Duben 2013

Já tomu říkám Láska

7. dubna 2013 v 17:02 ♥ Zamilované dopisy
Mé myšlenky směřují pouze k tobě má věčná lásko. Mohu žít buď s Tebou a to naplno a nebo bez Tebe vůbec. Dny bez tebe jsou dlouhé, jakoby vůbec ten čas neutíkal a já jen ty hodiny bez tebe přežívala. S Tebou žiji minuty naplno. S Tebou je svět o něco krásnější, dává smysl. Kéž by ty to nikdy neskončilo. Když jsem s Tebou přeji si jen jedno, aby se zastavil čas kolem nás a nebo pomalu plynul. V životě nám toho uteče hodně, ale nechci, abys mi utekl Ty. Každá minuta s tebou je tak krátká, zvláštní a výjimečná a já si jí užívám. Tiskni mne k sobě, ať si pamatuji Tvou vůni, jak ti tepe srdce a nepřestávej mne přesvědčovat, že mne miluješ. Jsi to jediné co mám, pro co tu žiji a dýchám. Miluju život, protože mi dal Tebe, miluju Tebe, protože ty jsi můj život. Chci s Tebou trávit všechny volné chvilky. Jen s Tebou. Spolu jsme jen TY A JÁ, nikdo jiný. Když nejsi vedle mě, pořád přemýšlím co děláš, s kým jsi a nedokážu Tě vymazat z hlavy. I když si občas ublížíme, tak vše se dá vysvětlit a napravit. Vztah není jen o tom krásném, kdyby ano, brzy by to byla nuda.
Nemá cenu psát zde slohy, snad Ti jen bude stačit, když budeš vědět, jak moc Tě miluji, více než si dokážeš představit. Jsi moje štěstí, moje všechno.

Vypouštím další dopis pro zaláskované. :) Třeba se Vám bude hodit.

Smutná láska

7. dubna 2013 v 13:30 ♥ Zamilované dopisy
Chtěla bych Vám napsat příběh dvou lidí, kteří se velice silně milovali.

Každý z nás si jistě prošel tím, že byl zamilovaný do jisté osoby, se kterou si plánoval skvělou budoucnost. Tento příběh je skutečný, ale konec bude smyšlený.
Asi před několika měsíci se poznali dva lidé jen čistě kliknutím na "přidat do přátel" na FB. Začali si psát postupem času úplně o všem. Potom se poprvé viděli a schůzky narůstali do velkých čísel. Až jednoho dne u něj ta holka spala. Usínali a probouzeli se vedle sebe, co jiného by si člověk mohl přát, než se probouzet vedle osoby, kterou miluje. Pak u sebe spávali častěji a byli šťastní. Pak ale přišel jeden den a bylo po všem. Chlapec nechtěl vztah, dívku to velice ranilo a nechtěla tomu uvěřit. Několik dní chodila jako tělo bez duše. Celé noci proplakala tajně do polštáře, procházela fotky a poslouchala písničky. Vzpomínala na to jak to bylo super a jak by to bylo super i nadále. Pořád si psali, ten kluk se k ní choval pořád hezky, ale ona ošklivě. Pak jeden den jela k němu, protože si s ním chtěla promluvit sama, bez lidí, jen být s ním. On však udělal něco co ona nečekala, pustil jí CD, které dříve dělala ona a chytnul jí kolem pasu, za ruce a tančil si s ní. Užíval si každou minutu. Byl k ní přitisknutý, aby slyšel její dech, tep. Dívka však plakala, ale nevěděla jestli štěstím a nebo smutkem. Přála si aby to dopadlo co nejlépe. Pak jí chlapec začal něžně líbat na krku a ještě víc se k ní tisknout. Věděl, že udělal chybu, ale pro dívku je velice těžké mu to odpustit. Jak to celé dopadne je jen na nich.

PS: Od toho jak jela k němu je to vymyšlené. To si jen ta osoba přeje, aby to tak bylo.

Nová rubrika

7. dubna 2013 v 1:03 ♥ Jiné
Tak sem založila novou rubriku ZAMILOVANÉ DOPISY..
Jelikož ráda vyznávám lásku, tak se ráda podělím a třeba Vám mé dopisy pomohou získat lásku.
..PS: zítra se nový dopis zde ukáže ;)

Conrad Murray promluvil ve dvou rozhovorech pro média.

7. dubna 2013 v 0:55 ♥ Novinky o MJ (také soud)

Doktor Conrad Murray souhlasil se žádostí o rozhovory pro televizní kanál CNN (který bude mimochodem přenášet většinu soudu s AEG, live ze soudní síně) a rozhovory znějí přinejmenším zvláštně... Interview bylo provedeno telefonicky přímo z Murrayho věznice. První rozhovor se udál už v pátek s redaktorem Donem Lemon a druhé s Andersonem Cooperem v úterý večer.
Na úvod úterního interview Murray překvapil redaktora CNN, když mu zazpíval kousek písně od Nata Kinga Colea "The Little Boy That Santa Claus Forgot". Tím Coopera evidentně zaskočil, ale následně svůj zpěv vysvětlil. "Víte, tahle písnička mě perfektně vystihuje. Jako malý jsem nikdy neměl Vánoce, neměl jsem dárky, hračky, neměl jsem nic! Ale vyrostl jsem s čistým srdcem, který mi přikazovalo, abych pomáhal ostatním. Vše co dělám, je pro druhé!"
Dále se Murray zmínil o nadměrné administraci propofolu - "Vím, že můj přístup nebyl úplně ortodoxní. Ovšem mé záměry byly naprosto čisté a správné. Ano, objednával jsem Propofol do Michaelova domu, ovšem nebyl jsem ten, kdo ho tam zavedl, jako standart. Už když jsem ho potkal, měl svůj vlastní zdroj. Nesouhlasil jsem s tím, ale Michael se domníval, že to není problém, jelikož je na anestetikum zvyklý a tudíž pro něj neznamená žádné nebezpečí. Přece jsem mu nemohl jenom tak říct: "Hele, Michaela, tohle brát nesmíš!" To se prostě takovému člověku neříká. Vysvětlil jsem mu ale, že tohle není přírodní spánek, že se jinými slovy nechává pomocí Propofolu ukládat do bezvědomí. Tři dny před Michaelovou smrtí se mi podařilo Michaela od Propofolu odvyknout."
"Nevěděl jsem, že byl závislý. Často chodil do ordinace Doktora Kleina, kde si nasbíral několik lahviček s Demerolem, což dle mého názoru způsobilo jeho nespavost, jelikož to je známý vedlejší účinek této látky."
"Toho rána, co Michael zemřel, jsem mu dal injekci Propofolu a ne kapačku. Vypadal hrozně a brečel mi v posteli z vysílení a zoufalosti, že jsem mu chtěl jakkoliv ulevit. Souhlasil jsem, že mu dám 25 miligramů přes injekci. Půl hodiny jsou u něj seděl a viděl jsem, jak usíná. Potom už bylo bezpečné ho opustit a nechat ho samotného. Takže jsem šel vedle si vyřídit nějaké telefony. Mohl jsem to udělat, protože jsem si byl jist, že Propofol už nemá účinek a nyní je Michael v přírodním spánku. Vlastně jsem se už pomalu balil, protože jsem byl připravený jít domu, jelikož bylo všechno v pořádku."
"Byl jsem to já, kdo na sebe upoutal vztek milionů lidí, za 50 let utrpení, které si ten muž prožil. Ale já jsem mu těch 50 let utrpení nezpůsobil! Já jsem byl jenom muž na nesprávném místě, v nesprávný čas. Je náhoda, že jsem to byl zrovna já, který byl u Michaelova konce. I nadále jsem plně a absolutně přesvědčen, že jsem nevinný. Ale chci říct, že jsem neskutečně smutný z Michaelova odchodu. Je to pro mě obrovská ztráta a budu si tu bolest v sobě nosit až do smrti. Nikdy mě tento pocit bolesti neopustí, to je jisté."
Na závěr Murray ještě dodal: ,,Nikdy jsem to pro Michaela nedělal primárně kvůli penězům (přestože jsem měl obrovskou finanční tíseň), pro mě byla primární humanitární stránka celé věci! Ten soudce, co rozhodl o mé vině, byl zaujatý, celý ten soud nebyl objektivný!"
UPDATE: Conrad Murray a jeho právnička odmítly odpovědět na otázku, čí byl vlastně zaměstnanec. Jestli Michaela, nebo AEG. Tento fakt se bude propírat předevšim v chystaném soudu s AEG.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA