Červen 2014

5 let

29. června 2014 v 14:43 ♥ Michael Jackson
UŽ JSTE SI ASI MYSLELI, ŽE JSEM ÚPLNĚ VYNECHALA DATUM 25.6.. NE NEVYNECHALA..
VÍM, ŽE JE TO 5 LET CO NÁS MICHAEL OPUSTIL. JE NESKUTEČNÉ JAK RYCHLE TEN ČAS UTÍKÁ. JAKO BY TO BYLO VČERA CO JSEM SE TO DOZVĚDĚLA. BYLO TO JAKO BYCH ZTRATILA NĚKOHO Z RODINY, NĚKDO KDO MI JE BLÍZKÝ MÉMU SRDCI. DODNES NEZAPOMENU NA TEN OKAMŽIK, KDY SEM SE TO DOZVĚDĚLA A BYLO TO NAPROTO VŠUDE. NA KAŽDÉM TELEVIZNÍM KANÁLU.
NEMÁ ALE SMYSL TU PLAKAT, NEBERTE TO TAK, ŽE MICHAELA NEMÁM RÁDA, ALE MILIONY SLZ NÁM HO NEVRÁTÍ I KDYŽ BYCHOM TO CHTĚLI. PROTO SI MUSÍME VYSTAČIT S TÍM, ŽE NAVŽDY ZŮSTÁVÁ JEHO PLAMÍNEK HOŘET V NAŠICH SRDCÍ.
JÁ OSOBNĚ ZAPÁLILA SVÍČKU, PUSTILA JSEM SI SVÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSNIČKY OD MICHAELA A TIŠE VZPOMÍNALA NA NĚJ A I NA PRINCE, PARIS A BLANKETA. HLAVNĚ NA NĚ BYCHOM MĚLI TEĎ MYSLET.
NEMOHU NIC JINÉ ŘÍCI NEŽ: MICHAELI PŘEJI TI ABY TVŮJ VĚČNÝ ODPOČINEK BYL KLIDNĚJŠÍ NEŽ ŽIVOT ZDE NA ZEMI, KDE SI BYL VLÁČEN BULVÁRY. BYL JSI URÁŽEN, PONIŽOVÁN, BYLO TEBOU POHRDÁNO A SVĚT TĚ ZNIČIL. ALE NEZAPOMÍNEJ NA SVÉ FANOUŠKY A NA VŠECHNY CO ZA TEBOU STÁLI, PODPOROVALI TĚ V TOM CO MILUJEŠ, PRO KTERÉ SI BYL VŠÍM. ŽIVOTNÍ INSPIRACÍ, SÍLOU,K TERÁ VEDLA VPŘED. MILUJI TĚ ♥
OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ HRUBKY

JAKO PŘIPOMENUTÍ DÁVÁM VIDEA..

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA