Únor 2011

Estate oznámil oficiální vydání nových singlů

28. února 2011 v 12:51 ♥ Novinky o MJ (také soud)
V následujících týdnech vyjdou dva nové singly z alba 'Michael'. 'Behind the mask bude vydaná pro USA, Francii, Kanada a Japonsko, zatímco 'Hollywood tonight' bude single v radiích pro zbytek světa. Videoklipy budou vypuštěny pro celý svět najednou. Estate je zatím spokojeno s tím, jak si 'Michael' vede. Nechali se inspirovat fanoušky a jako další dva singly tedy zvolili písně, které se jim právě nejvíce líbí. Album bylo vydáno v prosinci a doteď se prodalo kolem 3 milionů nosičů, což z alba udělalo jedno z nejprodávanějších alb roku 2010. Album je nyní platinové v 17ti zemích(!), přičemž jedna z nich je Česká republika.
Zde jsou obaly obou singlů:

Barry Gibb & Michael Jackson - All In Your Name

27. února 2011 v 12:29 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Zpěvák legendární skupiny Bee Gees, Barry Gibb, na své oficiální stránce zveřejnil úryvek písně All In Your Name, kterou nahrál s Michaelem Jacksonem. Zatím není známo, kdy se chystá společnou píseň vydat.

Děti a Kethrine v GOOD MORNING AMERICA

26. února 2011 v 9:54 ♥ Rodina MJ
Kethrine a děti poskytli interwiew pro Good Morning America. Zde jsou ukázky a zítra odvisíláme celý rozhovor. Kethrine v něm mluvila jak se děti mají po Michaelově smrti a jak se s tím vyrovnávají. Děti zase prozradili, že " chtějí kráčet v otcových stopách".

http://uploader.imghost.sk/imagehosting/8ovuwkfrgzb96kkqi7t9.jpg

Hory..

25. února 2011 v 18:34 ♥ Jiné
Ahojda..takže to píši adši předem..:) Ano od 5.3. - 11.3. 2011..jedu na hory..na snowboard..:) Jo pár článků sem ještě hodím, ale vím..jsou prázdniny..a tak chci taky vyrazit něco nafotit..asi před měsícem jsem se začala zajímav o focení..zatím nemám profesionální foťák, alee co mám je opravdu super..:) Profesionální stojí cca 40 000 ,-..takže..od 5.3. do toho 11.3. tu teda nebudu..:)

Děti stále mluví o svém otci Michaelovi

24. února 2011 v 17:33 ♥ Rodina MJ
Před časem se Jackie Jackson rozpovídal s časopisem People o Michaelových třech dětech. ''Michael je v jejich životech 24 hodin denně. Mluví o něm, jejich zdi jsou polepené jeho fotkami a pořád chtějí abych jim o něm vyprávěl. Chtějí ho znát co nejvíc. Dětem se daří dobře, Paris chce být herečkou, Prince chce být zase režisér, chtěli by se uchytit v šoubyznysu. Taky jsem jim řekl, aby konečně začali něco dělat, protože v jejich věku jsme my vyprodávali koncerty. Samozřejmě jsem vtipkoval. Děti mají hrozně rádi celou Jackson 5. Nosí trika, které jsme nikdy nevydali a na kterých jsme dělali s Michaelem. Je to design s tématem právě naší kapely.
Jackie byl s Princem viděn na koncertu LA Lakers, kde právě Prince měl na sobě jedno z těchto triček.
Chudáci děti..omlouvám se, ale poslední dobou blogaření flákám..nebudu slibuju..:-) Ale písemky před horama to je děs..No jo já vlastně pojedu na hory, ale to vám dám ještě vědět..:D


Hollywood tonight je hitem!

24. února 2011 v 17:29 ♥ Videa s MJ
Hollywood tonight, píseň z nového alba Michael je, jak se zdá velkým hitem. Na internetu se objevila již řada cover verzí, chystá se remix od T. Rileyho a taky se brzy dočkáme videoklipu. Na youtube se objevil videoklip spojený s coverem právě této písně od dvojice Jean Walker a Ricardo Walker. Pokud se vám video líbí, dejte nám vědět na shoutboardu, budeme jenom rádi!

Právníci se budou nadále starat o jmení Michaela Jacksona

20. února 2011 v 16:39 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Právníci spravující pozůstalost Michaela Jacksona (tzv. "Estate") vydali prohlášení pro soud, že od zpěvákovy náhlé smrti v červnu 2009 vydělali $310 miliónů dolarů, a to zejména prodejem CD, DVD, filmů a dárkových předmětů. Správci jmění již zaplatili $159 mil. pohledávek, ale s placením ještě nejsou u konce, protože se předpokládá, že částka se jednou tolik zvýší až splatí všechny dluhy. Říkají, že zde "stále existují nevyřešené pohledávky věřitelů, probíhající soudních spory a další nevyřešené náročné obchodní, daňové a právní otázky." Ačkoliv se jim podařilo dluhy Michaela Jacksona výrazně snížit, ještě nenastal stav, aby mohli jeho majetek s čistým štítem předat dědicům, což jsou děti Michaela Jacksona, jeho matka a charitativní organizace. Právníci spravující majetek, John Branca a John McClain, zaplatili daně ve výši 27.2 dolarů a přes 5 milión zaplatili za správu majetku Michaela a také platili výdaje jeho dětí a matky.

Způsobil Murray ještě jednu smrt v roce 2007?

17. února 2011 v 17:57 ♥ INFORMACE
Podle Tmz.com, se proti Murrayovi zatáhla mračna. Syn zemřelého pacienta doktora Murraye, kterého Murray v roce 2007 operoval, se svěřil detektivům, že Murray údajně zpackal operaci, kterou prováděl na jeho otci. Muž jménem Gerard White si stěžoval, že jeho otec, který zemřel 6 dnů po operaci, skonal díky špatnému zacházení doktora Murraye. Tento 'proslulý' doktor operoval pacientovi srdce a operaci údajně zpackal a zanedbal. White chtěl doktora zažalovat, ale nemohli údajně najít vhodného právníka. Také obviňuje doktora, že o zdravotním stavu nikdy rodinu neinformoval, což se podle něj opakuje i v případě Michaela Jacksona. Ovšem právníci celou Whitovu výpověď zpochybnili a řekli, že je lživá.

+ více na forum tady !

Omluva + jeden článek + (bonus) obrázek

15. února 2011 v 18:11 ♥ Jiné
Takže jako prví bych se asi měla omluvit, že? No tak tedy začnu. Moc se vám omlouvám, že jsem tak dlouho neobíhala. Byl to celý víken a ještě pondělí, ale bylo mi hrozně špatně. Měla jsem fakt ošklivé kreče v břiše a v uzliná, a proto jsem byla přes víkend také v nemocnici, ale teď už je to v pohodě, ale já bych sem šla už v pondělí, ale to víte přísné ležení v postely..:D Moc se teda ještě jednou omlouvám, ale nešlo to no. Snad prominete..:)

+ Teď teda ten jeden slíbený článek o Conradovi Murraymu

Valentýn :)

14. února 2011 v 19:48 ♥ Jiné
Zlatíčka moje všem přeju krásného Valentýna..:)

http://svetpohladnic.sk/pohladnice/obrazky/zamilovane-nan014.jpg

A SB..:) omlouvám se za neaktivitu..:) nebyla jsem zrovna fit..:)..zítra napravím..

Návštěvnost 7.2. - 11.2. 2011

12. února 2011 v 11:45 ♥ Jiné
Pondělí : 77
Úterý: 53
Středa: 72
Čtvrtek: 66
Pátek: 88

Celková návštěvnost: 356 lidí..
Moc vám děkuju..

Jinak se chci omluvit..teď o víkendu asi nebudu mít čas..:( včera jsem měla hrozné křeče v břiše..a dnes mi také není nejlépe..:) takže vás teď oběhnu, ale pokud ne všechny..tak se na mě nezlobte..ale pokusím se..:)

Moje blbost a i radost..:)

11. února 2011 v 20:05 ♥ Mé zážitky..i s MJ ♥
Musím se s vámi podělit o dnešek..Takže psali jsme z Fyziky..a jsem měla u sebe mp4..a mám v ní jen Michaela..:) Tak jsem si při písemce dala sluchátka do uší zapla jsem jako první Thriller..:) Prostě jsem poslouchala Michaela..:) jsem tu písemku napsala za jedna..takže za to vděčím Michaelovi..a to jsem se neučila..

No dál..potom jsem tu mp4 měla v kapse..a my jsme tak blbá škola že ani mp4 nesmíme mít..mobily..no hrůza..při té písemce..ten učitel je už starý a slepý..a pořád sedí za stolem..takže pohoda..a o přestávce..že si jí dám do tašky..a když jsem si namotávala sluchátka..šla kolem jedna učitelka..kterou nemáme rádi..a zabavila mi jí..:( normálně o přestávce jí měla v uších a poslouchala písničky..takže drzost..jinak jsem si myslela..že za to dostanu Třídní napomenutí..a nemám vůbec nic..ae zase jsem napsala super písemku..doma mi na to nic neřekli..:)..

Jinak jsem byla zase nakupovat..byla jsem zrovna v kabince..:) a začali hrát Billie Jean..zrovna jsem si zkoušela spodní prádlo..:D a tak jsem začala dělat hrozné blbosti..:) si to dokážete představit..Docela mazec den..až na to že mi tu mp4 vybila..a navíc do toho nesmí lézt..to je soukromí..takže si budu ztěžovat ředitelovi..:)

Exluzivně

11. února 2011 v 18:29 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Stáhněte si celou vydání časopisu Black And White Magazine.

Jde o francouzský fanouškovskou časopis plný fotek, rozhovorů a rarit, + několik speciálů, pro které poskytl rozhovor samotný Michael!

Image and video hosting by TinyPic

Nejkrásnější fotka na světě

10. února 2011 v 19:38 ♥ Jiné
Zajisté jsme o tom již slyšeli, ale tato fotka je tak kouzelná a má v sobě kouzlo..:) Když si vemete tvoreček, který se musel narodit předčastně..kolem 3-5 měsíce..a jak lékaře chytlo za prst..je to zázrak..:) Prostě já tuto fotku mám moc ráda..děti jsou prostě zázrak..:) Myslím, že vidět to Michael tak je šťastný, že to dítě žije..Michael by prostě sám tomu také nevěřil

http://www.guardianangel.in/ga/uploads/mailer_pics/Unborn_baby_grabs_surgeon.jpeg

Osmerčata dají zabrat

10. února 2011 v 17:21 ♥ Jiné
Toto jde úplně mimo Michaela, ale já se divím do dnes..jako příroda je krásnej Ježíšek..8 detí..to je požehnání od Boha..:) Sice pro ni muselo být těhotenství bolestivé, ale ten výsledek..8 krásných dětí..:) Mít Michael tolik dětí tak je nejšťastnější muž na světě..:)

http://img.magazin.libimseti.cz/img/img/af79cc036dbb.jpg
http://i.idnes.cz/09/022/gal/STF293b48_POL_281897.jpg

Michael je nominovaný na ECHO Awards

10. února 2011 v 13:13 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Michael je nominovaný v kategorii - Medzinárodný zpěvák Pop/Rock.
Ceny se budou udelovat 24.3.2011
Michael získal tuto cenu v roce 1993, a do síně slávy byl uvedený v roku 2011.

Obrázek
http://www.unn13.com/images/mj2.jpg
Super..Michael si jí zaslouží...)


Stránky Echo 2010

Podvod! Davídek na vozíku nikdy nebyl, přiznal otec

9. února 2011 v 19:26 ♥ Jiné

Podvod! Davídek na vozíku nikdy nebyl, přiznal otec


Otec nemocného Davida Dostála (8) z Talentmanie to přehnal! Davídek, který si získal srdce diváků tím, že na vozíku imitoval Michaela Jacksona a pak se zázračně postavil na nohy, totiž chodil už před soutěží! Byla to jen hra na city?

Vystoupení Davida Dostála (8) z Moravy, který v Talentmanii na Nově odtančil Michaela Jacksona na vozíčku, vyvolalo v lidech obrovské emoce. Blesku se ale podařilo získat fotografie dva roky staré, na kterých David zázračně stojí. Otec Ladislav Dostál, který fotky sám do redakce poslal, však šokoval Blesk svým prohlášením: "David v podstatě nikdy na vozíku nebyl, to z něj udělala hlavně média."
Pravda o nehybnosti Davida Dostála vyšla najevo teprve nedávno. Tatínek iniciativně do redakce Blesku poslal dva roky staré fotografie z natáčení filmu Nickyho rodina, na kterých jeho syn normálně stojí na nohou. "David nechodil do čtyř let a jezdil na normálním dětském kočárku," tvrdí zpětně otec.

Otec cpal syna před kameru

Byl to ale on, kdo svého syna v roce 2008 nacpal před kameru. "Na přelomu září a října se točily scény s odjezdem vlaku z Masarykova náměstí do filmu Mateje Mináče Nickyho rodina. V té době bylo Davidovi pět a půl roku, už chodil, ale špatně," přiznal Ladislav Dostál. I přesto mu dovolil být hodiny na nohou. "Stál u okna vlaku a mával na rozloučenou. Stání zvládal tenkrát dobře, protože byly pauzy," řekl Dostál.
Nohy ale podle něj nebyly v pořádku, a v sedmi letech proto David musel na operaci. "Od června 2010 do konce srpna používal kočárek, protože se nemohl znovu postavit na nohy," vysvětlil Dostál. V té době Dostálovi svého syna přihlásili do soutěže Talentmania. "Já nikdy netvrdil, že byl na vozíku. To udělala média," brání se otec.

Pokračování v selém článku..jinak to si dělají srandu ne..já mu tak držela palečky..že bude chodit a ono toto..:( cože..brečela jsem kvůli němu..tohle je ae hnusné..

Janet Jackson v rozhovoru pro NBC

8. února 2011 v 17:21 ♥ Rodina MJ
Janet mluvila o svém připravovaném turné a teké o tom, jak se po roce a půl vyrovnává se smrtí bratra. "Nevím, jestli jsem se tenkrát snažila udržet tu bolest na uzdě a nepřipustit si to nebo prostě nezhroutit se, protože jsem viděla lidi kolem sebe, kteří to nezvládali. Nikdy jsem si nevybrala ten moment, abych si opravdu ten smutek hluboce prožila. Ani na jeho pohřbu." Nedávno si ale Janet v Pařížu připravila večer, který strávila koukáním na jeho videa a poslechem jeho písní. A jak říká: "Nastaly momenty, kdy se mi chtělo opravdu moc plakat, ale také momenty, kdy jsem měla úsměv na tváři. Opravdu jsem to potřebovala."

http://www.theage.com.au/ffximage/2005/10/25/janet_jackson,0.jpg
Janet je v pohodě..já jí mám moooooc ráda...:)

Soud s Murrayem bude přenášen televizí

8. února 2011 v 17:18 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Soudce Michael Pastor se definitivně rozhodl a povolil kamerám vstup do prostoru, kde se bude odehrávat soud. Ten začne 24.3. Právníci obou stran pronesou svou úvodní řeč nejspíš v prvním týdnu v dubnu.

http://media.novinky.cz/889/248891-top_foto1-cw9ao.jpg

100% se koukám..:) Teda pokud to bude na kalánu..který mám..jestli ne..jdu se koukat k babče..:) a vy budete se koukat..:)

Marsha Ambrosius mluví o Michaelovi

6. února 2011 v 9:40 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Hudebnice Marsha Ambrosius napsala pro Michaela píseň Butterflies, která vyšla na albu Invincible. "Pracovala jsem s Michaelem v březnu 2010 tady v New Yorku. Už to bude 10 let. Dostat vůbec možnost pracovat s tím nejlepším na této planetě je požehnání. Dostala jsem se do hudebního průmyslu jako velmi mladá, bylo mi kolem dvaceti, a Michael byl jedním z prvních, se kterými jsem měla šanci spolupracovat. Pracovala jsem s ním, ale znala jsem ho i z venku. Znala jsem ho jako otce a jako přítele. Byl tak zábavný a vtipný. Jeho smích vás přinutil se také smát. " Marsha nyní vydává nové album, na kterém zazpívá cover písně Butterflies jako svou poctu Michaelovi. "Chci mu tímto poděkovat za příležitost, kterou jsem dostala."

Zlatá horečka / Gold Pants

6. února 2011 v 9:21 ♥ Fotky s MJ

Jo je hodně obrázků..nemohla jsem se udržet..vybrala jsem opravdu ty nejlepší..posuďte sami..:) Já slintám ještě teď...:)

http://images2.fanpop.com/images/photos/7100000/MJ-michael-jackson-7135104-500-676.jpg
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/397115/Michael+Jackson.png
http://images2.fanpop.com/images/answers/136000/136272_1249411598038.08res_208_300.jpg
Chcete vidět více? Co vám brání v tom kliknout na Celý článek..:) Dál se kochjete.:) dokavaď můžete, protože mikegmus by měl být na místě..:)

Nedalo mi to..:)

5. února 2011 v 12:38 ♥ Jiné
Ty jo..hrozně jsem chtěla být estránky..a tak mi to nedalo a založila jsem si je Moje Estránky
Zatím tam nicn není,ale až se s tím naučím bude tam toho hodně..:)

Zajímavý cover písně 'Hold my Hand'

4. února 2011 v 18:04 ♥ Videa s MJ

Zatím poměrně neznámý amatérští zpěváci J.Rice a Kurt Schneider nazpíval nový sing z alba "Michael"  a to píseň 'Hold my Hand'. Příjemný poslech!Tady je ňuňu

3. února 2011 v 20:52 ♥ Fotky s MJ
bad era
tak tady je k sežrání

Zlatý Otto

3. února 2011 v 12:08 ♥ Jiné
Koukala jsem na Zlatého Ottu a Michael Jackson měl nejvíce hlasů..A umístil se v těchto kategoriích..šikulka náš zlatý..:)

Absolutní vítěz s největším počtem hlasů:
Michael Jackson


Šok roku

1. místo: Michael Jackson: náhlé úmrtí
2. místo: Kevin Jonas: svatba
3. místo: Rihanna: napadení Chrisem Brownem

Zpěvák roku

1. místo: Michael Jackson
2. místo: Justin Bieber
3. místo: 50 Cent

Kenny Ortega již není obviněn ze smrti Michaela

2. února 2011 v 18:12 ♥ INFORMACE
Katherine Jakckson nedávno podala žalobu na lidi ze společnici AEG, kterí zařizovali kocnerty Michaela, a kteří jsou podle ní zodpovědni za smrt Michaela. Jedním z lidí udávaných v žalobě byl i producent Kenny Ortega. Tomu se ale nelíbilo, že by byl obviňován ze smrti Michaela Jacksona, protože neměl vůbec nic do činění s doktory kolem Michaela, ani s jeho léčením a nebyl zodpovědný za to, kdo byl společností AEG najatý, aby se o Michaela staral. Nyní byl z žaloby vyškrtnut a Kevin Boyle, právník Michaelovy matky Katherine, vydal prohlášení: "Vzhledem k nedávným událostem a novým poznatkům se rodina Jacksonových rozhodla, že Kenny Ortega nebude obviňovaným v této záležitosti. Omlouváme se za nepříjemnosti a stahujeme jeho jméno z žaloby."

To jsem ráda..vždyť nácviky This is it..šli téměř mimo soukromí Michaela..a hlavně lidi t This is it také..bože obviněn je Murray..ke všemu je vinnen, tak proč dávat do rejstříku dalšího..

Dr. Freeze mluví o možném novém albu Michaela

2. února 2011 v 18:10 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Spekulace o tom, jak bude vypadat další album Michaela po stejnojmenném albu "Michael" sílí. Předpokládá se, že se bude jednat o album duetů. Producent Dr. Freeze, který s Michaelem pracoval na písni Break of dawn na albu Invincible řekl, že na novém albu můžou vyjít i jeho další počiny, a to písně Blue Gangsta a Place with no name, které vznikly ve stejné době jako píseň Break of dawn. Vzhledem k tomu, že obě nové písně unikly na internet, Dr. Freeze připravuje nové verze. "Písně, které jste slyšeli, jsou staré mixy a jsou kompletně předělané. Obě budou na novém albu."


Sorry, sorry, sorry

1. února 2011 v 20:21 ♥ Jiné
Promiňte, že jsem teď 2 dny neobíhala..mám toho moc..tak zítra to dám do kupy..sorry..:)

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA