Říjen 2011

Legrační vzpomínka Bretta Ratnera

31. října 2011 v 18:33 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Režisér Křižovatky Smrti, Brett Ratner, byl velmi blízkým přítelem Michaela Jacksona. V show Jimmyho Kimmela prozradil jednu velmi legrační historku, kterou zažil s králem popu. Vše začalo jednoho večera v Neverlandu, kdy se Michael rozhodl, že se s Ratnerem projede po okolí v autě.
Michael si na sebe vzal masku Hulka (zelený obr z komiksů od Marvela),do rukou pár bálonků naplněných vodou a jeli jsme. Řídil Michaelův osobní řidič Kato, já sem seděl s Michaelem vzadu a byl jsem zvědavý, co má asi v plánu. Jeli jsme chvíli po silnici a po chvíli jsme viděli na okraji silnice jít bezdomovce. Michael zavolal na řidiče: ''Kato, zabrzdi!'' Michael pak vykoukl ze střešního okna na kolemjdoucího a ten se strašně vyděsil a utíkal pryč. Michael zavolal na řidiče, aby se za ním rozjel a po chvíli jsme ho dohnali. Bezdomovec se zastavil a vyděšeně se na nás podíval. Michael neváhal a hodil po něm balónek s vodou a pak zařval: ''Kato, jeď!'' Potom jsme ujížděli pryč a smáli jsme se jako blázni, byla to hrozná legrace!

Celovečerní dokument o Michaelovi

25. října 2011 v 12:45 ♥ Michael Jackson

Možná už to z Vás někdo viděl, ale kdo o tom neví nic, zde je dokument o Michaelovi Jacksonovi..Je to dokument ta 90 minut..Mě se moc líbí, ale někdy to Bashir z otázkami přehání..:) Tak příjemné koukání

Nejde to a nejde :)

20. října 2011 v 19:10 ♥ Jiné
Holky, máme doprobrané nové látky a písemku snad každý týden..Na blogy Vám chodím, ale nekomentuju..Nevím kdy sem dám článek, ale mám rozepsaný další díl povídky :-) Tak bude čas, tak dopíšu a dám to sem...Jinak teď se musím učit :-)
Tak se mějte a nezlobte se..


Koncert Michael Forever viděly tisícovky lidí

16. října 2011 v 18:18 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Koncert na počest zesnulého Michaela Jacksona viděly ve velšském Cardiffu desítky tisíc lidí. Jen rodina se rozdělila na dvě skupiny. Jedna část si chtěla připomenout život "krále popu", druhé připadaly bujaré oslavy nevhodné vzhledem k probíhajícímu procesu s Jacksonovým lékařem, obviněným z jeho zabití.
Americká hvězda r'n'b Ne-Yo, která jako první vystoupila na pódium ve tvaru ikonické Jacksonovy rukavice, zdůraznila, že koncert nemá vyvolat kontroverzní atmosféru v souvislosti s procesems lékařem Conradem Murraym."Nejde tu o jeho (Jacksonovu) smrt. Chceme oslavit jeho život, oslavit jeho hudbu," zvolal do publika Ne-Yo. Na pódiu vystoupil s písněmi Billie Jean a The Lady In My Life, během té první dokonce předvedl několik kroků Jacksonovy slavné měsíční chůze.

Obrovské ovace sklidili i tři Jacksonovi bratři a společníci z kapely Jackson 5, kde "král popu" začínal. Marlon, Titi a Jackie Jacksonovi vystoupili společně s britskou skupinou JLS s písní Blame It On the Boogie."Cítíte tu dnes jeho duši?" zavolal Marlon na konci písně do davu. Soudě podle ohlasu, návštěvníci koncertu ji cítili, konstatovala agentura AP.

Na koncert, na němž přijali účast také Christina Aguilera, Jennifer Hudsonová, Cee Lo Green a prostřednictvím videa i Beyoncé, přišli i další členové Jacksonovy rodiny. V obecenstvu seděla jeho matka Katherine i tři děti "krále popu" Prince, Paris a Blanket.Tři zpěvákovi sourozenci ale nedorazili - bratři Jermaine a Randy a sestra Janet. Podle nich nebylo uspořádání koncertu vhodné právě kvůli probíhajícímu soudu s Murraym. Marlon Jackson uvedl, že rozhodnutí svých sourozenců respektuje. "Každý z nás truchlí jinak. My chceme oslavit pozitivní část jeho života, ty dobré věci, které udělal," řekl ještě před koncertem.
Zdroj: idnes.cz

Návrat..:D

12. října 2011 v 17:20 ♥ Jiné
Tak holky..Už jsem se toho docela zbavila..Límec jen do konce týdne a mám po rehabilitácích, ale stejně to pořád bolí :-D Takže..Ale tak k blogu se vracím..Už mě to nebaví..Nic nedělat, ale blog to je něco..:-)

Asi tu nebudu

4. října 2011 v 13:27 ♥ Jiné
Holky, zablokovala jsem si krk..a nevydržím u PC..:-) Takže dokud nebude Ok, tak tu nebudu..:) Mrzí mě :-(
Vypadám jako retard co..Víte jak si připadám..Jako ty africké domorodé ženy s těma kroužkaka na krku..:-D

Miluju jí

1. října 2011 v 12:28 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Tahle písnička je tak Božsky krásná..Je v ní srdce, které měl Michael veliké, duše, láska, pravda..Když jí slyším chce se mi brečet..

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA