Červenec 2012

Michaelův dluh skoro splacen! + něco odemně :)

22. července 2012 v 20:31 ♥ INFORMACE
Michael Jackson's estate vydělali hromadu peněz od smrti Michaela - dokonce vydělali tolik, že tím skoro pokryjí 500 milionový dluh, který za sebou Michael nechal. Estate na konci května mělo více než 475 milionů dolarů! Dokumenty mluví samy za sebe, všechny dluhy které Michael měl jsou již splaceny kromě jednoho! Tento poslední, nesplacený dluh se týká Michaelova kalatogu a počítá se, že ke konci letošního roku by mohl být splacen. Co jiného dodat, vše se vyvijí tak jak má!

Já: Jsem ráda, že se to splatí.. Jinak vím,že to blogaření flákám a mrzí mě to..Vypadá to,že se pořád vymlouvám,ae jak jsou prázdniny,tak pořád někde sem..Byla sem týden u tety,týden doma a pozítří zase odjíždím na týden pryč..:/ Moc mě to mrzí,ale pokusím se tu být co nejčastěji.. A jinak..Jaké máte plány na prázdniny?? Já si chci už konečně najít přítele a zatím se to daří,což sem moc ráda.. Pořád na Vás myslím. Mám vás ráda. Mějte se tu hezky ten týden :)

Murray se bojí o svůj život!

11. července 2012 v 17:09 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Conrad Murray prosí soudce, aby ho přemístil z L.A. státní věznice, protože tam údajně trpí. Také tvrdí, že brzy zemře pokud se mu co nejdřív nedostane odborné lékařské péče.
Murray chce být přemístěn do normální věznice, protože věří, že se mu tam dostane lepší lékařské péče. Také tvrdí, že v L.A. státní věznici se s vězni zachází jako se špínou, údajně se dostane na čerstvý vzduch jen jednou na měsíc a čisté spodní prádlo dostane jen jednou za týden. Dále tvrdí, že ho posledních pár týdnů ústavičně trápí bolest hlavy, bojí se že by mohl mít nádor na mozku, protože ho prý nikdy předtím hlava nebolela. Také si stěžoval na lékařskou péči, tvrdí že si nechal zavolat doktora, který mu vůbec nepomohl. Murray nakonec sdělil své advokátce, Valerii Wassové: "Možná se nedostanu ven živý. Je to velice nebezpečné místo. Umírám tu. Rozhodli se, že mě zabijí!"

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA