Září 2012

Úryvky z rozhovoru Paris pro Glamour

21. září 2012 v 20:07 ♥ Rodina MJ
Paris postkytla exkluzivní rohovor pro časopis Glamour, tady je pár úryvků:
Někteří příbuzní si přejí aby z ní byla herečka.
"Hodně příbuzných to odmítá (její teta Janet prý řekla: "Máš celý život před sebou aby si se mohla stát herečkou..Tvoje dětství - úplně ho tím ztratíš"), ale teta La Toya mi naopak věří. Slyšela mne jak hraju na kytaru a k tomu zpívám, začala tleskat! Hodně mě podporuje, je úžasná."
Je rozhodnuta se prosadit.
"Miluju svého tátu a jsem hrdá, že jsem jeho dcera. Jenom si prostě nemyslím, že "dcera M.J." se na mě hodí. Hodně lidí si myslí, že jenom táta je důvod proč o mě svět ví. Ale chci všem ukázat, že mám talent a že když se budu trochu snažit, tak mi to půjde. Chci tu stát sama za sebe, ne jako někdo jiný."
Nechce se přidávat k davům.
"Parta ve škole mě nemá ráda, ani mého kamaráda, protože jsme jiní. Nechceme se opičit. Prince mi říká goth, ale jsem více rock'n'roll. (Poslouchám starší muziku, jako AC/DC). Hodně lidí ve škole si ze mě dělá legraci, kdybych měla dát radu nějaké spolužačce, řekla bych jí: Buď sama sebou a ignoruj je. Neměli by tě manipulovat a je jedno jak moc jsou populární."
Tak co na to říkáte? Paris je rozhodně svá a jen tak něco ji nerozhodí. Vypadá to, že se z ní stává velice chytrá slečna s hvězdnou budoucností!

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA