Prosinec 2011

Zkouška

29. prosince 2011 v 19:51 ♥ Jiné
Lidi zkusila jsem svůj první dess..Vím, že to není nic extra, ale alespoň něco..Snad se bude líbit

Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 13:22 | Baruška |  ♥ Jiné
Holky, nevím jestli se už zítra na PC dostanu..Tak Vám chci popřát..
Veselé Vánoce..užíte si je s rodinou, buďte šťastný,zdraví, mějte kolem sebe lásku :-* Nezáleží na počtu dárečků, ale aby jste byly všechny zdraví..Ale i k tomu patří nějaká ta drobnůstka..Také Vám přeji šťastný Nový rok..:-) Ať se Vám v tom roce vše co si přeje splní..:-* Užíte si vánoční svátky..:-) Vzpomínejte na svoje blízké..:-) Mějte se krásně holky moje..:-* Mám Vás ráda a přeju Vám jen to nejkrásnější :-* S láskou Bára

Paris Jackson v Elle DeGeneres - celá show

18. prosince 2011 v 16:16 ♥ Rodina MJ
Dlouho očekávaný rozhovor Paris Jackson v show Elle DeGeneres byl předtočen a do studia přišli Paris podpořit její bratři Blanket a Prince. Paris mluvila s Ellen o své zálibě v herectví. "Chtěla jsem hrát ve filmech od doby, kdy jsem byla velmi mladá. Věděla jsem, že otec umí zpívat, ale nevěděla jsem, že taky hrál ve filmech. Viděla jsem Moonwalker a řekla si, že chci být jako on. Nacvičovali jsme s tátou společně. Třeba scény, ve kterých jsem měla na povel plakat. Dodnes to umím a někdy jsem toho i dost využívala."
Paris se pochlubila, že se sama učí na piáno a také trochu zpívá. "Nejsem žádná Beyonce, ale snažím se." Mluvila také o tom, jak vnímala svého otce a jeho kariéru. "Když jsem byla hodně malá, věděla jsem, že vydal pár písniček, ale nevěděla jsem, jak to opravdu je, myslela jsem, že žaždý to tak má. Dneska znám všechny jeho písničky nazpaměť. 99% mého mozku jsou jeho písně. Jinak poslouchám Chrise Browna, Mindless behaviour, Rihannu, Coldplay.."
Elle se Paris zeptala, co si myslí o maskách, které musely děti nosit na veřejnosti. "Říkala jsem si tehdy, že je to hloupé, ale čím jsem starší, chápu, proč to dělal. Chtěl nás chránit, aby nás lidi nepoznali. Vždy nám to vysvětloval. Když jsem nastoupila do školy na Berkley, děti nevěděly, kdo jsem. By to skvělý pocit, že můžu mít i normální život."
Elle se také zeptala, co z otcových slov Paris nikdy nezapomene. "Táta mi řekl - jestli zítra umřu, nikdy nezapomeň, co jsem ti řekl. A já si pamatuju všechno co mi řekl."


Holky..:( :)

14. prosince 2011 v 10:21 ♥ Jiné
Holky..k tomu klukovi se asi nevrátím..Naši si nepřejí, aby sem se k němu vrátila..Jsme nakonec kamarádi..Sice ho mám pořád moc ráda..Ale musím myslet na to hezké co jsme spolu zažili a tak..:-) Ale jen jsem Vám chtěla říci, že se tu asi moc neobjevím..:) Já jsem byla o víkendu v nemocnici..:-) Bolelo mě na pravé straně u vaječníků..Nakonec to nic nebylo..Jen PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM..takže doufám, že to bude v poho..Ale..do nemocnice jsem přijela jako v 20:39 a šla si lehnout až v 22:30..Celou tu dobu jsem byla na vyšetření..Napřed na dětském..Tam mě poslali na chirurgii no..Tam byl nějaký doktor z Indie..:D..A chtěl mě vyšetřit konečníkem, to jsem odmítla..:D No potom jsme šli znova na dětské, ale to bylo už na příjem, kde mi zdělili, že si mě tam nechají..:-) Tam semnou a z mamkou sepsali papíry k hospitalizaci..:-) Potom jsme šla na pokoj, kde byly další 3 holky..Hned jsme se smakarádili..No a pak jsem se šla umýt a čekala mě ještě návštěva na gynekologii..:-) Naštěstí tam byla doktorka..Ta mi udělala sklíčka a ultrazvuk..Cystu nebo tak něco tam nenašla..:-) Pak mi ještě brali krev..A pak jsem šla spát..Pořád jsem se vzbouzela..No a potom v neděli jsem šla na sono břicho..slepák to taky nebyl..takže pak z toho vyvodili ten Premenstruační syndrom..:-) Ty holky byly moc fajn..Doktorky byly moc hodný..Já jsem se pořád válela v postely..A co mi naši přovezli přenosné DVD..tak jsem koukala na filmi..to byl můj den..buď jsem koukala a nebo spala..Nebo jsme kecali..:-) Pustili mě teda až v pondělí.. Jako já tam byla ohladu..:-) Jedla jsem v sobotu oběd a pak až druhý den v neděli jsme kolem 2 odpoledne dostala piškoty..Šla jsme tam z 58 kily a vracela jsem se z 55 kg..Být tam do konce týdne mám svých vysěných 50 kilo..:-)
A ta poslet..No nic..Já jdu ještě si lehnout..A něco sem zkusím do Vánoc dát..to sem dám něco 100% ale povídka se zaatím pozastavuje..:)

Jsem tu

9. prosince 2011 v 15:21 ♥ Jiné
Koukám že jsem tu nebyla celkem dlouho..:( Mám teď opravdu jiné starosti..3.12. Jsem se rozešla s přítelem a to jsmespolu 27.11 byly krásných 11 měsíců..A teď 27.12 jeden rok..:/ Kopačky mi dal den před svátkem, tudíž nejkrásnější dárek..Hodně lidí věří, že se dáme dohromady...:) To jsem zvědavá..Důvod rozchodu byl ten, že nic ke mě necítil..:( Uvidíme, třeba to chce čas..Jsem ráda, že vám takto můžu napsat..Teď celé dny myslím jen a jen na něj..:( A doufám, že se vrátí..Tolik jsme si věřili, víme o sobě toho tolik..Byly jsme jako brácha ze ségrou, až s tím rozdílem, že jsme spolu chodili..:-) Nevím no..Ale pořád si voláme,píšeme, říká, že mě má moc rád, někdy, že mě má jen rád..Doufám, že teď co se o víkendu neuvidíme, že mu budu chybět a něco ucítí..Pokud se dnes na třídní večeři z nějakou nekousne, když bude pít alkohol no..Uvidíme..Už jsem to potřebovala někomu napsat..Pokud vás to nezajímá, tak to nečtěte..

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA