Duben 2012

Soudní řízení Michaelovy rodiny a firmy AEG

26. dubna 2012 v 16:48 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Advokáti od AEG Live, v úterý vyhráli jedno kolo soudu s Jacksonou matkou a jeho třemi dětmi, kteří vypovídali proti pořadateli Michaelových koncertů (THIS IS IT). Ten mu měl osobně doporučit Dr. Conrada Murrayho, při jeho plánovaném koncertu v Londýně. Murray byl shledán vinným, poté co zavinil Jacksonovu smrt v roce 2009.
Právníci hudební společnosti, prohlásili že Jacksonovi nepodali dostatek důkazů (a některé důkazy dorazily příliš pozdě), které by usvědčili, že AEG zaměstnala Murrayho (díky čemuž by byla odpovědná za jeho činy). Právníci Jacksonovy rodiny namítli, že informace, které po nich AEG požadovalo, byly opožděné kvůli výpovědím Jacksonových dětí. Prý pro ně otázky byly příliš komplikované a trýznivé. Kevin Boyle, advokát Jacksonovi rodiny, o AEG Live motion prohlásil, že hrají typickou obranou hru. Dále také prozradil, že některé z otázek, které AEG položila Jacksonovým dětem byly až příliš osobní, například: jestli neměli v jejich denících zaznamenané něco, co by naznačovalo že se jejich otec chce zabít.
Právníci AEG Live stále popírají, že firma zaměstnávala Murrayho. Tvrdí, že přestože Murraymu platili, byl od začátku najat Jacksonovou rodinou a tudíž firma neměla žádnou kontrolu nad jeho činy. Při stejném slyšení právník Katherine Jackson navrhl, že by k tomuto případu měl být přizván člověk, který by znovu prošel všechny důkazy obou stran a poskytl by radu soudci na základě materiálů, které viděl. Právnička Jessica Stebbins zastupující AEG oponovala, řekla že si myslí, že takový člověk není v tomto případě potřeba. Dodala, že kdyby došlo k schválení takového návrhu, její klient (AEG firma) by pravděpodobně odmítl k něčemu takovému přistoupit.
Pokračování soudu je určeno na 10. Září, 2012.

Travis Payne o Michaelových plánech do budoucna

17. dubna 2012 v 19:15 ♥ Rozhovory,celebrity o MJ
Při nedávné zastávce Cirque du Soleil's IMMORTAL World Tour, využil novinář Jonathan Takiff příležitosti a zeptal se Travise Payna na Michaelovy plány na turné po THIS IS IT.
"Kuala Lumpur měla být další zastávka, a Michael chtěl od základů změnit způsob jakým se všechna turné doposud plánovala a uskutečňovala. On (Michael) měl talent nejen na zpěv a tanec, ale velice dobře se uměl vžít i do situace producenta. Vždycky nám radil, že musíme turné navrhnout tak, aby jeho koncerty mělo šanci navštívit co nejvíce lidí, ale aby to neznamenalo více cestování pro něj a ostastní, kdo na turné pracovali. Nakonec přišel s nápadem, že se bude koncertovat na jednom místě, dva nebo tři měsíce v kuse, s tím že by občas přelítal do okolních měst. Stejně jako to udělal na HIStory tour, by si vybral chudou oblast, která by z jeho koncertů měla velký ekonomický prospěch. Všechno co Michael dělal, procházelo z místa plného lásky, odhodlání a dobroty. Tímto způsobem s námi pracoval i na show - cítili jste se, jako kdyby o vás někdo neustále pečoval a snažil se vás dovést k těm nejlepším nápadům a výsledkům. Právě z tohoto chování k ostatním čišilo umění a úcta. Jeho pracovní náplň pro něj samozřejmě nebylo pouze skládání dobrých písniček, ale i tanec. Jeho způsob se lišil od ostatních, on si tancem získal divákovu pozornost, a díky němu mohl přihlížející pochopit i hlubší význam písně. Proto je jeho muzika nesrovnatelná, líbí se dětem i starým lidem, prostě všem. A pevně doufám, že lidé, co uvidí Cirque show, také ucítí tento pocit, byl to totiž jeden z našich cílů."

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA