Červen 2011

Optický klam!!

30. června 2011 v 14:37 ♥ Fotky s MJ
http://1.bp.blogspot.com/-a1jprbJao70/TgVNhCO2SRI/AAAAAAAAAds/3XXEdg78d1c/s1600/tumblr_llkfl6wjCP1qbvisgo1_500.jpg
Koukejte 30 sekund na tu tečku uprostřed toho obrázku a 30 cm od obrazovky..:-) Pak mrkejte na bílou zeď..A ejhle..co vidíte..:-)

Prázdniny

29. června 2011 v 22:19 ♥ Jiné
Tak už máme konečně prázdniny..Nejradši bych brala aby ještě nebyly..Dnes jsem byla naposledy deváťákem..Vystoupení Děti Dětem, které cvičí deváťáci pro školu bylo úžasný..Ale také se těším co o prázdninách podniknu..:-) Výzo bylo super..:-) Měla jsem dvě 3..:-) A matiku jsem si ze 4 vytáhla na úžasnou 2.. Co jinak plánujete na prázdniny..Já nákupy,nákupy,nákupy..Dovolená s mým přítelem..:-) Brigáda a to je asi vše..A pouť..:D
http://www.gnurf.net/v3/wp-content/uploads/2008/01/001-holiday_sun_01.png

Báseň k výročí 2 let :(

27. června 2011 v 20:50 ♥ BÁSNĚ S MJ
Slíbila jsem, že napíši básničku k výročí umrtí Michaela a tady je s menším spožděním..

Měsíc, dva, to všechno zdálo se nám málo,
Ale je to hrozné, co se před dvěma léty stalo
Teď prosím novináře, žádné lži se sem nehodí,
Ano hodně lidí říká, že to brzy přebolí.
Ten žal a smutek co nosíme uvnitř sebe,
Slzy se nám vhrknou, když spatříme nebe,
Ve kterém jsi nyní ty a svou andělskou mocí nás bráníš,
My však pevně doufáme, že jednoho dne se vrátíš.
Budeš si užívat jako dřív a nám všem bude líp.
Dvacet čtyři měsíců je hodně dlouhá doba,
Tak proč se v lidech stále bere ta hrozná zloba..
Vždy ty jsi nám nic neudělal, jen Boží poslání jsi snes nám
Tak řekni, proč tě spousta lidí proklíná..
Dnes je den, kdy si máme připomenou ztrátu člověka,
Který pro svět udělal mnoho a v někom to ani děkovaní nezanechá..
Slzy mi kanou po tváři, když píši tuhle báseň, teď píše se v mým diáři,
Že dva roky je to co odešel jsi nám, já na tebe myslím, já nezapomínám..
Hrozně moc mi na tom světe chybíš, ale vím, že mě tam ze shora vidíš..
Miluju tě srdcem svým a dneska tvou památku oslavím..

Omluva

26. června 2011 v 21:48 ♥ Jiné
Ahojda SBénka vím, že jsem slíbila básničku, ale neměla jsem čas..Kvůli osobním problémům..:-)

2 roky :( :(

25. června 2011 v 21:39 ♥ Michael Jackson
Hned na začátku, vím, že se budu opakovat jako ostatní blogeři, ale tohle bue zase moje verze a jak to cítím já..
Dne 25.6 2009 odešel člověk, který mi navždy změnil život..Ještě než odešel se to stalo..A dnes je den, abychom si připoměli jeho genialitu a usilí změnit svět..Vždy si ho budeme mřipomínat jako ten, který se nás snažil změnit, ale to my jsme byly slepý..:( Hrozně moc mi chybí a myslím, že nejsem sama..Je toho tolik, co bych chtělaještě říci, ale nejde to..nemám na to sílu..při každém slově, které píši se mi vhání slzy do očí..Michael by nechtěl, abychom truchlili..Ale i tak..zde mu můžete zapálit svíčku : ZAPAL TADY
Do zítra napíši báseň..:) a Tady je pár videí a fotek, pro připomenutí a jako vzpomínka..Miluji tě a odpočívej v pokoji..Dala bych toho sem hodně, protože vše od nj je tak krásně, ale nejlépe něco lepší nežli nic..A také, že se videa nekouknete na celá, ale pro mě to má význam veliký..:-)Bude tu více fotek ne videjek

Smutná zpráva, ale jak pro koho!!

24. června 2011 v 21:27 ♥ Jiné
Nevím, ale možná to už někdo víte, že včera zemřel herec PETER FALK představitel detektiva COLUMBA..Já na Columba koukala pravidelně a tohle se mě docela dotknulo..Pro ty z vás, kteří si nemohou vzpomenout, kdo to je , tak je tu fotka.. Byl to jeden z nejlepších herců..Měla jsem ho strašně ráda a nejvíce se mi na měl líbilo jak šilhal..Byl to takový hodný člověk..Budu na měj vzpomínat v dobrém..Odpočívej v pokoji R.I.P
http://media.novinky.cz/493/274935-top_foto2-lnqbt.jpg

Už zítra!!

24. června 2011 v 7:04 ♥ Jiné
Už zítra to budou 2 roky co nás Michael navždy opustil..:( Bože jak to rychle utíká..připadá mi to jako včera, kdy měl Michael tiskovku ohledně This is it!..Proč se o tom zmiňuji den předem??..Mám takový nápad, co kdyby jsem v určitou hodinu se sešli všichni na svých blogách a zapálili mu svíčku a dávali sem všechny mpžné fotky a videa, jako krásnou vzpomínku na něj..?? Všichni společně by jsme psali o našich pocitech a truchlili spolu..Co vy na to?

8. díl - Konečně se našli

19. června 2011 v 21:27
Policisté byly u hotelu, když v tu chvíli z něj vyšla paní Smalwoodowa. " Dobrý jsem generál Richterman a jedeme si pro Barboru Jacksonovou.".. " Je mi to líto, ale ona utekla, když jsem šla do jejího pokoje ležel tam dopis a okno bylo dokořán"… " Nic si z toho nedělejte, ale pěkně nás doběhla mrška malá. Dejte nám ten dopis. A opravdu si nic z toho nedělejte."… " Dobrá a pozdravuje Michaela Jacksona a že přeji hodně štěstí v pátrání."..
" Pane Jacksone je mi to líto, ale Barbora opět utekla a nechala na posteli další dopis, myslím, že je na vás, aby jste ho přečetl."

Prozba

17. června 2011 v 19:54 ♥ Jiné
Ahojda SBénka..mám na vás PROZBU a to velikou..u nás na škole se nominuje na nejlepšího žáka roku..a je to Petra Berkovcová..je opravdu chytrá, tak jestli by jsme jí mohli dát hlas..:-)..Je jako první..Tak na kdyžtak jí označte a dole je modře HLASOVAT..tak na to klikněte..a hodí to tabulku, že můžete hlasovat každých 10 minut..:-) je to fajn holka, mám jí ráda a moc bych jí to přála..
Hlasovat zde: ► Petra Berkovcová
Děkuju moc za váš hlas

Video z lásky

15. června 2011 v 11:58 ♥ Videa s MJ
Toto video je z lásky..a dělala jsem ho já..

7. díl- Šťasný návrat se (ne) koná

13. června 2011 v 14:31

"Michaeli jdu tedy volat na policii. Tak zatím požádej Eddieho, aby vytiskl nějaký ten plakát s fotkou, víš jak se tiskne, když se třeba ztratí pes". " Ano Janet už jdu na to, Ještě jednou ti moc děkuju, ale taky vám všem"..

Arnold Klein napíše knihu o Michaelovich a detích

11. června 2011 v 22:29 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
... a prý to bude něco, co se od členů jeho rodiny nikdy svět nedozví.

Obrázek
Arnold Klein byl dlouholetým dermatologem Michaela (v 80 letech s ním pracovala i Debbie Rowe Michaelova druhá manželka), a Michael ho často před smrtí navštěvoval, a podle Kleina, procedury, které Michael podstupoval měly za následek, že měl Michael vypadat lépe než kdykoliv předtím.

Navíc je Klein vyšetřován s předepisováním léků Michaelovi, na kterých mohl být také závislý, jeho lékařská praxe zkrachovala, dluží miliony, a za účty za procedury si od Michaela účtoval tisíce dolarů.

Jeho asistent si vytvořil "příběh" o tom, že on byl Michaelův milenec, na co Arnold reagoval, že jsou to výmysly a vzájemně se rozhádali ...
Obrázek

6. Díl - Bára je pryč

9. června 2011 v 13:14


" A to se divíš, když jsi odešla a najednou je to v televizi?" Všichni na Michaele koukali s otevřenou pusou, protože to bylo poprvé co, křičel na dítě. Bára, z brekem utekla nahoru do svého pokoje.

5. díl - Štěstí je při nás

7. června 2011 v 12:51
" Dobré ráno. Mluvíme s panem Michaelem Jacksonem". " Ano mluvíte. Máte nějaké zprávy o Lice? Jak je na tom. Přežila to?". Zvonění telefonu probudilo skoro všechny. " Ano. Chci vám říci ty nejnovější informace. Lika to přežila a je ve stabilizovaném stavu. Byl to opravdu těžký boj. Navštívit ji budete moc tak za 2 dny. Zatím vás o jejím stavu budeme informovat telefonicky." " Tak dobře moc vám děkuju. Budu vám do smrti zavázán a to hluboce". Jen co Michael položil telefon hned začal hlasitě volat, že Lika je v pořádku. " Tati, takže je maminka na živu. To jsem velmi ráda. Nevím co bych si bez ní počala. Je toho tolik co bych jí ještě chtěla říci." " Ale pročpak to neřekneš mě Baruško. Já jsem tu vždy pro tebe stejně jako maminka." " Já bych se přece jen svěřila ženě, než tobě. Neboj důvěru mám i v tebe, ale toto je většinou ženská záležitost. Svět žen, ale teď mě omluvte musím si odskočit do pokoje." Všichni byly nadšeni, že Lika je v pořádku. Na Báru nečekali a šli se nasnídat, ale něco jim to překazilo. Byl to telefon. Michael si utřel ústa ubrouskem " Že by se něco stalo z Likou. To snad ne." A šel tedy zvednout telefon. " Ahoj taky Richard Kruspe, prosimtě Michaeli zapni si televizi. To opravdu musíš vidět co se tam děje.Tak se měj".. "Kdo to byl Michaeli?" " Ale to byl Richard Kruspe, prý si máme pustit televizi, že nás to bude opravdu velmi zajímat." " To by mě opravdu zajímalo co tam je, ale tak co, tak to pusť". Michael sáhl po ovladači a zapnut ji. " Právě se nám donesla zpráva, že Lika Jacksonová je již po řadě náročných operacích a je na živu. Zdroj je zcela tajný, ale o stavu vás budeme informovat. To je vše. Pro dnešek se s vámi loučí Ester Orsonová. Přeji hezké ráno". " To si dělají srandu, kde to vzali? Právě se jim donesla zpráva. Nechce mi někdo snad říci, že to byla Bára. Báro pojď se a to okamžitě." " Ano tatínku chtěl jsi mi něco?". " To si snad děláš, ze mě srandu, můžeš mi říct, proč jsi podávala novinářům informace i mámině stavu? Jsi normální?." Začal křičet Michael na Báru. " Ale tati já nikam nevolala. Sám víš jak nesu špatně to co se mamince stane a ty jdeš na mě s tímhle. To jsem si opravdu nemyslela, že budu první podezřelá"..
Pokračování příště

4. díl - Pomoc je zde

4. června 2011 v 21:20

Sanitka konečně po 5 minutách přijela. Její houkání bylo slyšet na 2 kilometry daleko. Přijela i policie, který uzavřela celou ulici, aby tam nemohli jak cizí lidé, tak novináři. " Ustupte všichni. Musíme se dostat k raněné. Zná tu někdo její jméno a adresu". " Jasně, že známe. Je to Lika Jacksonová. Bydlí v Neverlandu v Santa Barbaře."

3. díl- Nehoda

1. června 2011 v 16:31
Tak konečně je tu snad adrenalin, který bude stoupat :-) Snad se bude díl líbit

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA