Srpen 2013

VŠE NEJLEPŠÍ

29. srpna 2013 v 14:40 ♥ Michael Jackson
DNES JE TO PŘESNĚ 55 LET CO JSI SE POPRVÉ NADECHL A SVĚT TAK USLYŠEL PLÁČ DÍTĚTE, ZE KTERÉHO ZA PÁR LET VYROSTL UMĚLEC S LÁSKOU NA ROZDÁVÁNÍ. PROŠEL SIS VŠÍM CO ŽIVOT LIDEM NABÍZÍ. AŤ UŽ TO BYLA LÁSKA, RADOST, POTĚŠENÍ, ALE I ZKLAMÁNÍ, VŠE JSI DOKÁZAL ZDOLAT A SVOU TRPĚLIVOSTÍ A PÍLÍ SES DOSTAL AŽ NA VRCHOL. NEJVÝŠ JAK JEN TO JDE. ALE NEMLUVÍM JEN O KARIÉŘE, ALE BYL JSI JEDEN Z MÁLA, KTERÝ OD SRDCE POMÁHAL LIDEM.
DĚTEM JSI PŘEDEVŠÍM DÁVAL SVOU LÁSKU A KDYŽ JSI NA SVĚT PŘIVEDL SVÉ TŘI ÚŽASNÉ DĚTI, TAK JSI DOKÁZAL DÁT SPOUSTU LÁSKY JIM I OSTATNÍM DĚTEM. JE MNOHO VĚCÍ, KTERÝCH SI NA TOBĚ VÁŽÍM, ALE NEŽ BYCH TO VYPSALA, NEJSPÍŠ BY KAŽDÝ PŘESTAL TENTO ČLÁNEK ČÍST.

I KDYŽ NEJSI MEZI NÁMI A ZPÍVÁŠ SVÝM NEBESKÝM HLASEM V NEBI, MÁM TĚ POŘÁD V SRDCI, KDE TAKÉ ZŮSTANEŠ. NIKDO TI NEVEZME TO MÍSTO V SRDCI, KDE TĚ JÁ TĚ NOSÍM.
UŽ ABYCH NEZDRŽOVALA. TÍMTO BYCH TI CHTĚLA POPŘÁT VŠECHNO NEJKRÁSNĚJŠÍ K DNEŠNÍM 55. NAROZENINÁM. PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY, BOŽÍHO POŽEHNÁNÍ. A CO VYSTIHUJE SNAD VŠE >> MILUJI TĚ Z CELÉHO ♥


Druhá verze klipu 'Behind the Mask'

18. srpna 2013 v 20:39 ♥ Novinky o MJ (také soud)
Na internetu se nedávno objevila druhá verze klipu 'Behind the Mask' z alba MICHAEL. Původní verze byla nastříhaná ze záběrů fanoušků, kteří zaslali svoje taneční kroky a pohyby režisérovi, který je namixoval do konečné podoby klipu. Teď se ovšem vynořila verze, která je značně odlišná od té původní z roku 2011. Která se vám líbí víc?

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA