Únor 2012

Rodinné sídlo Jacksonů se bude prodávat

26. února 2012 v 17:24 ♥ Rodina MJ
Sídlo rodiny Jacksonů, známé jako Hayvenhurts bude na prodej. Ve čtvrtek soudce rozhodl, že Encino, kde žila rodina Jacksonů po celá desetiletí, může být prodáno. Michael Jackson Estate dal povolení k prodeji domu už před delší dobou. V nejbližší době Estate nemá v plánu sídlo prodávat, jelikož je momentálně renovováno. Je pravděpodobné, že peníze získané z prodeje sídla, budou investovány do nového bydliště, pro Michealovu matku Katherine a jeho tří dětí Prince, Paris a Blanketa. Správci Micheal Jackson Estate také dostali povolení k investici 30ti milionů dolarů do 'Jackson Family Trust'. Tyto peníze budou použity ve prospěch Katherine, jejích vnoučat a několik nejmenovaných charit, které Micheal Jackson za svého života podporoval.

11.díl- Návštěva

6. února 2012 v 19:13 | Eichlerka

Zapomněli jste co bylo v předchozích dílech? Liku srazilo auto a bylo zřejmé, že to nepřežije, ale Bůh jí zde nechal mezi námi. Policisté zatím pátrali po Báře, která utekla, že jí Michael obvinil, že vše řekla novinářům, nakonec to byla její kamarádka. A její mamka se zamilovala do policisty, který je Michaelův přítel.Nastalo ráno a všichni po snídani se šli připravit na návštěvu Liky. " Maminko musíme koupit mé drajé nějaké dárečky a zajet do kostela poděkovat Bohu, že nám zde Liku nechal, mou manželku a matku dcery, doufám, že se na mě nebude již zlobit, za to hrozné co jsem jí způsobil". " Och drahý synu, na JIP nemůžeš brát žádné dary, určitě je na přístrojích a je tam přísná hygiena, bude ráda, když přijedeme my a uvidí nás. Nebude se na tebe zlob, však jsi to neudělal schválně a už se netrap to nejhorší je již za námi". Všichni naskákali do limuzíny a jeli tedy do nemocnice. Před ní ovšem stál dav novinářů, kteří vyzvídali stav Liky, ale vše bylo střeženo ochrankou. První otázka, která padla, když Michael vystupovat bylo " Je pravda, že váš přítel, policista si něco začal s matkou té holky,která vše vyzradila?". Michael byl pohotový " Pokud se mají rádi proč ne, lásce já zabránit nedovedu, ale teď mě nechte projít jdu za ženou". Konečně se dostali dovnitř. " Michaeli, oni opravdu spolu jsou? Tebe to neraní?" ptala se Janet. " Och Janet, nemohu bránit srdci někoho jiného, její matka za nic nemůže, snažila se ji vychovat, jak nejlépe mohla, je to hodná žena, věřící. Zemřel jí manžel a proto k ní necítím nenávist, ale ani k té dceři. Nechci jí bránit, ale co udělala bylo ošklivé, potrestat se to má, ale nejde zavřít dívenku ve věku 15 let do vězení. Musím s tím něco udělat. A nechci slyšet už nic, chci se dnes jen radovat". " Ty máš dobré srdce Miku, ale jak se ti to vrací."..Když přišli na recepci, byla tam hromada darů od kamarádů,fanoušků a také spousta dopisu, jak pro Liku, tak pro Michaela. Michael se musel zakrýt, aby nebylo vidět, že nu po tváři kane slza dojetím. Najednou se sebral a vyběhl ven před nemocnici a křičel na celé kolo " Děkuji vám za všem. Miluju vás"..Pak se vrátil, na recepci jim sdělili pokoj, ale museli mít návleky, vypadali opravdu krásně. " Tak můžete jít dál, ale mluvte na ní jeden a pomalu a nebuďte tu moc dlouho musí hodně odpočívat". " Sestro děkuju moc, Bůh vám to oplatí"..

" Michaeli, já žiju".. " Och lásko moje, děkuju Bohu, že tě tu nechal s námi, když ty tak já taky."..

" To neříkej, máš tu dceru a teď je to jedno, teď jsem tu, abych byla s tebou a s rodinou a budeme zase šťastni a promiň mi to co jsem udělala"..

" Lásko já už ti dávno odpustil, byl jsem tolik hloupý, chtěli jste mi udělat radost a já to pokazil, ale tím se netrap, teď je hlavní, že tu jsi a žiješ, zase mi dáváš naději na krásnější dny, bez tebe by umřel můj život a já bych už jen přežíval. Ty jsi můj život lásko. Miluji tě".. Všichni stáli a naslouchali těm dvou, nikdo nechtěl mluvit, chtěli nechat Michaela a tak raději odešli, že si toho ani nevšimli.

" Však za Likou můžeme zajít jindy, teď je necháme mají si toho toliko co říci.." řekla Kethrine.

" Babičko já jsem šťastná, že maminka žije, vím, že to s ní myslel tatínek dobře. A myslíš, že nechá Soph pustit z vězení. Udělala to pro peníze a to se nedělá, peníze přeci nejsou všechno. Mám Soph odpustit?".. " Och Barunko to je jen na tobě a tvém srdéčku, myslím, že tatínek jí nenechá jít do vězení to se neboj, nedáš si horkou čokoládku poupátko moje?".. " Ano dám a s chutí, jen doufám, že tatínek za chvilku půjde, složila sem písničku, krátkou, ale mám a chci mu jí ukázat.."

" Tak pojď ty šikulko"..

" Tak co Michaeli, jak se Lika cítí?"..Optal se Joseph.. " Tati cítí se dobře a omlouvám se, že jsem s ní byl, ale prostě, to se musí pochopit a zažít. Miluju jí moc.".. " Nevadí zajdeme sem třeba pozítří".." Tak dobrá, děkuju. Miluju vás všechny"..Pokračování je příště..

Den se dnem se sešel

6. února 2012 v 18:48 ♥ Jiné
Moje milé děvčata,
Den se dnem se zase sešel a já mám konečně čas dát sem článek, ani nevíte jak mi to je trapné, ale s pravdou ven. Ve škole je moc učení a to se hromadí a písemky také. Na vaše blogy zajdu, když mám čas, sice nekomentuji, ale kouknu se. Mám v plánu zase rozjet povídku Krása jménem Lika, která je zaprášena. Také jsem se rozhodla založit falší blog ze sci-fi povídkou o našem městečku a pak i jiné. Nevím ani co psát. Sedím tu jak rajče červená až na prde** a jdu oběhnout vás. Doufám, že jste na mě nazapoměli :) Pokud ano je čas, abych se zase připoměla, oprášila složku Michael Jackson a vžila se do blogu tak jako dřív.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA