Srpen 2011

Začíná nám školní rok!

31. srpna 2011 v 8:18 ♥ Jiné
Takže, asi víte, že zítra nás čeká ŠKOLA..Taky se vám tam tak chce?? Po 2 měsícíh spaní do oběda..Mě se tam chce i nechce..Jdu do nové..Na zdrávku do Příbrami..Jinak to znamená, že se budu muset pořádně učit a na blog se moc nedostanu..A v pondělí jedu na 3 dny na adapťák, takkže nejpozději příští víkend sem dám nějaký článek..OMLOUVÁM SE..Obrázky na oduštění

Všechno nejlepší k narozeninám!!

29. srpna 2011 v 10:48 | Barča |  ♥ Michael Jackson
29.8.1958 V nočních hodinách na nemocniční chodbu ozval pláč malého dítěte. Ano Kethrine dala život novému člověku. to ještě nevěděli, co se jim narodila za umělce a baviče, hlavně člověk, kterého seslal Bůh s úkolem pomoci světu. Dnes je to přesně 53 let, kdy se Michael Joseph Jackson narodil. To znamená, že dnes slaví své 53 narozeniny, kterých se nedožil. Před 2 lety zemřel. Ale dnes by měl být veselý den a měli by se slavit jeho narozeniny. I když mu nemohu popřát osobně, jsem moc ráda, že mu mohu popřát na blogu, kde jsou lidé, kteří cítí to samé. Sice není mezi námi, ale mé přání je pro něj. dnešní den je semnou a proto mu chci popřát a také, proto že ho nesmírně miluji. To ON mi změnil život. To ON si zaslouží, to co mu teď napíšu.

Drahý Michaeli Jacksone,
K tvým dnešním 53 narozeninám, ti přeji všechno jen to nejlepší a to hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky. Doufám, že se ti v nebi líbí. Nikdy bych neřekla, že sotva jsem tě poznala, ty jsi za půl roku odešel. Chci ti jen říci, abys neměl strach, tvé děti a tvá maminka s tátou jsou v pořádku. Že zemřela Elizabeth a Frank to asi víš. Vzal sis k sobě lidi, které jsi měl rád. Dnes je velký den, ty slavíš narozeniny. Dokážu si živě představit, jak se slavíš a s jakou parádou. Doufám, že básnička, kterou pro tebe vymyslím, že se ti bude líbit. I kdyby byla špatná, věř, že je psaná s láskou k tobě.
(více v celém článku)

Uno, duo novinky :-)

25. srpna 2011 v 21:21 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Takže mám pro vás dvě novinky :-)

1) Michael Jackson vyhrál hlasování na Billboardu a je král MTV VMA

Před pár dny jsme vás prosili, abyste hlasovali pro Michaela v prestižní soutěži Billboard o nejlepší vystoupení na MTV Video Music Awars. Michael s přehledem vyhrál, a to s představením z roku 1995. Zajímavé je, že toto představení nebylo ani v hlavní nabídce na Billboard - lidé museli toto vystoupení vepsat do prázdné kolonky, a vyjádřit se, která show pro ně byla ta nej. Podívejte se na toto vystoupení, které podle Billboard dostalo tisícovky hlasů:

2) Zemřel Frank Dileo

Frank Dileo, Michaelův dlouholetý manažer a kamarád, zemřel po dlouhé nemoci dnes ve svém domě v Ohiu. Před pár měsíci měl Frank operováno srdce v Los Angeles a od té doby se jeho stav nezlepšíl. Zemřel v 63 letech.


Mám rušit povídku? + 10. díl- Lika se nám probouzí

23. srpna 2011 v 10:52

Tento dílek je trochu kratší, ale za to je tam samá dobrá zpráva.. Tak snad se bude líbit..ale asi nikoho tato povídka nezajíma, takže ji možná přestanu psát..:-( Což je škoda..Mám miliony nápadů na pokračování, tak kdyžtak písněte do komentářů, jestli mám, či nemám pokračovat..

Policie dojela k Sophi Calodeuove. Chvíli zvonila a i klepala, ale nikdo neotvíral. Za dveřmi byly slyšet hlasy a tak se policie do toho pustila po svém. " Otevřete dveře, tady policie. Jestli je neotevřete budeme nuceni ty dveře vykopnout".. Dveře se otevřeli a v nich stála paní Calodeuova. " Dobrý den co si račte přát? Jinak se omlouvám, že jsem neotevřela hned, protože jsem si trochu zdřímla".. " Paní Calodeuova je vaše dcera Sophie doma?".. " Ano je. Soph miláčku pojď sem, chhtějí s tebou mluvit strážníci.".. Sophie šla pomalu po schodech a rozhlížela se po domě. " Sophie Calodeuova zatýkáme vás za vyzrazené státní tajemství a za urážku jisté osoby a její rodiny. Jelikož vám bylo 14 let, můžete jít do kriminálu na nejvýše 2 roky, nebo vyváznete s podmínkou.".. " Ta svině jedna malá. A vy taky na mě nesahejte vy, vy paraziti hnusný.".. " Soph, takto se, se strážníky nemluví. Co se to s tebou stalo? Ale spíš řekne mi tu někdo co se tu vlastně děje? Proč mou dceru zatýkáte?"..
" Sophie cokoli teď řeknete může být u soudu použito proti vám, takže si rozmyslete co ještě řeknete. Víte vaše dcera řekla, to co neměla. Paní Jacksonová, jak jistě víte měla nehodu a bylo to v TV. Barbora Jacksonová se ze Sophi kamarádila a řekla jí, ale upozorňovala jí, že je to státní tajemství, ale také urážela její rodinu a to pod vlivem omamných látek. Máme nahrávku, kde se přiznává, že kouří a pije alkohol, což je zakázáno. A teď urazila ještě státního zřízence. Je mi to líto, ale ze svou dcerou se setkáte až u soudku, pokud tedy budete svědčit, že jste slyšela, že nás urazila..".. " Ale to je strašné. Ano budu svědčit. Sice proti vlastní dceři."..
" Matko u mě jsi skončila jsi prach sprostá kráva, která stojí za nic. Jdi do řiti i s těmahle hamounama nabicákovanýma. Všichni máte mozek vymletý.."
" Paní Calodeuova neplačte..Za to asi mohou teď omamné látky. Píchneme jí něco a uvidíte, že pak zkrotne. Pošleme vám dopis ohledně soudu. Mějte se." .. " Nashle a omlouvám se za mou dceru."
" To nemusíte máme i horší případy, kdy zatýkaný ukradne policistovy zbraň, ale teď se netrapte a doufám, že se sejdeme jindy, za jiné situace. S tak pěknou paní se sejdu rád.".. " Och děkuji, ale nejsem pěkná. A nechtěl by jste dnes večer přijít na večeři? Nerada bych tu byla večer sama.A jinak já sem Marion".. " Děkuju Marion. Já jsem Peter. Přijdu moc rád, tak v 8 tady u vás?." .. " Ano Petere v 8 tady. Tak ahoj."..

Policie informovala pana Michaela Jackosna, že zatkli Sophi, ale potom přišel ještě jeden telefonát, který nikdo nečekal. " Dobrý den tady Michael Jackson.".. " Dobrý den, tady je doktor Joseph Sauer, vaše manžela Lika Jacksonová.." " Co se děje? Přitížilo se jí?"… Skočil Michael doktorovi do řeči.. " Ne pane Jacksone, vše je v pořádku..Ba naopak vaše žena se právě probudila. Zítra ráno za ní můžete přijet. Nashle."..
" Michaeli co se děje?? Kdo to byl??.."… " Volali z nemocnice Janet a vůbec všichni. Lika se probrala. Báro slyšíš to, maminka je vzhůru. Tohle je ten nejšťastnější den mého života. A zapomněl jsem vám něco oznámit. Jistě všichni znáte troubu policistu Petere Hopkinse? Tak se zamiloval do mámy té zatčené Sohp a dnes k ní jde na večeři.".. " Páni synu můj to je úžasné. Jsem ta tebe a na všechny pyšná. Zítra pojedeme za Likou.."… " Děkuji maminko. Miluju tě. Bůh ti žehnej.."..

Pokračování příště..

Hlasujte pro Michaela na Billboard

21. srpna 2011 v 15:02 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Billboard se vás ptá, jaké MTV VMA vystoupení bylo v historii to nejlepší. Michael je nominován za svůj výkon s písní Bad (1988), a poté také s kapelou 'N Sync a píseň "Pop" v roce 2001. Máte také možnost uvést jiné vystoupení, doporučujeme skvělé vystoupení Michaela "The Way You Make Me Feel"/"Scream"/"Beat It"/"Smooth Criminal" Medley z roku 1995.

9. díl- Víme kdo to udělal

17. srpna 2011 v 13:11
Takže jako první se omlouvám, že až po dlouhé době sem dávám další díl, ale byla SONB.. Tak snad jste nezapoměli..A doufám, že se vám díl bude líbit..


V minulém díle jste četli: Bára řekla polici, že se nachází v hotelu na kraji městečka, když však policie přijela Bára tam již nebyla. Zůstal po ní na posteli jen dopis. Když si ho přečetli, tak Janet uměla šifrování v dopise, což jí naučila sama Bára a na konec ji našli v nemocnici a vrátili se domů..

" Ach tatínku odpusť mi to jestli můžeš, strašně mě to mrzí, ale křivdil jsi mi" řekla Bára cestou zpět v limuzíně. Michael nic neříkal, jen si užíval toho, že má svou dceru zpět. Když dojeli domů Bára se zhluboka nadechla a otevřela dveře. Čekala tam tucet novinářů a nával kritiky, co je to vlastně za dítě, ale místo toho tam našla transparent
"VÍTEJ DOMA"

Rozhovor s Katherine o dětech a o Michael forever

16. srpna 2011 v 12:56 ♥ Rodina MJ
Katherine Jackson dala kanálu CNN rozhovor, kde se rozpovídala o svém názoru na koncert Michael Forever a také o tom, jak se mají děti Michaela Jacksona.
Moderátorka: ,,Jsou to dva roky, co Michael zemřel a některé lidi zajímá, proč trvalo tak dlouhou připravit tento koncert?''
Katherine: ,,Víte sice jsou to dva roky, ale pro matku tohle je velmi krátká doba, jestli mi rozumíte...''
Moderátorka: ,,Paní Jacksonová, mnoho lidí se mnou bude souhlasit, když řeknu, že jste velmi psychicky silná osobnost. Bylo pro vás emočně náročné připravovat tento koncert?
Katherine: ,,Pokaždé když o něm někdo mluví, tak jsem plná emocí. Není den, kdy bych nebyla zarmoucená, kvůli tomu co se stalo. Musíte mi to prominout...
Moderátorka: ,,Je stále těžké o tom mluvit?''
Katherine: ,,Velmi těžké, velmi!''
Moderátorka: ,,Musím se na něco zeptat a vím, že jste nechtěla jít do detailů, ovšem jde o načasování tohoto koncert a načasování soudu s doktorem Murrayem. Protože například Jermaine a Randy se distancují od koncertu právě kvůli této shodě dat.''
Katherine: ,,Dokážu pochopit, že se to Randymu a Jermainovi nezdá. Jenomže byli to dva roky a když za mnou přišli organizátoři koncertu, tak mi to přišlo jako dobrý nápad a chtěla sem, aby Michaelův odkaz žil dál.''
Moderátorka: ,,Slyšela sem, že Michaelovi děti se už nemůžou dočkat až uvidíte tento velkolepý tribute. Jaké pro vás a děti byli poslední dva roky?''
Katherine: ,,Dětem se daří velmi dobře. Už se připravují do školy a chodí na hodiny herectví. Tohle by chtěli dělat, hlavně Paris. Ta už to dokonce řekla dvakrát v televizi sama. Doopravdy se mají velice dobře.

Vyhlášení vítězů

14. srpna 2011 v 20:05 ♥ Jiné
Takže na

1. MÍSTĚ SE UMÍSTILA ZUZY - http://zuzyjacksonka.blog.cz/-ZUZY


Na

2. místě se umístila ČOKOLÁDKA www.fictional-stories.blog.cz


A na

3. místě se umístila NIKINKA http://michaeljackson-nikinka.blog.cz/-NIKINKA


Diplomek pro MISHU a RJBUBLINU

2. srpna 2011 v 12:06
Více v celém článku

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA