Červen 2012


Přiznání

12. června 2012 v 19:03 ♥ Jiné
Říká se,že přiznání je polehčující okolnost a hlavně se člověku uleví..Já se vám si chřiznat k tomu,že poslední dobu jsem Michaela poslouchala málo,ale teď co jsem se podívala na video,které jsem s Michaelem viděla poprvé,tak se to u mě zase nastartovalo a Michael je pro na prvním místě v mobilu co jde o písničky a fotky. Ale co bych vám chtěla ještě říci. Nevím možná sem to sem už dávala a nebo ne,ale tenkrát jak vyšlo to video s tím duchem MJ,tak pokaždé,když sem si vzpoměla na toho ducha v na ten můj první klip,tak nevím co to bylo,ale najednou mi přišlo jako bych Michaela znala už od dětství, byla s ním pořád v Neverlandu a hlavně sem měla pocit,že cítím jeho vůni,byla to úžasná vůně. Vždy sem se začla smát a i sem slyšela Michaelův smích a přišlo mi jako bych se s ním bavila a smála já,ale cítit tu jeho vůni bylo úžasné. Nestalo se vám to také?? :)

BAD 25

12. června 2012 v 18:27 ♥ Novinky o MJ (také soud)
ŠTVE MĚ,ŽE NEJDE NA YOUTUBE TA PÍSNIČKA DON´T BE MESSIN´ ´ROUND, KVŮLI AUTORSKÝM PRÁVŮM..
OPĚT OMLUVA ZA NEAKTIVNOST,ALE KONEC ROKU=POLELTNÍ A ČTVRTLETNÍ PÍSEMKY..:)((


Epic/Legacy recordings ve spolupráci s Estate of Michael Jackson pracují na vydání reedice alba BAD, které se podobně jako album Thriller 25, bude jmenovat BAD 25! Balení bude obsahovat nejenom 3 CD plná hudby (Originální písně, remixy a i nevydané písně z nahrávání alba BAD), ale také dva booklety a hlavně konečně oficiální DVD z turné BAD ve Wembley.
Fanoušci se vydání DVD z BAD tour dožadují už velmi dlouhou dobu. MJ Etate zřejmě čekal na správnou příležitost a ta s 25tým výročím alba přišla. Turné ve Wembley sice z části na Youtube je, ale ve velmi slabé kvalitě a navíc nekompletní. DVD, které bude součástí BAD 25 balíčku, bude k dispozici od 18.9.2012 a pochází z Michaelovy osobní nahrávky koncertu a projde odborným remasterováním.
V bookletech uvidíme nejenom fotografie z doby BAD, ale hlavně nikdy neviděné fotky z nahrávání alba, po kterých fanoušci tolik lační. Estate navíc přislíbil několik demo verzí písniček a i písních hotových, které se na album nedostaly. Tyto písně by navíc neměly být upraveny současnými umělci, ti se pouze vrhnou do remixování písních z originálního alba (podobně jako na Thriller 25). Máme pro vás navíc jednu velmi pozitivní novinku, již 5.6. vyjde v USA vinyl, kde se na straně A objeví singl 'I just can't stop loving you' a na straně B bude nikdy nevydaný singl 'Don't be messin' 'round'. Singl sice nebude k dispozici v digitální podobě, ale víte jak to chodí v současné době... ;-)
BAD éra je pro fanoušci často tou nejoblíbenější érou a turné BAD i nadále zůstává nejvýdělečnějším turném všech dob. Michael odkoncertoval 123 koncertů (!), jeho koncerty navštívilo 4,4 milionů fanoušků a největší návštěvnost měl právě koncert ve Wembley. Nezbývá než dodat: ,,Může se sem dostat 18. Září co nejdřív prosím!?''

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA