Duben 2011

Foto - slíbené

30. dubna 2011 v 8:19 ♥ Jiné
Slibovala jsem vám, že sem dám nějaké ty moje fotky :-) Tak zde je máte..je tam západ, strom, kačer a fotku mého přítele :-) Více v celém článku..a prosím nekopírovat a nevidávát za své..:)..

NET :(

29. dubna 2011 v 9:26 ♥ Jiné
Ahojda..jsem teď ve škole..doma nám nějak nejde net :-( Takže nevím jak to bude z obíháním..:) kdyžtrak pokud by to šlo, tak vás oběhnu..jinak se omlouvám

POTVRZENO: Diana Ross bude vychovávat Michaelovo deti

27. dubna 2011 v 19:37 ♥ Rodina MJ
Podle nejnovších zpráv, DIANA ROSS, Michaelova dlouholetá přítelkině, podle nových dokumentů, převezme zodpovědnost nad výchovou dětí Michaela, v případě jak Katherine Jackson zemře!
Obrázek

67 letá Diana převezme opatrovníctví nad Princem Michaelem I, Paris a Princem Michaelem II.
Diana Ross neodmítla Michaelovu vůli v závěti a souhlasila s výchovou dětí, sama přitom vychovala 5 dětí.

Veselé Velikonoce

25. dubna 2011 v 9:16 ♥ Jiné
Všem přeji Veselé Velikonoce..:) Hodně Božího požehnání..:) Málo modřin za zadečku :-) Užíte si je se vší parádou..:) Mám váááás moc ráda..:-) Jste ti nejlepší

Hody, hody, doprovody,
dejte vejce malovaný,
nedáte-li malovaný,
dejte alespoň bílý,
slepička vám za rok snese jiný..:-)

Some SEXY PHOTOS

23. dubna 2011 v 20:33 ♥ Fotky s MJ
Fotky pro návštěvníky a moje drahé SB :-) Pro LAIDY45..to asi nic nebude..i když to není drastické..:-) Ale tak jeptiška komentovat může..:-) Každý inteligentní komentář přijmu..:-) Foto je v celém článku..:-) Jinach bych vám ráda řekla, že už mi je lépe, ale za to mám úžeh..:-) A to jsem byla cca 2 hodiny venku..a jsem rudá jako rajče..:-) Dnes vás oběhnu..:-) Zítra si dám pauzu :-) Tak se mějte lásky moje..FOTO CELÝ ČLÁNEK ▼ (LAIDY45 neber si to zle)

Neoběhnu

22. dubna 2011 v 20:45 ♥ Jiné
Zlata moje..:-( Dneska jsem nepila 5 hodin..od 13:00 jsem vypila hrnek vody a do půl 7 nic :( Takže jsem příteli omdlela na silnici..:( Málem mi volal rychlou,ale naštěstí jsem se probrala, ale až u něj na lavičce s mokrým hadrem na hlavě..což bylo po 2 minutách..byla jsem dehydrovaná..taky v tom vedru npít..vím jsem střevo..takže přes víkend musím odpočívat..a na PC 100% nevlezu..tak se zatím mějte..a snad chápete

Návštěvost + Murray + Photo

21. dubna 2011 v 14:54 ♥ Jiné
Přihlásím se a koukám..VČERA VÁŠ BLOG NAVŠTÍVILO 112 LIDÍ..

Jinak prokurátoři říkaj, že Murray chce změnit původní výpověď..:) By mě zajímalo Kolikrát jí ještě změní

Foto ☼► Celý článek

Dangerous: tanec 700 čínskych školáků

19. dubna 2011 v 15:35 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Že bych přitlačila na učitelku co máme na TV..

5000 :-) Děkuju

16. dubna 2011 v 18:04 ♥ Jiné
Takže :-) Začnu..Chtěla bych vám moc poděkovat, za to, že a můj blog chodíte..:-) komentujete..:-) prostě za všechno..všichni co sem chodíte..tak jste skvělý..:-) abych se dostala k věci..má návštěvnost je na krásných :

5089 :-) Moc děkuju..mám vás ráda zlata moje :-) Jste naprosto úžasní

TOPlist
http://scrapetv.com/News/News%20Pages/Business/images-3/michael-jackson.jpg

Nové fotky Paris

14. dubna 2011 v 19:12 ♥ Rodina MJ
Obrázek

Obrázek
Všimněte si těch podpadků..je to tak krásná holka..:-) Jako Michael..ona bude zase lámat srde všem kluků..je to opravdu moc krásná holka..a začíná dospívat..:-) Až bude dospělá bude to kus..:-)

Rýma a zase rýma :-(

13. dubna 2011 v 18:46 ♥ Jiné
No nic no..:-( Přisála se na mě rýma a dost pořádná..:-) A nechce ce mě pustit..takže po víkenndovém ležením :-) asi ulehnu opět znova :-) Jinak si asi poprskám monitor..:-) Takže se opět musím omluvit..že neoběhnu vás :-( Mrzí mě to..ae zdraví je mně přednější než blog..chápete ne :-)
http://www.mineralfit.cz/wysiwyg/kapesn%C3%ADky.jpg

Soudce má problém vybrat porotu

12. dubna 2011 v 15:58 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Jak se soud s doktorem Murrayem obviněným ze smrti Michaela Jacksona blíží, zvyšuje se napětí a očekávání co přinese. Zatím to vypadá, že problémem zejména bylo najít vhodné lidi do poroty. Díky vlivu médií znají skoro všichni potentiální porotci, kteří vyplnili 29stránkový dotazník, případ Michaela, a mají na něj názor. Média také nejsou objektivní a spousta lidí čte soukromé blogy, kde autoři vyjadují pouze svůj názor na danou věc. Ze 47O potenciálních porotců pouze 3 řekli soudci, že o případu neslyšeli. Soud by měl začít 4. května a pět dní po tom přednesou právníci své úvodní řeči. Předpokládá se, že bude trvat asi měsíc. Není ale jasné, jestli se začátek soudu neoddálí, nebo celý proces neprodlouží.

Thriller jako salsa podle Tonyho Succara

11. dubna 2011 v 18:44 ♥ Videa s MJ
Není to špátný mě se to líbí :) Je to dobrý nápad :-)

Nemocná!!

8. dubna 2011 v 21:53 ♥ Jiné
Ahojda SBénka a návštěvnící :-) Chtěla jsem je říci..že jsem nemocná..kašel,bolení v krku a rýma :-) Takže se na PC asi tak 2-3 dny neukážu..:-) Tak se omouvám hrozně moc, ale chci to vyležet a nepřechodti to, aby mě to pak neskolilo :-) Tak se mějte :-) Mám vás ráda
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/24166529/Michael+Jackson+MJ.jpg

Nové oficiální figurky Michael Jackson v prodeji

7. dubna 2011 v 20:42 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Sběratelské předměty Michaela Jacksona se těší velké oblibě, a to především z hlediska oficiálních figurek, jejichž poslední várka vyšla zhruba před půl rokem. Dodnes se tak čekalo, s jakou tématikou budou vydány ty další, o kterých píšeme právě teď - před pár dny totiž byla vydána nová série dvou figurek o velikost 25 cm, která opět disponuje 37 pohybovými body a je opatřena univerzálním podstavcem. Pohybové body umožňují Michaela přetvořit do mnoha univerzálních tanečních kreací, které jsou, byly a budou vždy natolik typické pro jednoho z největších umělců všech dob.


Kingofpop.cz


Pokud o tyto figurky máme zájem, doporučujeme zakoupit na
www.kingofpop.cz, potažmo www.kingofpop.sk - zasílá se i na slovensko. Figurky konkrétně najdete přímo TADY, mezi nimi jsou i dva postarší kousky, které se dodnes nevyprodaly všechny ( Thriller a Bobblehead )

Zpracování figurek je velice hezké, oblečení je vytvořené na míru a ručně pro každý kus z kvalitní látky. Jde výhradně o oficiální figurky značky Michael Jackson.

Michael Jackson je největší umělec digitální doby!

6. dubna 2011 v 14:02 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Titul získal na základě nedávného internetového průzkumu a díky informacím z iTunes, Googlu a od společnosti Sony. Za popovým králem dále v žebříčku následují legendy jako Bob Marley a 2Pac.

Free Pics Photo Pics Photo Sharing

Michael včera zazněl na Česko slovenské superstar

4. dubna 2011 v 17:35 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Postaral se o to Matěj Piňák, který krásně zazpíval píseň She's out of my life. Jednalo se o poslední semifinálové kolo. Dnes večer se rozhodne, zda Matěj, který po celou dobu soutěže zmiňuje Michaela jako svůj největší vzor, postoupí do finále.


Děti pomáhají obětem japonského zemětřesení

2. dubna 2011 v 16:15 ♥ Rodina MJ
Prince, Paris a Blanket, společně s tetou La Toyou dorazili do dárkového oddělení na udílení cen GBK Kid's Choice Awards do SLS hotelu v Los Angeles, aby podpořili charitativní aktivity Červeného kříže. Společnost GBK dádá 20% výtěžku z této celé akce právě fondu ČK. La Toya řekla tisku, že se bude snažit vést děti dál ve stopách jejich otce, který se tolik věnoval charitě. Jak řekla: "Mnoho lidí neví, že je Michael Jackson zapsán v Guinessově knize rekordů jako umělec, který daroval nejvíce peněz charitám. Myslím, že je důležité, aby děti pochopily, co jejich otec dělal a dál nesly jeho odkaz. Děti se samy ptaly, jak můžou obětem v Japonsku pomoci."

http://michaeljacksonweb.cz/cutenews/data/upimages/deticervkriz.jpg

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA