Duben 2014

13.5. vyjde nové album "Xscape" + předobjednávky

28. dubna 2014 v 16:35 ♥ Michael Jackson
Máme výborné zprávy, Epic records (Michaelova nahrávací společnost, která patří Sony) vydá nové album krále popu se jménem Xscape. Právě píseň Xscape už je v uniklé verzi na internetu po dobu několika let, ovšem celé album má být plné úplně nových písní. Máme pro vás hned několik informací ohledně chystaného alba, včetně obrázku na obalu.
-Album má vyjít 13.5. ve dvou edicích. V běžné bude 8 písní, všechny nové a dokončené a také bude k dispozici deluxe verze, která bude obsahovat i veškeré originální nahrávky všech písní, v neupravené verzi.
-Předobjednávky budou možné už zítra (1.4.) na iTunes.
-Hlavním producentem, který na albu dělal byl Timbaland, dále také Rodney Jerkins, Stargate a další.
-Album bude doprovázenou velkou mediální kampaní, které napomůžou všechny sesterské firmy, které Sony vlastní.

Teaser

Předobjednávky na těchto webech :
AMAZON.COM
iTUNES.COM
iTUNES DELUXE.COM


Můj život spojený s Michalem Jacksonem

27. dubna 2014 v 21:56 ♥ Michael Jackson
Na napsání toho článku se chystám už hrozně moc dlouhou dobu. Jednak, že je to pro mě velice zajímavé a jednak už musím taky přidat nějaký ten článek.
Můj zájem o Micela Jacksona začala čistě a náhodně po rozhovoru s tetou co jako mladá poslouchala. Z půdy snesla krabicy časopisů,výstřiků,deníčků,kazet a všeho možného, kde byl Michael. Koukala sem na tu zbírku jako blázen. Celý večer jsem si potom pouštěla kazety a procházela všechny časopisy. Velice zajímavé počtení. Ať už to bylo o záporných věcech či kladných, neodradilo mě to, abych se o něj začala zajímat více a na internetu si hledala další informace. Doslova sem hltala jeden článek za druhým. Chodila sem na diskuze a pouze četla co o něm píšou ostatní lidi. Bylo to cca 3 měsíce před jeho smrtí., kdy jsem ho začala výrazně poslouchat. A pak přišel onen krutý den, kdy na celém světě a všude: v TV,rádio,internet obletěla zpráva, že Michael Jackson umřel. První moje reakce byla, že jsem začala brečet a tátovi jsem tvrdila, že lže, ale jakmile sem si vlezla do pokoje a pustila si televizi, tak všudese o tom mluvilo a všude fanoušci a aktuální stav, který říkali v areálu té nemocnice, kde byl převezen. Do večera sem s nikým nemluvila. Bylo to pro mě těžké, jako když vám zemře někdo z rodiny, tak sem se cítila i já. jako by mi odešel můj přítel, kamarád, bratr. Druhý den sem koukala na YouTube na jeho klipy a zaregistrovala jsem se na www.osobnosti.cz, kde jsem poznala ty nejlepší děvčata, které mají také blog o MJ. A prostě jsme tam společně truchlili a slavili jeho narozeniny a žili s ním jako by neumřel.
Musím podoknout, že já jsem u klipu Dangerous zažívala prazvláštní věc. Když jsem si ho pustila a tak v půlce tam Michael prováděl tanční kreace jsem začala mít pocit, že Michaela znám celý život, že jsem s ním trávila svůj čas. Dokonce jsem cítila jeho vůni, voňavku a tělesné pachy. Nedokázala jsem si to vysvětlit. Ve snech jsem byla jeho přítelkyně. Neuvěřitelně reálné sny to byly. Pak jsem se probozela celá šťastná a myslela si, že Michael je živý a přijde za mnou do pokoje. Bylo to neuvěřitelné co se mi stávalo. Trvalo to tak 2-3 měsíce po jeho smrti, možná déle. Ale pořád u toho samého klipu jsem cítila jeho vůni a měla jsem pocit, že ho znám léta. Byla jsem kvůli tomu i u psychologa a ten řekl, že po smrti někoho blízkého se to stává.
No pak jsem si založila blog a svou lásku k MJ jsem řvala do světa veřejně. Blog mám už od roku 2009 což je dlouhá doba. Sice teď hrozně málo dávám příspěvky, ale dříve sem chodila na základku a bylo více času, teď jsem na stření a času je málo. Jsem ráda, že stíhám beauty blog a točit videa na YouTube. Ve srovnání s archivem z roku 2009, kdy bylo na blogu 378 za rok, teď radši ani číslo říkat nebudu. Ale budu se snažit to napravit. I když to říkám pořád. Ale i většina kamaráde (AFFS) na blog také nechodí. Ale to nevadí, hlavní je, že Michaela máme v srdci.
A to by byl můj živots propletený s Michaelem Jacksonem... ♥
Díky tomuto klipu jsem měla pocit, že Michaela znám už roky.
A zde jsem tiše záviděla.

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA