Listopad 2010

Smějící se Michael

29. listopadu 2010 v 18:15 ♥ Fotky s MJ
http://i45.tinypic.com/6zycr6.jpg
Zajímalo by mě co ho tak rozesmálo =D
http://i.ytimg.com/vi/oZJhl0-ylIo/hqdefault.jpg
Super foto..pod tím je video

Pro návštěvníky a mé milované SB♥♥

28. listopadu 2010 v 18:43 ♥ Jiné

Všichni co navštěvujete můj blog a především moje SB ♥ Chci se vám všem moc omluvit, že jsem vůbec neobíhala, ale já se učila na Talentové zkoušky na konzervatoř, kam mě bohužel nepřijali, ale já doufám, že se situace na blogu zlepší. Fakt se ještě jednou moc omlouvám


Quincy Jones o albu MICHAEL

27. listopadu 2010 v 18:14 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Producent Quincy Jones pro US Magazine o albu MICHAEL řekl: "Ještě jsem neměl možnost si ho poslechnout. Někdo mi volal a ptal se mě, jestli je to Michael a řekl jsem, že to zní jako Michael. Je to vsak doplněny tolika hlasy, ze jsem se nemohl dostat dost hluboko, vlastně jsem ani neměl čas dostat se k tomu blíž, abych to identifikoval. V zádném případě by to neměli vydat. Mělo to ostat ulozeny. Zdá se, že se všichni snaží vydat něco s ním. Nechápu to . Je to jen o penězích. On by to takto nechtěl vydat. Určitě se pouze snaží co nejvíce vydělat, nevím, proč jiné by to dělali ".

Shanice Wilson o Michaelu a písni Behind the Mask

27. listopadu 2010 v 18:13 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Po Akonovi, Lennymu Kravitzovi a rapperem 50centovi je Shanice Wilson další osobu, jejíž hlas budeme slyšet na novém albu MICHAEL. Shanice se podílela i na vedlejších vokálech písně Keep the Faith z alba Dangerous pokud spolupráci ji tentokrát přizval John McClain, který ji objevil ještě jako 11 roční pěveckou. Shanice už tehdy snila, že se setká s Michaelem Jacksonem a byla to vlastně jedna z podmínek smlouvy, kterou uzavřela s A & M Records. Sen se jí splnil, když měla 14: "Zavolali mi a řekli, že někdo se chce se mnou setkat. Přišla po mna limuzína a odvezla mě na plac, kde Michael natáčel Moonwalker. Bylo to neuvěřitelné. Seděli jsme v přívěsu a přes hodiny jsme se povídali o Bubbles ao nasem spolecném učiteli zpěvu (Seth Riggs). Michael se držel při zemi. Dlouho se pohybuji v tomto byznysu a potkala jsem hodně lidí a mohu Vám upřímně říct, ľe Michael Jackson byl největší hvězdou, kterou jsem potkala, ale byl ze vsech nejskromnější ". Práce na písni "Behind the Mask" byla emocionálně náročná: "Jen co pustili hudbu a slyšela jsem Michaelův hlas, začala jsem plakat".

Quincy Jones o smrti Michaela Jacksona

27. listopadu 2010 v 18:11 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Michaelův přítel a producent slavného alba Thriller se konečně rozpovídal o smrti Michaela pro S2S magazín. Bezprostředně po ní se totiž s médii bavit nechtěl a vznikaly dohady, jaký vztah spolu ke konci života Michaela tito dva velikáni světového šoubyznysu měli. "Michael ke mě chtěl přijít se svými dětmi, když jsme byli oba v Londýně, ale já jsem měl ten den už program, tak jsem navrhl, abychom se sešli až v Los Angeles. To bylo naposled, co jsem o něm slyšel. Jeho děti se přátelily s mou dcerou. Udělal bych pro ně všechno." Quincy řekl, že brzy plánuje Michaelovy děti navštívit. "Stále nemůžu uvěřit, že můj malý bratr Michael je pryč. Díky bohu je jeho spirituální energie pořád tady."

Sen z Janet

22. listopadu 2010 v 6:57 ♥ Jiné
Dneska se mi zdálo o Janet..Takže Janet přileteěla na letiště a já jako její fanoušek jsem tam byla..najednou se začal do předu tlačit někdo v kukle..a když Janet procházela kolem nás a chtěla se mi zrovna podepsat..tak tech člověk vyskočil na ní a zmlátil jí tak moc..že nebyla schopna vystoupit..a ten člověk řekl něco v tom smyslu ,,Tak a máš po koncertě. Nechceme tu nikoho už nikdy od Jacksonů vidět.Udělal to všechno ten váš plastovej bl*" a zdrhnul..no a Janet vstala a řekla (v tom snu mluvila česky) ,,Nechápu..jak zde můj bratr mohl vystupovat, ale já tu nevystoupím už nikdy odjíždím navždy"..a odletěla..a ten koncert si potom udělal Ondřej Ruml..twle to byl sen

Chcete Janet Jackson v Praze?

21. listopadu 2010 v 17:23 ♥ Rodina MJ

Janet Jackson bude mít v roce 2011 turné a pokud chceme, aby zavítala i do ČR, potřebujeme hlasy! Stačí jít na http://www.janetjackson.com/ , do kolonky other city napsat Prague, Czech Republic, podtím připsat svůj e-mail a dole odeslat pomocí tlačítka submit your info.

Jestli taky chcete Janet v ČR jako já, dejte si to na blog a můžeš také na FaceBook.Testík

21. listopadu 2010 v 11:25
Správné odpovědi mi posílejte na e-mail: Bara.E@seznam.cz
První 3 lidi, kteří budou mít správně celý testík pošlu potom na e-mail diplomek a po domluvě můžu zveřejnit na blogu. Odpověď bude vypadat asi takto 1-a,b,c
                                                                                               
Vždy napíšete číslo otázky a odpověď.

Každá otázka má vždy jen jednu odpověď a budete mít vždy na výběr ze 3 možností. :)

1. S kým je Michael na obrázku?

A) Debbie Row
B) Lisa Marie Presley
C) Oprah Winfrey

http://enterjaimentnews.files.wordpress.com/2010/05/lisa-marie-presley-and-michael-jackson.jpg  

2. Kdy se Michael narodil?

A) 25.09.1955
B) 29.08.1958
C) 22.02.1950

3. Jaké je přesné a celé jméno Michaela?

A) Michael Joseph Jackson
B) Michael Pepe Jackson
C) Michael Tito Jackson

4. Jaká je přezdívka nejmladšího dítě Michala Jacksona?

A) Monkey
B) Blanket
C) T-shirt
http://images.mirror.co.uk/upl/m4/jul2009/9/4/blanket-sifr-image-2-76172847.jpg

5. Jak se jmenovat Come Back Michaela?

A) This is it
B) How are you
C) My love is MJ

6. Jaká je přezdívka Michaela?

A) King of rock
B) King of Pop
C) King of hip-hop

Hold my Hand-mp3

19. listopadu 2010 v 21:43 ♥ Jiné
Mám Hold my Hand (Michael Jackson and Akon) jako mp3 pošlu na e-mail. :)

Rozhovor Katherine a dětí s Oprah Winfrey

19. listopadu 2010 v 21:15 ♥ Rodina MJ
V rozhovoru s Oprah se vedle matky a otce Michaela Jacksona, Katherine a Josepha, objevily také 3 děti Michaela, Prince (13), Paris (12) a Blanket(8). Zatím Vám přinášíme úryvek z rozhovoru, který se dnes odvysílá.

Paris mluvila o tom, jaké to bylo vyrůstat s otcem jako je Michael. "Cítím, jako by nikdo opravdu nechápal jak skvělý otec vlastně byl. Byl to taky ten nejlepší kuchař. Uměl udělat ten nejlepší francouzský toast a dělal nejlepší snídaně na celém světě. Snažil se nás vychovávat tak, abychom nevěděli kdo vlastně je, ale moc se mu to nepodařilo." Prince i Paris popsali Michaela jako přísného otce, který si je ale uměl dobírat sladkostmi a kolou. Prince zapřemýšlel nad nejoblíbenější vzpomínkou na otce: "Když jsme byli v Bahrajnu, vstávali jsme časně ráno a chodili se procházet na pláž." Paris k tomu dodala: "Jedou jsme byli v Las Vegas na střeše hotelu Luxor a koukali se na ty světla ve městě a pojídali Snickers. Někdy mě brával do muzea, protože jsme oba milovali umění. Hrávali jsme si venku. Před 4 roky nám koupil našeho psa Kenyu." Blanket mluvil méně. Když se ho Oprah zeptala, jestli má domácího učitele, odpověděl, že ano. Paris by chtěla být herečkou, až vyroste a Prince řekl, že jeho oblíbenými aktivitami jsou videohry a sport. Jednou by chtěl produkovat filmy a být režisérem. Když se Oprah zeptala, co jim nejvíce ohledně jejich otce chybí, Paris odpověděla, že všechno.

Katherine pak povídala o tom, jaké je to vychovávat děti Michaela Jacksona. "Víte, co mi strašně zlomilo srdce? Když nám po smrti Michaela v nemocnici řekli, že můžeme odejít a Prince s Paris se na mě povídali a zeptali se: "Babičko, kam teď půjdeme?" Katherine tvrdí, že si děti dobře zvykají na nový život, ale Michaela vzpomínají pořád. "Pořád povídají, že táta to dělal takto nebo jinak. Paris je velmi citlivá, mluví o Michaelovi pořád. Ona je ta silná holka. Má celý pokoj vylepený jeho plakáty."

Rozhovor se odehrál v sídle Hayvenhurst, kde rodina žije už 40 let. Katherine mluvila o Michaelově dětství, jak vzpomíná na to, jak mu vybírala jméno a držela ho jako miminko v náručí. Když dospíval, cítil se škaredý. "Chodíval za mnou a stěžoval si jak je škaredý. Jednoho dne mi řekl, že jde na plastiku nosu. Věděl, že bych mu to vymlouvala, tak raději hned odešel. Říkala jsem si, že pokud ho to udělá šťastným, tak proč ne. Byl tehdy hodně nešťastný. Později měl velké problémy s vitiligem. Pořád mi říkával, že nechce vypdat jak flekatý kráva." Na otázku Oprah, proč Michael trval na tom, že měl jen dvě operace nosu, Katherine odpověděla: "Jistě, že měl více než dvě. Bylo mu trapné o tom mluvit na veřejnosti. Jednu dobu už byl jeho nos tak malý. Snažila jsem se mu do toho mluvit, ale on byl na plastické chirurgii závislý. Neposlouchal mě.""Mluvila jsem s Michaelem o jeho problémech s lécích jen jednou. Říkala jsem mu, že nechci, aby jednou skončil předávkovaný. Odpověděl na to, že mu nevěřím. Že nevěří tomu, že já mu nevěřím. Tolik to popíral. Věděla jsem o tom, že se ho rodina snaží přesvědčit, aby to nedělal."

Při soudu v roce 2005 byla Katherine s Michaelem u každého soudního stání. "Nebylo to pro mě těžké, byl moje dítě, a já věděla, že je nevinen. Modlila jsem se o pravdu. A stalo se. Nemůžu o tom mluvit. Mělo to takový vliv na jeho život. Změnilo ho to. Kdysi věřil lidem, ale po tom soudu nikdomu nevěřil."

Will.i.am nesouhlasí s vydáním nového alba Michaela

19. listopadu 2010 v 21:13 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Frontman skupiny Black eyed peas Will.i.am se vyjádřil k nově připravovanému albu Michaela. "Kdokoliv to album dal dohromady a bude z toho profitovat, nemůže mít čisté svědomí. Cožpak není dost toho co nám Michael zanechal po dobu svého života? On nebyl jako jiné umělci. Rozhodoval o tom co mají lidé slyšet a co ne. Podle mě je tohle jen projev velké neúcty k němu. Na tom není nic oslavujícího."

Můj názor: Že by závist?

One More Chance celá :)

19. listopadu 2010 v 21:11 ♥ Michael Jackson
Je nádherná..asi jí budu mít jako mp3..


Bleskovka

17. listopadu 2010 v 19:29
 Lidi moje první bleskovka..první 6 lidí dostanou diplomek za rychlost..(napište k tomu jakou celebritku máte rádi a já vám udělám diplomek)

1. Ahoj, jak se máš? (já super)
2. V jakém kraji bydlíš? (já středočeský)
3. Miluješ Michaela Jacksona? ( já jo)
4. Co děláš? (já jsem na netu)
5. Chtěla bys být teď s MJ? (já pořád)
6. Myslíš si, že je Murray nevinný? (já ne-jeho vrah)

Může někdo? jen pro SB

17. listopadu 2010 v 16:23 ♥ Jiné

Moji SBénka ♥ Mám malou prozbičku..nezměnil by mi někdo design? Nějakej hezkej s MJ? Prosím :) Heslo dám :)


Michael-upravené foto

14. listopadu 2010 v 19:05 ♥ Fotky s MJ
http://n7.picjoke.net/useroutputs/203/2010-11-14/7-en-62e90d41186b3937628f3e1eaa787a7e.jpg
Mít Michaela takto zvětšeného :) Jááj

http://n5.picjoke.net/useroutputs/515/2010-11-14/5-en-efe3debdb5f44749054c6ca182ad309d.jpg

http://n4.picjoke.net/useroutputs/243/2010-11-14/4-en-085e517e4d46f20d0abe327aed6e59ff.jpg
Napsala jsem si Santovi o Michaela =D

http://n6.picjoke.net/useroutputs/208/2010-11-14/6-en-45cc0e1bab136be08d2dbbed9baf31ff.jpg


Dopis Janet :)

12. listopadu 2010 v 16:45 ♥ Rodina MJ

Janet Jackson                                 
c/o Virgin Records                         
170 Broadway                           
New York, NY 100 19                  
USA

Janet Jackson
Management 360  
9111 Wilshire Boulefard
Beverly Hills, CA 902 10
USA

Je to z její stránky :)
Michael krmí krokodýla

12. listopadu 2010 v 16:37 ♥ Videa s MJ
Jak si tam na konci hladí toho krokodýla..s takovou opatrností :)


Dokument o Michaelu Jacksonovi

11. listopadu 2010 v 18:59 ♥ Michael Jackson


Dopisy pro fans od MJ

11. listopadu 2010 v 18:55 ♥ Michael Jackson

Překlad: Mám vás fakt moc rád. Dnes večer jsem byl ve studiu a nahrával.
Pro všechny z vás,jste moji doopravdickou inspirací.
Žijem pro vás a pro děti.
Být živí, být volný, cítitpokračování,být bohem.
Miluji vás MJ a rodina.


Překlad: Děláte mě fakt moc štastným.
Cítím vaši energií přes stěny,jen nebe je limitem...forever. (nemusím překládat všichni to známe..a to slovo miluju :-*)
Pracuji jako vždy velice tvrdě -na hudbě,
filme,vystoupení...Reakce na Breaking News

8. listopadu 2010 v 19:23 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Na zahraničních fórech se od rána vede diskuse, zda píseň Breaking News opravdu nazpíval Michael Jackson. Michaelovi synovci 3T na Twitteru reagují na otázky fanoušků:

Taryll Jackson: "Jsem šokován, že to zašlo až tak daleko. Je to směšné. Byl jsem ve studiu, když přinesli ty podivné soubory. Slyšel jsem ty písně "Michaela Jacksona" ve zcela syrovém stavu, předtím, než jejich upravil Teddy Riley. Ty songy postavili velmi rafinovaně a důmyslně. Mnozí lidé, kteří na tom projektu dělali měli silné pochybnosti a mnozí také vědí pravdu, ale rozhodli se dívat směrem, odkud tečou peníze. Já se nikdy nebudu dívat tím směrem. Pravda je pravda a fakta jsou fakta - vsetko to vyjde na povrch. Strasne jsem se snažil, aby k tomu nedoslo, ale neposlouchali mě. ZNÁT hlas svého strýce a něco je fakt špatné, pokud nejbližší rodina tvrdí, že to není on. Neptáte se proč? Mám vázné, nevyvratitelné argumenty, na které mi nevěděli dat odpověď. Znít jako Michael Jackson, neznamená byt Michael Jackson. Na albu jsou písně, které zpívá můj strýc a ty mají mou 100% podporu. Ale nepodpoří Breaking News a pár dalsích, protože to prostě není on. Pokusili se mě oklamat a pokusili se oklamat i Vás. Říkal jsem jim, že se jim to nepodaří. Pokud zpochybňujete práci fotografa, nabídne Vám jako důkaz více záběrů, z různých úhlů, i se zavřenýma očima. Když jsem zpochybnil pravost vokálů v Breaking News av některých dalsích písních, řekli mi, že žádné jiné vokály nejsou ani jiné nahrávky. Tvrdí, že můj strýc byl takový spokojen se záznamem, že jim řekl, aby vše ostatní vymazali. Měl jsem tu čest sledovat mého strýce při práci během celého života a takto nepracoval. zádné dalsí záznamy, zádné dalsí songy, zádné pozadí, žádný důkaz. Přinesly zhruba 10 písní a vzdy stejná story. Pozadoval jsem vidět počítač, na kterém písně vznikly. Řekli, že se pokazil. A původní hard-disk byl zničen. Výmluva za výmluvou. "

TJ Jackson: "Existuje mnoho napodobitelů hlasu Michaela Jacksona. Někteří jsou lepsí, jiní horší. Ale existuje jen jeden Michael Jackson. Podvodní spojení pochybných vokálů s Michaelovým záznamy (ze starsích nahrávek) mě neoklame. Proč se rozhodli ignorovat zjevné, dívat se jiným směrem a sáhli po podezřelé nahrávce, která by mého strýce nikdy neoslovila, je mimo mého chápání. Jsem znechucen, zklamaný a smutný. Zní to jako Jason Malachi. Vibrato jasně prozrazuje, že to není můj strýc. Fanoušci, je mi líto, že to musíte zažít. Kdyby jste to slyšeli v acapella verzi, byli byste ještě více znechuceni. Záznamy vzdechů smísené s falešnými vokály, jen aby vás oklamala. Řekli, že je to 100% můj strýc. Ne 70, 80 nebo 90, ale 100%. Každý řádek, každý slovo. Můj strýc si to nezasloužil. "

Producent
Teddy Riley: "Toto je pro vsechny, který chtějí někoho obviňovat. Ptali jste se mě na různé věci a já jsem odpověděl na vše, co jsem mohl prozradit. Zde je moje stanovisko a kdo mi nevěří, ****! K projektu mě přizvali MJ Estate, Sony a rodina s tím souhlasila. Ty songy vznikly u Casco. nenapsal jsem jejich, měl jsem jejich zmixoval a dokoncit to, co mi dali .. Pouze kvůli Michaelovi a rodině Jacksonovcov, která měla pocit, že bych měl byt soucástí projektu, kvůli mému vztahu s Michaelem. Vsichni producenti, kteří pracovali na projektu dostali zaplaceno předem. Ty řeči o pravosti Michaelových vokálů přišli, když jsem práci dokončoval. Mám pocit, ze ty vokály jsou Michaelovy .. jsou dost zpracovány. Dostal jsem vokály od Casco as nimi jsem pracoval. Nemohu a ani nikdo nemůze nic dokazovat, pouze MJ. S Michaelem jsem pracoval 4-krát. Strávili jsme spolu přes rok prací na albu Dangerous, 6 měsíců na HIStory, 2 měsíce na Adam family, 6 - 8 měsíců na Invincible .. na vsech projektech za posledních 20 let. Michael zde není, aby promluvil a řekl vám pravdu. Žádal jsem společnost, aby pozvali vsech .. odborníků, přátel, rodinu a lidí, kteří pracovali s Michaelem po celá léta , i přede mnou. Kazdý řekl, že je to Michael, kromě rodiny, která tvrdí, že ne, protože neexistují důkazy. Vše, co chci říct je, že já věřím, že je to MJ. Pravdou však je, že pouze MJ a Bůh vědí .. Nemám k tomu víc co říct a nic nemohu dokázat. neprodukovat jsem původní vokály, ani tyto songy. zmixoval jsem jejich, upravil, protože to, co měli bylo nepřijatelné. Odpověděl jsem na vše, co jsem mohl. Cascine má Twitter - oni mají odpovědi. Omlouvám se fanouškům Michaela Jacksona, že nemám odpověď na všechno. "

Mluvčí Epic Records: "Na základě výsledků rozsáhlého výzkumu a svědectví lidí, kteří byli s Michaelem v studiu, muzeme s jistotou potvrdit, že vokály na novém albu jsou jeho vlastní."Foto

6. listopadu 2010 v 21:28 ♥ Fotky s MJ
Úžasná to fotka :)

Narozeniny

6. listopadu 2010 v 8:12 ♥ Jiné
Zase jsem o rok starší..to je hrůza SBénka děkuju moc za přání na FaceBooku..v duchu to dnes oslavím s Michaelem..:)

Austin Brown povídá o Michaelovi

3. listopadu 2010 v 18:55 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
24 letý Austin Brown, syn Michaelovy sestry Rebbie, brzy vydá své první album Tagret Practice. Stejnojmenný singl si již teď můžete poslechnout na jeho stránkách. http://www.austinbrown.com "Můj strýc Michael měl na všechny své synovce velký vliv. Učil mě, jak mám skládat hudbu. Rád písničky rozebíral a pak je skládal dohromady. Začínal basovou kytarou, pak přidával nástroje, pak zpíval melodii. Ale to nejdůležitější, co nás naučil, je rozdávat a věnovat se charitě. Vždy se zajímal o lidi kolem sebe, mohl by se pro ně rozdat. Bezpodmínečná láska."

Austin napsal o Michaelovi píseň nazvanou "I Never Will Forget". Ta také vyjde na jeho albu. Austin k tomu říká: "Byla to má nejrychleji napsaná píseň. Byla hotová za 5 minut, protože mé emoce ze mě přímo létaly. Je to velmi osobní píseň a těším se, až ji lidé uslyší."

Film Thriller se stává skutečností - režisérem bude Ortega

3. listopadu 2010 v 18:54 ♥ INFORMACE
Kenny Ortega poprvé promluvil o svém následujícím projektu. "Jsme úplně na začátku všech prací a zatím hodně plánujeme. Ještě to musí podepsat pozůstalost Michaela Jacksona, ale vypadá to velice nadějně. Byl jsem na několika zajímavých schůzkách ohledně tohoto projektu a myslím, že v příštích letech se na tech film můžeme těšit. Michael mi sám říkával, že není čeho se bát. Byli jsme dobří přátelé, moc mi chybí. A nikdy bych nešel do ničeho, co by poškodilo jeho jméno a jeho výtvory. Ale zatím jsme opravdu na začátku. Uvidíme, jak to bude pokračovat."

Matt Fides: Pokoušeli jsme se Michaela unést

3. listopadu 2010 v 18:54 ♥ INFORMACE
V rozhovoru pro Brisbane Times se rozpovídal Matt Fides, bývalý bodyguard Michaela, o tom co se dělo před smrtí Michaela. "S Jermainem se dokonce přemýšleli, jak bychom Michaela unesli. Prostě bychom ho vytrhli z jeho prostředí, unesli ho a zavřeli u nich doma v Encinu, kde by jeho rodina zakročila a přinutila ho se léčit. Snažili jsme se dělat opravdu všechno, co bylo v našich silách, ale nemohli jsme se dostat přes okruh lidí, kteří na něm parazitovali a dodávali mu léky na předpis. Když jsme se dostali přes jednoho, vždy se objevil nějaký jiný. Michaelův bratr Randy se snažil dostat k Michaelovi do domu, ale ochranka mu řekla, že pokud se o to pokusí, zastřelí ho, a že to nakázal sám Michael. Věděli jsme, že je opravdu zle." Fides věří, že i přesto, že byl Michael závislý na těch nesprávných lidech, to byla Michaelova zodpovědnost. "Do dnešního dne nedokážu pochopit, proč nekřičel o pomoc. Nechtěl s nikým o tomto komunikovat."

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA