Březen 2012

Víkend

31. března 2012 v 18:40 ♥ Jiné
Tak holčiny,je tu zasloužený víken,doufám,že máte nějaké plány,ale v tomto počasí nic dělat nejde,leda se učit a pomáhat doma,ale aby ten víken nebyl tak nudný,dávám sem video,které jste ale už viděli,ale já se k němu ráda vracím..:) A ráda se na něj podívám..!!

Sexy Michael Jackson jen a jen pro Vás dámy moje <3 Hezký víkend všem :)!!


Stydím se

28. března 2012 v 18:09 ♥ Jiné
Holky moje..Já sem rudá snad až na prdelce..:D Nechci být sprostá..Vím,že sem tu dlouho nebyla,ale hnedle vám řeknu proč..Jak sami víte,začínají přípravy na maturity,takže se zkoušejí testy a tak..a pak jsou tady maturity..a aby učitelé v maturitním období neměli tolik co opravovat a tak nasekali nám testy,takže se učím,učím a zase učím..ty učitelé jsou tak nervní..no a dále..ségruše taky bude maturovat,takže na celý den většinou zabere PC,takže se tam dostanu až večer a to na 15 minut,kdy si udělám věci do školy a zase jdu..Doufám,že až bude po maturitě,že se na PC dostanu častěji..Vadí mi,že vás takto zanedbávám..ale to neznamená,že když nejsem u sebe na blogu,že na váš nejdu..ba naopak..kouknu se,ale nekomentuju..jinak sem si všimla..mám už návštěvnost 11 000 za co moc děkuju..Chci se hlavně omluvit..Promiňte mi to holky moje..Já vás mám moc ráda :* Tak a teď sem dám obrázky,snad to jako malá omluva bude stačit..Více je v celém článku..:)

Moje grafika

16. března 2012 v 19:13 ♥ Jiné
Holky..Vím,že vůbec nic sem nedávám,ale není na to čas..Je toho moc,učení a všeho..Ale jinak se zabívám grafikou..:)
Se koukněte s okomentujte..Nejlépe v knize návštěv..

Brzy vyjde nová kniha o Michaelovi!

12. března 2012 v 20:43 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Populární šéfkuchařka Kai Chase zanedlouho vydá svou novou knížku "Fit pro krále". Kniha bude údajně nabízet jinou verzi posledních týdnů Michaela před jeho smrtí. Chase, kulinářská mistryně která vařila pro hvězdy jako Mary J. Blig, nebo prezidenta Baracka Obamu, byla také osobní kuchařkou Michaela Jacksona v jeho posledních měsících.
Jakmile někdo zmíní jeho jméno, Chase okamžitě změní téma předešlé konverzace a začne mluvit o něm. Kuchařka neskrývá, že Michael měl hluboký dopad na její život. "Až si přečtete knihu, tak pochopíte, jak se věci opravdu měli", říka Chase, odkazující na často negativní (a mylné) představy ostatních o Michaelově životě. "Vařila jsem pro Michaela a jeho děti. On chodil na zkoušky a do nahrávacího studia. Byl energický, vypadal dobře, cítíl se dobře. Chci se bavit o těch hezkých časech, třeba když na mě připravoval různé žerty, když jsme spolu s dětmi zasazovali strom. Viděla jsem ho každý den, pracovala jsem s ním každý den. Říkal mi hodně věcí, jako můj nadřízený i jako kamarád - např. jak se vyšplhat na vrchol kariéry nebo jak napsat knihu. Někdy jsem na čas odjela, ale tu noc co zemřel Michael jsem byla u něj doma." Od jeho smrti je po Chase ještě větší poptávka, "Hodně věcí se teď dere do popředí. Požehnání nepřestávají přicházet, někdy mě napadá, že Michael s tím vším má něco společného, umím si představit jak si s bohem plácnou, kdykoliv se mi něco povede. Spolu s příběhy, které Chase zažila s Michaelem a jeho dětmi, bude kniha obsahovat i oblíbené jídla krále popu, které jsou většinou salatáty, ryby a další zdravé pokrmy. Chase říká, že jí Jackson dokonce navrhl ať vydá kuchařku po jeho This is it turné. "Byl pro mě inspirací", prohlásila slavná kuchařka o Michaelovi. Chase ráda poslouchá Michaelovi písničky, její oblíbenou je například "Keep the Faith", má ji ráda protože jí údajně motivuje.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA