5 let

29. června 2014 v 14:43 |  ♥ Michael Jackson
UŽ JSTE SI ASI MYSLELI, ŽE JSEM ÚPLNĚ VYNECHALA DATUM 25.6.. NE NEVYNECHALA..
VÍM, ŽE JE TO 5 LET CO NÁS MICHAEL OPUSTIL. JE NESKUTEČNÉ JAK RYCHLE TEN ČAS UTÍKÁ. JAKO BY TO BYLO VČERA CO JSEM SE TO DOZVĚDĚLA. BYLO TO JAKO BYCH ZTRATILA NĚKOHO Z RODINY, NĚKDO KDO MI JE BLÍZKÝ MÉMU SRDCI. DODNES NEZAPOMENU NA TEN OKAMŽIK, KDY SEM SE TO DOZVĚDĚLA A BYLO TO NAPROTO VŠUDE. NA KAŽDÉM TELEVIZNÍM KANÁLU.
NEMÁ ALE SMYSL TU PLAKAT, NEBERTE TO TAK, ŽE MICHAELA NEMÁM RÁDA, ALE MILIONY SLZ NÁM HO NEVRÁTÍ I KDYŽ BYCHOM TO CHTĚLI. PROTO SI MUSÍME VYSTAČIT S TÍM, ŽE NAVŽDY ZŮSTÁVÁ JEHO PLAMÍNEK HOŘET V NAŠICH SRDCÍ.
JÁ OSOBNĚ ZAPÁLILA SVÍČKU, PUSTILA JSEM SI SVÉ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSNIČKY OD MICHAELA A TIŠE VZPOMÍNALA NA NĚJ A I NA PRINCE, PARIS A BLANKETA. HLAVNĚ NA NĚ BYCHOM MĚLI TEĎ MYSLET.
NEMOHU NIC JINÉ ŘÍCI NEŽ: MICHAELI PŘEJI TI ABY TVŮJ VĚČNÝ ODPOČINEK BYL KLIDNĚJŠÍ NEŽ ŽIVOT ZDE NA ZEMI, KDE SI BYL VLÁČEN BULVÁRY. BYL JSI URÁŽEN, PONIŽOVÁN, BYLO TEBOU POHRDÁNO A SVĚT TĚ ZNIČIL. ALE NEZAPOMÍNEJ NA SVÉ FANOUŠKY A NA VŠECHNY CO ZA TEBOU STÁLI, PODPOROVALI TĚ V TOM CO MILUJEŠ, PRO KTERÉ SI BYL VŠÍM. ŽIVOTNÍ INSPIRACÍ, SÍLOU,K TERÁ VEDLA VPŘED. MILUJI TĚ ♥
OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ HRUBKY

JAKO PŘIPOMENUTÍ DÁVÁM VIDEA..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu? Klikni..

KLIK..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog založen: 15.11.2009
Založen: BaLuSkA