málo smekat klobouk. Jsem ráda, že se vše daří. Teď ještě na řadu přijdou vyšetření, ale nejvíce s nimi asi zatřesou novináři, kteří se je neustále budou ptát a lidé si to vše opět
budou připomínat, ale velice se mi líbilo, jak jeden horník řekl, že nejsou hvězdy a celebrity, ale pro mě to hvězdy jsou, protože vydrželi něco úžasného.
Držím všem horníkům palečky a ať vše dopadne podle plánu.     
                                                                                        Barbora Eichlerová

Nejžhavější kérky s Michaelem Jacksonem!

12. října 2010 v 16:33 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ

Nejžhavější kérky s Michaelem Jacksonem!


Král popu je už déle než rok po smrti. Přesto je tu spousta fanoušků, kterým se idol dostal vyloženě pod kůži. Podívejte se na nejžhavější kérky s Michaelem Jacksonem!

Minimalistická záležitost
Stačí jen pár tahů tetovací jehlou a všechno je jasné - tento obličej patří Michaelu Jacksonovi. Vkusnou podobiznu svého idola si nechala vytetovat jistá fanynka Sandy těsně nad zadkem...Informační tabule
Skoro jako náhrobní kámen se tváří ruka jedné anglické fanynky. Ta si své předloktí vyzdobila logem zpěváka a zároveň i údaji o jeho narození a smrti. Nad celou tou parádou svítí uhrančivé oči krále popu. R. I. P. Michael!Skočím po tobě... a uvidíš!
Obrys idola při jeho "měsíční chůzi" je originálním počinem tatéra. Jedná se sice o větší obrázek, nicméně jeho umírněné provedení nedělá z kérky kýč.Baf, tady bydlím já!
Michael Jackson se fanouškům zapsal do srdcí... A některým i na jiné části těla. Tato slečna neodolala a nechala si ho zvěčnit přímo na zadek. Každopádně docela překvapující záležitost pro všechny, kterým se tento pohled naskytne...Budliky budliky...
Barevné tetování je vzpomínkou na Jacksonův videoklip Thriller. Člověk, který ho nosí, musí být dost odvážný. Každopádně budí respekt.
Vlasová "kérka"
Tato "kérka" je dočasná, a místo tatéra na ní pracoval zručný kadeřník. To však nic nemění na tom, že si fanoušek nechal na hlavu vystříhat celopostavu svého idolu. V druhém případě jde trošku o faux pas - poněkud "vytuhlý" a vyžilý obličej někoho, kdo v žádném případě nevypadá jako King of Pop.
Kuk!
Někdy stačí málo - v případě Michaela Jacksona jen oči - a každému je jasné "vo co go". Speciálně, když tatér do zpěvákova očního kontaktu zakomponoval slušivou loknu.A tak jde čas...

Vyloženě vzpomínková záležitost! Fanouškovo předloktí zdobí tři podobizny M. J. ­ Jedna jeho z jeho útlého mládí, kdy nosil afro. Další jsou z klipu Thriller a třetí vypodobňuje idol při jeho měsíční chůzi...Ukaž, podepíšu ti žákajdu
Minimalistické tetování s podpisem zpěváka a jeho nejzásadnějšími daty...Je to on, není to on?
Je těžké hodnotit dílo, když ještě není hotové. Ovšem rozpracované kresba tatéra už teď vypadá hodně podezřele.Trochu mě pálí na boku...
Barevně zajímavé tetování - zřejmě ještě čerstvé. Vypadá to, jako by měl fanoušek svou hvězdu doslova vypálenou do kůže.Kérka jako čárový kód
Drobná ozdůbka, která jasně připomíná "taneční kroky" krále popu.Vlez mi na záda!
Fanynka si nechala udělat portrét svého idolu na lopatku. Zdá se, že Michael se v její společnosti cítí docela dobře...Jako do památníčku...
Poslední tetování sice trochu připomíná kresbu do "památníčku", ale nejde o žádnou sériovou záležitost, nýbrž o originální nápad fanynky.


Zážitek na téměř celý život :)

8. října 2010 v 15:39 | BaLuSkA |  ♥ Jiné
Včera jsem byla v Karlíně na CARMEN..a hrála jí Lucie Bíla..bylo to něco neuvěřitelného..seděla jsem ve 3 řadě..a na konci jsem ji dala růži a obejmula ji..a podala si s ní ruku.. a dokonce mi dala pusu na tvář..je to super ženská..je hrozně malinká..měří asi 162 cm..no prostě nemám slov..a když jsem ji řekla že ji Miluju a on řekla že Taky..ale poodpis jsem nedostala..ale prosně nemůžu pořád uvěřit tomu..že jsem viděla Lucku na živo..většinou jsem jí viděla v TV..ale teď na živo..pořád na to musím myslet..
Pro vás tu mám 3 fotky..jedna je z mobilu a dvě z foťáku..ae byly foceny tajně :)
Carmen :)
CARMEN
:) C :)
Soška Michaela Jacksona plaší ptáky na rýžovišti!

6. října 2010 v 17:53 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Soška Michaela Jacksona (†50) plaší ptáky na rýžovišti!

Pro někoho byl modlou během života, někomu je prospěšný spíše po smrti. Památku Michaela Jacksona oceňují především tchajwanské farmy. Jeho sochy využívají jako strašáka proti nenasytným ptákům na rýžovištích. Někdejší popový král jim tak chrání úrodu.

Autorem nápadu je Jacksonův fanoušek, třicetiletý Lee Pching-sing. Postavy vytváří s pomocí dřevěné kostry, na obličej používá houbu. První z odstrašovacích postav navlékl do černého saka, černých bot a na houbu nasadil černý klobouk. Na rukou má strašák bílé rukavice pošité flitry. Další postava je v červeném úboru, podobném tomu, jaký měl Jackson na sobě v klipu k písni Thriller.

Leeovi je třicet let a pro velký úspěch nyní pracuje na třetím strašákovi - Jacksonovi. Všechny zaměstná na otcově rýžovišti v oblasti Čhang-chua ve středním Tchaj-wanu.

"Otec musí v době zrání úrody chodit každý den na pole a plašit ptactvo. Řekl jsem si, že Michaela pozvu na naše ptáky," řekl Lee reportérům místní televize a obšťastnil je několika výstupy napodobujícími Jacksonova známá gesta a kreace.
Ne všichni v rodině jsou ale Leeovým nápadem nadšeni. "Dědeček se rozčiloval a říkal, že nás bude pronásledovat Jacksonův duch. Mně by nevadilo, kdyby se tu Michael objevil," řekl Lee.

Děti si užily víkend v Las Vegas

6. října 2010 v 17:50 ♥ Rodina MJ
Děti Michaela Jacksona, Prince, Paris a Blanket, strávily víkend v Las Vegas, kde společně se svým bratrancem Jaffarem a Jermajestym zůstaly v hotelu Palms Resort and Casino, zatímco jejich strýc Jermain připravoval show v hotelu Planet Hollywood.

Thome chce podíl z THIS IS IT

6. října 2010 v 17:49 ♥ INFORMACE
Michaelovův finační poradce a manažer, doktor Thome Thome se soudí s 'Michael Jackson estate' o podíl z filmu a CD THIS IS IT. Thome říká, že to byl hlavně on, díky komu byla podepsána smlouva o turné TII a tak si zaslouží peněžní odměnu v míře asi 2,3 miliónu dolarů a k tomu i procenta za profitu TII. Tohme by chtěl okolo 15 % z veškerého výdělku filmu. Slyšení u soudu na toto téma proběhne 7.10.

Prince Jackson se věnuje charitě

6. října 2010 v 17:48 ♥ Rodina MJ
Po vzoru svého otce se Prince před nějakou dobou rozhodl, že se bude věnovat charitě. Začal ve své škole v Berkley, kde se přihlásil být dobrovolníkem při balení jídla, které se bude posílat hladovějícím dětem v Peru. Nadační fond Children's Hunger Fund od nich zatím obdržel 200 balíků jídla.

Diplom pro EMMU za SB!

1. října 2010 v 22:12
Musíte čekat..než se obrázek zobrazí..a pokud nepůjde vidět celý..zmáčkněte právé tlačítko myši>zobrazit obrázek..:) a je to
emma

Jacksonův bývalý bodyguard: Já jsem Blanketův otec

1. října 2010 v 18:49 ♥ INFORMACE

Jacksonův bývalý bodyguard: Já jsem Blanketův otec

Blanket Jackson (Foto profimedia.cz)
Britský mistr bojových umění Matt Fiddes tvrdí, že ve svých dvaceti letech jako bodyguard Michaela Jacksona dostal zvláštní úkol. Měl darovat hudebníkovi své sperma.

Netušil, co se s ním stane, protože popový král mu jen řekl, že chce mít dítě atleta. A dnes devětadvacetiletý Fiddes tvrdí, že malý Blanket je mu neskutečně podobný a tudíž zřejmě jeho biologickým potomkem. Hodlá dokonce požadovat test DNA.

Podle Fiddese všechno do sebe přesně zapadá. Sperma daroval před devíti roky, Blanket se narodil před osmi a dnes je podobný jako vejce vejci nejen jemu samotnému, ale také jeho tříleté dceři Savannah. Vše teď hodlá prokázat testem DNA, a až prý Jacksonova matka Katherine, poručnice malého chlapce, zemře, zažádá o svěření do vlastní péče.

Ovšem Katherine Jackson historce nevěří. "Fiddes se snažil předstírat, že byl blízkým přítelem mého syna Michaela, ale když jsem o něm s Michaelem mluvila, nemohl si vzpomenout, o koho se jedná. Celá rodina byla hluboce rozhořčena rozhovory, které po Michaelově smrti poskytoval, což by žádný skutečný kamarád neudělal," komentovala Fiddese sama Katherine.

Další adept na OTCE :D

Klobouk, který měl na sobě Michael Jackson jen pár hodin, vydražili za půl milionu!

1. října 2010 v 18:46 ♥ INFORMACE

Klobouk, který měl na sobě Michael Jackson jen pár hodin, vydražili za půl milionu!

Třikrát více než se očekávalo! Bohatý fanoušek Michaela Jacksona nešetřil a za klobouk, který měl popový král na hlavě 22 lety dal při dražbě v jednom pařížském hotelu 17 500 eur.

Zpěvák v něm tancoval na koncertu v Nice v roce 1988. Částka až třikrát převyšuje očekávání.

Černý plstěný klobouk z newyorského módního domu Worth & Worth, který má na vnitřní kožené lemovce zlatý podpis zpěváka, popový král hodil na konci písně Beat It do davu při koncertu v Nice 14. srpna 1988.

Jeden z fanoušků Jacksona ho tehdy ukořistil a schoval si ho až dodneška, řekl před aukcí jeden z komisařů Pierre Cornette de Saint-Cyr, který dražbu řídil.

Klobouk Fedora byl doplňkem Jacksona od počátku 80. let. Během posledních tří velkých světových turné (Bad Tour, Dangerous Tour a History Tour) ho při koncertu pravidelně odhazoval do publika.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA