Květen 2012

Výstava Michaelových kostýmů!

24. května 2012 v 22:41 ♥ Jiné věci o MJ a jiné s MJ
V Julien's aukční síni a v domě Museo de la Moda v Santiagu, Chile, budou vystaveny ikonické kostýmy navržené Dennisem Tompkinsem a Michaelem Bushem. Dennis Tompkins a Michael Bush navrhovali Michaelovy kostýmy přes 25 let! Výstava bude otevřena od 18.května 2012. Modely, které byly naposledy viděny na Michaelovi při jeho koncertech budou nyní k vidění po celém světě! Zavítají do jižní Ameriky, Evropy a Asie předtím, než budou prodány v Julienově aukci 2.prosince v Beverly Hills, v California gallery.
Výstava bude obsahovat kostýmy, které jsou nakresleny a popsány i v nové knize od Michaela Bushe "Dressing Michael Jackson: Behind the Seams of a Fashion Icon" ("Oblékání Michaela Jacksona: Pod švy módní ikony"), která bude vydaná 16. Října 2012. Návštěvníci výstavy budou mít jedinečnou příležitost si tuto limitovanou edici designové knihy předobjednat. Tato kniha je jedna z prvních, která je o Michaelovu stylu oblékání a ne pouze o jeho životě, dalo by se říci, že je nejvíce umělecky zaměřena. Pojednává se tam o jeho kostýmech, botech a doplňcích, také tam ale najdete mnoho fotek. Kniha podtrhuje Michaelovu lásku k módě a její dopad na naší kulturu. Zlatým hřebem bude Michaelova legendární rukavička posázená krystaly a bunda, kterou nosil ve svém volném čase, (několikrát v ní byl viděn při procházkách s Lisou Marií Preslyouvou). To ovšem není všechno, dále bude k vidění oblek z BAD turné, Michaelovo tričko, které nosil ve volném čase, červenou koženou bundu z Dangerous turné a mnoho dalších modelů. Jistě není pochyb, že Michael byl nejen úžasný muzikant ale i globální modní ikonou.

Můžeme se těšit na nové album od Jacksons!

8. května 2012 v 21:34 ♥ Rodina MJ
Jistě už jste četli o plánovaném letním turné Jacksonů, The Jacksons nyní přišli s další novinkou! Mělo by to být nové album, které údajně bude vydané po The Unity tour. Michaelovi bratři se připravují na očekávané turné, které odstartuje v červnu.
Jackie prozradil, že společně s jeho bratry plánují návrat do studia ještě tento rok. Dále v rozhovoru pro Billboard.com prohlásil: "Chceme to udělat hned po turné, jakmile se vrátíme do studia, začneme nahrávat novou muziku. Nemůžu se dočkat! Album bude obsahovat něco ze starých časů a i něco z dnešní doby. Budeme se snažit to udělat jednoduché a čisté."
To si koupím jestli vyjde..:)

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA