Leden 2011

Design,avatar,ikonka

30. ledna 2011 v 16:05 ♥ Jiné
Ahojte lidi..pokud chcete někdo DESIGN-jednoduchý..avatar,klikací ikonku..zde si to můžete objednat..jsem začátečník, ale věřím, že pak ty designy budou hezké..jinak prosím koukněte se do katalogu.. a řekněte mi jaké mi jaké ty dessy jsou

Pokaždé břečím

29. ledna 2011 v 13:49 ♥ Rodina MJ

K tomuto videu nemám ani co říct..je to od srdce..pokaždé mě rozbrečí....a navíc Paris obdivuji v tom, že vůbec před tolika lidmi něco řekla..nejde o lidi..ale prostě já bych nemohla..já bych se asi tam sesypala....ale pokaždé mě to video rozpláče..i po skoro dvou letech..:( :(..

V aukci se draží kus betonu s podpisem a otisky Michaela

29. ledna 2011 v 12:53 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Z pozůstalosti zesnulého zpěváka Michaela Jacksona už se prodalo leccos, ale kousek, který je k dispozici nyní, je jen pro siláky. Pod "virtuální" aukční kladívko se dostal 170 kilogramů vážící kus betonu s otiskem dlaně a nohou popového krále, opatřený rovněž jeho podpisem.
Obrázek

Položku nazvanou Broken Heart Stone draží on-line aukční síň Nate D. Sanders. Aukce skončí 15. února. Aktuální nabídka činí "pouhé" tři tisíce dolarů (asi 53 tisíc korun).
Betonový monument vznikl v roce 1984, kdy Jackson udělal otisky pro projekt chodníku slávy v Las Vegas, který se ale nikdy neuskutečnil.
Obrázek

Objeven tu byl v roce 2006 v hotelu Riviera, kdy ho odkoupil jeden z hostů, jenž ho za nezveřejněnou sumu prodal v roce 2009 nynějšímu vlastníkovi, Andymu Wilsonovi z Kalifornie. Wilson se shodou okolností s Jacksonem znal a betonový kus koupil ještě s jeho souhlasem.
Aukční síň očekává, že se betonová deska prodá za víc než 100 tisíc dolarů (asi 1,76 milionu korun).

Potřebuju ohodnotit + návtěvnost

28. ledna 2011 v 16:41 ♥ Jiné
Lidi potřebuji, aby jste mi řekli názor na tyto dva díli mé povídky, kterou píšu na dalším blogu..konkrétně se jedná o tento díl a na něj navazuje tento..jinak pokud by jste měli zájem číst ten příběh celý..tak TADY..jmenuje se Ve stínu duchů..

Jinak..návštěvnost..už mám 3000 ticíse..opravu moc děkuju..
TOPlist

Katherine Jackson o soudních procesech i výchově dětí

28. ledna 2011 v 15:26 ♥ Rodina MJ
Michaelova matka Katherine pro ABC News řekla, že cítí povinnost účastnit se kazdého jednání s Conrado Murrayem, i když je čas od Michaelovy smrti pro ni velmi náročný a bolestný a nesnáší pohled na Murraye. Reagovala i na žalobu MJ Estate podanou na Howarda Manna, se kterým vydala knihu Never Can Say Good-bye. Vnímá ji jako žalobu vůči vlastní osobě, i když žaloba obsahuje několik bodů porušování autorských práv a Katherine se v žalobě nezmiňuje. I přes pokročilému věku, Katherine výchovu Michaelových dětí zvládá: "Michaelovy děti jsou dobré. Vychoval jejich s láskou a porozuměním. Nemám s nimi žádné problémy. Vědí, jak jejich otec vychoval a vědí projevit respekt. Určitě bych jim nedovolila, aby v takovém mladém věku šli na uměleckou dráhu. Paris chce byt herečka, ale Michael by jí to jistě nedovolil, protoze sám říkal, že neměl dětství. "


Murray se cítí jít do procesu jako nevinný člověk

26. ledna 2011 v 14:07 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Podle jeho prohlášení na soudu, kde se projednává jeho případ z neúmyslného zabití Michaela, se Murray cítí být nevinný, soudce Michael Pastor již stanovil po dnešním výslechu další, a to na 7.2.

Soudce také určil datum začátku procesu na 28.3.2011, kdy se bude vybírat porota. Soudce zvažuje i možnost televizního přenosu.

V případě uznání viny může Murray strávit až 4 roky ve vězení.
Obhajoba tvrdí a trvá, že Michael se předávkoval sám ... a s tímto jdou do celého procesu.

Co na to já : No to si ze mě snad dělá srandu..jak se mže cítit jako nevinný..jasně má čisté svědomí..měl dluhy  beztak..že podplácel učitele na univerzitě..aby lidi přesvědčoval o tom jaký je Murray lékař národa..(myslím) to všechno poplatil z výplaty něco si skoval..a pak Michaela zabil..hmm...já ho tak nesnáším..prej sám předávkoval..copak není dost důkazů proti němu..vždyť výpovědi svědků mluví dost jasně ně..bože lidi v Americe..copak jste tak natvrdlý..a jestli půjde sedět tak jen na 4 roky z Neúmyslného zabití..jasně..ale podle mě to úmyslné bylo..vraždy se nestávají jen tak..a kord u doktora ..který studoval vysokou školu..teda pokud jí Murray vůbec má..tak by věděl..kolik lidské tělo čeho unese..ten Murray je..škoda mluvit..jo a kdyby to bylo Úmyslné zabití..tak dostane kolik..rok a půl?..bože já do tý Ameriky snad poletím a sama ho odsoudím..před celým národem..ne já ho také zabiju..a je mi jedno jesli půjdu sedět..ale budu vědet..že už nikoho dalšího na životě neohrozí a nebo nezabije a jeho mrtvolu pošlu vám holky a dělejte si s ní co chcete..takový člověk si nezaslouží žít..ano každý má druhou šanci..ae on nám zabil lásku a to se neodpouští..kdo je semnou stejného názoru??

Frank Cascio napíše knihu o Michaelovi

25. ledna 2011 v 20:05 ♥ INFORMACE
Podle zpráv již podepsal smlouvu na vydání knihy, v níž chce popsat jeho osobní postoj a místo v Michaelově životě, jakož i jeho rodiny, kterou považoval Michael za svou druhou rodinu.

Frank za posledních 25 let hrál jednu z klíčových postav v nejdůležitějších událostech Michaelova života.

Prosím o hlas zase..

23. ledna 2011 v 9:42 ♥ Jiné
Dostala jsem se až do 3. kola SONB..a tak vás opět prosím o hlas..jsem pořád jako BaLuSkA.. HLASUJ TADY

Mě se líbí..

22. ledna 2011 v 19:31 ♥ Fotky s MJ
Já a mé úchylácké myšlenky, při pohledu na tyto fotky..:D sami čtěte..a komentujte..:D

http://www.baitmag.co.uk/wp-content/uploads/2009/06/michael-jackson-happy.jpg
Ten pohled jako by říkal.."tak co kotě jdeme na to"


http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2008/08/mjredshirt.jpg
Zajímalo by mě na co myslí..vypadá to jako by viděl nějakou mladou slečnu a zamýšlel co s ní..:D
Více v CELÉM ČLÁNKU

Velké dík..

21. ledna 2011 v 17:43 ♥ Jiné
Opravdu velké díky patří Fictional-Stories na krásný dess..je nádherný..krásně jsi mi to nastavila..je prostě dokonalý..děkuju moc..a líbí se vám??

Cover verze písně Hollywood tonight

21. ledna 2011 v 8:23 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Zpěvák Rotimi nazpíval svojí vlastní verzi písničky Hollywood tonight.
Já nevím jak vám, ale mě se to v jeho verzi líbí také..je jasné, že Michael to zpívá lépe, ale Rotimi má zase jiný hlas a trochu si to poupravil jak muziku tak to zpívání..aby se to lépe zpívalo jemu..a je to fakt pěkný..ale jinak u mě vede Michael Jackson se svou verzí, ale tato také není špatná..

Anděl..

20. ledna 2011 v 17:21 ♥ Fotky s MJ
http://gminka.up.seesaa.net/image/mj-will_you_be_there.jpg
Moc bych chtěla být tím andělem, který by Michaela utěšoval..pokud vím tak zrovna tady na konci plakal chudáček..muselo mu být smutno a musel být tak opuštěný..:( pomohla bych mu..

Potřebujete

18. ledna 2011 v 21:21 ♥ Jiné
Lidi..jestli chcete někam hodit reklamu a nebo někde hlásnout..a nebo si zkusit něco v komentářích..založila jsem si na to blog..:) http:// proste-zkusebni-blog.blog.cz
a nebo pokud chcete udělat rozvrh hodin..a prostě na tom blogu je vše dovoleno..:) reklamy..soutěže..prostě vše...

Ahojda

17. ledna 2011 v 17:57 ♥ Jiné
Ahojky..tak jak se máte na začátku týdne?? Když víte že je Pondělí..a Pátek bude až dlouho..mě ta představa trošku děsí..asi teď budu méně komentovat..protože známky mám špatné..na vysvědčení budu mít jednu nebo dvě trojky a to z angličtiny a z fyziky nevím..a nejvíc mě naštvala matika..ze které mám čtyřku..asi si myslíte žě jsem tupá..ale já
měla každý rok na matiku někoho jiného..a každý učí trochu jinak..a tak jsem takto dopadla..doufám..že mě někam vezmou..alespoň na učňák..na kuchaře číšníka..

Prosím mooooc

16. ledna 2011 v 15:05 ♥ Jiné
Ahojky..Mojí tetě se narodilo mimčo..a já bych potřebovala jestli by jste mu nedali hlas
TADY klikněte..a v pravo je anketa..jmenuje se JAN MATURA..byla bych moc ráda..za každý hlas..jde hlasovat každý den..děkuju moooc..a dá se hlasovat asi každé 4 hodiny..

'Michael Jackson The Experience' láme rekordy

16. ledna 2011 v 14:28 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Michaelova hra od Ubisoft, 'Michael Jackson The Experience' se zatím jeví jako veleúspěšný projekt. Hry se zatím prodali asi dva miliony kusů(!) a to zatím hra nevyšla ani na dvou významných platformách, jako je Playstation 3 a Xbox 360. Na Nintendo Wii si brzo budete moc přikoupit dvě nové písně, 'Blood on the dancefloor' a 'I Just Can't Stop Loving You'. Vzhledem k tomu, že 90% videoher na trhu se prodají právě na konzoli Wii, je zřejmé, že 'MJTE' je jednou z nejprodávanějších her v současné době.

Katherine a děti se načas přestěhují

16. ledna 2011 v 14:27 ♥ Rodina MJ
Katherine Jackson a Michaelovi děti Prince, Paris a Blanket se na krátkou dobu nastěhují do jiného domu, poblíž jejich současného a to z toho důvodu, že se Hayvenhurst bude přestavovat. Dům v Encinu Michael koupil pro rodinu na začátku 80tých let. Sám ho nechal přestavit ke svému obrazu, kdy dokonce na zahradě zřídil malou ZOO. Dům zatím od té doby nebyl přestavován, ovšem po Michaelově smrti bylo do domu přitáhnuto mnoho jeho nábytku. Díky přestavbě se snad vyřeší vystěhování Alejandry(Jermaionova ex-manželka), která již nemá v domě co dělat, jelikož není s Michaelem nijak spřízněná. Pokud by vás zajímalo, kolik bude Katherine platit za nájem, za nové bydlení, je to 30 00 dolarů měsíčne(600 000,- Kč cca) a cena nemovitosti je asi 20 milionů dolarů(400 milionů Korun).

Diplom pro Smooth Annie za Sb :)

16. ledna 2011 v 12:52
annie

Snad se ti bude líbit..jo kdyžtak dej PRAVÉ TLAČÍTKO > ZOBRAZIT OBRÁZEK :) AŤ HO VIDÍŠ VELIKEJ :)

Návštěvnost

16. ledna 2011 v 12:30 ♥ Jiné
Lidi to si děláte srandu..

Včera navštívilo Váš blog 98 lidí, nejčtenější články byly:

Bože tolik lidí...děkuju mooooc

Návod na DESS

16. ledna 2011 v 11:43 ♥ Jiné
Pro ty co neví jak se dělá dess..tak jsem na netu našla docela dobrý návod..
NÁVOD na výrobu DESSU..Tak doufám, že se vám podaří..

http://userserve-ak.last.fm/serve/500/30756999/Michael+Jackson+MJ+in+a+swimsuit.jpg

Popisky do menu

15. ledna 2011 v 22:04 ♥ Jiné
Dneska jsem poprvé zkoučela popisky do menu..co myslíte..na poprví povedly se mi??
možná ještě zesvětlím rámeček :) ae jaký je jinak váš názor

HELP!!

15. ledna 2011 v 18:07 ♥ Jiné
AHOJKY LIDI..A HLAVNĚ SB..CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JAK DĚLÁTE DESSIGNY..:D JESTLI BY ŠEL NAPSAT NĚJAKÝ NÁVOD..PROGRAM PHOTO FILTRE UŽ MÁM..A CHTĚLA BYCH SE NAUČIT DĚLAT SI DESSY A POPISKY DO MENU..ABYCH POŘÁD NĚKOHO NEOTRAVOVALA..KDO BY MĚL TU TRPĚLIVOST A NAPSAL MI NĚJAKÝ NÁVOD NA DESSY A POPISKY? PÍSNĚTE MI DO KOMENTÁŘŮ..A TAM SE DOMLUVÍME..KDE SI BUDEME PSÁT..JESTLI MI NĚKDO DOKÁŽETE POMOCT BUDU VÁM OPRAVDU MOC VDĚČNÁ..KLIDNĚ BUDEME MÍT U MĚ 2 MĚSÍCE REKLAMU..PROSÍM VÁS OPRAVDU MOC..JE TO PRO MĚ MOC DŮLEŽITÉ..DĚKUJU MOC
                                                        BALUSKA ( MICHAELJACKSONKOP1)

Michael :) Několik božských fotek

15. ledna 2011 v 15:14 ♥ Fotky s MJ
...
...

...
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs590.ash2/154291_10150138382188747_780198746_7929742_3330882_n.jpg

...


K té židli bych ho okamžitě přivázala...:D
S tím dítětem mu to moc slluší..:)
Hrozně se mi líbí jak se tváří s tou La Toyou..jako by říkal "Jo to tam pojďte ne"
Ta dokonalá ruka jeho..
A ten pohled..zajímalo by mě nad čím přemyšlí a nebo spíše co zamýšlí :D

DESS

14. ledna 2011 v 20:42 ♥ Jiné
Ahojky..doufám..že se vám líbí můj nový dess..mě tedy osobně ano..
DESS mám od michael-layouts .. dělá opravdu krásné dessy

http://en.michaeljackson.ro/video/clips/remember-the-time(25)-m-10.jpg

Nadace Heal the World-zákaz

14. ledna 2011 v 14:31 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Soud v Los Angeles vydal soudní zákaz nadaci Heal the World využívat jméno a image Michaela Jacksona na propagaci jejích aktivit. Stalo se tak na základě stížnosti MJ Estate z 29. září 2009. Oficiální nadace Michaela Jacksona Heal the World totiž ukončila svou činnost několik let před Michaelovou smrtí. Správci žalované nadace se také pokusili o registraci dvou webstránek - mjaid.com a mjquotes.com. Zákaz měl zabránit zneuzití jména Michaela Jacksona na komerční a jiné účely

Murray jde před soud

12. ledna 2011 v 15:40 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Americký soudce nařídil, ze osobní lékař zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona bude souzen a bude obviněn z neúmyslného zabití. Rozhodl se tak poté, co vyslechl svědectví, ze lékař podal zpěvákovi silnou dávku anestetik a dalsích sedativ a nechal ho o samotě. Verdikt vyřkl Michael Pastor po sesti dnech předbězného slysení, které mělo zjistit, zda je dost důkazů k tomu, aby mohl Jacksonův lékař Conrad Murray nést odpovědnost za zpěvákovu smrt. Soudce se opřel mimo jiné i o výrok soudního lékaře Christophera Rogerse, který dospěl k názoru, ze Michael Jackson byl v podstatě zdravý, ale nedostalo se mu od jeho osobního lékaře dostatečné péče. Michael Jackson zemřel ve věku 50 let na předávkování léky v červnu 2009. Murray podle Rogerse nepodal Jacksonovi silné anestetikum propofol správně a udělal chybu, ze odesel z Jacksonovy blízkosti, kdyz byl zpěvák v bezvědomí. Zaloba jiz předtím Murrayho obvinila, ze Jacksonovu chronickou nespavost řesil podáváním prostředků, které se pouzívají na narkózu při operacích. Lékařovi se rovněz podle předchozích výsledků vysetřování klade za vinu, ze nechal Jacksona bez pomoci tři čtvrtě hodiny, nez zavolal záchrannou sluzbu, protoze telefonoval třem různým lidem. Podle dalsích svědeckých výpovědí přinutil Murray Jacksonova tělesného strázce, aby mu před příjezdem sanitky pomohl ukrýt léky ve zpěvákově pokoji. Murray uz před zahájením řízení, které začalo před týdnem, prohlásil, ze se cítí být nevinen. Pokud bude před soudem shledán vinným, hrozí mu az čtyři roky vězení. Soudce současně rozhodl o pozastavení Murrayovy praxe.

Nic s MJ..ae mě se to mooc líbí..

11. ledna 2011 v 19:16 ♥ Jiné
...j
Vím sice to opět nemá co dočinění s Michaelem..ale když jsem to našla na internetu..je to prostě zázrak..:) opravdu krásné..miminko..prostě ta nožička je úžasná..:) a jestli se vám to nelíbí..tak nejste citlivý a nemáte rádi děti :D..

SEXY a jak..

11. ledna 2011 v 14:17 ♥ Fotky s MJ
http://images2.fanpop.com/images/photos/7100000/MJ-sexy-michael-jackson-7134772-318-480.jpg
Och..miluju ty jeho mokré vlásky..je tak SEXY..

10. leden 2011..

11. ledna 2011 v 11:30 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Na včerejším jednání soudce Michael Pastor přijal údaje z Murrayová iPhoneu jako důkazní materiál. Jde o několik odkazů a 12 snímků s sms zprávami. Vypověděl i pracovník lékárny v Las Vegas, z níž Murray objednával velké mnozství léků - Propofol a různé léky proti bolesti a stresu - dohromady za 2 měsíce objednal 130 kusů 100ml dávek a 125 kusů 20ml dávek propofolu. Murrayem právník svými otázkami naznačil strategii obhajoby. Ptal se na tekutinu ležící v Michaelově žaludku, v níž byla během pitvy prokázána prítomnost propofolu a na krabici od džusu při Michaelovy posteli. Obsah krabice však vyšetřovatelé prověřena. Detektiv LAPD vypověděl, že Dr.. Murray 2 dny po Michaelovy smrti vypověděl, že Michael jej prosil o Propofol s tím, ze pokud se mu nepodaří usnout, na druhý den nepůjde na zkoušku na turné. Vyšetřovatelé také řekl, že Michaela nezvládal položit na zem bez pomoci (Murray váží 99 kg) a linku 911 nevytočil tak dlouho proto, že nechtěl Michaela zanedbat. Murray mu podával Propofol během 2 měsíců, ale snažil se přejít na jiné léky. Ty však v tu noc nezabíraly, tak mu podal snízenou dávku propofolu. To, že Michael nedýchá měl Murray zjistit po 2 minutách strávených v koupelně. Zatím co vyšetřovatelům řekl, že se to stalo krátce po 11:00, důkazy svědčí o tom, že Murray si všiml Michaelův stav az o 11:55.

Výpovědi dalších svědků

9. ledna 2011 v 14:59 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Včera a dnes vypověděly další svědci ve věci neúmyslného zabití Michaela Jacksona. Stejně jako záchranáři, i lékaři v nemocnici UCLA potvrdily, ze Dr.. Murray před nimi zatajil, že Jacksonovi podal kromě zklidňujících léků (lorazepam, midazolam, diazepam) i Propofol, i přesto, že se ho opakovaně ptali. Murray vyvíjel na lékaře nátlak, aby nepřestávali Michaela oživovat, ačkoli bylo jasné, ze Michael je dávno mrtvý. Během jednání zmínili, že Michael vážil kolem 61 kg. Pracovníci telekomunikačních společností potvrdily, že v průběhu dopoledne 25. června 2009, Conrad Murray uskutečnil dohromady 26 hovorů a posílal sms zprávy ze svých dvou mobilních telefonů. Zajímavý je telefonát tehdejší Murrayová přítelkyni, Sade Anding, o 11:51. Ta si po chvíli rozhovoru všimla, že Murray ji neposlouchá av pozadí slyšela různé zvuky, jakoby byl mobil v kapse. Hovor trval 5 minut. Její výpověď potvrzuje, že Murray si všiml, že Michael nedýchá o 11:55, ale záchranku zavolal az o 12:21. Během těchto minut posílal i dostal několik sms zpráv. Stejně telefonoval i během Michaelova převozu do nemocnice. Vypověděla i matka Murrayová ditete, Nicole Alvarez, jejíž v průběhu dubna az června 2009 domů přicházeli balíčky s propofolu, které posílal Murray z lékárny v Las Vegas. O obsahu balíčků nevěděla nic.
Poslech
Fonetický přepis


Středeční předběžné jednání - výpovědi

9. ledna 2011 v 14:58 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Richard Senneff, medik s 25letou praxí, který přijel se záchrankou na místo, tvrdí, že měl pocit, jako by o Michaela nebylo dobře a svědomitě postaráno. Murray mu řekl, že se to všechno stalo před chvílí, ale na základě zorniček Michaela, jeho barvy a teploty těla však medik tvrdí, že podle něj byl již mrtvý alespoň 20 minut. Murray mu tvrdil, že léčí Michaela na dehydrataci a jediný lék, který mu dal, je lorazepam. I když na Murraye medici přitlačili, aby jim řekl, co všechno mu dal, Murray nezmínil propofol. Seneff také řekl, že když poprvé vkročil do pokoje Michaela, připadalo mu to jako zařízení pro umírající pacienty. Michael byl bledý se značnou podváhou a vedle jeho postele stálo zařízení na infuze.

Alberto Alverez, jeden ze zaměstnanců Michaela, dosvědčil, že ho Murray nutil schovávat věci než přijedou medici -a to zejména jehly a další důkazy podávání léků. Alverez řekl: "Muray vzal všechny ty lahve a ampulky a dal mi je do tašky, abych je odnesl. Pak tvrdil, že neví, kde jsou."

PRosím o hlásek

8. ledna 2011 v 13:58 ♥ Jiné
Jsem v druhém kole SONB..a opět prosímo hlas Tady..
Jako BaLuSkA..tam jsem..

Jsem to ale kopyto..

7. ledna 2011 v 22:36 ♥ Jiné
Lidi..dneska při TV..jsme měli hrát volleyball a tak jsme dělali přihrávky a smeč..a jak jsem skočila..tak mi uklouzla noha..já sebou švihla na zem..a ruplo mi v kotníku...táákže mám výron..sraženou krev tom že mi jí museli odebrat..brr..to hoodně bolelo..no hrůza děs..mám tu nožku mít v klidu..táákže kdyby jste neměli komenty odemně..tak jsem na na PC nedostala..tak se omlouvám..kotník mám 3x větší..:D. ..http://2.bp.blogspot.com/_HO8ijU76ZcQ/SkTLsF4rA1I/AAAAAAAArJ8/FE9SGS5csNA/s400/Michael+Jackson+gold+suit.jpg
Obrázek je omluva..:)

Předbězný výslech - 4. leden 2011

5. ledna 2011 v 18:07 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Státní zástupce David Walgren začalo dnes předbězné výslechy nekolika tvrzeními, na nichž stojí žaloba vůči Conrado Murraymu:
- Michael Jackson byl mrtvý dřív než do domu dorazila záchranná sluzba
- Murray se snažil zatajit, že Michaelu Jacksonovi podal Propofol
- Bodyguard dosvědčí, že Murray prosil o jeho pomoc, aby zahladil stopy
- Murray čekal minimálně 20 minut, dokud zavolal záchranku
- Murray vykonával resuscitaci neodborným způsobem - jednou rukou, na posteli

Prvním Slyšeným byl Kenny Ortega, který vypověděl, že Dr.. Murray byl během utkání 20. června 2009 na něj naštvaný, protože den předtím poslal Michaela domů poté, co se Michael stěžoval na zimnici a necítil se dobře. Murray chtěl o něčem takovém rozhodnout sám a řekl, že Michael byl fyzicky i psychicky v pořádku. Dění během setkání 20. června 2009 má dokázat nedostatečný zájem Murraye o zdraví Michaela Jacksona. Ortega také označil 23. a 24. červen za "dva nádherné dny zkoušek" a Michael byl podle něj zdravý a šťastný. Ortega popřel, že by 20. června Michaela varoval před nedodržením podmínek turné.

Podle obžaloby, Dr.. Murray předtím, než vytočil tísňovou linku 911, zatelefonoval Jacksonovu asistentovi. Michael Amir Williams vypověděl, že 25. června 2009 o 12:13 mu Murray zavolal se slovy: "Kde jsi? Okamžitě sem přijď, Spěchej." Williams zavolal Albertovi Alvarez, Michaelovu bodyguardů a požádal ho, aby jel k vchodovým dveřím. Williams tvrdí, že slyšel Murrayem hlas v pozadí a Alvarez složil telefon. Williams také řekl, že v nemocnici k němu přišel Murray a řekl, že Michael měl v pokoji nějaký krém a Murray tvrdil, že Michael by nechtěl, aby se o něm svět dozvěděl. Murray proto chtěl, aby ho někdo odvezl do domu, aby krém sebral.

Aktuální dění před budovou soudu v Los Angeles můžete sledovat na stránce TMZ ZDE !!
Z Michaelovy rodiny jsou na místě přítomni matka Katherine Jackson, Jackie a LaToya Jackson. Michaelův bratr Randy se na Twitteru omluvil, že se dnešního jednání nezúčastní.

Obviněný Jacksonův lékař prý nevěděl, jak se dělá masáž srdce

5. ledna 2011 v 18:03 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Osobní lékař předloni zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona Conrad Murray údajně nevěděl, jak "králi popu" v kritické situaci udělat masáž srdce. Řekl to podle zpravodajské televize CNN jeden z Jacksonových zaměstnanců soudu v Los Angeles, před nímž bylo v úterý zahájeno předběžné soudní líčení s Murraym. Ten čelí obvinění z neúmyslného zabití zpěváka v červnu 2009.

Poté, co padesátiletý Jackson 25. června 2009 upadl do bezvědomí, propadl jeho lékař panice a obrátil se na oba přítomné tělesné strážce, zda umí kardiopulmonární resuscitaci. "Pohlédl jsem se na Alberta, protože jsme doktora Murrayho znali jako kardiologa a byli jsme v šoku," vzpomínal bodyguard Faheem Muhammed, čeho byl svědkem spolu se svým kolegou Albertem Alvarezem. Jackson však byl podle Muhammeda v tu chvíli už nejspíš mrtev, neboť ležel "s otevřenými ústy a otevřenýma očima". Státní zástupce předtím Murrayho nařkl, že masáž srdce a plic provedl zcela chybně. Použil totiž při masáži pouze jednu ruku, přičemž Jackson ležel na měkké matraci. Správně se masáž provádí oběma rukama a na tvrdé podložce.

Z výpovědi rovněž vyplulo, že Jacksonovi nejstarší děti, tehdy dvanáctiletý Prince a jedenáctiletá Paris, drama sledovali ze dveří ložnice. "Paris byla na chodbě na rukách a kolenou a jenom plakala," řekl svědek. O dvě hodiny později se děti dověděli v nemocnici, že jejich otec zemřel

Pro SB!!

4. ledna 2011 v 18:49 ♥ Jiné
SBénka..nejde mi komentování..důvod: platnost formuláře vypršela..ať jsem to zkoušela několikrát tak to nejde..pokud odemně nebudeme mít dnes komentář tak je to tuten důvod...pokusím se s tím ještě něco udělat..snad potěší obrázek..
...

Obhajoba Dr.. Murraye: Michael se zabil sám

1. ledna 2011 v 21:55 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Opět se objevila zpráva, že obhajoba Conrada Murraye bude stát na tvrzení, že Michael Jackson si podal osudnou dávku propofolu sám, když se probudil a Murray nebyl v pokoji. Předvolání na předběžné výslechy obdrželo 30 svědků, převážně vyšetřovatelů a expertů, přičemž obžaloba se bude snažit dokázat, že Michael Jackson zemřel v důsledku nedbalého řízení lékaře...

hmm
                           Toto je člověk, kterého nenávidím téměř polovina planety.

Můj názor: Ha ha ha..To by Michael neudělal...už kvůli dětem a rodině a fanouškům..a kdyby chtěl páchat sebevraždu..tak si k tomu nezve doktora..:D

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA