Leden 2012

Paris hraje baseball

25. ledna 2012 v 18:56 ♥ Rodina MJ
Na serveru Youtube se objevilo video se záběry Paris Jackson, kde hraje baseball se svými spolužáky. V tomto videu můžete vidět, jak si Paris užívá každodenního života a je obklopená kamarádkami. Paris navštěvuje soukromou školu Buckley v LA, v dubnu jí bude čtrnáct let.

HIS LIFE

16. ledna 2012 v 16:53 | zdroj..www.michaeljacksonweb.cz |  ♥ Michael Jackson
Michael Jackson patřil mezi nejvýznamnější osobnosti, jaké kdy spatřily světlo světa. Nešlo pouze o výjimečného zpěváka - Michael byl člověk, který za svůj život daroval charitám a jiným dobročiným akcím rekordní sumy peněz, dodnes se mu přitom - co do těchto aktivit - nikdo nevyrovnal. Šlo o upřímného a citlivého člověka, na němž se v posledních deseti letech jeho života vyřádili závistliví a zlato-kopající lidé, jež ho cíleně několikrát obvinili ze zneužívání dětí, pouze proto, aby na něm utrhli co nejvíce peněz.

Tato encyklopedie si klade za cíl ukázat Michaela Jacksona přesně v takovém světle, v jakém by chtěl být viděn - najdete zde jen pravdivé a ověřené informace prakticky o všem, co by vás mohlo zajímat. Žádné bulvární plátky, žádné zavádějící spekulace, jen čistá fakta. Informace jsou přitom rozloženy do několika základních kapitol - Michael Jackson a jeho život, Michael Jackson po smrti, Tvorba Michaela Jacksona, Texty písní, dále pak Fans reportáže kolem Michaela Jacksona (opravdu doporučujeme) a Ostatní od fans.

Napsali jsme o člověku, který byl ikonou pop hudby, módy a extravagance třetí třetiny dvacátého století, a pak prakticky všeho, co po tomto století, až do dnešních dnů, následovalo. Povíme vám vše o jeho výjimečném stylu oblékání, o jeho tanci, o jeho zvířecích mazlíčcích, dětech, či třeba oblíbeném jídle. Najdete zde ale i jeho posmrtnou tvorbu, informace o This Is It a mnoho dalšího. Encyklopedii přitom budeme i nadále upravovat, aktualizovat a doplňovat o Michaelovi zajímavé informace, abychom je mohli předat mladším generacím.

Tuto encyklopedii věnujeme my, všichni níže podepsaní, právě vám - fanouškům z ČR a Slovenska. A vzdáváme tak svými maličkostmi poctu jednomu z největších umělců, jaký kdy žil.

Rozhodnutí

6. ledna 2012 v 13:06 ♥ Jiné
Tak..Holky moje..Nebujte se nic..:) Takže..vím, že blog jsem zanedbávala, což je opravdu velká OSTUDA, ale jsem rozhodnua, že zase začnu blogovat..Teď už jsem školní systém zajela a je to v pohodě..POVÍDKA BUDE..teda pokud jí někdo četl..:) Tak bude..Už se těším, až budu zase denně blogovat..Doufám, že denně, páč sestra maturuje a to je notebook zabrán částečně jí..:) Ale to nevadí..Můžu každé ráno být tak 30 minut ve škole na PC..:)
Jinak shruní za tu dobu toho neblogaření..
Asi víte, to jem psala, že jsem se po roce rozešla s přítelem, sice na něj pořád myslím, ale je to čim dál tim méně..Ale možná je tu další nová láska..sice jsem s tím klukem už jednou chodila, ale to je 2 roky a hlavně jsme spolu nebyly ani půl roku..Potom Vánoce: Ty byly opravdu mega..:) Dostala jsem jako každý oblčení..:D Také tovou TRUBKU=hudební nástroj..A docela pěkně to naši s učitelem zahráli..Pan učitel Bláha přišel s tím, že škola objednala novou trubu, že je v záruce, aby na ní někdo hrál, než přijde nový kluk..Já tomu věřila..A potom jsem rozbalila nátrubek..Krabici od trubky, ale prázdnou..Takže už 3 měsíce hraji na trubku..
Nový rok, no nic moc..Jsem ještě teď nemocná..:) Ale už je to lepší..Ale přiznám se Vám..po tom rozchodu mě chce tolik kluků, že se toho až bojím..:D No nic, tak já jse jdu vyléčit..:) A o víkendu sem zase něco hodím..Teď jsem nemocná, taže na PC mě moc nepuští, abych byla zdravá na ségry maturák..Tak se mějte holky..:)

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA