Únor 2013

Parodie na Thriller

22. února 2013 v 19:26 ♥ Videa s MJ
Tak tahle parodie je neskutečná..:D :D :D opravdu sem se pobavila..!! Palec nahoru..

Dokument BAD 25 bez oficiálního data vydání

18. února 2013 v 18:07 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Spike Lee původně na svém Twitteru ujišťoval fanoušky, že jeho dokument BAD 25 bude k dispozici na DVD a Blu-ray v únoru. Jak je vidno, po dokumentu v obchodech ani památky a na vydání se stále čeká. Podle společnosti ,,40 Acres & A Mule Filmworks" (Leeovo filmové vydavatelství) se datum vydání posunulo a zatím se neví datum nové. Budeme si muset tak muset i nadále počkat. Pokud se samozřejmě objeví nové informace, ohledně vydání tohoto zajímavého a povedeného dokumentu, budeme vás informovat!

Případ,,konfliktu" mezi Jacksonovými je uzavřen

7. února 2013 v 18:44 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Konflikt, který nastal v rodině Jacksonových v létě se nebude řešit do detailů, protože policie celý případ uzavřela. O čem to všechno bylo? Vše to začalo tím, že část rodiny (včetně dětí) se nemohlo spojit s Katherine Jacksonovou. Paris i Princ se oba na svém twitteru vyjádřili, že potřebují pomoc s hledáním své babičky. Spekulovalo se, že se část Michaelových sourozenců (například Janet, Jermaine, Randy) snažili přesunout Michaelovy děti z jejich domu a dokonce prý mělo dojít i na násilí. Do jaké míry se jedná o spekulace a do jaké míry byl tento konflikt dramatický se neví. Záběry kamer například ale odhalili, jak se Janet hádá s Paris a Janet se jí snaží vytrhnout z ruky mobil. Paris poté spolu s Princem na twitter uvedli několik útočních ,,tweetů" na adresu svých příbuzných.
Jak ale policie v Los Angeles sama řekla, situace se uklidnila a nikdo nepodal trestní oznámení a nepokoušel se případ dál řešit. Tímto může tedy rodina hodit celou situaci za hlavu a těšit se na lepší vztahy do roku 2013. I my z michaeljacksonweb vám srdečně přejeme jen to nejlepší a doufáme, že budete mít překrásný rok 2013. Hlavně hodně Michaela do života!!

Prince navštívil nemocné děti

7. února 2013 v 18:42 ♥ Rodina MJ
Prince Jackson se po vzoru svého otce vydal za nemocnými dětmi do nemocnice v německém Kolíně nad Rýnem. V pátek 4.1. se společně se svojí tetou Latoyou vydal obveselit a potěšit malé děti a přinesl jim plyšáky, lego a další dárky. Večer se vydal na charitativní akci, která se konala právě v Kolíně. ,,Vím, že zrovna já jsem měl velmi šťastné dětství, ovšem zároveň je mi jasné, že mnoho dětí nemají takové štěstí..." sdělil Prince při rozhovoru novinářům. Nezbývá než dodat, že Michael by byl velmi pyšný!

Můj názor: Tak to je velmi pěkné, jinak konečně mám na blog čas, nejen že mám pro sebe počítač, ale i mám net na mobilu, takže blogu, VÍTEJ ZPĚT..!!

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA