Listopad 2011

2 ROKY

24. listopadu 2011 v 17:03 ♥ Jiné

JESTLI CHCE ČTĚTE, JESTLI NE NEVADÍ, ALE JE TO PRO VÁS..SB MOJE

HOLKY MOJE..JSEM TO ALE OSTUDA..NA VLASTNÍ VÝROČÍ ZAPOMENU..15.11.2009 JSEM SI ZALOŽILA BLOG..A UŽ JE TO KRÁSNÉ DVA ROKY CO HO MÁM.. ZA TU DOBU JSEM POZNALA SPOUSTU LIDÍ, ALE JEN PÁR MI JICH ZÚSTALO DO DNES A TO HLAVNĚ V SRDCI..CELKME TĚŽKÁ OTÁZKA KDO TO JE..JSTE TO VY ZLATA MOJE..VŠECHNY MOJE SB..ČOKOLÁDKA,ZUZANKA, ŠÁJINKA, PARISKA, TEREZKA S LEXI, LOUI,LŮCA, YANA GIRL,ANETKA, MIŠKA, JANIČKA, JENNY, ANNIE..VY VŠICHNI JSME U MĚ V SRDCI A I TY CO JSEM NENAPSALA..NIKDY NA VÁS NEZAPOMENU..S VÁMA JSEM ZAŽÍVALA BLÁZNIVÉ DISKUZE NA BLOGÁCH..NĚKDY NÁS NĚKDO NAŠTVAL, TAK JSME SU SROVNALI FASÁDU..NEBÝT VÁS, TAK TEN BLOG DNESKA JE JEN UPADAJÍCÍ STRÁNKA..JSEM TAM RÁDA, ŽE JSEM VÁS POZNALA..ZA TO VŠECHNO, CO SE NA BLOGU ZMĚNILO VDĚČÍM JEN VÁM..PROTO CHCI, ABY JSTE TO VĚDĚLI..DVA ROKY EXISTENCE BLOGU..DVA ROKY S VÁMA..DVA ROKY TOHO NEJKRÁSNĚJŠÍHO BLOGOVÁNÍ..DĚLÁ MI RADOST NEJEN TEN BLOG A TA NÁVŠTĚVNOST, KOMENTÁŘE, ALE HLAVNĚ VY..UŽ BYCH VÁS NEVIMĚNILA..VÁS JÁ ZBOŽŇUJU..PRO VÁS JSEM TU BYLA, JSEM A BUDU HOLKY MOJE ZLATÝ..TY DVA ROKY CHCI PROŽÍT S VÁMI A JEŠTĚ VÍCE LET..MÁM VÁS RÁDA..POŘÁD PÍŠU O VÁS..VÍM, ALE PRO MĚ JSTE JEDINEČNÝ, NEZAPOMENUTELNÝ A SENZAČNÍ..MÁM VÁS RÁDA..


DĚKUJU VÁM ZA VŠECHNO..I ZA TO, ŽE JSTE SI TO PŘEČETLI..A TY DVA ROKY JSTE TO SEMNOU VYDRŽELI..A DOUFÁM, ŽE VYDRŽÍTE I NADÁLE..VÍM, ŽE NEOBÍHÁM, NEKOMENTUJU, ALE ŠKOLA, ŠKOLA A ZASE ŠKOLA..MYSLÍM NA TO, KDY ZASE ZASEDNU K PC..SPUSTÍM WORD..ZAČNU PSÁT POVÍDKU..KAŽDOU CHVILKU ODBĚHNU NA VAŠE BLOGY..TOUŽÍM PO TOM, ABY TO TAK BYLO, ALE UČENÍ A ZASE UČENÍ..HOLKY NEZAPOMĚLA JSEM NA VÁS..A TEĎ JDU ZA VÁMI, VÁS OBĚHOUT..MÁM VÁS RÁDA SPOLEČNĚ S MICHAELEM, KTERÉMU JE TENTO BLOG VĚNOVÁN..

Vánoce s Datartem

20. listopadu 2011 v 11:39 ♥ Jiné
Ahojda Holky..:-) Jelikož moc ráda fotím..Napsala jsem si Ježíškovi o Zrdcadlovku NIKON..
Zde te odkaz..:-) Když sjedete kousek dolů, můžete tam kliknout na:
1. Darujte ozdobu tomuto přání - to je to hlavní na co by jste měli kliknout
2. Z mobilu
3. Z nákupu
4. Z charity
5. Z facebooku

Pokud kliknete budu vám moc vděčná :-)

Melanie Amaro zpívá Man in the mirror

19. listopadu 2011 v 17:21 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
Jedna z favoritů amerického Xfactoru, Melanie Amaro, si opět za svou soutěžní píseň zvolila píseň Michaela, a to Man in the mirror. Podívejte se, jak se jí vystoupení podařilo.
Mluvím já: Je to krásný..Je to jedna z mála písniček, která se mi líbi v jiné verzy..:-) Klobou dolu..:-) Je to opravdu hezky odzpíváno..

Konečně

10. listopadu 2011 v 19:50 ♥ Jiné
Moje drahé holčiny..Konečně jsem se dostala k PC..Jelikož se blíží rodičák, tak se blíží a cítím to i moře testů..:( Já z ničeho nepropadám, takže strach nemám, že by nějaký učitel jako žalovat našim, že propadám a za školu taky nechodím :D I kdyby, tak mě by naši zabili..:D No a dneska jsem byly na Sterilizační stanici :D Bylo to super napře nám tam mektala nějaký nesmesely..:D No a potom nám ukazovala autokláv (na horký vzduch)..A potom přišli věci přímo z operačního sálu, ale krev už tam nebyla, ta se stihla rozpustit, ale to nevadí..
Jinak shrnutí od září?? No třída prostě měga..Ještě jsem neměla čas se vám vypsat a zdělim mé zážitky..No a v Říjnu k nám přišel kluk..:D jsme byly samý holky..No děvčata..On má rovný 2 metry a já jsem vedle něj jako skřítek..Je o skoro půl metru vyšší než já..To je hrozný..Všichni spolu vycházíme super..Naše třídní profesorka měla narozky..Tak jsme se jí složili na dárek a za odměnu nás pustila domu, ale zase pro změnu to doháníme..
STRAŠNĚ MOC SE OMLOUVÁM, ŽE NEOBÍHÁM, ALE PROSTĚ ŠKOLA JE UMUČENÍ..
Jinak ještě něco z mého zaláskovaného života..Holky, já potřebuju někomu říct, kromě mého přítele, že jo děsně miluju..27.11 budeme spolu 11 měsíců..Předevčírem mu bylo zle..:( potom dostal 2 injekce a teď je mu hej..
No nic jdu vás oběhnout..:-)
A ještě jednou nezlobte se na neobíhání..:-)

Zítřek :-)

5. listopadu 2011 v 19:13 ♥ Jiné
Holky :) Takže škola je v pohodě, nazbírala jsem super známky, takže se učit moc nemusím..Zítra mi držte palečky, ať to zvládnu. Mám narozeniny a mám oslavu pozvala jsem si kamarády :-) Dám si za vás panáka :-) Tak se mi tu mějte a zítra podám zprávu :-)
http://www.mojeparty.cz/data/USR_038_DEFAULT/balonky_456.jpg

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA