Září 2011

Mrtví Michael

29. září 2011 v 8:55 ♥ INFORMACE
- AKTUALITA - agentura AP napsala, že obrázek ležící osoby je mrtvý Michael na lehátku ze sanitky!!!! http://i51.tinypic.com/260zs4m.jpg

Lékař obviněný ze zabití Michaela Jacksona: Král popu byl namol, když oznamoval svůj návrat

27. září 2011 v 17:40 ♥ Novinky o MJ (také soud)
VIDEO: KLIK TADY

Milióny fanouškou byly radostí bez sebe, když král popu Michael Jackson (✝50) v březnu 2009 oznámil svůj návrat. Zpěvák vystoupil před zaplněnou O2 Arénou v Londýně a sdělil, že po 12 letech konečně chystá nové turné.

Právníci lékaře Conrada Murraye, který čelí obvinění z neúmyslného zabití hvězdy, nyní před soudem prohlásili, že Michael v tu chvíli byl úplně namol. Zpěvák přišel před mikrofon s 90minutovým zpožděním, do té doby byl totiž v zákulisí zcela mimo sebe.
Advokáti chtěli před soudem přehrát video, z něhož je podle nich "okamžitě jasné", že Jackson byl "pod vlivem". Soudce ale promítání záznamu odmítl jako irelevantní vzhledem k tomu, že bylo pořízeno několik měsíců před Michaelovou smrtí.
Obžaloba Murraye viní, že dal zpěvákovi dávku léku, která ho pak zabila. Navíc neměl k dispozici resuscitační přístroje a od svého pacienta v osudovou chvíli odešel. Když se pak do pokoje vrátil, Michael už nedýchal.
Obhajoba ale tvrdí, že Jackson, když nemohl usnout, si poslední dávku vzal sám v lékařově nepřítomnosti.

Můj komentář: Tak to už nemám slov..Možná se Michael choval divně, ale tak mohl být nevyspalí a tudíž zmatený .. A hned z něj udělají alkoholika..Myslím, že Michael má natolik velkou úctu k fanouškům a nepřišel by opilí..NEMÁM SLOV

Omluva :-( + něco málo od soudu

25. září 2011 v 8:29 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Vím, že jsem slibovala, že sem budu dávat příspěvky každý den, ale teď se nahrnuli písemky :-( A to znamená učení, ale budu se snažit sem chodit každý den ;-)..Moc se omlouvám..

Při včerejším zasedání soudu právníci vybrali porotu, která bude rozhodovat o vině či nevině Dr. Murraye, který je obviněn z neúmyslného zabití Michaela Jacksona. V porotě zasedne 7 mužů a 5 žen. Žádný z nich není černoch. Soud by měl začít příští týden v úterý.

Holky je to tady + info

20. září 2011 v 19:50 ♥ Jiné
Ahojda lásky..:-) Tak asi začnu znovu blogovat..Pře víkend se na PC dostanu a články můžu přidávat ve škole..:-) Jsem tak ráda..:D Jdu vás teď honem oběhnout..Jéé..já mám takouv radost..Hned dám něco o našem drahém MJ..

Podle zpráv, které se množí s datem otevřeného procesu obhajoba dr. Conrada Murraye povede svůj případ obvinění směrem, že Michael byl tak závislý na dávkách uspávacích látek, že se sám krátce před smrtí předávkoval - vypil silnou dávku propofolu.
Obrázek

Údajně se opírají na zprávu z pitvy, že se v Michaelovo žaludku měli najít stopy po látce propofol - co má naznačovat, že byla užita vypitím látky.
V každém případě, Michael měl být podle obhajoba ten, kdo se předávkoval sám.

Kolik látek používal Michael, který mě být podle obhajoby doktora silně závislý, že měl občas abstinenční příznaky, by měl osobně odpovídat i Tim Lopez, který dodával litry této látky Murraymu.
Lopez ale odešel beze stopy do Thajska.

ŽIJI

15. září 2011 v 20:26 ♥ Jiné
PODÁVÁM ZPRÁVU, ŽE JSEM NA ŽIVU..VE ŠKOLE ŽŮŽO, MÁM 3 JEDNIČKY..LATINA MĚ ASI ZABIJE :D JE TĚŽKÁ :-) JINAK U NÁS V RODINĚ JE PŘÍRUSTEK, MALÝ ADÁMEK, AŽ BUDU MÍT JEHO FOTO, DÁM HO SEM :-) UŽ SE TĚŠÍM, AŽ KONEČNĚ ZAČNU BLOGOVAT, CHYBÍTE MI VÍC NEŽ SI MYSLÍTE HOLKY..TĚŠÍM SE NA VÁS

Nebude to na dlouho!

10. září 2011 v 22:06 ♥ Jiné
TAK HOLKY..KONEČNĚ MÁM TAKÉ ČAS NA BLOG..DNESKA JSEM MĚLA PERNO..BYLY ZÁVODY..:-) JAK JSEM PŘIJELA, HNED MĚ VÍTALA POSTEL..A SPALA JSEM..ALE JINAK..TO POZASTAVENÍ..UŽ NEBUDE NA DLOUHO..POPMALU ZAČÍNÁM VYJÍŽDĚT KOLEJE, TAKŽE BYCH SE K BLOGU MĚLA VRÁTIT NEJPOZDĚJI DO KONCE ZÁŘÍ :-) PRO VÁS JE TO DLOUHO, ALE PRO MĚ NE.. NEBOJTE NEZAPOMENU NA VÁS TO SE ASI ANI NEDÁ :-D..NA TAK SUPER HOLKY JAKO JSTE VY..MĚJTE SE MI KRÁSNĚ..A UŽ SE TĚŠÍM, AŽ ZAČNU ZASE BLOGOVAT..NĚCO NA ODPUŠTĚNÍ JE V CELÉM ČLÁNKU

BLOG JE OPĚT POZASTAVENÝ


Pozastavuji

8. září 2011 v 17:38 ♥ Jiné
Tákže pozastavuji blog na dobu NEURČITOU..je mi to líto, ale moc nestíhám..přijdu ze školy a musím se učit..takže málo kdy sem něco dám..:-) POZASTAVUJI VŠE..

ASI TAK :-)

4. září 2011 v 12:52 ♥ Jiné
Takže, jak začít..Asi tak.. Tento článek je asi nudný, takže ho číst nemusíte, ale kdo chcete znát moje bludy, tak prosím..:-D

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA