Leden 2014

Rok s rokem se sešel aneb moje žvásty

17. ledna 2014 v 22:35 ♥ Jiné
Vážení fanouškové a návštěvníci mého blogu,
rok s rokem se sešel a mámetu tu Novrý rok a to si nese číselné označení 2014. Pro každého z nás to znamená učit se psát správně číslo :D Dále nějaké to předsevzení. Když už se o něm zmiňuji, dali jste si někdo nějaké to předsevzetí. Osobně se přiznám, že já ne. Ale co bych řekla k dalšímu roku? Něco odnesl a něco přinese, chce to čas a čekat. Musíme jen doufat, že bude lepší než ten co byl loni. Ale dost okecáváního, jak jste si užili Nový rok a Vánoce.
Sama za sebe se musím přiznat, že mé Vánoce a završení roku by se dalo shrnout mezi ty nejbáječnější dny z celého roka. Letošní Vánoce i když nebyl sníh byly prostě super. Pohodová atmosféra doma s taťkou a ségrou trvala jen do večerních hodin než mamka dorazila z práce. Na večeři jsem se vyloženě těšila, protože sem celý den držela podstivě půst a už sem chtěla pořádný flák masa. Dočkala sem se kolem půl 8. S chutí jsem se do toho dala a talíře byly vyluxované. :D Vánoce pro mne už nejsou o tom, že pod stromkem najdu haldu dárů, ale to že můj táta je zdravý a i mamka a ségra a naši pejci.
No co jsem asi mohla najít pod stromečkem ptáte se? Ne dobře nikdo se neptá, ale jen tak pro zajímavost bych pár dárečků napsat mohla. Táákže jako vždy oblečení, spodní prádlo (sestra se letos vyznamelana dala mi samé erotické prádlo),pyžamo,voňavku tu vytouženou od Beyonce,hru The vampire daires, fén na vlasy,kabelku,tablet. To jsem našla doma. U babičky to by finanční obnost, částu nebudu jmenovat, ještě mě někdo zabije. A zbytek svátků (od 28.12-2.1) jsem byla u své drahé polovičky u Milana (přítel). Ty dny prostě nejsou ani popsat. S ním nejde popsat ani vteřina jak se vedle něj cítím. No ale od miláčka jsem dosala žehličku na vlasy, ano mám velice praktického muže, takové chtějte mít, dostanete žehličku z náznakem "jsi jako racochejl a proto si tu palici vyžehli". Ne to je vtip. Byla jsem ráda. Od jeho sestřičky Michalky jsem dostala deodorant a sprcháč, který božsky voní a náznat asi "bože Báro smrdíš umej se a navoň". A od jeho milované maminky voňavku, žůžo labůžo plyšáček sobíka (psice Amálka si na něj brousí zoubky) a čokoládu, kterou jsem vlastním tělěm chránila před nenažraným Milčou.
Silvestr proběh neočekávaně klidně. Já, přítel, kámoč Zbyněček jsme šli posedět do hospůdky. Celý večer jsme hráli šipky a bylo to moc fajn. Pak sme si připili na Nový rok a bylo to. Žádné alkoholické výkony nic.
V závěru to bylo super. A co u Vás?

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA