Květen 2011

2. Díl - Hádka v autě

30. května 2011 v 12:30

K tomu dílu..vím, že se Michael nikdy nehádal s dětmi, ani na ně nekřičel, ale já to tady prostě potřebuji, jinak by to nenavazovalo, na co mám připraveno dále..:-D Takže ještě zde pár hádek bude, ale pak už to bude v pohodě :-)


Po snídani jsem se šla obléci. Když jsem scházela dolů ze schodů, tak se najedou z Bářina pokoje začal ozývat hrozný rámus. Okamžitě jsem běžela nahoru, když jsem otevřela dveře, tak Barča ležela na zemi a na ní spadlá stará knihovnička. Byla to Michaelova chlouba. " Pane bože Baruno to nemůžeš dávat pozor? Víš jak jí přece Michael rád". " No jo porád, ale tak si jí táta nemá dávat ke mně, protože ví co jsem za kopytu, ale teď mohu doufat, že poběžíš a všechno mu řekneš. Jako bych tě neznala mami." " Báro, ale to trochu přeháníš ne. To neznamená, že když jsem na tepe práskla to, že tě učitelka viděla kouřit na záchodě, že mu povím i tohle. Nech to tady já řeknu Eddiemu, aby to tu uklidil a plav do auta." Bože jak můžeme mít takové dítě. Po kom by asi tak mohlo být. " No sláva. To je dost, že jdete. Ale tak co ženské. Ty prostě nikdy v čas nepřijdou. Tak šup nasedat. Babička z dědou již na nás jistě čekají." Všichni tři jsme nasedli a jeli jsme za nimi. Cestou jsme narazili na nově postavené hřiště. Michael okamžitě ze sebe chrlil jaké by to bylo senzační sem jít dětmi, až k nám přijedou na návštěvu do Neverlandu. Když nám toto začal vykládat, tak jsem se koukla na Báru a zakroutila jsem očima, stejně tak i ona. Ono přece, když vám každý týden chodí po domě děti a dělají vám tam binec, tak to moc super není. Ale už jsme byly zvyklí. " Ehm tatí a mohu vědět, kdy zase přijedou k nám nějaký děcka. Já jen, že píšeme pololetní testíček a docela dost ráda bych se nerušeně učila. A když tak jsou ty špuntové tak to opravdu nejde. Nešlo by tento měsíc vynechat. A hlavně mě už nebaví poslouchat jak tu řvou a lezou mi do pokoje. To je moje soukromí. Takže chci vaše svolení, zda-li bych mohla vždy během toho víkendu, kdy tam budou mohla spát u Jima s Tyem. Nebojte bude i Anastazie se Sofii." Trochu jsem se na Báru zakoukala. V duchu to ve mně pěnilo. Nejradši bych jí dala facku. Ona moc dobře ví, jak Michael lpí na dětech, ale nechala jsem to Michaelovi. " Báro, co to slyším. Od kdy tobě vadí děti. Teď jsi mě docela zklamala. Budu dělat jako, že jsem to neslyšel, ale s tou prací. Tak si jdi do té tvé tajné komnaty a tam se uč. Vím v pokoji máš počítač, ale pokud se učíš z učebnic, tak ho nepotřebuješ, ale pokud ti děti tolik vadí, tak si u nich spi, ale trochu jsi mě Báro zklamala, takže jak říkám nic jsem neslyšel. A prosím chovej se u mých rodičů slušně. Vím mlátí s tebou puberta, ale mohla by ses trochu klidnit. Budeš na babičku z dědou drzá a dneska nikam nejdeš. Je ti to jasné?". " Ano tati je mi to jasné, už ani neceknu". Během tak trochu malé hádky jsme dojeli na místo. Před domem už stála Kethrine a Joseph. Oba nás přivítali objetím a polibkem. Potom jsem šli na zahradu, kde nás čekalo překvapení. Teda Michaela.
Co to bylo se dozvíte přístě.

Příběh 1.díl - Úvod

28. května 2011 v 21:34
Rozhodla jsem se psát povídku, který bude o mě, mé spolužačce a Michaelovi. Vám jí trodeb přiblížím..
Michael a Lika jsou manželé a Bára je jejich dcera..a prostě to bude jejich život..:-) Snad se bude líbit..:-)
První díl je zde :-)

" Uá" zívla jsem, otočila se začala koukat na Michaela. " Liko, už zase na mě koukáš?" Dělala jako by nic. "No tak Liko já vím, že ano a nedělej že zase spíš". Potom mě začal lochtat. " Ale né Michaeli nech toho, takto po ránu, copak chceš abych se počůrala? Jestli ano v tom případě to tady uklidíš". Chvilku mi koukal do očí a potom jen zavrtěl hlavou a řekl " Jo chci". To už jsem nevydržela a začala do něj mlátit polštářem. Ten se roztrhl a po pokoji začalo lítat peří. " Tak za to můžeš ty Michaeli".
" Já, no dovol, ale víš co ty jsi to roztrhla a já taky, pěkně se rozdělíme". Slezla jsem z postele oblékla si župan a došla pro Emmu, aby to trochu v pokoji poklidila. Bylo rozkošné koukat na Michaela jak fouká do peří a je šťastný. Pak jsme šla probudit Báru, to je naše dcera. Je to prostě puberťačka, ale takový jsme byly všichni. Chytla jsme deku stáhla jí z ní a povídám " Co ty ospalko, koukej vstávat. Za pět minut ať jsi dole v kuchyni, abychom se najedli a mohli vyrazit." Bára si sedla na postel, promnula si oči, já roztáhla závěs, aby šlo do pokoje také trochu slunce. " Mami a kam, že to vyrazíme. Já zrovna, zrovinka dneska chtěla jít na pyžamovou párty k Elle." Chvilku jsem ta stála koukala na ní. " No to nevadí. Jedeme k babičce, už jsme tam nebyly dva dny a neboj do večera jsme doma." Barča už seděla na okraji posteli, ale jakmile slyšela, že se jede k babičce padla zpět do postele, ale to už jsem nevydržela a začala jí lochtat na chodidlech, které přečuhovali. " Ale tak Barčo, je to taťkovo maminka. Šup, ať už jsi z té postele venku.". " No jo porád. Bože to je pohybu po ránu." " Baruno nebuď zase držkatá". Zvýšila jsem na ní trochu hlas a šla jsem ze schodů do kuchyně, kde už čekal Michael ze snídaní. " Ták, kde je Bára, to už zase nechce vstávat?. Barčo, ale šup koukej vylézt s té postele, nebo nejdeš dnes k Elle". Křiknul na ní trochu Michael. Když jsem si nalévala kávu, tak jsem se Michaela zeptala " Ty víš o té pyžamové párty". " Ale jo Bára se včera o něčem podobném zmiňovala". " Aha, takže já se dozvídám vše zase jako poslední". Trochu mě mrzelo, že má moje dcera větší důvěru v Michaela a né ve mně, ale zase na druhou stranu mi to nevadilo.

Michael a Berry Gibb ve studiu - All in your name 2002

26. května 2011 v 11:28 ♥ Videa s MJ
Tato nahrávka je datovaná od roku 2002. Je to doposud nezveřejňovaná skladba..
▼ Zde poslech

Nepřítomnost..:)

25. května 2011 v 20:07 ♥ Jiné
Chci se omluvit, že jsem ti nebyla..byla jsem v Jinolicích ze třídou..:-) Bylo to super, ale na Anglii to nemá..

Celý týden ve VB

22. května 2011 v 10:12 ♥ Jiné
Takže vám popíšu ten celý týden, který byl naprosto báječný..
Od školy jsme vyrazili v 15:00..jeli jsme přes Německo do Francie, kde jsme nasedli na trajekt, který si to mířil přímo do Velké Británie..Po příjezdu na smluvené místo si nás vyzvedli rodiny, které byly samozdřejmě před proškoleny a nějk nás netrápili..Já s mou spolužačkou jsme dostali moc hodný pár starších lidí, kterým bylp kole 60 let..Byla to Judith Luter a její manžel by Luis Luter..:-) Měli moc krásný domek..bylo tam velmi útulno a my dostali moc pěkný pokoj..Měli děti, které běhen našeho pobytu byly u své tety..ale byly se na nás podívat..:-) Měli 30 letou dceru Meredith a 35 letého syna Petera..Peter byl moc fajn kluk a také moc hezký..Druhý den jsme vyrazili se kouknout na Tower Bridge, který se při našem štěstí dával na horu..:-) Byla to velmi pěkná podívaná..Museli jsme povinně mluvit anglicky, ale nikoho to nebavilo, tak jsme zůstali u našeho jazyka..potom nám učitelky zadali úkol, abych se zeptali kudy se jde na nádraží někoho z angličanů..učitelky to věděli, ale chtěli si nás procvičit v angličtine..tak jsme šla za nějakým pánem a spulila si svou, ale bylo to jen ze srandy.. " Kudy go na station "..koukal na mě jako nevím na co a řekl " I don´t understand"..tak jsme mu to konečně vysvětlila co po něm chci "Please Where is the train station and where to get there?"..tak jsme se tam podle jeho pokynů vydali..a jako vždy jsme byly poslední..potom jsme šli k London EyE, kde byl krásný výhled na VB..samozdřejmě že všichni fotili..a potom jsme šli k rodinám na oběd..po obědě jsme šli prozkoumat trochu části ulice a povídali jsme si s Judith a Luisem..potom přišli jejich děti a ty si s námi povídali o tom jak to chodí u nás..a prostě kamarádský pokec..POtom nás odvezli na místo, kde nám učitelky řekli nějaké to info a potom nám dali pracovní listy, který se týkali dneška..takto jsme je dostávali každý den.. Druhý den ráno nás čekala cesta na Stoun hange..bylo to tam úžasný..cestou zpět se jelo k Big Benu..po obědě nás čekalo Westminster Abbey..Tředí den jsme se vydali to Muzea Madame Tussauds..viděla jsem tam Michaela a hned 20 fotek jen on..a mám jednu s ním..a tu si nechám vyvolat..:-) Ještě sem foto nedám..musím foťák promazat mám tam toho moc :-D Pak udělám složku kam to naházím :-) a dám vám od ní odkaz..:-) Po obědě jsme šli do vodního muzea, které taktéž nemělo chybu..poslední den nás čekal zbytek Londýna..což byla ulice 10 Street..potom úžasný Buckinghamský palác...bohužel jsme Alžetu neviděli..Ráno jsme se jen zbalili a odjeli s hlavami plných vzpomínek..byl to tak úžasný týden..Naučila jsme se anglicky o trochu lépe..no prostě to bylo Mega..


Anglický pozdrav

18. května 2011 v 13:59 ♥ Jiné
Ahojda Sbénka..tak nesu novinky z jiného světa..:-) Je to tady úplně úžasný..bydlíme u super rodiny..jsou to dva starší lidé..Byly jsem se kouknout na Tower Bridge a na Big Ben..no fotky sem nějaké dám to je jasné..je to tu super..půjdeme do Muzea Madame Tussaud..takže se moooc těším..byly jsem se kouknout na Westminster Abbey a také jsem je projela na Londo Eye..prostě mega..dnes se jdeme kouknout, kde měl Wiliam a Kate svatbu..ještě teď se o tom tady mluví..no zase podám někdy v brzék čase info..a počasí docela ujde..a jela jsem Double Deckerem..
http://www.traveladventures.org/continents/europe/images/doubledecker01.jpg

Zájezd do Anglie

14. května 2011 v 13:45 ♥ Jiné
Ahojda SBénka a lidi..zítra jedu ze školou do Anglie na týdenní kurz Angličtiny..:-) Tak se tu mějte..pokud bude čas tak oběhnu..beru si notebook sebou..:-) Tak se tu mějte :-) Mám vás moc ráda..BAY BAY MY FRIENDS..

Fanouškem v každém věku? Proč ne

12. května 2011 v 16:23 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Tak ta babča opravdu nemá chybu..na to, že jí je 65 let..tak to válí slušně..:-)

Michael mezi květinami

9. května 2011 v 14:35 ♥ Videa s MJ
Je to úžasné..ze začátku jsem si myslela, že tam není, ale opravdu tam je..aby jste dlouho nehledali budu se vám to snažit popsat ..Takže, až se vám ukáže muž u klavíru a za ním to kolečko..tak v tom kolečku jsou 2 zelené listy a fialový květ ..a na tom fialovém květu je takový bílý flek a přímo nad ním je oko..takové černo..to je Michaelovo oko ..prostě když najdete oko..potom najdete kousek té hlavy co tam je :) Já to našla asi po 5 minutách :-D

Končící blogy!!

8. května 2011 v 21:53 ♥ Jiné
Lidi musím vám už něco říci..Poslední dobou..co pokaždé kliknu na nějaký blog..tak se tam objeví článek z napisem KONEC..Opravdu je to jako nový trend..:-( Všichni říkáte kolik času,úsílí a všeho jste do toho dali a teď to jen tak zahazujete..:-( To je to samé jako se vzdát a utéci bez boje..VY jsme moje rodina..a pomalu tu umírá každý člen té rodiny..:-( Nechápu co se to děje..za pár dnů skončíte všichni.. Myslela jsem, že tu najdu nové přátelé..ano našla jsem, ale kde teď jsou? Sama ani nevím..Také mi už přijde, že si vymýšlíte důvody, aby ste nemuseli na blog..tak napíšete, že někam jedete a nebo jste nemocni..tak to napíši rovnou, že prostě teď blog zrovna nechci..nechci se i něj starat..a nemusí se člověk přetvařovat..zachvilku bude blogování jen lhaní..uvědomte si, že nejsem jen SBénka, ale přátelé..a že je to smutné, když se o ně přichází..tak až si budete zakládat blog..tak taky přemýšlejte kolika lidem ubližujete, tím, že mažete i přátelství..:-( Jestli jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám, ale tohle nosím v sobě..tak to radši napíši..:-( Pokud nemusíte, tak prosím nekončete..:-) Vždyť máte krásné blogy..a věřím vám, že z těžkým srdce se vám mažou..:-) Je to asi vše..můžete si mě nenávidět, ale mě je to jedno..já se blogu nevzám a končit nechci..nechci být ta další, která smaže to, do čeho dává všechen svůj čas..a ta co jen tak smázne přátele..:-) Opravdu se na mě nezlobte, ale myslím si, že je to tak..Tento článek není samozdžejmě pro ty, co mají své osobní důvody a pro ho mažou..A není to jen pro mé SB, ale pro všechny lidi co mají blog ať už je o čemkoliv..:-) Blogy mají ukázal lidem pravdu a poctu, k tomu člověku nebo věci který je blog věnován..

Captain EO bude pokračovat

8. května 2011 v 21:42 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Tokyo Disney Resort ® v tokijském Disneylandu dnes oznámily, že krátký film s Michaelem v hlavní roli - CAPTAIN EO, bude trvalou atrakcí v tomto resortu pro návštěvníky, přičemž původně to měla být jen dočasná atrakce.

Atrakce se 17 minutovým filmem a doprovodnými akcemi byla po 14 letech (1996) znovu otevřena otevřena 1.7.2010.

Počítej a neváhej :-)

7. května 2011 v 7:49 ♥ Jiné
Připomínám, že u mě na blogu :-) Se stále počítá do 10 000 :-) Už jsme na 303 :-) Tak pojďte tam přidat ještě nějaké to číslo, ať alespoň dáme 1 000 :-) ZDE KLIKNI A POČÍTEJ

Jermaine Jackson: Přestaňte s hoaxem prosím

6. května 2011 v 20:16 ♥ Rodina MJ
Jermaine Jackson, který je pro zastánce takzvaného'' Hoaxu'' jakousi modlou, se na svém twitteru vyjádřil k tomu, že mnoho fanoušků Michaela Jacksona si stále myslí, že je naživu. Jermaine napsal: ''Nechtěl sem toto napsat, protože tomu nemůžu uvěřit sám. Ale trápím se tím, že lidé na twitteru píší, že je Michael pořád naživu. Není. Prosím netrapte sami sebe s touto falešnou nadějí... Chápu, že se lidem těžko věří této zkutečnosti, ale přestaňte s tím, nikomu tím nepomůžete. Mám vás rád Jermaine'

Už se mu ani nedivím..Pořád si někdo něco namlouvá..akorát se lidi trápí :-( Já penvě věřím, že Michael tu není. Několikrát, když mi bylo smutno jsem cítila jemný větřík na tváři, jako by mě někdo hladil..:-) Nevím jak vi, ale Michael mezi námi již není. Nechci si dávat nějaké falešné naděje..:-)

Dess :-)

5. května 2011 v 16:40 ♥ Jiné
Chci hrozně moc poděkovat za dess JACKSON-GRAPHICS .
Děkuju ti opravdu hrozně moc..je naprosto skvělý

Upřímnost nadevše :-)

4. května 2011 v 13:12 ♥ Jiné
Právě jsem si přečetla článek mé oblíbené blogerky ANET.K .
Myslím, že má ve všem co tam napsala pravdu..Kam se poděla naše láska s Michaelovi. Neříkám, že úplně zmizela, ale koukněte se zpět na vaše blogy jak vypadali v začítcích :-) Jen samé krásné věci o MIchaelovi, ale najednou se z toho staly pomalu porno stránky. Neříkám, že já nezvěřejňovala nějaké články ohledně Michaelových částí těla ano, ale teď uznávám, že to byla velká hloupost. My chceme bránit Michaela, před urážkami a špínou, ale jsme to MY co ho špiníme. On je po smrti a my z něj dělá někoho kým není. Ano podobně to napsala Anet, ale já to píšu jak to cítím. To ona mi otevřela oči. Klidně si mě taky nemějte rádi, ale trochu svůj blog překopu. Budu se vyvarovat nechutným komentářům, které jsem předtím psala. Zastánce Sexu až po svatbě opravdu nejsem. Je to jen na každým, kdy začne se svým sexuálním životem. Nejsou to nařížky na mé SB, ale jsem velmi upřímný člověk a po čase vybouchnu. Blog nemám v plánu rozhodně rušit. Takového času co jsem do něj věnovala. Teď vlastě přemýšlím, za co já jsem Laidy45 odsuzovala. Že napsala hru z cukrem. Ano je to trochu dětinské, ale 100x radši bych se s Michaelem procházela u moře při svitu slunce, než se s ním denně milovala. Jsem hrozný romantik a mám bujdou fantazii. A to spojení. Dává mi to naplnění. Já byla také věřící, ale náš farář mi víru znechuti a nemám na to sílu se k ní vracet, ale věřte, že chci. Včera jsem si dala pravidlo, že se definitivně změním a svůj život také. Tolikrát jsem se již přetvařovala. Kvůli klukovi jsem začala minulý rok kouřit, abych se necítila trapně. Přestala jsem střídat jednoho kluka za druhým. Hodně jsem se změnila díky svému ninějšímu příteli, se kterým jsem 4 měsíce a moc ho MILUJI. Plánujeme už společný život a dítě. 1.5.2015 už budememít svatbu :-) Myslím, že je to úžasné. Plánujeme po svatbě dítě, ale to sem nepatří. Prostě v blogu budu pokračovat, ale dám tomu nový kabát. Nemyslám design, ale obsah článků..
Teď to můžete zkrytizovat, ale věřte i ze mně to muselo ven. Mám vás ráda moje SB a doufám, že mě kvůli tomu nesmažete či přestaneme býti přáteli. BaLuSkA1

Soud s Dr. Murrayem bude odložen na září 2011

3. května 2011 v 18:49 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Soudce dnes rozhodl, že soud s Dr. Murrayem ohledně neúmyslného zabití Michaela Jacksona se posune až na září. Právníci Murraye o to požádali, protože neměli dostatek času připravit se na obhajobu.

Během předběžného řízení právníci vyřknuli argument, že se Michael zabil sám. Nyní experti dokázali, že to není možné, a za poslední týdny byly k soudu dodány výpovědi expertů, které neměli právníci Murraye možnost pročíst, a tak potřebují více času, aby adekvátně obhájili svého klienta.

Soudce Michael Pastor řekl, že je důležitější je, aby spravedlnost zvítězila, než za každou cenu urychlit proces. Oblastní zástupce David Walgren neměl proti tomuto námitky, naopak oddálení uvítal. Vzhledem k oddálení procesu ale bude nutné vybrat novou porotu. Porotci vybráni nyní budou rozpuštěni a celý výběrový proces se opět rozjede.

TATTO-tetování

2. května 2011 v 22:08 ♥ Fotky s MJ
NAŠLA JSEM ZAJÍMAVÁ TETOVÁNÍ S MICHAELEM..VÍCE JE V CELÉM ČLÁNKU..NĚJKÝ JSOU FAKT POVEDENÝ A PĚKNÝ
http://fc07.deviantart.net/fs50/i/2009/263/7/7/Michael_Jackson_Tattoo_by_LARvonCL.jpg
http://www.adiosmfers.com/locosgirls/wp-content/uploads/2009/07/Michael-Jackson-tattoo-450x337.jpg

1.máj..Byl pozdní večer-první Máj

1. května 2011 v 15:41 ♥ Jiné
http://www.fler.cz/files/u12552/Turany_hody_18__10__09_014_0.jpg
Všem přeju krásný 1.květen= Máj
Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných
zvučelo temně tajný bol,
břeh je objímal kol a kol;
a slunce jasná světů jiných
bloudila blankytnými pásky,
planoucí tam co slzy lásky.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA